Dambılcım
75 KG Halter Seti Dambıl Ağırlık ve Vücut Geliştirme Aleti 75 KG Spor

3.9
47Değerlendirme
272

Ürün Bilgileri

Ürün Özellikleri

Beden:Tek Ebat
Materyal:Döküm
Renk:Siyah
Ağırlık:75 Kg

Detaylı Ürün AçıklamasıÜrün içeriği

2 Adet 40 cm kısa bar

1 Adet 150 cm uzun bar

6 x 2,5 Kg Plaka

2 x 5 Kg Plaka

6 x 7,5 Kg Plaka


Barlarımız galvaniz kaplamadır. İçine köpük sıkılan, dayanıklı olmayan barlarla kıyaslanamayacak derecede kalitelidir. Uçlarındaki tıpalar sayesinde sporcu sağlığı için özel önlem alınmıştır. Ağırlıklar, özel tasarım, yeni nesil çelik sıkıştırma yayları ile sabitlenir, çok yüksek basınca dayanıklıdır. Özel tasarlanmış olup, ideal kullanım olanakları sağlar. 150 cm uzun barımız, 120 kg ağırlığa kadar test edilmiştir ve sorunsuz taşımaktadır.


Ağırlık plakalarımız 1. kalite plastik kaplama olup, içi özel harç dolguludur. Patlayıp dağılması imkansızdır. Özel olarak kesilip / delinse bile, içeriği akmaz, dağılmaz. Çok uzun ömürlüdür. Ağırlıklarımız kalın, dayanıklı koli içerisine konulduktan sonra, plastik şeritlerle sabitlenir. Sonrasında da taşıma esnasında kirlenme / dağılma gibi konuların önüne geçmek amacıyla, şirink makinesinde 9 mikron kalınlığında ambalaj malzemesi ile şirinklenerek tarafınıza sevk edilir. Tüm ürünlerimiz orjinal, sıfır ve adınıza faturası düzenlenerek gönderilir. Tüm ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Her türlü yedek parça ve destek talebinizde bize ulaşabilirsiniz. Bir kez daha belirtmek gerekirse; Bizim için önemli olan, %100 memnuniyetinizi sağlamaktır... Siz ürünümüzden %100 memnun olana kadar yapılması gereken ne varsa biz buradayız.


Ürün Değerlendirmeleri
75 KG Halter Seti Dambıl Ağırlık ve Vücut Geliştirme Aleti 75 KG Spor
Dambılcım
75 KG Halter Seti Dambıl Ağırlık ve Vücut Geliştirme Aleti 75 KG Spor
3.9
47Değerlendirme
25Yorum
Fit olmak isteyenler alabilir
Geç gelmesine rağmen memnun kaldım , ürün gayet kaliteli tek sorun kargo geç geliyor , bu zor günlerde iş görüyor spor salonu hissi veriyor başarılı
çok iyi ürün herkese tavsiye ederim.....
Şikayet Et