Diğer Ağız Bakım Ürünleri

3 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
DSACategoryId/89/101396/101399

Ağız Bakım Ürünleri

Ağız Bakım Ürünleri

Kişisel bakımda ön sıralarda yer alan ağız temizliği, estetik bir görünüm için gerekli olduğu kadar sağlık açısından da önem taşır. Ağız içinde yararlı ve zararlı bakteriler vardır. Yararlı bakteriler bu bölgede düzen ve denge sağlar. Kötü bakteriler ise yayılarak mideye iner ve diğer iç organlara kadar yayılır. Organlara zarar veren bu bakterilerin yayılımını durdurmak için öncelikle bu konuda özel olarak tasarlanan ağız bakım ürünleri isimleri hakkında iyi araştırma yapmanız gerekir. Ağızda beliren rahatsızlığın durumuna göre etkili bakım sağlanması sizin yararınıza olur. Yanlış uygulamalar yararlı etki etmezken olumsuz sonuçların doğmasına da neden olur. Ancak doğru ve düzenli yapılan uygulamalar ile güzel gülüşlere sahip olunabilir. Bu bölgede oluşan yaralar için antiseptik özellikli malzemelerin kullanılması gerekir. Ağız içindeki mikropları yok etme özelliği olan antibakteriyel ağız bakım solüsyonu, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanıma uygundur. Çubukla sürülebilir çeşidini tercih edebilir veya gargara solüsyon ile ağız içi çalkalama yapabilirsiniz. Bölgede uzak noktalara kolay ulaşım sağlayan sprey temizleyiciyi de sıkça kullanılan ürünler arasındadır. Ortodonti tedavisi sonrası fırçalama zorlaşır. Fazla kıl yapısına sahip olan ve ortodonti ağız bakım ürünleri içerisinde yer alan fırçalar, tellerin arasına rahatlıkla girer. Aromatik tel mumları oluşan yaralara iyi gelir. Tedavilerin istenilen sonuçlara ulaşması için tel lastikleri kullanılır. Sıkı tutma özelliği ile dişleri düzenler, hareket kabiliyeti oluşturulmasını sağlar. Tedavi süresinin kısalmasına yardımcı olur. Ağız bakım ürünleri indirim kampanyalarına Trendyol’dan ulaşabilir, ihtiyacınız olan iyileştirici ve temizleyici ürünlere sahip olabilirsiniz.

Ağız Sağlığınızı Koruyan Bakım Ürünleri

Düzenli ve dengeli beslenmek diş sağlığını da korur. Zaman içerisinde diş etlerinde meydana gelen sağlık sorunları, diş kayıplarına yol açar. Eksik diş çiğneme problemini ortaya çıkarır. Tam olarak çiğnenmeyen besinlerin sindirilmesinde zorluk yaşanır. Bu da mide rahatsızlıklarına yol açar. Ağız bakım ürünleri nelerdir sorusu aklınıza takıldıysa çeşitli ürünlerin incelemesini Trendyol üzerinden yapabilirsiniz. Uyurken oluşan bakterileri ve kötü madde kullanımından kaynaklanan tabakaları gidermek ağızdaki kötü kokuların yok olmasına da yardımcı olur. Plastik ve metal çeşitleri olan dil temizleyici, ağız içinde hijyenik ortam oluşturur. Mikroplar ve bakteriler üst solunum yolu hastalıkları sebep olur. Temiz ortam oluşturulmadığından dolayı zararlı bakteriler plaklara yapışır ve çürükler meydana gelir. Bu tür zararlı organizmalar yutulduğunda ise bağışıklığın zayıflaması gibi durumlar ortaya çıkar. Güçlü kısa kılları ile geniş alanların hijyenini sağlayan dil fırçası, mide bulantısı yapmadan geniş yerlere kadar temizlemeye yardımcı olur. Sigara ve alkol gibi zararlı madde kullanımından ve yemek kalıntılarının uzun süre temizlenmemesinden kaynaklanan bakteriler, bu fırça sayesinde kolaylıkla giderilir. Dışarıyla temas halinde olan bölge iyice arındırılır. Arka bölümlere kadar uzanan fırçayı isterseniz set halinde isterseniz de tekli olarak temin edebilirsiniz. Dilerseniz macunla birlikte satın alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Çoklu paket alımları ile avantaj sağlayan misvak ise doğal içeriklidir. Ağaç kökünden elde edilen malzeme suda bekletilir. Yumuşadıktan sonra kullanıma başlanır. Kıl tipinin yumuşak olması sayesinde başka fırçaların giremediği noktalarda etkili temizlik yapması mümkün olur. Ağaçtan kesildiği için standart bir uzunluğu ya da kalınlığı yoktur. Tercihe göre vakumlu şekilde ambalajlanan ürünlerden kullanabilirsiniz. Bu sayede dalın tazeliğinden kaynaklı tadını ağzınızda hissedebilirsiniz. Kabı ile satılan çeşitleri ise hijyenik olarak taşımayı kolaylaştırır. Ağız ve diş bakım ürünleri ebat olarak taşınmaya uygun olur. Gün içinde çantanızda ve seyahat anlarında valizinizde yer kaplamadan taşımanızı sağlar. Vücut sağlığı için büyük önem arz eden kişisel bakım ve temizlik, ağız içinin hijyenik tutulması ile başlar. Mikrobun yapışmadan dışarı atılması birtakım aparatlarla ve sıvı malzemelerle kolay hale gelir. Dilediğiniz renkteki ve yapıdaki ürünleri detaylı bir şekilde incelemek ve size uygun temizleyicileri seçmek için Trendyol’da gezinebilir, alışverişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ağız Bakım Ürünleri İndirim Fırsatı

Ağız Bakım Ürünleri İndirim Fırsatı

Yeterince bakım yapılmayan dişlerin çürümesi kötü görünüme sebep olur. Kişilerin girdikleri ortamda özgüven eksikliği yaşaması kaçınılmaz hale gelir. Konuşma bozuklukları ve kendini ifade edememe gibi problemlere yol açar. Çürüyen bölge ağız içinde kötü koku oluşturur. Kolay kullanımlı ağız koku giderici sprey, ağız içine püskürtülerek kullanılır ve her tarafa yayılması sağlanır. Sprey yerine macun kıvamında hazırlanan bir başka malzemeyle ise dil geriden öne doğru fırçalanarak temizlenir. Yatmadan önce kullanıma uygundur. Bununla birlikte gün içerisinde de kullanımı tavsiye edilir. Fırçalama işlemi tamamlandıktan sonra solüsyonlu şekilde bekletilmesi etki derecesini artırır. Gargara şeklindeki malzemelerin kullanımı da oldukça pratik olur. Nane, kekik, maydanoz içerikli nefes temizleyici kapsüller de beğeni toplar ve su ile yutularak bu kapsüllerin tüketimi sağlanır. Bunlar bir süre sonra koku oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. XL serili ürünlerden günde 1 kapsül kullanımı kötü kokuları yok eder. Diş iplerinin ve fırçalarının uzanamadığı bölümler vardır. Kuvvetli su ve hava püskürtülmesi ile temizleme sağlayan ağız duşu, bu noktada oldukça faydalıdır ve kullanımı kolaydır. Şarjlı ve pilli çeşitleri bulunur. Ayarlanabilme imkanı ile kademe belirleyebilirsiniz. Taşınabilme özelliği sayesinde yolculuk sırasında da yanınızda bulundurabilirsiniz. Yetişkinlerin yanında bebekler için de temizlik önemlidir. Gelişimlerinin olumlu yönde ilerlemesi ve bağışıklıklarının güçlenmesi için ağız bakımlarının yapılması gerekir. Yaşına henüz gelmeyen bebekler için gazlı bez yardımı ile temizleme yapılır. Dişleri çıkan ve katı gıda tüketmeye başlayanlar için bebek ağız bakım ürünleri arasında meyve özlü macunlar ve silikon fırçalar yer alır. Yaş ayrımı yapmadan her bireyin bakım yapması önemlidir. Dilin üzerinde biriken toksinlerin yok edilmesi için üretilen ağız bakım malzemeleri uygun seçenekleri ile Trendyol’da sizi bekler. Rahat şekilde erişim sağlayabileceğiniz ürünler arasından kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

Etkili İçerikleri ile Ağız Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Etkili İçerikleri ile Ağız Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Dış görünüş herkes için oldukça önemli bir yere sahiptir. Çürük ve bakımsız dişler toplum içinde kişileri huzursuz eder. Yayılan ağız kokusu hem karşı tarafı hem kişilerin kendini rahatsız eder. Etkili bir sohbet gerçekleştirmeyi engeller. Ağız bakım suyu nefesi temizleyerek toksinleri yok eder. Günde 2 kere çalkalama yapılır ve her fırçalamadan sonra düzenli olarak kullanılır. Beyazlatma etkisi oldukça yüksektir. 500 ml ya da 1000 ml’lik şişelerde hafif ve normal nane aroması ile sunulur. Yanak ve diş etlerini de arındıran çay limon özlü ürün, içerdiği çinko ile koruma sağlar. Gece diş sıkma problemi olanlar için özel olarak tasarlanan diş gıcırdatma aparatı, saklama kabıyla birlikte hijyenik ortamda muhafaza edilir. Uykudayken gerçekleşen sıkmalar ve gıcırdatmalar sonucu diş yapısında bozukluk ve çene kemiğinde oynama oluşur. Dişte kırılma ve ağrı meydana gelir. Kırılmalar da bireylerin görünüşünü etkiler. Tüm ağız yapıları ile uyum sağlayacak şekilde tasarlanan bu ürünlerle sıkma probleminin önüne geçilir. Bakterileri yok eden ürünleri tekli alabildiğiniz gibi diş bakım seti halinde de alabilirsiniz. Solüsyonları 400 ml şişelerde paket şeklinde veya 50 ml sprey kutularında tercih edebilirsiniz. Ortodonti ürünlerinden fırça çeşitlerini istediğiniz renklerde ve sayılarda satın alabilirsiniz. Tel mumlarının tüm renklerine tek bir paket içinde sahip olabilirsiniz. Diş ve dil için temizleyici aparatları set halinde satın alarak avantaj sağlarsınız. Kötü nefes önleyici kapsülleri çoklu ambalajlarında almanız uzun süre kullanmanız açısından da fırsat sunar. Ağız bakım ürünleri alkolsüz olma özelliği ile etkisini hissettirir. Bitkisel içerikli doğal ürünler katkı maddesi veya zararlı herhangi bir madde içermemesi nedeniyle oldukça sağlıklıdır. Temizlenen dil yenen besinlerin tadını daha iyi alır. Mikropların plaklara tutunmasını önleyen ürünlerin hepsine Trendyol’dan rahatlıkla ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. Dilediğiniz ürünün sahibi olabilirsiniz.