Dijitsu

137 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Dijitsu

Özgün tasarımları ile öne çıkan Dijitsu markası kullanıcı beklentilerini ve alışkanlıklarını dikkate alarak üretimlerini gerçekleştiriyor. Teknolojiyi yaşamın her alanına taşıyan cihazlar hem konforu artırıyor hem de modern çağın gereksinimlerine daha iyi şekilde adapte olmanıza yardımcı oluyor. Markanın televizyon çeşitlerinden derin dondurucu modellerine ve klimalardan buzdolaplarına değin oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilen ürünler yenilikçi nitelikleri ile olduğu gibi kendine has tasarımları ile de farkını ortaya koyuyor. Dijitsu Türkiye ürünleri uygun fiyat imkanı ile sizlere ulaşıyor. Fiyat performans anlamında avantajlı olan elektronik araçlar aynı zamanda uzun süre boyunca keyifli kullanım da vadediyor. Çeşitli işlevlere ve özelliklere sahip Dijitsu ürünler Trendyol’da sizleri bekliyor.

Markanın farklı amaçlara hizmet eden ürün tipleri bulunduğu gibi, aynı kategori dahilinde de farklı ürünleri bulunuyor. Örneğin mutfak aletleri içerisinde yer alan buzdolaplarının hacimleri, mekanik kontrol nitelikleri, boyutları, ağırlıkları, ana materyalleri ve tasarımsal dokunuşları modelden modele değişkenlik gösteriyor. Farklılıklar model çeşitliliği anlamına geliyor. Bu da size tam olarak gereksinim duyduğunuz ürünü satın alma olanağı sunuyor. Soğutma sistemlerinde tercih edilen teknik ve stilistik seçenekler, beklentileri değişkenlik gösteren kitlelere hitap etmeyi başarıyor. Uzaktan kumandalı modeller, ayaklı vantilatörler, taşınabilir hava soğutucular, üçü bir arada vantilatör seçkileri ve daha nicesi sizleri bekliyor. Diğer tüm ürünlerde de benzer şekilde çeşitlilik bulunması teknolojik özellik talebi, fiyat aralığı, tasarım, ergonomi ve konfor gibi unsurlar arasından dilediğinizi seçmenizi mümkün kılıyor.

Dijitsu kampanya, fırsat seçenekleri ise tüm bu ürünleri uygun fiyatlarla satın almanıza olanak tanıyor. Dizayn ve teknik özellikler fiyat üzerinde etkili olmakla birlikte indirimler hem üretici, satıcı ve dağıtıcı markaya hem de sezona göre belirleniyor. Markanın ürünleri evlerin yanı sıra ofis, restoran, büro, kafe gibi alanlarda da yaygın biçimde kullanılıyor. Kalabalık aileler ve geniş iç hacimli mekanlar için ideal işlevselliğe sahip ürünler de minimal yaşam alanlarına adapte edilebilecek dizaynlar da sizlere ulaşıyor. Outlet elektronik ürünler ya da son teknolojili elektronik cihazlar seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kullanım alanı ve kullanıcı beklentileri çerçevesinde Dijitsu ürünleri arasından istediğinizi satın alabilirsiniz.

Yeni Nesil Dijitsu Televizyonları

Markanın en fazla rağbet gören ürünlerinin başında televizyonlar yer alıyor. Farklı özelliklere sahip Dijitsu TV modelleri seyir keyfinizi maksimize etme amacına hizmet ediyor. Ürünlerin boyutları, çözünürlükleri, bağlantı elemanları, görüntüleme özellikleri, yazılımsal ve donanımsal destekleri, enerji tüketimleri farklılıklar içeriyor. Ultra kaliteli görüntüleme niteliğine sahip UHD televizyonlar, düşük enerji tüketimli televizyon modelleri ve 178 derece görüntüleme açılı TV çeşitleri hayli rağbet görüyor. Ayrıca analog alıcılı televizyonlar, geniş bağlantı kapasiteli olanlar ve Smart TV serileri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Üstelik televizyon modelleri tasarım anlamında da ilgi çekmeyi başarıyor. Aradığınız özeliklere sahip olanlar arasından dilediğinizi satın alıp keyifle kullanabilirsiniz.

Modern üretim teknikleri ile geliştirilen Dijitsu televizyon modelleri, Ultra yüksek çözünürlüklü 4K destekli ekranlar ve yüksek ses çıkış gücündeki kaliteli hoparlör sistemleri ile yaşam alanlarını adeta sinema salonuna dönüştürüyor. 178 derece geniş izleme açısına sahip ürünler sayesinde bakış yönüne bağlı olarak meydana gelebilen renk bozulması ve değişimi gibi problemler yaşanmıyor. Böylece ekrana hangi yönden bakılırsa bakılsın net görüntü elde ediliyor. Renk derinliği teknolojisi ile desteklenen ekranlar geniş ekranın verimliliğini artırıyor. Ekranın saniye başına fazla güncelleme sayısına sahip olduğu yüksek ekran yenileme hızı içeren ürünler görüntünün düzgün olmasına etki ediyor.

Ultra dinamik kontrast teknolojisi görüntü netliği üzerinde etkili oluyor. Dinamik kontrast oranı yüksek çözünürlüklü televizyonlarda en koyu siyah ile en parlak beyazın ölçümü alınarak elde edilen ideal oranı ifade ediyor. Geniş ekranda film ya da video izlerken görüntülerin ekrandan en gerçekçi ve net biçimde yansıması sağlanıyor. Bağlantı çeşitliliği konforlu kullanıma etki eden bir diğer önemli değişken oluyor. HDMI girişi, USB girişi, VGA PC girişi, analog anten girişi, mini ses ve video girişi, CI+ girişi bulunan televizyonlar farklı medya araçlarını bağlayabilmenizi sağlıyor. Dahili Wi-Fi bağlantısı, Smart TV, Android işletim sistemi, uygulama yükleyebilme gibi özelliklere yer veren modeller teknolojinin avantajlarından faydalanmanıza imkan veriyor.

Düşük Enerji Tüketimli Buzdolabı Modelleri

Her evin olmazsa olmazı buzdolapları yenilenen tasarımı ve düşük elektrik tüketimi ile sizlere ulaşıyor. Dijitsu buzdolabı çeşitleri çok yönlü konfor sunuyor. Sürekli kullanımda olan ürünlerde tüketim bedelleri uzun vadede etkisini gösteriyor. A+ enerji sınıflı buzdolapları özellikle senelik süreçte bütçeye olumlu yansıyor. Ürünler teknik yapıları ile olduğu gibi fiziksel tasarımları ile de bütçeye katkı sağlıyor. Az yer kaplayan buzdolapları odalarınızda yerden tasarruf etmenizi kolaylaştırıyor. Geniş iç hacimli olan, ince fakat kaliteli raf sistemine sahip ürünler ise daha fazla gıda depolayabilmeniz anlamına geliyor. Bu modeller böylece iç alanda yerden tasarruf sağlıyor. Benzer durum Dijitsu mini buzdolabı çeşitleri için de geçerli oluyor.

Ürünlerin brüt ve net hacimleri, ebatları, çevreye duyarlılıkları, çalışma frekansları, voltaj değerleri, renkleri, güvenlik seviyeleri, yükleme kapasiteleri ve sıcaklık aralıkları farklılık gösteriyor. Düşük desibelli sessiz çalışan Dijitsu derin dondurucu ve buzdolapları yaşam alanlarının daha konforlu olması göz önüne alınarak üretiliyor. Çevre dostu materyaller ve malzemelerden imal edilenler ise daha hijyenik ve keyifli bir kullanıcı deneyimi yaşamanız amacını taşıyor. Mekanik kontrollü buzdolapları ile ısı ayarlamaları daha net biçimde yapılıyor ve cihaz daha kolay kullanılıyor. Yeni nesil buzdolapları gıdaların çok daha uzun süre taze kalmasını, lezzetini korumasını ve besin değerlerini kaybetmemesini sağlıyor.

Tasarımsal ve mekanik yapısı ile fayda sağlayan bir diğer ürün grubu da Dijitsu buz makinesi çeşitleri oluyor. Buz yapma makineleri kolay kullanılıyor ve pratik bir yardımcı görevi görüyor. Farklı buz yapabilme özellikli ürünlerin soğutma aralıkları, buz döküm akımları ve kapasiteleri de çeşitlilik gösteriyor. Ürünlerde kullanıcıya ideal görüş açısı sunacak ve farklı boyutlardaki saklama kaplarını istifleyebilecek dizaynlar tercih ediliyor. Böylece hem iç alan etkili biçimde kullanılıyor hem de yiyecek ve içecek kaplarını sığdırma problemi yaşanmıyor. Ev ya da ofis için buzdolabı satın almak niyetindeyseniz elektrik şokuna karşı emniyet seviyesi bulunan cam raflı modelleri inceleyebilirsiniz.

Söz konusu mutfak elektroniği olduğunda, markanın geleneksel çay ve kahve içme etkinliklerinizi kapsayan ürünlerinden de bahsetmek gerekiyor. Dijitsu çay makinesi hem tiryakilerin hem de misafiri eksik olmayanların favori mutfak ekipmanları arasında yer alıyor. Paslanmaz çelik su ısıtıcısı, paslanmaz çelik demlik ve yine paslanmaz çelik çay filtresi bölümlerinden oluşan kaliteli setler dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Ayarlanabilir termostat sayesinde demlenen çay sıcak biçimde muhafaza ediliyor. Isıtıcı ve demlik kapasiteleri farklılık gösterebildiğinden satın alımda maksimum litre kapasitesine dikkat etmeniz önem arz ediyor. Susuz çalışmayı önleyen güvenlik sistemi çay makinelerinde de yer alıyor. Isıtıcı hazne su ısıtma işlevi için de kullanılabildiğinden elektrikli çay makineleri işlevsel bir yapı sergiliyor.

İşlevsel Dijitsu Vantilatörler

Dijitsu vantilatör çeşitleri geniş bir liste sunuyor. Dizaynların teknik özellikleri kullanıcıya beklentileri doğrultusunda ideal serinlik vadediyor. Ticari ve endüstriyel kullanıma uygun olanlar, sanayi tipi vantilatörler, ev ve ofis vantilatörleri bulunuyor. Satın alımda fiyat, dizayn ve soğutma beklentilerine göre seçim yapmanız yeterli oluyor. Uzaktan kumandalı vantilatörler, yüksek salınım kabiliyetli modeller, hız seçenekli seriler, zamanlayıcılı vantilatörler, lambalı kreasyonlar ve daha nicesi sizleri bekliyor. Optimum serinletme sağlayan, sessiz çalışabilen, az elektrik tüketen vantilatörler ile yaşam alanları gün boyu gürültü olmaksızın ferah kalıyor. Ürünlerin baş ve pervane çapları, ayak yapıları, konumlandırma ve montaj seçenekleri de farklılaşıyor. Yaz aylarında serinlik sunan ürünlerin yanı sıra soğuk ve serin geçen günler için Dijitsu ısıtıcı çeşitleri de bulunuyor.

Dijitsu fan ürünleri teknik yenilikleri modern tasarım ile harmanlıyor. Kademeli hız kontrolü ve rüzgar modu sayesinde pervanelerin ne yoğunlukta hava sirkülasyonu yapacağını kullanıcı belirleniyor. Çok fonksiyonlu uzaktan kumanda sayesinde yerinizden kalkmanıza gerek kalmıyor. Büyük ortamlar için vantilatör arayışınız varsa sağlam gövdeli, metal koruma ızgaralı ticari modelleri inceleyebilirsiniz. Alandan tasarruf etmek istiyorsanız duvara montelenebilen ürünlere göz atabilirsiniz. Kullanım alanı opsiyonu arayışındakiler 3 fonksiyonlu sistemleri önceleyebiliyor. Zeminde, masa üstünde ve duvarda kullanılabilen bu modeller şartlara göre farklı yerlere rahatlıkla konumlandırılabiliyor. Böylece montaj aparatı ile duvara sabitleyebileceğiniz ürünü teleskopik ayak ile stant olarak da kullanabilirsiniz. Yüksekliği ayarlanabilir olanları duruş açınız doğrultusunda yerleştirebilirsiniz.

Duvar asma aparatı dönebilen büyük vantilatörler yüksek motor gücü ile kendisinden bekleneni veriyor. Aşırı ısınmaya karşı korumalı olan sağlam kafes ve gövdeli ürünler emniyetli bir kullanım sunuyor. Kısa ayaklı olanlar masa üstüne yerleştirilebildiğinden işte ya da evde çalışırken rahat etmenizi sağlıyor. Salınım kabiliyeti yüksek olan modeller ise farklı açıları iyi derecede serinletebiliyor. Kullanışlı kontrol paneli ve kumanda ile istenilen serinletme niteliğini anlık olarak gerçekleştirilebiliyor. Farklı renk, materyal, ağırlık ve boyut seçenekleri sayesinde zevkinize, beklentilerinize ve oda dekorasyonunuza yakışan modeli satın alma fırsatınız bulunuyor. Klasik modelleri tercih edebilir ya da modern dokunuşlardan güç alan serileri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Ergonomik ve Fonksiyonel Klima Modelleri

Kendine özgü tasarımı ile dikkat çeken Dijitsu klima serileri fonksiyonel özellikleri sayesinde iç mekanların ideal ısıda olmasını sağlıyor. Çevre dostu ürünler ozon tabakasına zarar vermiyor. A++ enerji sınıfındaki klimalar yüksek performansı düşük elektrik tüketimi ile bir arada sunuyor. Negatif iyonizerli olanlar hava temizliği sağlıyor. Fonksiyonel uzaktan kumanda ile kullanıcı yerinden kalkmadan cihazı açıp kapatabiliyor ve istediği güç ayarını yapabiliyor. Sessiz çalışan klimalar gürültü kirliliğini önleyerek sakin ve huzurlu bir alan sunuyor. Sessiz tasarım sayesinde ürünler ofis ve restoran gibi alanlar için iyi bir tercih oluyor. Tek tuşla nem alabilen dizaynlar odada rahatlıkla nefes alıp verebilmenizi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Dijitsu soğutucu ürünleri sade tasarımı ile göz yormuyor. Konumlandırıldığı alana yakışması ve genel dekorasyonun bir parçası gibi görünmesi kullanıcıları memnun ediyor. İç ve dış ünite özellikleri maksimum verimlilik elde edilmesini sağlayacak şekilde imal ediliyor. Düşük orta ve yüksek kademeli otomatik fan hızı opsiyonu iç mekan havasını düzenlemede kolaylık sağlıyor. Ünitelerdeki ısıtma ve soğutma güç tüketimi, çalışma gerilimi, BTU kapasitesi, soğutucu gaz niteliği farklılık gösterebiliyor. Ayrıca klima serilerinin ve iç-dış ünitelerin ölçüleri de değişebiliyor. Klima ve vantilatörler Trendyol farkı ile sizlere ulaşıyor. Trendyol ile Dijitsu indirim ve özel kampanya seçeneklerinden faydalanabilir, satın alım ve kullanım süreçlerini keyifli geçirebilirsiniz.

Dijitsu portatif hava, oda soğutucu çeşitleri de sağladığı ergonomi dolayısıyla rağbet görüyor. Zarif ve estetik görüntüsü ile yaşam alanlarını süsleyen ürünler farklı alanlara taşınabiliyor. Hava temizleme özelliği bulunan negatif iyon teknolojili Dijitsu ayaklı klima hava soğutucu tasarımları ortamdaki zararlı partikülleri temizliyor, kötü kokuları yok ederek ferah bir alan yaratıyor. İyonizerli, su tanklı soğutucular tank içerisindeki suyu kullanarak odayı nemlendiriyor. Hava kompresörsüz soğutma yapabilen bu ürünler endüstriyel, ticari alanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yeni nesil modeller oda ısısını gösteren ekranları ile beğeni topluyor. Dokunmatik LCD ekranlı ürünler etkili biçimde kullanılıyor. Üzerinde aydınlatma lambası bulunan soğutma sistemleri karanlık ve loş ortamlarda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kullanışlı Elektronik Mutfak Ekipmanları

Mutfakta geçirilen süreci eğlenceli hale getiren ürünler aynı zamanda lezzetli tarifler hazırlamanızı da kolaylaştırıyor. Dijitsu çaycı, elektrikli cezve, fırın, su ısıtıcı da dahil tüm ürünler modern teknolojilerden faydalanılarak üretiliyor. Ürünler hız ve kolaylık sunduğu için zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Böylece size de daha fazla zaman kalıyor. Farklı amaçlara hizmet eden mutfak aletlerinde kaliteli malzeme tercih edildiğinden ürünler uzun süre kullanım vadediyor. Marka tasarım uzmanları, usta işçilik ve yenilikçi teknolojiler eşliğinde tasarlanıp üretilen araç gereçler görüntü itibarıyla mutfağınızı süslüyor. Farklı renk, doku, ergonomi ve kalıp seçeneğine sahip ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Ev, restoran ve kafelerin olmazsa olması mikrodalga fırınlar öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Dijitsu mikrodalga fırınlarda paslanmaz çelik malzeme kullanılıyor. Dayanıklılığı ile tercih sebebi olan paslanmaz çelik sayesinde hem kullanım hem de temizleme süreçleri kolaylaşıyor. Dijitsu yorum değerlendirmeleri ürünlerin önerilen şekilde kullanıldığında uzun süre sorunsuz biçimde çalıştığını gözler önüne seriyor. Ağır darbelere maruz kalmadığı müddetçe iç ünitelerde ve dış yüzeylerde yıpranma ya da zedelenme meydana gelmiyor. İşlevsellik sizin için önemliyse geniş iç hacimli, otomatik pişirme ve buz çözme özellikli mikrodalga fırınları göz önünde bulundurabilirsiniz. Güvenliğe önem verenlerdenseniz çocuk kilidi bulunan fırınları inceleyebilirsiniz.

Mutfaktaki hızınıza ivme katmayı amaçlayan bir diğer ürün tipi de Dijitsu su ısıtıcı oluyor. Tasarım ve teknik özellikler bir arada keyifli kullanım sağlıyor. Sağlam iç ve dış aksam sayesinde zarar görmesi engellenen ürünler kolayca taşınıyor. Özel tutamaç alanı iki el ilde de rahatlıkla kavranabiliyor. Modern Dijitsu kettle çeşitleri kolay temizleniyor, gösterge lambası sayesinde durum kontrolü yapılabiliyor. Su kaynadığında otomatik olarak kapanması emniyeti artırıyor. Susuz kalma durumunda devreye giren özel koruma sistemi de güvenliği artırıyor. Ergonomik açma ve kapama düğmesi kolay erişilebilecek alanda bulunuyor. Su ısıtıcısı kendi güç tabanına etkili biçimde oturtulup çıkarılabiliyor. Kablo sarma bölümü bulunan modeller düzenli bir görünüm sunuyor.

Dijitsu mutfak aletleri konforu artırmak adına geniş ürün listesi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. İçme suyuna sıcak ya da soğuk olarak zahmetsize erişmek isteyenler için sebiller devreye giriyor. Şık görüntüsü ile kendini belli eden sebillerin güvenlik özellikleri, anma akımları, soğutma güçleri ve soğuk su dereceleri kullanıcı beklentilerini karşılamayı amaçlıyor. Ürünlerin teknik özellikleri, dizaynları, performans nitelikleri dikkate alındığında Dijitsu su sebili fiyatları avantajlı bir satın alım sunuyor. Trendyol yüzlerce marka ve binlerce ürünü sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Sevdiğiniz markanın istediğiniz model ürününü özel fırsatlar ile kolay ve hızlı biçimde hemen satın alabilirsiniz. Dijitsu ürünleri de Trendyol ayrıcalığı ile sizlere ulaşıyor. Ürünleri inceleyebilir, dilediğinizi sepete ekleyerek hızlı ve güvenli biçimde satın alabilirsiniz.