Çaydanlık

2561 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Çaydanlık

Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan çay, sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Pek çok kişinin akşam yemeğinden sonra çay demleyip içme alışkanlığı da bulunuyor. İyi çay demlemenin yolu ise doğru çaydanlık seçiminden geçiyor. Son yıllarda muhteşem tasarım özellikleriyle üretilen çaydanlık modelleri de görenleri etkileyen ürünler sunuyor. Trendyol pişirme kategorisi Korkmaz çaydanlık gibi pek çok markanın demlik ve çaydanlık modelini sizlere sunarak kolay seçim yapmanıza imkân tanıyor.

Çaya Keyif Katan Çaydanlık Modelleri

En koyu sohbetlere eşlik eden, çalışırken daha zinde olmayı sağlayan, bazen de sadece keyif için içilen çay, doğru çaydanlık modelleri sayesinde daha bir lezzetli oluyor. Çayın tam kıvamında demlenmesinde çok etkili olan porselen demlik ve bakır çaydanlık modelleri, gerçek çay tiryakilerinin ilk tercihi olmayı başarıyor. Çayı sadece kendisi için az miktarda demleyenlerin tercihi ise küçük çaydanlık modellerinden yana oluyor. Cam çaydanlık seçenekleri ya da küçük ölçekli bakır ve porselen demlikler bu işi layıkıyla yapıyor. Estetik tasarımlı seçenekler sunan döküm demlik ve çaydanlık modelleri ise çayı uzun süre sıcak tuttukları için tercih ediliyor. Canlı renkleri ve dikkat çekici desen özellikleriyle öne çıkan döküm demlik modelleri, şık hediye seçenekleri arasında yer almayı da başarıyor. Özenle polisaj yapılan ve uzun ömürlü paslanmaz çelikten tasarlanan çelik çaydanlık seçenekleri ise en çok kullanılan çaydanlıklar oluyor.

Sıra dışı tasarımlara sahip demlik ve çaydanlık modelleri göz alıcı tasarım örnekleri sunuyor. Üfleme cam ile üretilen süzgeçli cam demlikler, ısıtıcılı ve süzgeçli cam demlik modelleri, porselenden üretilen ısıtıcılı çay setleri ve ateşe dayanıklı cam çaydanlık takımları mükemmel tasarımlarıyla dikkatleri üzerlerinde topluyor. Çelikten üretilen ve hoş tasarıma sahip olan büyük boy çaydanlık takımları da göz alıcı parlaklıkları ve renkli tutma kısımlarıyla ilgi odağı olmayı başarıyor. Daha özgün tasarımlar sunan düdüklü çaydanlık takımı modelleri, granit kaplamayla tasarlanan düdüklü tek çaydanlık seçenekleri, canlı renklerle tasarlanan emaye çaydanlık takımları ve orijinal figürler içeren seramik demlik modelleri de görenlerin hayran kalmasını sağlıyor. Sıra dışı tasarımlar ile üretilen çaydanlık modelleri tarz sahibi kullanıcılara hitap ediyor.

Bakır ve Döküm Çaydanlık Tasarımları

Bakır işlemeli ve alttan ocaklı çaydanlık takımları, muhteşem tasarım özellikleriyle dikkat çekiyor. Bakır tencerede pişen yemeklerin mükemmel olması gibi bakır çaydanlıkta demlenen çaylar da çok lezzetli oluyor. Estetik görünümlü ve hijyenik malzemeli bakır çaydanlıklar, insan sağlığına faydalı oldukları için çok tercih ediliyor. İyi kalaylanan bakır çaydanlık takımlarını, uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Döküm çaydanlık ve demlik seçenekleri Türkiye’de yeni yeni kullanılmaya başlansa da şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Lezzetli çay demlemek isteyenlerin tercihi olan döküm çaydanlıklar, ateşi ağır olarak algılayıp tüm zemine dağıttıkları için lezzetli çay demlemeyi başarıyor. Döküm çaydanlıklar çayı yavaşça pişiriyor ve tam kıvamında dem almasını sağlıyor. Estetik tasarımlarıyla da kahvaltı sofralarına çok yakışıyor.

Çaydanlık Fiyatları

Çok sayıda ürün ve model çeşidine sahip olan çaydanlık takımları farklı fiyat özellikleri ile beğeninize sunuluyor. Demlik ve çaydanlık setleri markasına, tasarım özelliklerine ve üretildiği malzemeye uygun olarak fiyatlandırılıyor. Özel tasarımlı demlik ve çaydanlıklar, el emeği ile üretilen modeller, bakır ve döküm malzemeden tasarlananlar ürünler daha farklı çaydanlık fiyatları ile sunuluyor.

Trendyol, pişirme kategorisinde yer alan pek çok çaydanlık ve demlik modelini sizlerin beğenisine sunarak istediğiniz ürüne kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Kategoriyi hemen inceleyebilir ve ihtiyacınız olan modeli kolayca satın alabilirsiniz.