Diesel

548 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Diesel

İtalyan moda ve tasarım markası olan Diesel, farklı düşünen ve kendi yolunu çizenlere hitap ediyor. 1978 yılında kurulan marka, denim ürünlerinin yanı sıra kıyafet ve aksesuar tasarımları sayesinde dünyanın dört bir yanında sadık bir kullanıcı kitlesine kavuşuyor. Her sezon merakla beklenen Diesel jeans koleksiyonu, sıra dışı tasarımları buluşturan Diesel saat koleksiyonu ve her biri imza olmaya aday Diesel parfüm çeşitleri ve daha fazlası, çok özel fiyatlarla Trendyol'da sizleri bekliyor. 

Trendlere Yön Veren Diesel Denim Koleksiyonu

Diesel kot modelleri, ezber bozan detayları ve kaliteleriyle öne çıkıyor.  Diesel kot pantolon fiyatları, gösterilen özen ve tasarımların zamansızlığı gibi unsurlar göz önüne alındığında makul bir aralıkta yer alıyor. 

Diesel kot pantolon çeşitleri, vücudunuza en yakışan tasarımı seçebilmeniz için fit, skinny, bootcut, konik ve havuç gibi farklı formlarda üretiliyor. Diesel kot kadın koleksiyonunda feminen çizgiler öne çıkıyor. Diesel kot pantolon erkek modellerinde tercih edilen aykırılık, kadın kot pantolon çeşitlerinde yerini zarif detaylara bırakıyor. 

Kürk, arma ve baskı gibi detaylarla zenginleştirilen Diesel kot ceket modelleri, sokak giyiminizi tamamlayacağınız şık tercihler oluyor. Diesel jean erkek ve kadın koleksiyonlarında, gömlekten pantolona kadar farklı tasarımlar yer alıyor. Diesel erkek jean çeşitleri, kullanım konforunu artıran şık detaylar barındırıyor.

Farklılıkları Buluşturan Diesel Tasarımları

Diesel giyim tasarımları, bireysellik, tutku ve kendini ifade edebilme üçgeninde şekilleniyor. Çağdaş çizgilere sahip Diesel pantolon tasarımları, trendlere ilham veriyor. Diesel T-shirt yalın çizgileri çarpıcı detaylarla harmanlıyor. Casual şıklığın vazgeçilmezi Diesel polo yaka tişört modelleri, rahat ve stil sahibi Diesel sweatshirt modelleri, yaratıcı çizgilere sahip Diesel gömlek tasarımları ve diğer giyim ürünleri, karakterinizden ipuçlarını giyiminize taşıyor. İndirimli Diesel gömlek fiyatları için Trendyol kampanyalarını takip etmeniz yeterli oluyor. 

Diesel kadın ve erkek koleksiyonu, kendi stilini ortaya koymak isteyenlere yaratıcı fikirler sunuyor. Diesel erkek giyim, yalın tasarımlar kadar farklılıkları uyumla harmanlayan tasarımları bir araya getiriyor. Diesel erkek T-shirt koleksiyonu, basic modellerde bile Diesel'in yaratıcılığından nasibini alıyor. Diesel erkek sweatshirt modellerinin yanı sıra Diesel erkek mont çeşitleri, baskılı Diesel erkek tişört modelleri ve diğer erkek giyim ürünleri Trendyol'da beğenilerinize sunuluyor. 

Diesel kadın giyim, güçlü ve şehirli kadın imajını güçlendiren tasarımlara yer veriyor. Kullanılması cesaret isteyen renk, doku ve formların yer aldığı koleksiyon, zarafet ve rahatlığı bir araya getiriyor. Trendyol Diesel indirim ve avantajları, güçlü tasarımlara dolabınızda yer açmanızı sağlıyor.

Stilinizi Vurgulayan Diesel Aksesuarları

Diesel çanta, kemer, saat ve aksesuar çeşitleri, şıklığınızı tamamlayan güçlü tasarımlar olarak öne çıkıyor. Trendyol kol saati koleksiyonu içerisinde bulabileceğiniz Diesel saat modelleri, ergonomik, kullanışlı ve yaratıcı tasarımları barındırıyor. Metal, deri, plastik ve denim gibi malzemeleri ustaca harmanlayan Diesel kol saati çeşitleri, giyiminizde odak noktası oluyor. Diesel kadın saat modelleri, zarafeti çağdaş çizgilerle bir araya getiriyor. Diesel erkek saat modelleri, abartıdan uzak çarpıcı detaylarıyla öne çıkıyor. Çok işlevli Diesel erkek saatleri ve Diesel dijital saat çeşitlerini de bulabileceğiniz Trendyol, özel kampanyalar sayesinde avantajlı Diesel saat fiyatları ile tanışmanızı sağlıyor. 

Diesel bileklik, kolye, gözlük ve diğer aksesuar çeşitleri, giyiminizi zenginleştirmenize yardım ediyor. Yaratıcı Diesel kolye tasarımları, farklı aksesuarlardan hoşlananlara hitap ediyor. Asker künyesi gibi maskülen detaylara sahip Diesel erkek kolye çeşitleri, metal ve doğal taşların birleşimi Diesel erkek bileklik modellerinin yanı sıra bohem detaylara sahip Diesel kadın aksesuar çeşitleri koleksiyonda öne çıkan tasarımlar arasında geliyor. İkonikleşen çizgilerin modern yorumlarını barındıran Diesel erkek gözlük tasarımları ve cesur renklerin kullanıldığı Diesel kadın gözlük çeşitleri, geniş ürün çeşitliliği sayesinde yüzünüze en yakışan modeli kolayca bulmanızı sağlıyor.

Çanta koleksiyonunda işlevselliği şık detaylarla buluşturan Diesel, neon renkleri ve farklı dokuları ustaca bir araya getiriyor. Diesel çanta kadın koleksiyonu, farklı ebat ve işlevlerde çantalarla çeşitlendiriliyor. Kamuflaj desenleri ve dağcı ipi detayları gibi maskülen çizgilerle harmanlanan Diesel erkek çanta tasarımları, sokak şıklığını bir adım öteye taşıyor. 

Her Anınıza Uyum Sağlayan Diesel Ayakkabı Çeşitleri

Özgün detayların hakim olduğu Diesel ayakkabı modelleri, sadece günlük giyiminizde değil iş ve özel günlerinizde de değerlendirebileceğiniz birçok tasarımı barındırıyor. Diesel spor ayakkabı koleksiyonu, sadece sportif etkinliklerde değil, sokak giyiminde de kullanılabiliyor. İkonikleşen Diesel beyaz spor ayakkabı modelleri, giyiminizi zarif bir şekilde tamamlıyor. Diesel beyaz ayakkabı, yalın detayları ve rahatlığıyla öne çıkıyor. 

Diesel erkek spor ayakkabı çeşitleri, ilgiyi üstüne toplamak isteyen erkeklere hitap ediyor. Diesel erkek spor ayakkabı beyaz renk alternatifleri, zımba, yazı ve logo gibi detaylarla çok daha çekici bir hale geliyor. Diesel kadın ayakkabı çeşitlerindeyse, farklı topuk tasarımına sahip modellerden sneaker çeşitlerine kadar birçok farklı model bulunuyor. Yaz için rahatlık arayanlar, sade ve şık Diesel terlik modellerine yöneliyor. 

Karakterinizi Yansıtan Diesel Kokuları

Şık ambalaj tasarımına sahip Diesel parfüm çeşitleri, arkanızda hafif bir esinti bırakan kalıcı kokularıyla öne çıkıyor. Cesaret, yaşam, doğa ve gizem gibi temalardan ilham alınarak yaratılan Diesel erkek parfüm çeşitleri, kalıplara sığmayan ve karakterini yansıtacak bir imza koku arayan erkekleri yakalamayı başarıyor. Diesel kadın parfüm çeşitleri, çiçek ve tatlı baharatların hoş bir bileşimini sunuyor.

Diesel parfüm fiyatları, seçtiğiniz ürünün boyu doğrultusunda değişiyor. Özgün notaların yaratıcı bileşimi olan parfüm çeşitleri, kokunuzla bile kendinizi ifade etmenize yardım ediyor. Diesel parfüm fiyatı, her ne kadar çoğu parfümle kıyaslandığında yüksek seviyelerde seyretse de Trendyol kampanyaları avantajlı fiyatlara Diesel kalitesini satın almanızı sağlıyor.