Dermokil Kil Içerikli Leke Karşıtı Aydınlatıcı Pembe Maske 75 Ml 325020101003

5.0
3Değerlendirme
175
Tahmini Teslimat:1 - 4 Mart

Ürün Bilgileri

Ürün Özellikleri

Cilt Tipi:Tüm Cilt Tipleri
Form:Krem
Ek Özellik:Aydınlatma
Hacim:75 ml
Kullanma Amacı:Leke Karşıtı Bakım
Boy:75 ML
Kullanım Amacı:Aydınlatıcı

Detaylı Ürün Açıklaması

 

Dermokil kil içerikli leke karşıtı aydınlatıcı pembe maske 75 ml

Özellikleri:
Cildin renk tonunu açarak lekelerin giderilmesine yardımcı olur.
Içeriğindeki doğal granüller ile cilde peeling etki yapar.
Yeşil kil ile gözenekleri temizler ve uzun süreli ferahlık hissi sağlar.
Kullanımı alanı:Göz çevresi hariç yüz ve boyun bölgesinde kullanılabilir.Ana içerikler:Literatürde iyileştirici özelliği bulunmaktadır, kolojen sentezini uyarma özelliği vardır.
Her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır, kil cilt bakımında çok yönlü bir maddedir.
Derin bir temizleyici olarak kil emme özelliği sebebiyle ciltte ve gözeneklerde biriken fazla yağı ve kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır.
Besleyici olarak kil, sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir.
Temizleyici ve sıkılaştırıcı olarak etkilidir, ölü hücreleri peeling özelliği ile ciltten uzaklaştırır.
Çeşitli mikro organizmalara karşı aktif olduğu bilimsel olarak ispatlanmış bir antiseptiktir.
Kil minerallerinin sadece güzellik ve temizlik için değil, cilt hastalıkları içinde kullanıldığı bilinmekte olup selülit, pişik ve ciltteki çeşitli yaralar için faydalı olduğu da belirlenmiştir.
Cildin içindeki sıvı mekanizmasını düzenlemeye yardım ederek iyileşmeyi ve yeniden yapılanmayı hızlandırır, sebum fazlalıklarını ciltten uzaklaştırır.Kil;demir,silisyum,mağnezyum,kalsiyum ve potasyum gibi bir çok doğal mineral içerir.
Kil; ağrı, sivilce, leke, siyah nokta gibi birçok problemin tedavisinde kullanılan doğal bir maddedir.
Kil, bir yandan fazla yağ oranını azaltırken, diğer yandan cildin nem ve su oranını dengeleyerek cildin korunmasını sağlar.Bu uygulama deriye ağrı kesici ve iltihap giderici etki de yapar.(tedavi ve estetik tıp amaçlı kaplıca-Çamur uyg.Yapılmaktadır.) ciltteki kılcal kan dolaşımını hızlandırarak cilt dokusunun beslenmesine yardımcı olur.Salisilik asit:Ölü deriyi uzaklaştırarak cildin nefes almasını sağlar.Bal özü : Cildin ışıl ışıl parlamasını sağlar.
Cildi nemlendirir sivilce ve sivilce izlerini yok eder yaşlanma karşıtı etkisi olan bal cildin yaşlanma etkilerini geçiktirir cilt lekelerini ve güneş yanıklarını geçirir.
Peeling etkisi olan cilt lekelerini kısa sürede geçirir bal cildi ölü hücrelerden arındırır yeni hücre oluşumunu destekleir gözenekleri temizler siyah noktaları yok eder cilt üzerinde bulunan açık yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar her cilt tipine uygun olan bal kuru cildi nemlendirirken yağlı cildin yağ dengesini sağlar yıpranmış cildin kendini hızlı şekilde yenilemesini sağlar.Gliserin:Cildi nemlendirir.
Farma kalite gliserin kullanılmıştır.Gliserin, birçok cilt bakımı ürününde yaygın kullanılır.
Çünkü en iyi doğal alkol olup cildin nemlenmesini sağlar.
Böylece cildinizin güzel görünmesine yardımcı olur.Gliserin, kuru cildi nemlendirmede çok faydalıdır.
Gliserinin, nem tutucu bir işlevi vardır; ciltteki su seviyesini düzenlemeye yardımcı olur ve cildin kurumasını önler.Ciltteki kırışıklıklar, daha ziyade, ciltteki su, elastikiyet ve nem kaybı sebebiyle oluşur.
Bu yüzden, gliserin cildi yenilemeye ve ciltteki suyu normal düzeye getirmeyi sağlar.Üzüm çekirdeği yağı : Yara iyileşme sürecini hızlandırmaya da yardımcı olabilir ve güçlü bir antioksidandır.Üzüm çekirdeği yağında bulunan linoleik asidin akne, dermatit, alerjik reaksiyonlar ve egzama gibi cilt hastalıklarını hafifletmeye yardımcı olabilecek anti-Alerjik ve anti-Inflamatuar özelliklere sahip olduğu bilinmektedir.Biostin bicach :Lactic asit, a,c vitaminleri içerenlactococcus ferment extracttır.
Leke tonunu açıcı, beyazlatıcı etkisi vardır.
Çok iyi bir hücre yenileyici anti-Aging ajandır.Soluvit reachter :Içeriğinde a,e,f,h,b gurubu vitaminlerini ve at kestanesi ekstraktı içerir.
Kuru ve pullu ciltler için multivitamin kompleksidir.Ayrıca kırışıklıklar ve leke karşıtı için etkili bir komplekstir.Allantoin:Yatıştırıcı ve ciltte koruyucu özelliği vardır.
Cilt tahrişlerinin iyileşmesine yardımcı olur.Allantion, ciltteki hücre yenilenmesini sağlar.
Problemli ve zayıflamış ciltlerde cilt yenilenmesini ve onarımını büyük ölçüde destekler.
Sertifikalar:Gmp, ıso 9001:2015gmp, ıso 9001:2015test/analiz sonucları:Dermotolojik test, challenge test, ağır metal analizi,mikrobiyolojik test, avrupa güvenlik dosyaları, etkinlik testi
-47%
36,90 TL
19,60 TL

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

BAYRAM ALİ YAPILCAN

9.3
Diğer Satıcılar
REKEL TİCARET
9.7
Tahmini Teslimat: 1 - 4 Mart
45,00 TL
25 TL
Pasifik Ofis
9.1
Tahmini Teslimat: 1 - 4 Mart
44,00 TL
26 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Kil Içerikli Leke Karşıtı Aydınlatıcı Pembe Maske 75 Ml 325020101003
Dermokil
Kil Içerikli Leke Karşıtı Aydınlatıcı Pembe Maske 75 Ml 325020101003
5.0
3Değerlendirme
1Yorum
Ürün güzel hızlı kargo