Çamaşırlık

2659 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Çamaşırlık

Çamaşırlık

Çamaşırların hem rahat serilmesini, hızlı, kolay ve buruşmadan kurumasını hem de düzenli şekilde katlanarak saklanmasını sağlamak üzere tasarlanan çamaşırlık alternatifleri oldukça çeşitlidir. Kullanıcıların yaşamını kolaylaştıran ve konforunu maksimum seviyeye taşıyan modeller, farklı dizayn ve renk özelliklerine sahiptir. Plastik, alüminyum, krom, demir gibi materyallerden üretilen çamaşırlık çeşitleri her ihtiyaca ve zevke uygun seçenekler sunar. Dar veya küçük oda, kiler, banyo, balkon gibi mekânlar için minimalist ve portatif ürünler; teras, balkon, bahçe gibi büyük ortamlarda kullanmaya elverişli geniş, uzun ve büyük modeller mevcuttur. İhtiyacınıza en uygun çamaşırlıkları farklı model ve renk seçenekleri ile Trendyol'un geniş ürün yelpazesinden kolayca bulabilirsiniz.

Fonksiyonel Tasarımlı Çamaşırlık Modelleri

Fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan ürünler hem şık hem de ergonomiktir. Çamaşır asmak ve giysilerin kırışmadan kurumasını sağlamak amacıyla kullanılabilen alüminyum çamaşırlık seçenekleri de mevcuttur. Balkona monte edilebilen iki kollu ürünlerin yanı sıra alüminyumdan üretilen katlamalı ve portatif modeller de büyük kolaylık sağlar. Çamaşırlarınızı sererken kolayca açıp kapayabileceğiniz alüminyum profilli kurutmalıkları, bir yerden başka yer taşımak oldukça kolaydır. Minimalist çamaşırlıkları tercih ederek küçük mekânları daraltmaktan kurtulabilirsiniz. Geniş yaşam alanına sahip olanlar için özel olarak tasarlanan katlı çamaşırlık modelleri 2 veya 3 katlı olmakla birlikte küçük, orta ve büyük ebatlara sahiptir. Sağlam materyal kullanılan ürünlerin ayak tabanları, köşe ve kıvrım detayları kaliteli plastik ile muhafaza altına alınır. Böylece çamaşır seren kullanıcıların yaralanması önlenmiş olur. El havlusu, bebek ve yetişkin kıyafetleri gibi çamaşırları taşıyabilen dayanıklı malzemeden üretilen hafif yapılı modellerin kullanımı fazlasıyla pratiktir. Balkonunuzun ölçülerini dikkate alarak tercih edebileceğiniz balkon çamaşırlığı seçenekleri oldukça işlevseldir. Küpeşte olarak adlandırılan balkon korkuluklarına takılan, balkon içerisinde kullanılan ya da duvara monte edilen çamaşırlıklar da oldukça ergonomiktir. Büyük nevresim ve pike takımları, yorgan ile battaniye gibi çamaşırların serilmesine olanak tanıyan demir çamaşırlık seçenekleri hem kullanışlı hem de dayanıklıdır.

Kaliteli ve Ergonomik Balkon Çamaşırlık Alternatifleri

Balkon çamaşırlık modelleri seçilirken kaliteli, kullanışlı, sağlam, hafif oluşuna ve ebatlarına dikkat edilmelidir. Islak çamaşırların yükseğe asılması, kullanıcıların balkonda rahat etmesini sağlar. Ancak yükseğe çamaşır asmanın zor olduğunu bilen kullanıcılar asansörlü kurutmalık tasarımlarına yönelir. Balkon demiri çamaşırlık tercihi balkon korkuluklarına uygun olmalıdır. Yaklaşık 30 ile 60 cm arasında değişen iki borudan oluşan kollar balkonun sağ ve sol tarafına tutturulur. Boruların arası çelik tel veya paslanmaz çamaşır ipi ile birleştirilir. Sağlam ve kaliteli çamaşırlıklar battaniye, çarşaf, yorgan ve her türlü giysinin pratik olarak asılmasını sağlar. Korkuluk çamaşırlıkları, site ve kooperatif gibi yerlerde dışa doğru değil de balkonun iç kısmına doğru monte edilerek kullanılır. Balkon için çamaşırlık türleri belirlenirken çok katlı, katlanabilir ya da tekerlekli modeller de rahatlıkla tercih edebilir. Geniş balkonlarda birkaç sıra halinde bulunan iplere çamaşır asmak yorucu olabilir. Zahmetsiz çamaşır asma konforunu yaşatan makaralı çamaşırlık alternatifleri, ergonomik kullanım özelliğiyle dikkat çeker. Mekanizmalı makaralar, çamaşır iplerini ileri geri hareket ettirmenizi kolaylaştırır.

Tavana Asılan ve Yer Tasarrufu Yapmanızı Sağlayan Kurutmalıklar

Sabit ve kaliteli kurutmalıklara ihtiyaç duyanlar tavan çamaşırlık türlerini değerlendirebilir. Yer tasarrufu yaptıran çamaşırlıklar, tavana sabitlendiği için fazla miktarda ıslak çamaşır yükünü kolayca taşıyabilir. Geniş alanlar için uzun iplerin olduğu, küçük alanlar için ise kısa iplerin olduğu ürünler idealdir. Çekerek uzayan kurutmalık alternatifleri ise ip uzunluğunu dilediğiniz gibi ayarlama imkânı sunar. Yeni nesil tasarımlar arasında yer alan asansörlü çamaşırlık türlerinin kurulumu oldukça kolaydır. Toplamda 30 kg'a kadar ıslak çamaşır yükünü kaldırabilen modelleri mevcuttur. Çamaşır iplerinin aşağı ve yukarı doğru kolayca hareket etmesini sağlayan kaygan makara düzeneği, çamaşırları sererken de toplarken de rahat ettirir. Mandal askılı, şemsiye ve yelpaze tasarımlı tavana asılan çamaşırlık seçenekleri de model ve renk zenginliğiyle dikkat çeken ürünlerdir. Geniş teras, balkon, kiler, çamaşır odası ya da bahçe gibi alanı bulunan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan 3 katlı çamaşırlık modelleri vardır. İki yana doğru açılabilen üç ayrı kanat hem sağ hem sol tarafta olup önemli konfor sağlar. Rafların arasındaki mesafenin yeterli yükseklikte olması ise giysilerin pratik şekilde kurutulmasını sağlar. Çamaşırların arasında hava sirkülasyonunu artıran tasarımı ve dayanıklı yapısı, kullanıcıları memnun eder. Yüksek ve sağlam yapılı çamaşırlıkların üzerine nevresim, pike ve yorgan gibi geniş ebatlı eşyalarınızı kolayca serebilirsiniz. Portatif çamaşırlık özelliğiyle de ön plana çıkan ürünlerin taşınması ve katlanarak kaldırılması da pratiktir.

Ergonomik Yapısıyla Balkonları Daraltmayan Küpeşte Çamaşırlık

Kare balkon korkuluklarına uygun kare küpeşte çamaşırlık modellerinin montaj aparatı da kare şeklindedir. Kolay sabitlenebilen ürünlerin bağlantısı için gerekli somun ve vida gibi parçalar paket içeriğinde yer alır. Ayrıca renkli çamaşır ipi ve mandal seti hediye olan ürün alternatifleri de mevcuttur. Sağlam ve kaliteli alüminyum, krom ya da çelikten üretilen kurutmalık kolları paslanmaz materyal ile kaplanır. Uzun ömürlü kullanım imkânı sunan korkuluk aparatları yağmur ve nem gibi faktörlere karşı dayanıklıdır. Zarif ve dekoratif çamaşır kurutmalığı arayanlara özel modeller arasında yuvarlak çamaşırlık tasarımları bulunur. Dekoratif görünümüyle kullanıcıların beğenisini kazanan kurutmalıklar her yere kolayca sığdığı için oldukça işlevseldir. Cam balkon çamaşırlık seçenekleri değişik renk ve ebatlarda üretildiği için farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılar. Zengin renk alternatifleri sayesinde görsel şıklık sunan ürünler, ergonomik tasarım detaylarına sahiptir. Özellikle dar ve küçük balkon, oda, banyo gibi mekânlar için tasarlanan dik çamaşırlık modelleri, çamaşır ipine uzanma problemi yaşayan kullanıcılar için idealdir. Uygun yükseklikte üretilen modeller çamaşır asma işleminizi hızlı ve pratik olarak gerçekleştirmenizi sağlar.

Yaşamınızı Kolaylaştıran Modern Tasarımlı Çamaşırlık Sistemleri

Otomatik, mekanizmalı çamaşırlık çeşitleri ve fiyatları ürünün tasarımında kullanılan materyal, işlevsellik, kalite ve marka özelliklerine göre değişir. Geniş ve büyük ebatlı ürünlerin materyal ve işçiliği fazla, küçük kurutmalıklar için gereken malzeme ve işçilik daha azdır. Yaşam alanlarında konforu artıran çamaşırlık seçenekleri çekmeceli, çok katlı, kaliteli çamaşırlık alternatifleri ile farklı ihtiyaçları karşılar. Çok katlı ve çekmeceli modeller ahşap, plastik, hasır ve bambu gibi doğal, sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilir. Hava gözenekleriyle detaylandırılan ürünler hem dekoratiftir hem de içerisine yerleştirilen çamaşırlarda koku ve küf oluşmamasını sağlar. Estetik tasarımlı çamaşırlıkları dilerseniz banyo ve kiler gibi alanlara dilerseniz yatak ve genç odası gibi mekânlara konumlandırarak muntazam saklama alanları yaratabilirsiniz. Kaliteli çamaşır muhafaza sepetleri, giysi ve havlu gibi eşyalarınızın koku, nem ve toz gibİ olumsuzluklardan etkilenmesini önler. Küçük alanlarda çamaşır kurutacağınız aparatın ya da aksesuarın fazla yer kaplamasını istemiyorsanız tavana asılı çamaşırlık türlerini tercih etmeniz uygun olur. Montajı kolay yapılabilen ürünler oldukça sağlam yapıda ve kullanışlıdır. Bu sayede ıslak çamaşırlarınız hızlıca ve buruşmadan kurur. Balkonsuz evler için özel tasarlanan kurutmalık alternatiflerini, balkonu bulunan evler için alanınıza en uygun balkon çamaşırlık türlerini Trendyol'un geniş ürün gamında kolayca bulabilirsiniz.

Küçük ve Dar Mekânlara Uygun Çamaşırlık Askısı Seçenekleri

Mimari tekniklerin modernleşmesiyle birlikte inşa edilen binaların çoğunda ya hiç balkon olmadığı ya da dar bir balkona sahip oldukları görülür. Minimalist yaşam alanlarında çamaşır sermeyi kolaylaştıran küçük balkon için katlamalı, mini çamaşırlık modellerine duyulan gereksinim artar. Hafif ve kaliteli yapısıyla kolay taşınabilen ürünleri, açıp kapatmak da oldukça pratiktir. İşlevsel detaylarıyla ön plana çıkan kurutmalıklar her zevke hitap edebilen özelliklerde üretilir. Zengin çeşitlilik sunan çamaşır kurutacakları farklı renkleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanır. Geniş ya da dar çamaşır serme alanları için çeşitli uzunluklarda tasarlanan uzayan, kurutmalık balkon çamaşırlık aparatı modelleri 2, 3 ya da 4 çamaşır ipi olan ve uzatıldığı zaman 1 m ile 5 m arasında değişen ölçülere sahiptir. Balkon çamaşırlığınızı seçerken balkon ölçünüzü bilmeseniz bile, ürünü kullanırken ihtiyaç duyduğunuz mesafeye kadar çekebilirsiniz. Balkonuna çamaşır serme imkânı olan kullanıcılar alüminyum korkuluk çamaşırlık türlerini rahatlıkla tercih edebilir. Korkuluklara monte edilebilecek özelliklerde tasarlanan kurutmalıklar, çamaşırların rüzgâr ve güneş etkisiyle daha hızlı ve sağlıklı kurumasını sağlar. Balkon bulunmayan veya dar balkonlu dairelerde cam önü çamaşırlık aparatlarının kullanılması daha uygundur. Cam önünde bulunan mermer, beton ya da PVC gibi yerlere pratik şekilde tutturulabilen çamaşırlıklar, kullanıcılara rahatlık sağlar.

Pratik ve Kullanışlı Çamaşırlıklar Ortamın Muntazam Görünmesini Sağlar

Duvara monte çamaşırlık modelleriyle gelen konfor, çamaşır kurutma işleminin zorluğunu ortadan kaldırır. Evlerin içine ya da balkon kısmına istenildiği gibi monte edilebilen duvar kurutmalıkları oldukça sağlamdır. Her evin ihtiyacı, olmazsa olmazı çamaşır asacak uygun ve sağlam bir aksesuardır. Çamaşır serme aparatları ne kadar işlevsel ve ergonomik olursa, kullanıcıların işleri o kadar kolay olur. Ayaklı çamaşırlık alternatifleri portatif olduğu için fazlasıyla kullanışlıdır. Kolayca katlanarak saklanabilen ürünler, kaldırıldığı bölgede de fazla yer kaplamadan durur. Hafif ve dayanıklı yapısı sayesinde kolay taşınan ürünler, ergonomik tasarımı sayesinde çamaşır serildiğinde devrilmeden kullanılabilir. Yaşam alanlarını daraltmayan çamaşırlık iki katlı çeşitleriyle de önemli konfor sunar. Pratik çamaşırlık modellerini tercih edenler için birçok seçenek mevcuttur. Çamaşır sermeye en elverişli alan evinizin banyo, kiler, balkon, teras veya bahçe gibi bölümleri olabilir. Önemli olan çamaşır yıkama sıklığına ve serme alanına uygun modeli seçmenizdir. Ayrıca çok gözlü çekmecesi ve tekerlekleri bulunan hasır çamaşırlık modellerini tercih ederek havlu ve giysi gibi eşyalarınız kuruduktan sonra pratik şekilde kaldırabilirsiniz.

Banyo ve Kiler İçin Özel Olarak Tasarlanan Çamaşırlık Türleri

İç mekânlarda çamaşırların saklanmasını kolaylaştıran şık ve ergonomik tasarımlı 5 çekmeceli, pembe, ahşap çamaşırlık modeller de mevcuttur. Farklı renkleri ve ebatları bulunan ürünler geniş, dar, alçak ya da yüksek özelliklerde olabilir. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun modeli belirledikten sonra dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen banyo, bambu, raylı çamaşırlık seçenekleri sayesinde havlu ve iç çamaşırı gibi kıyafetlerinizi özenle saklayabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza şıklık katan dekoratif çekmeceli çamaşırlıklar, evinizin her zaman düzenli görünmesini sağlar. Yatay organizer şeklinde çekmece düzenleyicileri kullanarak çamaşırlıklarınızı muntazam şekilde yerleştirebilirsiniz. Kırışmayan ve karışmayan çamaşırlar size hem emekten hem de zamandan kazandırır. Çamaşır sermek için kullanışlı modellerden olan katlanabilir çamaşırlık türleri, düz yüzeye sahip tek kanatlı, iki tarafa açılabilen kanatlarıyla beraber üç bölümlü modellerden olabilir. Çocuklu ve kalabalık ailelerin tercih ettiği katlanabilir kurutmalıkların rafları yüksek ve fazla sayıdadır. Ayaklı elbise askısı sayesinde elbise, etek, bluz, gömlek ve pantolon gibi hassas giysilerin kırışmadan kurumasını sağlayabilirsiniz. Plastik çamaşırlık seçenekleri üretilirken kaliteli ve sağlam malzeme kullanılır. Plastik kurutmalık modellerine çamaşırlarınızı astığınızda ya da serdiğinizde ürünlerin eğilme ve yamulma riski yoktur.

Her Mevsim Konfor Sunan Çamaşırlık Kurutmalık

Kullanıcılar açısından önemli olan diğer bir husus ise çamaşır serme aparatının ergonomik tasarımlı olmasıdır. Çamaşırların asılmasını kolaylaştıran özel tasarımlı tekerlekli çamaşırlık ürünlerinin kullanımı daha pratiktir. Tekerlekleri sayesinde çamaşırlığı dilediğiniz yere çekebilir istediğiniz alana rahtça götürebilirsiniz. Katlanır çamaşırlık alternatiflerini tercih eden kullanıcılar, işi bittiğinde ürünü pratik şekilde katlayarak kaldırabilir. Portatif özelliği sayesinde taşıması, açmas�� ve kapaması rahatlık sunan çamaşırlıklar oldukça dayanıklıdır. Küçük mekânlarda çamaşır kurutmak isteyenlerin ve kalabalık olmayan ailelerin kullanabileceği küçük çamaşırlık modellerinin birçok çeşidi vardır. Balkon, duvar, banyo ve pencere önü gibi ortamlara uygun olan kurutmalıkların özellikleri de birbirinden farklıdır. İşlevsel ürünler arasından amacınıza ve zevkinize hitap eden kurutmalığı kolayca seçebilirsiniz. Bahçe, teras ve balkon gibi dış ortamda kurutulan çamaşırların askı aparatı da kaliteli ve dayanıklı olmalıdır. Devrilmeyen, paslanmayan ve ergonomik tasarımlı paslanmaz çamaşırlık türleri açık alanlarda kullanım konforu sunar. Çamaşırlıkların yağmur, nem ve rüzgâr gibi faktörlerden zarar görmemesi için sağlam ve paslanmayan yapıda olması gerekir. Paslanmaz özellikteki uzun, mermer üstü, pencere önü çamaşırlık modelleri, çamaşırlarda istenmeyen kir, leke ve küf gibi oluşumları önlediği için daha fazla tercih edilir.

Her Zevke ve Her İhtiyaca Uygun Küçük Çamaşırlık Modelleri

Çamaşırlık tavsiye, nasıl kurulur, iki katlı modeller pratik midir? Sorularının cevabını merak eden kullanıcılar oldukça fazladır. Çamaşırlık alternatifleri hakkında tavsiyede bulunan kullanıcılar ürünün kalitesi, büyüklüğü ve ergonomik oluşu gibi özellikler hakkında bilgi verir. Çamaşır kurutucusu yorumlarına bakıldığında bazı ürünlerin küçük bazılarının da büyük ebatlı olduğu belirtilir. Fazla miktarda ve ağır çamaşırları sık yıkayanlardansanız, seçeceğiniz modelin kaliteli ve sağlam olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Çamaşır sermek için yeterli alanla sahipseniz, büyük ebatlı ürünlere yönelebilirsiniz. Satın aldığınız kurutmalık modelinin paketinde kurulum kılavuzu mevcuttur. Kurutmalıkların pratik olması ihtiyacınızı karşılaması ile doğru orantılıdır. Ürünlerin fiyat, işlevsellik, ergonomi ve performans özellikleri dikkatle incelenmelidir. Balkonunuz için çamaşırlık satın almadan önce, ürünlerin ömürlü olması için balkon krom, tel çamaşırlık çeşitleri de değerlendirilebilir. Çamaşır asmak için kullanılan şık tasarımlı şemsiye çamaşırlık modelleri sayesinde balkon ve oda gibi yerlerin daralması önlenir.

Çamaşırlarınızı Asmak İçin Konforunuzdan Ödün Vermeyin

Dünyaca ünlü yerli ve yabancı kurutmalık ve çamaşırlık üreticileri ürünlerin tasarımında kullanılan materyal özellikleri, kalitesi ve işlevsel özelliklerine göre çamaşırlık fiyatları belirler. Ergonomik tasarım özellikleri ve dekoratif görünümü fazla olan modellerin fiyatı biraz daha yüksektir. Geniş ve dar balkonlar için üretilen balkon çamaşırlık modelleri, çamaşır kurutma işlemini kolaylaştırır. Açık havada, güneş ışığı ve rüzgârın etkisiyle çamaşırların daha hızlı kurumasını sağlayan kurutmalıklar çeşitli kalitededir. Ağır ve sağlam tasarımlı olan modeller, üzerindeki fazla yükü daha iyi taşır. Özellikle kış günlerinin kurtarıcısı olan, kapalı alanlarda çamaşır asmaya yarayan akordiyon çamaşırlık modelleri, zarif ve ergonomik yapısıyla dikkat çeker. Duvara monte edilerek sağlam bir şekilde kullanım olanağı sunan modelleri, çamaşırlarınızı topladıktan sonra akordiyon özelliğinden yararlanarak pratik şekilde kapatabilirsiniz. Yer tasarrufu için ideal kurutmalık seçenekleri arasında yer alan ürünler aynı zamanda dekoratiftir. Dar alanlar için özel olarak tasarlanan diğer bir kurutmalık çeşidi ise dikey çamaşırlık alternatifleridir. Sağlam tekerlekleri sayesinde istenilen bölgeye kolay taşınabilen çamaşırlıklar, geniş alanlarda kullanılacağı zaman dört tarafından çekilerek büyütülebilir.

İşlevsel Özellikli Çamaşır Kurutacağı Modelleri ve Fiyatları

Kare, petek çamaşırlık modelleri ve fiyatları ürünlerin markasına, kalitesine ve işlevsel özelliklerine göre farklılık gösterir. Petek çamaşırlıklar 3, 4 ve 5 kollu tasarımları ve zengin renk seçenekleri ile her zevke hitap eder. Özellikle soğuk havalarda kalorifer peteğine sabitlenebilen aparatlar, çamaşırların kalorifer ısısıyla hızlıca kurumasını sağlar. Bez, dolap içi, küçük boy çamaşırlık alternatifleri, yaşam alanlarını toparlayan ve düzenli görünmesini sağlayan ürünlerdir. Small, medium ve large ebatlarda tasarlanan çamaşırlıklar her mekâna ve dolap ölçüsüne uyum gösteren standartlardadır. Bez olduğu için çamaşır makinesinde yıkayarak kolayca temizleyebilirsiniz. Fonksiyonel ürünler sayesinde dolaplarınızın içindeki karışıklığı önleyebilirsiniz. Standart kurutmalık modelleri arasında, yoğun ilgi gören iki katlı çamaşırlık seçenekleri, kullanıcıların beklentilerini maksimum düzeyde karşılar. İki yana açılan sağlam kanatları, alt ve orta serme rafı ile geniş çamaşır asma alanı yaratan modeller hem ergonomik hem de pratiktir. Pencere önlerini değerlendirerek çamaşırlarınızı kurutmanızı sağlayan cam çamaşır askılığı da oldukça işlevseldir. Çamaşır kurutmaya ve saklamaya yarayan, ihtiyacınıza ve zevkinize hitap eden ürünlerin tamamını Trendyol'un geniş ürün yelpazesinden seçebilir, kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.