Clear Şampuan

252 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Clear Şampuan

Clear Şampuan

Doğal ve etkili saç bakım ürünleriyle adından söz ettiren Clear şampuan, en yeni teknolojilerle geliştirdiği ürünleriyle büyük beğeni topluyor. Markanın içeriğinde paraben ya da silikon bulunmayan şampuanları, saçı koruyor, bakımını yapıyor ve daha etkileyici bir görünüme kavuşmasını kolaylaştırıyor. Markanın farklı saç tipleri ve değişik ihtiyaçlar için geliştirdiği özel şampuanlar, her türlü ihtiyaca yanıt veriyor. Clear şampuan çeşitleri kepeğe karşı etkili, onarıcı, doğal terapi yapan ve günlük bakımı gerçekleştiren seçenekleriyle derinlenmesine bir temizlik ve kusursuz bir bakım sunuyor. Erkeklere ve kadınlara yönelik şampuanlarında farklı esanslar kullanan marka, kadınların ve erkeklerin saç derilerindeki farklılıkları göz önünde tutarak özel formüller geliştiriyor. Nemi kimyasal maddelerle değil, doğal ve bitkisel ürünlerle sağlayan, saçı güçlendirirken sağlığı ön planda tutan marka, makul fiyat seçenekleriyle dikkat çekiyor. Clear şampuan yorumları hem içeriği, hem uygun fiyat seçeneklerine vurgu yapıyor.

Farklı işlevler ve özellikler sunan Clear şampuan çeşitleri Trendyol aracılığıyla rahatlıkla satın alınabiliyor. Tekli ya da çoklu alım fırsatları sunan Trendyol, özel bakım setleri aracılığıyla da oldukça uygun fiyat seçenekleri sağlıyor. Clear şampuan kullananlar Trendyol aracılığıyla diledikleri şampuana ulaşmaları yanında özel bakım ürünlerinin de yer aldığı özet setleri edinme fırsatı da buluyor. Diş macunlarından deodorantlara, saç kremlerinden özel bakım ürünlerine pek çok seçenek şampuanlarla birlikte Trendyol’un özel bakım setlerinde bir araya geliyor. Clear şampuan 550 ml hacmindeki özel şişeleriyle satın alınabildiği gibi, daha uzun süreli kullanım için uygun fiyatlarla çoklu paket seçenekleri de tercih edilebiliyor. Clear şampuan 800 ml büyüklüğündeki şişeler de oldukça avantajlı seçenekler sunabiliyor. Trendyol’un dönemsel indirim kampanyaları sayesinde tekli ya da çoklu alımlar kaçırılmayacak fiyat fırsatları sağlıyor.

Farklı Saç Tiplerine Özel Şampuanlar

Clear Men şampuan, içeriğinde silikon, paraben gibi kimyasallar yer almadığı için sağlıklı ve derinlemesine bir temizlik sağlıyor. Saçlara ve saç derisine zarar vermeyen bu özel şampuanın yanı sıra kadınların saç özelliklerine uygun farklı seçenekler de bulunuyor. Marka, kadın ve erkek saç tiplerindeki farklılıkların yanı sıra değişik saç tipleri için de özel ürünler geliştiriyor. Herkesin kendi ihtiyacına ve beğenisine uygun şampuanı bulabilmesi için saç tipini tanıması ve ihtiyacını doğru belirlemesi öneriliyor. Clear kadın şampuanı seçenekleri ayçiçeği, chia ve moringa tohumları içeren çok özel bir nem terapisi sağlıyor. Clear kadın şampuan bitkisel sentez sunan içeriği sayesinde kuru yapıdaki saçlara bakım sağlıyor, ipeksi saçlara kavuşmaya yardım ediyor. Bambu özü ve lifler içeren Clear kadın şampuanı ürünleri ise saç derilerini aktif biçimde besleyerek saçların güçlü biçimde uzamasını kolaylaştırıyor. Uzun ve bakımlı saçlara sahip kadınların tercihi olan bu ürünlerin yanı sıra her gün kullanıma uygun, ferahlatıcı seçenekler de bulunuyor. Clear kadın şampuan bitkisel sentez ürünlerinde bulunan ipek proteinleri ise daha yumuşak ve parlak saçlar elde edilmesini kolaylaştırıyor. Bitkisel sentez şampuanı saç dökülmesi ya da kepeklenme problemi yaşayan kadınların ihtiyaç duyduğu özleri de sağlıyor. Yenilikçi Bio Booster teknolojisi içeren şampuan, belirli bir süre düzenli kullanım sonucunda kepek sorununu büyük ölçüde yok edebiliyor.

Gün içinde istenen canlılık ve dolgunluğu sağlayan Clear şampuan doğal terapi seçenekleri, farklı saç tiplerinin özel ihtiyaçlarının tek bir şampuan ile karşılanmasını da mümkün kılıyor. Mentol ferahlığı sağlayan şampuanların yanı sıra saç tiplerine göre yapılan seçimler de etkili çözümler sağlıyor. Kuru, yağlı, kalın ya da ince telli saçlara özel şampuan seçenekleri geliştiren marka, yoğun ve doğru bir etki ile istenen sonuçlara ulaşılmasını hızlandırıyor. Dipten uca temizlik ve canlılık veren şampuanlar, parlak ve hacimli bir görünüme kavuşulmasına da katkı sağlıyor. Markanın daha sağlıklı saçlar için geliştirdiği özel çözümlerden biri olan Bio-Güçlendirici içerikli ürünler, sadece saçlara değil, saç derisine de özel bir bakım uyguluyor. Saç derisinde yer alan koruyucu bariyerleri daha güçlü hale getiren Guar BB18 içeriği, saç derisini nemlendirerek ve daha güçlü saçlar için gereken ortamı hazırlıyor. Kepek gibi sorunların önüne geçen bu özel ürünler, saçlarda ve saç derisinde kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Erkeklere Özel Şampuan Seçenekleri

Erkek saçları ve saç derisine has özellikler göz önünde tutularak geliştirilmiş şampuan modelleri de sağladıkları mükemmel etki ile büyük ilgi görüyor. Saç dökülmesini 10 kata kadar azaltabilen ürünler, içerdikleri bitki özleri ile doğal ve sağlıklı bir görünüm sunuyor. Clear erkek şampuan seçenekleri arasında yağlı saçlara özel misket limonu, yeşil çay, bergamot ve yasemin özleri içeren kusursuz ürünler bulunuyor. Erkeklerin saç derileri daha yoğun yağ üretebildiği ve daha düşük seramid düzeyine sahip olduğu için daha etkili bir bakıma ihtiyaç duyabiliyor. Yağlı ya da kepek üreten saçlar için özel formüller geliştiren marka, erkeklerde zayıf olan saç derisi bariyerlerini güçlendirerek, daha nemli ve sağlıklı saç derileri oluşmasını sağlıyor.

Clear Men şampuan seçenekleri Mentollü, Yağlı Saç, Hızlı Stil, Cool Sport gibi seçenekleriyle her türlü saç tipine uygun ürünler sunuyor. Clear Men şampuan özellikleri itibariyle farklı saç ve saç derisi tiplerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor ve etkili bir bakım sağlıyor. Clear yağlı saçlar için şampuan seçenekleri yağlanma ve kepek başta olmak üzere pek çok soruna karşı etkili sonuçlar veriyor. İçeriğinde misket limonu özü bulunan Clear yağlı saçlar için şampuan ürünleri, terlemenin ve yağların çözünmesinin önüne geçiyor. 48 saate kadar süren kusursuz etkisi ile ferahlık ve sağlık sunan bu özel şampuan, özel aromatik kokularıyla da öne çıkıyor. Clear mentollü şampuan ürünlerinin sağladığı ferahlık hissi gün boyu devam ediyor. Yoğun terleyenler için özel çözümler üreten Clear mentollü şampuan, beyaz misk, lavanta, fesleğen, biberiye gibi özel bitki özlerinin de yardımıyla hem eşsiz bir koku, hem maksimum ferahlık sağlıyor.

Clear erkek şampuan seçenekleri arasında limon ve bergamot özlü Duş Ferahlığı serisi de özel bir yer tutuyor. Günlük kullanım için ideal bir seçim oluşturan bu özel ürün, yumuşak, canlı ve parlak saçlara kavuşmayı mümkün kılıyor. Her gün kullanıma uygun olan Ronaldo Limited Edition şampuan ürünleri ise içeriğinde yer alan deniz tuzunun güçlü etkisi ile saç derisini besliyor. Saçların doğal nem ve mineral dengesine kavuşmasını kolaylaştıran bu özel ürün, derinlemesine temizlik ile saçları kirden ve yağdan arındırıyor. Clear Men şampuan özellikleri erkeklerin saç yapısına uygun biçimde geliştirildiğinden kuruluk, kepek ya da kaşıntı özel sorunlara karşı oldukça etkili çözümler sunabiliyor. Uzun süre düzenli kullanımda saç derisinde sağladığı değişiklikler saç tellerinin güçlü ve canlı bir hale kavuşmasını kolaylaştırıyor.

Clear Kepeğe Karşı Etkili Şampuan Çeşitleri

Clear kepek şampuanı seçenekleri ile hem kadınlar, hem erkekler için özel çözümler geliştiriyor. Clear kepeğe karşı etkili şampuan kökten uca saç tellerini güçlendiren yapısı sayesinde güçlü bir koruma sunuyor. Zenginleştirilmiş doğal içeriği saç derisinin ihtiyaç duyduğu nem ve vitaminleri sağlarken, Clear kepek şampuanı içinde yer alan zencefil özleri saç köklerinde derinlemesine onarım etkisi oluşturuyor. Kepek sorunu çözülen ve ihtiyaç duydukları neme, vitaminlere kavuşan saçlar daha canlı, daha parlak bir görünüm kazanıyor.

Erkeklerde yoğun olarak görülen saç dökülmesi sorununa karşı tercih edilen Clear saç dökülmesine karşı şampuan ise, güçlü formülü ile saçları dipten uca besliyor. Saç dökülmesi sorununu 10 kata kadar azaltabilen Clear saç dökülmesine karşı şampuan, doğal aromatik kokularının yanı sıra etkili bio-güçlendirici ile saçları koruma alıyor. Bu özel şampuanın düzenli kullanımı saç diplerini güçlendirerek, kepeklenmede de ciddi azalma sağlıyor. Clear saç dökülmesine karşı şampuan yorum ve görüş sayfalarında kısa sürede etkisini gösteren ve düzenli kullanımda ciddi fayda sağlayan yapısıyla adından söz ettiriyor. Doğal canlandırıcı özlerden oluşan kokusu da Clear saç dökülmesine karşı şampuan yorum metinlerinde öne çıkan bir özellik olarak dikkat çekiyor.

Kaşıntılı saç derilerinde görülen iltihap, kızarıklık gibi sorunlar da kepeklenmeye yol açabildiğinden markanın şampuanlarında yer alan okaliptüs ve çay ağacı özleri büyük fayda sağlıyor. Kaşınma sorununa karşı etkili bir kaşıntı giderme formülü sunan marka, etkin nemlendirme ile kaşınma ve tahrişi ortadan kaldırabiliyor. Saç derisindeki gerginlik ve kuruluk da markanın özel bakım şampuanları ile kolayca giderilebiliyor.

Clear şampuan kullananlar soğuk hava, su eksikliği ya da mantar gibi özel sorunlar nedeniyle nemini kaybeden saçların kısa sürede eski canlılığına kavuştuğunu aktarıyor. Tekrar eden kepeklenme sorunu da Clear komple bakım, bambu özlü şampuan seçenekleri ile kolayca çözülebiliyor. Clear komple bakım, aloe vera, bambu özlü şampuan saç diplerinde oluşan kir ve kalıntılara karşı da etkili oluyor. Saç şekillendirici gibi kozmetik ürünlerin neden olduğu kalıntıları başarıyla uzaklaştıran Clear aktif kömürlü derinlemesine temizlik şampuanı, saç tellerinde ve derisinde derinlemesine temizlik sunuyor. Clear aktif kömürlü derinlemesine temizlik şampuanı gibi özel ürünlerin sağladığı maksimum temizlik ve zindelik hissi kepek sorununun tekrar etmesini de önüne geçiyor. Bitkisel özleri sentezleyerek etkili bir bakım ve onarım sağlayan Clear beyaz şampuan da markanın en yoğun tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Clear beyaz şampuan serisinde yer alan ürünler, ginseng, ardıç gibi özlerle saçlara çok özel bir bakım uyguluyor. Kuruluğa bağlı kepek oluşumunun kısa sürede önüne geçen şampuanlar, saç dökülmesini de belirgin biçimde azaltabiliyor.

Kadınlara Özel Onarıcı Şampuanlar

Clear kiraz çiçeği şampuan gibi kadınlara yönelik özel geliştirilen ürünler saç tellerindeki hasarı başarıyla onarıyor. İpek proteinlerinin yardımıyla saçın üst katmanındaki koruyucu bariyeri yeniden yapılandıran Clear kiraz çiçeği şampuan seçenekleri, saç tellerinin daha pürüzsüz, parlak ve canlı görünmesini sağlıyor. İpeksi bir yumuşaklık sağlayan bu özel şampuan, çiçek özleri ve bitkisel içeriği ile kepek ve dökülme gibi sorunlara karşı da aktif biçimde mücadele ediyor. Markanın kepeğe karşı etkili olan kadın şampuanı seçenekleri de büyük beğeni topluyor. Hem kepeklenme, hem dökülme sorununu minimuma indiren kadın şampuanları, sağlıklı bir saç derisi oluşturarak vitamin ve nem dengesini yeniden kuruyor. Yağlı saçlar için tasarlanan kadın şampuanları da saç derisinin oluşturduğu fazla sebumu çözerek uzaklaştırıyor ve saçları 48 saat süreyle yağdan uzak tutuyor. Yağlı saç tipine sahip kadınların ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen bu şampuanlar, özel aromatik kokularıyla da büyük beğeni topluyor.

Gücünü Chia tohumlarının eşsiz özlerinden alan Clear nem terapisi şampuan yorum ve görüş sayfalarında üstün arındırıcı özellikleriyle öne çıkıyor. Saçı temizleyip arındırdıktan sonra doğal bir bakım da uygulayan bu özel ürün, kepek oluşumunu önlüyor ve dökülmelere karşı koruma sağlıyor. Markanın komple bakım şampuanı ise hava kirliliğinden, UV ışınlara günlük hayat içinde yıpranan saçlara çok özel bir bakım uygulayarak, eski canlılıklarını kazandırıyor. Amino asitlerle güçlendirilmiş zengin bir formülü bulunan komple bakım şampuanı, saç tellerinde yer alan proteinleri tazeliyor ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Sandal ağacı, sıcak kehribar ve vanilya başta olmak üzere çok özel aromalar içeren özel kokusu da bu şampuanın sevilen özellikleri arasında yer alıyor. Clear şampuan doğal terapi etkisiyle saçlarını uzaklaştırmak isteyenlerinde yardımına koşuyor. İçerdiği bambu özü lifi sayesinde saç köklerini besleyen ve saçların daha güçlü ve daha hızlı uzamasını kolaylaştıran şampuan, saçlarınız dipten uca besleyerek olası kırılma ve yıpranmaların önüne geçiyor.

Clear kafeinli, günlük arındırıcı şampuan kullananlar ya da özel bakım şampuanları ile saçlarının ihtiyaç duyduğu vitamin ve minarelleri karşılayanlar kısa sürede daha ışıltılı saçlara kavuşuyor. Markanın saç besleyici şampuanları uyguladıkları yoğun bakım ile saç derisinin ve saç tellerinin direncini artırıyor. Antibakteriyel özelliğe sahip B3 vitamini, çinko gibi özel içerikler çok yönlü olarak saçların güçlenmesini kolaylaştırıyor. Clear kafeinli, günlük arındırıcı şampuan kullananlar gibi Clear şampuan naneli 350 ml ürününü tercih edenler de saçlarının kısa sürede kalıcı bir ferahlık ışıldamasını sağlıyor.

Clear Ürünleri ve İdeal Fiyat Seçenekleri

Hem kadınlar, hem erkekler için etkili şampuanlar ve saç bakım ürünleri sunan Clear, sorunlar karşısında geçici değil kalıcı ve uzun vadeli çözümler sunuyor. Saçlara ve saç derisine zarar vermeyen doğal içeriği sayesinde gönül rahatlığıyla istenilen sıklıkta kullanılabilen Clear ürünleri, herkesin erişebileceği makul fiyat düzeyiyle de beğeni topluyor. Şampuan fiyatları farklı etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterse de, kaliteli ve doğal şampuanları makul fiyatlarla satın alma imkânı sunan marka, özel koku seçenekleri ile herkesin ihtiyacına ve beğenisine uygun şampuanı seçmesini kolaylaştırıyor. Başta kepek ve dökülme sorunları olmak üzere saç ve saç derisi ile ilgili problemlere karşı etkili ürünler sunan markanın özel formülleri doğal ve kalıcı çözümleri ile büyük ilgi görüyor. Erkek ve kadınlar için ayrı ayrı etkili şampuan seçenekleri sunan marka, aynı zamanda farklı saç tipleri için geliştirdiği şampuanlarla da göz dolduruyor.

Saç maskesi, bakım kremi, bakım spreyi, saç bakım kürü gibi özel bakım ürünleriyle de kullanıcıların yanında olan markanın tüm ürünlerine Trendyol aracılığıyla rahatlıkla ulaşılabiliyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında Clear ürünlerine tek tek ulaşmak mümkün olduğu gibi, çok özel set seçenekleri de tercih edilebiliyor. Aynı ürünün çoklu şişeler halinde satın alınabildiği paketler, fiyat açısından oldukça avantajlı koşullar sunuyor. Clear Şampuan naneli 350 ml ürünlerinin çoklu paketlerdeki fiyatı daha makul hale gelirken, Clear şampuan 800 ml gibi daha büyük şişeler de uzun süreli kullanım imkânı sunuyor. Çoğunlukla Clear şampuan 550 ml şişeleri tercih edenler çoklu alım yaparak, yüksek kaliteyi daha uygun fiyatlarla elde edebiliyor. Trendyol’un zengin ürün yelpazesi içinde saç kremi, bakım ürünleri, deodorantlar ya da diş macunları da şampuanlarla birlikte satın alınabiliyor. Çok özel ürünlerin yer aldığı bakım setleri arasında erkek kişisel bakım seti, aktif kömür bakım paketi, 2’li, 3’lü, 4’lü özel ürün seçenekleri de bulunabiliyor. Yüksek kaliteli şampuan ve bakım ürünlerini makul fiyatlarla kullanıcıların dikkatine sunan Trendyol, özel indirimlerle herkes için erişilebilir fiyat seçenekleri sağlıyor. Trendyol’un dönemsel kampanya seçenekleri de kaçırılmayacak şampuan ve saç bakım ürünü fiyatları sunabiliyor.