Diadermine

651 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Cilt Bakım

Cilt Bakım

Vücut Bakım

Vücut Bakım

Makyaj

Makyaj

Banyo & Duş Ürünleri

Banyo & Duş Ürünleri

Saç Bakım

Saç Bakım

Sonraki sayfa

Diadermine

1904 yılında kurulan köklü marka Diadermine, tıbbi merhemler üretme fikriyle yola çıkan Paris merkezli ünlü kozmetik markaları arasında anılıyor. Avrupa Alerji Araştırmaları Vakfı ECARF'tan kalite mührü alan ilk kozmetik markası olan Diadermine, dermotolojik uzmanlarıyla birlikte cilt dokusunun hassasiyetlerine uygun ürün üretimleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Tüm cilt tiplerine uyum sağlayan Diadermine nemlendirici ve cilt bakım ürünlerine imza atan marka, cilt dokusu alerjik reaksiyonlar gösteren ve hassas cilt yapılarına sahip kullanıcılar için vazgeçilmez bir seçenek hâline geliyor. 

Diadermine Evrenini Yakından Tanıyın  

Diadermine nemlendirici krem türleri; Diadermine kuru ve hassas ciltler için nemlendirici, kullanım anından itibaren cilt gözeneklerinin rahatlamasını ve tazelenmesini sağlayan Diadermine ferahlatıcı bakım kremi, cilt üzerinde parlama şikayeti olanlar için Diadermine parlamayı gideren nemlendirici bakım kremi ve yağlı ciltler için nemlendirici bakım kremi gibi cilt tiplerine özel nemlendirme alternatifleri sunuyor. Her mevsimde nemlendirilmesi gereken ve nemlendirilmediğinde daha da hassaslaşan bir cilt tipi olan kuru ve hassas ciltler için ise Diadermine kuru ve hassas ciltler için nemlendirici bakım kremi tavsiye ediliyor. Diadermine nemlendirici krem seçenekleri; nemlendirme rutinini belirleyen ve hem gün hem gece boyu bakım yapmaya devam eden Diadermine gündüz kremi ve Diadermine gece kremi alternatiflerinden oluşuyor. Gündüz bakım kremleri gün içerisinde uygulandığından güneş koruyucu içererek aynı zamanda hem cildinizi nemlendirip hem de güneşten korunmanıza yardımcı oluyor.

Diadermine güneş koruyucu gündüz kremi seçenekleri arasında; yalnızca güneş ışınlarına karşı etki gösteren Diadermine güneş koruyucu krem ve Diadermine güneş kremi seçeneklerini inceleyerek cildinizi nemlendirirken koruyabilirsiniz. Diadermine güneş koruyucu ürünlerinden cildinize en uygun faktör seçeneğini belirleyerek koruma düzeyini de artırabilirsiniz. Diadermine yüz kremi seçenekleri; cilt üzerinde hızlı emilim etkisi de gösterebiliyor. Diadermine leke kremi ürünleri ise cilt üzerinde oluşan güneş lekelerini, akne izlerini, hassas kırmızı noktaları ve alerji izlerini gidermeye yardımcı oluyor. İyi bir cilt temizliğinin üzerine leke karşıtı tonik uygulaması yapabilir, tonik uygulamasından sonra leke kremi uygulaması yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kullanım süresince cilt tonunuzda açılmalar olduğunu fark edebilirsiniz. Makyaj temizliği sonrasında ise Diadermine ferahlatıcı krem ya da Diadermine ferahlatıcı derinlemesine bakım kremi uygulaması yaparak cildinizin nefes almasını sağlayabilirsiniz. Krem dışında uygulayabileceğiniz Diadermine nemlendirici sprey çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz. Diadermine yüz spreyi ve Diadermine Hydralist sprey ise cildinizin gün boyu ferah ve nemli kalmasını sağlıyor. 

Kırışıklık Karşıtı Bakımla Cildinizi Güzelleştirin 

Anti-Age adıyla anılan Diadermine kırışıklık karşıtı bakım kremleri; göz çevresinde oluşan kırışıklıklar, mimik çizgilerinin belirginleşmesi, cilt yüzeyinde oluşan kıvrımların ve çökmelerin görülmesi, göz altı torbaları gibi emarelerin oluşumu üzerine ya da oluşumunun engellenmesi sebebiyle kullanılabiliyor. Cilt üzerinde herhangi bir yan etkisi olmayan, cildi yenileyen ve sıkılaştıran bir etki gösteren Diadermine yaşlanma karşıtı krem, herhangi bir zararlı madde ya da silikon içermiyor. Cilt yüzeyindeki kırışıklıkları azaltarak belirginliğini yitirmesini sağlayan Diadermine kırışıklık karşıtı günlük bakım kremi ise günün her saatinde uygulanabiliyor. Diadermine yaşlanma karşıtı bakım ürünleri, gün boyu kırışıklıkların daha az görünmesini ve kırışıklık bulunmayan ciltlerin pürüzsüz dokusunun desteklenmesini sağlıyor.

Diadermine gözenek sıkılaştırıcı krem ise makyaj sebebiyle zamanla açılan, özellikle yanaklarda ve T bölgesinde çok karşılaşılan geniş gözeneklerin sıkılaşarak eski haline gelmesine yardımcı oluyor. Yaşlanma karşıtı Diadermine krem ürünleri arasında çok rağbet gören ürünlerden biri olan Diadermine kırışıklık karşıtı Lift Superfiller gündüz+gece kremi; gece ve gündüz kullanımında iki ayrı ürünü bir arada sunuyor. Lift Superfiller özelliği ise kırışıklıkların giderilmesinin yanında cildin sıkılaştırılmasında da etkin bir rol oynuyor. Diadermine göğüs sıkılaştırıcı krem ise sarkma şikayetlerini engelleyen kremler arasında yer alıyor. Diadermine Lift gündüz kremi yine cilt sıkılaştırıcı etki gösterirken, Diadermine göz kremi seçenekleri yalnızca göz altı ve göz çevresindeki kırışıklıklara özel üretiliyor. 

Cilt Temizliği İçin Diadermine Serileri 

Kuruluş yıllarında yalnızca tıbbi amaçlarla üretimler yapan Diadermine, klinik amaçlı kullanılacak kadar sağlıklı cilt temizliği ürünleriyle ilgi kazanıyor. Hem günün erken saatlerinde uygulayabileceğiniz, hem de makyaj temizliğinden önce kullanabileceğiniz Diadermine yüz yıkama jeli çeşitleri; cilt bakımına özen gösteren, siyah nokta ve akne şikayetleri olan erkek kullanıcılar için de cilt bakım rutinini tamamlamaya yardımcı olan ürünlerden sayılıyor. Diadermine Micellar yüz yıkama jeli ise makyaj temizleme serisi ürünlerine dahil olduğundan makyaj temizliğinde etkili bir performans gösteren yüz yıkama jelleri arasında yer alıyor. Diadermine arındırıcı yüz yıkama jeli ürünleri de makyaj artıklarının cilt yüzeyinden atılmasını sağlıyor.

Diadermine makyaj temizleme suyu ürünlerinde de büyük bir başarı gösteriyor. Özellikle makyaj temizleme suyu ürünleri ve Diadermine göz makyaj temizleyici ürünleriyle beğeni kazanan marka, Diadermine yüz maskesi serileriyle cilt dokusu altında biriken ve gözenekleri kapatan siyah nokta oluşumlarını temizliyor. Diadermine BB krem serisi ise içerisinde cildi destekleyen vitaminler içeriyor. BB kremler fondöten ya da pudra uygulamasından cilt dokusunu örterek fondöten ve pudranın örtücülük etkisini iki katına çıkarıyor. Ayrıca fondöten tercih etmeyen kadınlar için hem bakım yapan hem de nemlendiren bir örtücü tabaka oluşturabiliyor.