Dermoskin

244 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sağlıklı Yiyecekler

Sağlıklı Yiyecekler

Deterjan ve Temizlik

Deterjan ve Temizlik

Kozmetik & Kişisel Bakım

Kozmetik & Kişisel Bakım

Anne Bebek

Anne Bebek

Sonraki sayfa

Dermoskin

Uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren Dermoskin dermatolojik bakım ürünleri ve cildinize iyi gelecek takviye gıdalar üretiyor. Saç, kirpik, vücut, cilt, tırnak ve yüz bakım ürünleri geliştiren Dermoskin, güneş ve akneye karşı koruma gibi alanlarda da yüksek performanslı bakım ürünleri geliştiriyor. Geliştirilen tüm Dermoskin ürünleri, içeriğindeki cilde dost ham maddeler ve kalite kontrol sistemleri ile kullanıcıların memnuniyetini en üst seviyede tutuyor ve uluslararası GMP (İyi İmalat Uygulamaları) koşullarında üretimi mümkün kılıyor.

Bakım Ürünlerinin Önemi

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için düzenli olarak bakım yapmanız tavsiye ediliyor. Bunların başında düzenli cilt bakımı geliyor. Cilt bakımı ise temizleme, arınma, onarma nemlendirme ve maske aşamalarından oluşuyor. Yirmili yaşlar itibari ile kadın erkek fark etmeksizin cilt bakımına özen gösterilmeli ve cildinize uygun ürünler ile düzenli bakım yapmalısınız. Bunun için önce cilt tipinizi tespit etmeniz gerekiyor. Cilt tipleri hassas, normal, yağlı, kuru ve karma olarak beşe ayrılıyor ve ürünlerinin açıklamasında bu bilgiye yer veriyor. Marka portföyünde bulunan cilt bakım ürünleri sayesinde cildinize etkili bir bakım yapmanıza imkan tanıyor. Dermoskin krem seçenekleri ile ihtiyacınız olan bakımı yapabilirsiniz. 

Cilt Serisi Ürünleri

Dermoskin cilt serisi ürünler firmanın en çok tercih edilen ürünleri konumunda yer alıp geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.  Kuru cilt dahil tüm cilt tipleri için yüz temizleme köpüğü, yüz ve göz temizleme sütü ve suyu ve göz çevresi bakım kremi ile yüzünüzü hassas bir şeklide temizleyebilir ve göz çevrenize bakım yapabilirsiniz. Yüzünüz ve vücudunuz için geliştirilen ve tüm cilt tiplerinde kullanabileceğiniz peeling jel, uygulama sonrası yumuşak ve arınmış bir cilt oluşumuna yardımcı oluyor. Normal ve kuru tip ciltler için geliştirilmiş yoğun bakım kremleri, erken yaşlanma etkilerini geciktirmenizi sağlıyor. Markanın yüz serumları, leke karşıtı bakım kremleri, likit fondöten çeşitleri ve 5’i bir arada BB kremi ile ekstra yüz bakımı yapabilirsiniz. Aydınlatıcı tonikler, peptit kompleks krem, retinil yüz serumu ve vitamin C plus krem gibi ürünler sayesinde ölü hücrelerin atımı, renk tonunun düzenlenmesi ve kırışıklık önleyici formülleri ile çizgileri kapatıp cildinizi aydınlatabilirsiniz.

Saç Serisi Ürünleri

Dermoskin şampuanlar etkinliği ispatlanmış ham maddeler yardımıyla, saç derisine besleyici bakım yapar ve saç dökülmesine karşı etkili bir yardım sunuyor. Dermoskin ürünleri ile doğallığını kaybetmiş saçlarınıza yeniden canlanma fırsatı tanıyabilir, saçlarınızın hacimli, esnek ve canlı kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Güneş Serisi Ürünleri

Dermoskin güneş kremi farklı faktör değerlerine ve vitamin içeriğine sahip yapısı ile dikkat çekiyor. Yağlı ve sivilceli ciltlerde de kullanabileceğiniz güneş kremleri epidermal su kaybına karşı cildin koruma tabakasını güçlendiriyor. Dermoskin güneş koruyucu krem ile yaz tatili daha keyifli hale geliyor. Kalabalık aile tatilleri için sunulan Dermoskin aile boyu güneş koruyucu set ise güneşin tadını ailecek çıkarmanıza imkan tanıyor.

Akne Serisi Ürünleri

Dermoskin tarafından sivilceye yatkın ve yağlı ciltler için tasarlanan akne serisi ürünleri, yüz gözeneklerinizi açan ve cildinizi derinlemesine temizlemeye yardımcı olan yüz yıkama jeli ve aydınlatıcı tonik gibi ürünler cilde gerekli bakımın yapılmasına ve sivilceye yatkın yağlı ciltlerde oluşan problemlerin giderilmesine yardımcı oluyor.

Dermoskin Ürünleri Trendyol'da

Dermoskin bakım ürünlerinin fiyatları sunulan ürüne, ürünün boyutuna ve set şeklinde sunulup sunulmamasına göre değişiklik gösteriyor. Trendyol, farklı sorunlara çözüm olabilecek bütün Dermoskin ürünlerini size uygun fiyatlar ile sunuyor.

Tüm Dermoskin bakım ürünü çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda anında satın alabilirsiniz.