Casper Via M3

12324 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Casper Via M3

Casper Via M3 Tasarımı

Casper çeşitli elektronik ürünler, bilgisayar ürünleri ve bunlara yan ürünler üreten ve bu ürünleriyle kişilerin beğenisini üzerinde toplayan bir markadır. Casper via m3 32 GB, 64 GB farklı dâhili depolama çeşitleriyle alıcılarının tercihine sunulmuş ürünlerdir. Casper Via M3 telefon ve telefon aksesuarı olan bir modeldir. Casper via m3 kılıf, silikon ultra ince kapak tasarımıyla şeffaf ve pürüzsüz bir üründür. Ultra ince ve esnek yapısı olan Casper telefonları kılıfı cihazla birebir eşleşen bir üründür. Cihazla birebir eşleşmesi sayesinde Casper via m3 silikon kılıf cihazdan çıkarılmadan bütün slotlara (yan tuşlar, şarj, kulaklık girişleri vs.) erişilebilir. Casper via m3 kılıf cihazı kire ve darbelere karşı korur. Ürün uzun ömürlüdür ve kolayca takılıp çıkarılabilir yapıdadır. İçeriğinde sağlığa zararlı bir materyal bulunmayan bu ürünün telefon kılıfı telefonunuza farklı bir görüntü kazandırır. Casper via m3 siyah silikon telefon kılıfı orta kalınlıkta silikon yapısıyla cihazınızla birebir eşleşir. Ürün uzun ömürlü malzeme yapısına sahiptir. Casper via telefon kılıfı, Casper via m3 ekran koruyucu ile birlikte cihazı kire ve kırılmalara karşı korur. Casper ekran koruyucu, kırılmaz temperli cam ürününün tamamı camdır ve bu sayede en net ekran görüntüsünün alınmasını sağlar. Ürün ekranı kir ve darbeden korur, çizilmeleri önler. Kolayca takıp çıkarılabilir. Hiçbir etki, iz bırakmaz. Ürün cihaz ile birebir uyumlu olarak üretilmiştir. Ürün cam oluşuyla telefonun dokunmatik ekranın hassasiyetini etkilemez. İnce ve dokunulabilirdir. Casper telefonları ekran koruyucu kabarma yapmaz. Uzun süre ekranı korur. Ürünün dayanıklılığı, sertliği 8-9 H’dir. Bu sayede bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmez. Ürünün ekran koruyucusu ürünü çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz. Casper telefonları ekran koruyucu, kırılmaz temperli cam kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Casper Via model M3 nano cam ekran koruyucu kırılmaz microsonic film HD clear şeffaf bir ekran koruyucudur. Ürün çizilmez, leke tutmaz, yansıma yapmaz bir yapıdadır. Devrim niteliğinde ultra güçlü Casper telefon ekran koruyucu ürünü, dokunmatik ekranı ve doğal görünümünü korur. Dokunmatik ekranında film yokmuş gibi kullanılabilir.

Casper Via M3 Özellikleri

Casper Via M3 batarya cihazla birebir eşleşen bir üründür. Uzun ömürlü olan Casper Via telefon bataryası ilk kullanımda 12 saat şarjda bekletilmelidir. Casper via m3 orijinal batarya orijinal şarj aletiyle şarj edilmelidir. Ürün casper via m3 şarj aleti ile şarj edildiğinde yüksek performans sağlar. Casper via m3 orijinal ekran, yedek parça olarak temin edilebilir. Casper via telefon batarya Casper via 32 GB, 64 GB modelleriyle uyumludur. Casper marka via m3 telefonu şarj aleti, şarj soketiyle uyumludur. Casper via m3 ekran ürünü, orijinal dokunmatik LCD ekrandır. Dokunmatik olan bu ürün Casper marka via m3 telefonlarıyla uyum içinde kullanılır. Ürünün ekran boyutu 5.5 inçtir. Casper Via telefon orijinal bataryası 3000 mAh kapasitesindedir. Casper Via telefonunun şarj aleti hızlı şarj özelliği bulunan bir şarj aleti değildir. Casper Via M3 şarj soketi Micro-usb özelliğindedir. Kablosuz şarj özelliği bulunmayan bu ürünün bataryası sabittir. Casper via cep telefonları 3 GB bellek(ram)'a sahiptir. 4.5 G desteği olan Casper marka Via M3 model telefon tek hat kullanılabilir özelliktedir. Parmak izi okuyucu özelliği olan bu ürün aynı zamanda 13 MP kamera çözünürlüğüne sahiptir. Ürün android işletim sistemine sahiptir. Casper Via M3 özellikleri çok olan bir üründür. Kamera çözünürlüğü 13 MP'dir. HDR, Panorama, otomatik odaklanma, elle odaklama, coğrafi konum etiketleme, seri çekim modu özellikleri olan bir üründür. 720p video kayıt çözünürlüğüne sahiptir. Ön kamera çözünürlüğü 8 MP olan Casper marka Via M3 model cep telefonları F2.0 diyafram açıklığına sahiptir. Casper marka Via M3 model cep telefon ürününün tasarımı incelendiğinde 155mm boy, 76.7mm en ve 8.65 mm kalınlığında olduğu gözlenir. Ağırlığı 168 gram olan Casper marka Via M3 model cep telefonlarının gövde malzemesi metaldir. Ürünün siyah ve altın olarak iki farklı renk seçeneği vardır. Radyosu olmayan Casper marka Via M3 telefonunun ses çıkışı 3.5 mm'dir. Suya ve toza karşı dayanıklılığı olmayan ürün Casper Via telefon kılıfı ve Casper Via kırılmaz cam ile birlikte kullanıldığında daha korunaklı olur. Kırılmaz cam çıkarılmak istendiğinde kolayca sökülebilir ve cihazın ekranı tekrar temizlenip yeni ürünle değişim yapılabilir. Ürünü bu şekilde kolayca kendiniz takabilir, kullanabilirsiniz.

Casper Via M3 Bilinmeyen Özellikleri

Casper Via M3 bilinmeyen özellikleri nedir baktığımızda ekrana çift dokunarak açma özelliği, gürültü önleyici 2 mikrofon ve sanal ekran tuşları karşımıza çıkar. Casper marka Via M3 5.5 inç HD 500 nit parlaklığı sahip ekranı olan bir üründür. Ürünün aynı zamanda 3 GB RAM, 32 GB depolama kapasitesi bulunmaktadır. Ürünün bir başka dikkat çeken özelliği ise parmak izi güvenliği sisteminin olmasıdır. Ayrıca f2. 0 diyafram olan bu ürün 8 Megapiksel ön kameraya sahiptir. 8 Megapiksel ön kameraya sahip olan bu ürün 5.5 inç HD ekrana da sahip. 13 Megapiksel ana kamerası olan Casper marka Via M3 kullanıcıların beğenileri hitap ediyor. Işığın az olduğu ortamlarda da güzel fotoğraf çekmeye imkân sağlayan f2. 0 diyafram sahip Casper Via kaliteli, aydınlık ve keskin fotoğraflar çekme imkânı sağlıyor. Arka kamerası 13 Megapiksel çözünürlüklü ve 5 lensten oluşan bir yapıdadır. Birbirinden farklı 9 modu bünyesinde bulunduran bu ürün superpixel özelliği ile fotoğrafı çektikten sonra çok daha net zoomlama yapabilme olanağı sağlıyor. Casper Via M3 pil kapağı çıkma özelliğinde değildir. Gold ve siyah renk seçeneği olan Casper Via pil kapağı Casper marka Via M3 telefon ile uyumludur. Casper via m3 yazı tipi değiştirme özelliği bulunmamaktadır. Üründe silikon kılıf kullanıldığında Casper via m3 hoparlör giriş kapanmaz. Casper Via uygulama kilitleme özelliği bulunmayan bir üründür. Via M3 ürününün çeşitli yan ürünleri mevcuttur. Ürünü Casper Via kırılmaz cam, Casper Via telefon kılıfı ile kullanmak darbelere karşı ürünü korur. Böylece Casper M3 ürünü uzun süre kullanılabilir. Ürünün bataryası eskidiğinde yeni bir Casper Via orijinal batarya ve Casper Via orijinal şarj aleti edinilerek ömrü uzatılabilir. Yeni bir Casper Via ürünü şarj aleti alınırken ürünün Casper Via şarj soketi ile uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir. Casper Via ürünü kırılmaz cam sağlam yapısıyla cihazınızı darbelere toza kire karşı korur. Bu sayede cihazı daha etkin ve uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Kırılmaz cam ana ekran ile birebir uyumludur ve dokunmatiğe bir zarar vermez. Cihazın dokunmatik özelliğini kaybettirmez. Bu ürünün yapısı temperli camdır. Bu sayede kırılmaz cam en net ekran görüntüsüne sahip olma imkânı verir.

Casper Via M3 Telefon

Casper markasıyla uyumlu Via M3 telefon tutucu profesyonel tripot telefonla birlikte kullanıldığında kullanıcılarına profesyonel bir çekim yapma imkânı sunar. Çeşitli çekim ortamlarının gereksinimlerini karşılar. Casper Via telefon tutucu, cep telefonu, spor kamera ve profesyonel kameralarla uyumludur. 360 derece dönebilen başlığa sahip olan ürün aynı zamanda hafif ve kolay taşınabilir özelliktedir. Dayanıklı alüminyum malzeme özelliğine sahip ürün aynı zamanda kaymaz özellikte ayak pedine sahiptir. Casper Via telefon tutucu profesyonel tripot 360 derece dönebilme ile panoramik fotoğraf çekebilme imkânı sağlar. Çevre dostu bir üründür. Hızlı ayak kilidi özelliği ürünün kullanımını pratikleştirir. Üç büyük yükseltme özelliği vardır. Casper Via telefon tutucu ürününün başlık kısmındaki kilitleme düğmesi kaymalara ve titremelere karşı engel olma niteliğindedir. Minimum uzunluğu 28.5 cm olan ürün istenirse 39.5 cm uzunluğunda da kullanılabilir. Kalınlaştırılmış metal boruları sayesinde daha sağlam bir yapıdadır. Kalınlaştırılmış metal boruları sayesinde daha sağlam bir yapıda olan ürün 73 kg kadar taşıyabilir. Casper Via kulaklık şarj kablosu koruyucu ürünü, şarj kablosuyla kullanıldığında kabloyu darbelere yıpranmalara karşı korur. Şarj, kulaklık, powerbank ve benzer kabloları dıştan gelebilecek darbelere karşı kopma ihtimali yüksek olan yerlerin korunmasına yönelik kullanılan aparattır. Silikon yapısı sayesinde esmer yapıdadır. Ürün aynı zamanda kablo kıvrımları göre şekil alır. Casper Via markasıyla uyumlu M3 telefon aksesuarları telefon kılıfları, kırılmaz cam, şarj adaptörü, tripot gibi ürünleri içerir. Casper Via ürünleri arasında orijinal batarya da yer alır. Batarya sabitlenmiştir. Tekrar tekrar çıkarılıp takılmaz. Casper Via pil kapağı da çıkma özelliğinde değildir. Gold ve siyah renk seçenekleri olan ürün istenilirse renkli kılıflarla da kullanılarak daha fazla renkte kullanma imkânına sahip olabilir. Silikon kılıf telefon ile uyumludur. Ölçüleri ideal olan bu ürün ayrıca telefonun girişlerini kapatmaz. Şarj girişi, hoparlör girişi gibi alanları kapatmayan silikon sürekli takıp çıkarmayı gerektirmez. Kolayca çıkarılıp takılabilecek yapıda olan bu ürün, çıkarılıp temizlenebilir ve tekrar kullanılabilir. Telefonu kirden, pislikten, darbelerden, çiziklerden, aşınmalardan korur. Cihazın dış yüzeyini aşınmalara karşı korur. Kılıf çıkarıldığını zaman telefonun ilk günkü gibi yeni görünmesini sağlar. Uygun fiyatlı olan bu ürün uzun süre kullanılabileceği gibi farklı alternatif renkleri ve desenleri olan başka kılıflarla değiştirilip monoton bir görüntüden uzaklaştırabilir.

Casper Via M3 İnceleme

Casper Via mat gövde tasarımı ve metal çerçeve yapısıyla kullanıcıların beğenisini toplarken, 8.65mm inceliği ve 168 gram olan ağırlığıyla konfor ve şıklığı bir araya getiriyor. Ürün aynı zamanda 3 GB RAM ve 4 çekirdekli işletim sistemine sahiptir. Ürünün özelliklerini inceleyecek olursak 1.25Ghz 4 çekirdek, MTK6753 işlemciye sahiptir. İşletim sistemi Android 7.0 Nougat'dır. Ekranı 5.5 inç 1280x720 piksel, IPS, 500 nit özelliklerindedir. 3 GB RAM ayrıca 32 GB dahili 128 GB microSD bellek kartı yuvasıyla depolamaya sahiptir. 3000 mAh pil gücü bulunan Casper Via ürününün mat siyah ve mat altın renk seçenekleri mevcuttur. Casper Via kırılmaz cam telefonun dokunmatik ekranını kırılmalar karşı korumak amacıyla üretilmiştir. Ekranı kırılmalar karşı koruyan bu ürün cam yapıdadır. Cam olan bu ürün normal cama göre darbeye daha dayanıklı bir yapıdadır. Yüksek sıcaklıklara ve darbelere karşı dayanıklı olan ürün çok sert darbelerde kırılabilir ancak ürün kırılırken ana ekrana zarar vermez. Darbeyi bünyesinde bastırır. Ürün boncuk boncuk kırılacağı için telefonun ana ekranı zarar görmez. Ağır bir darbe sonrası kırılabilecek bu cam yenisiyle kolay bir şekilde değiştirilebilir. Telefonun ömrünü uzatır. Kırılmaz cam üretilirken tempering işlemi uygulanır. Bu işlem camın ince bir yaprak halini alacak kadar ısıtılıp daha sonra da hızlıca soğutulmasıyla yap��lan bir işlemdir. Bu işlem sonucu ortaya çıkan ürün normal işlem gören bir cama göre daha dayanıklı bir yapıda olur. Bir ürünün camının tempered cam olduğunu anlamak için cam incelenip büküldüğünde, camın ilk şeklini koruduğunu ve sert bir yapıda olduğunu görülebilir. Sert bir yapıda olması ile ekrana yapıştırmak için hizalamada kolaylık sağlayan bir üründür. Casper Via kırılmaz cam telefonla birebir uyumludur. Kırılmaz cam sert bir yapıda olduğu için kolaylıkla telefonla hizalanabilir ve ürünün üzerine yapıştırılabilir. Ürün içeriğinde kılıfın üzerinde bir koruyucu bulunur. Ürünü kendiniz takmak istediğinizde ilk önce paketten çıkan kuru ve ıslak özel bezlerle telefonunuzun üzerindeki tozları ve lekeleri silmelisiniz. Bu işlem yapılmadan ürün takılırsa ürün ile cihaz arasındaki toz ve lekelenmeler görünecektir. Temizleme işleminden sonra kılıfın üzerindeki koruyucu bant çıkarılıp cihazla hizalandırılıp, ses çıkışları kamera gibi yerlere denk getirmeden cihazın üzerine doğru bir şekilde yerleştirilmelidir. Hava boşluğu kalmamasına dikkat edilmelidir.

Casper Via M3 Silikon Kılıf

Casper Via model silikon kılıf silikon yapısı itibariyle yumuşak bir yapıdadır. Şeffaf pürüzsüz bir üründür. Şeffaf olması telefonunuz rengini kapatmaz. İnce yapısıyla kullanıcılara kolay kullanım imkânı sağlar. Casper Via model M3 silikon kılıf, Casper Via model M3 ekran koruyucu ile kullanıldığında telefonu kire ve darbelere karşı korur. Casper Via model M3 silikon kılıf telefonla birebir uyumludur. Farklı renk seçenekleri ve desenleri bulunan ürün farklı zevklere hitap eder. Binlerce çeşit ürün arasından istenilen renkte ve desende satın alınabilir. Telefonla birebir uyum sağlar. Toza ve kire karşı koruyucudur. Üstün kavrama imkânı verir. Casper Via model M3 telefon kılıfı silikon ultra ince bir yapıdadır. Silikon ultra ince bir yapıda olan kılıf telefonla birebir eşleşir. Bu sayede ürün yan tuşlara, şarj girişine ve kulaklık girişine engel olmaz. Kılıfı çıkarıp takmak gerekmez. Cam korumayla birebir uyum içindedir. Ürün aynı zamanda kolayca çıkarılıp takılabilir özelliktedir. Casper Via model M3 ekran koruyucu kullanımda kabarma yapmaz bir özelliktedir. Ürün ile birebir uyumlu üretilmiştir. Ürünün ekranını darbelere karşı korur. Aynı zamanda kire ve toza karşı da korur. Ürün aynı zamanda kırılmaz özelliktedir. İnce ve dokunulur yapıdaki ürün telefonun kullanımına engel olmaz. Dokunmatik ekranda sorun yaşatmaz. Ürün cam oluşuyla estetik bir görüntü sunar. Ana ekrana zarar vermez. Ürün ayrıca ince ve dokunulurdur. Kabarma yapmayan bu ürün telefon kılıfıyla birlikte kullanıldığında darbelere karşı telefonu korur. Uzun süre kullanılabilir bir üründür. Ürün cam olmasıyla sağlıklı bir yapıdadır. Geri dönüştürülebilir. Çevre dostudur. Sağlığa zararlı değildir. Estetik bir görünüşü vardır. Renksiz bir cam olmasıyla ana ekranın renklerini bozmaz. Darbelere dayanıklı bir üründür. Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz. Şeffaf bir cam koruyucudur. Casper Via model M3 batarya cihazla uyumlu bir üründür. Ürünün çıkarılıp takma özelliği yoktur. Sabit bir formdadır. 3000 mAh olmasıyla uzun süre şarj etmeden cihazı kullanma imkânı sağlar. Ürünün kablosuz şarj özelliği bulunmamaktadır. Batarya yedek parça olarak temin edilebilir. Ömrü kısalan bataryayla değiştirildiğini cihazı uzun süre kullanılabilir hale getirir. Casper Via model M3 orijinal şarj aleti ile birlikte kullanıldığında daha verimli bir enerji sağlar. Casper Via model M3 telefon aksesuarlarını daha detaylı inceleyebilmek ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.