85 KG Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık ve Vücut Geliştirme Aleti 85 Kg

3.8
876Değerlendirme
7.5B
Tahmini Teslimat:25 Kasım - 5 Aralık
Kalan Süre:
19 saat 36:05

Ürün Bilgileri

Ürün Özellikleri

Beden:Tek Ebat
Materyal:Döküm
Renk:Siyah
Ağırlık:85 Kg

Detaylı Ürün Açıklaması

Ürün içeriği

2 Adet 40 cm kısa bar

1 Adet 150 cm uzun bar

6 x 2,5 Kg Plaka

4 x 5 Kg Plaka

6 x 7,5 Kg Plaka


Barlarımız galvaniz kaplamadır. İçine köpük sıkılan, dayanıklı olmayan barlarla kıyaslanamayacak derecede kalitelidir. Uçlarındaki tıpalar sayesinde sporcu sağlığı için özel önlem alınmıştır. Ağırlıklar, özel tasarım, yeni nesil çelik sıkıştırma yayları ile sabitlenir, çok yüksek basınca dayanıklıdır. Özel tasarlanmış olup, ideal kullanım olanakları sağlar. 150 cm uzun barımız, 120 kg ağırlığa kadar test edilmiştir ve sorunsuz taşımaktadır.


Ağırlık plakalarımız 1. kalite plastik kaplama olup, içi özel harç dolguludur. Patlayıp dağılması imkansızdır. Özel olarak kesilip / delinse bile, içeriği akmaz, dağılmaz. Çok uzun ömürlüdür. Ağırlıklarımız kalın, dayanıklı koli içerisine konulduktan sonra, plastik şeritlerle sabitlenir. Sonrasında da taşıma esnasında kirlenme / dağılma gibi konuların önüne geçmek amacıyla, şirink makinesinde 9 mikron kalınlığında ambalaj malzemesi ile şirinklenerek tarafınıza sevk edilir. Tüm ürünlerimiz orjinal, sıfır ve adınıza faturası düzenlenerek gönderilir. Tüm ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Her türlü yedek parça ve destek talebinizde bize ulaşabilirsiniz. Bir kez daha belirtmek gerekirse; Bizim için önemli olan, %100 memnuniyetinizi sağlamaktır... Siz ürünümüzden %100 memnun olana kadar yapılması gereken ne varsa biz buradayız.


529,90TL
329,90TL
Sepette %5 İndirim
313,40 TL

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

BOFİGO

9.1

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
85 KG Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık ve Vücut Geliştirme Aleti 85 Kg
Dambılcım
85 KG Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık ve Vücut Geliştirme Aleti 85 Kg
3.8
876Değerlendirme
638Yorum
Fiyatı gayet uygun plakalar güzel kumlu, barlar da fena değil evde spor yapmak isteyenler için gayet güzel tavsiye ederim. Tek sorun biraz kirli geldi ama bezle...
Kesinlikle kaliteli alın. Çok güzel.
fiyat performans canavari
Şikayet Et