Calvin Klein Sırt Çantası

79 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Calvin Klein Sırt Çantası

Calvin Klein Sırt Çantası ile Tarzınızı Yansıtın

Calvin Klein sırt çantası giyim, aksesuar, gözlük, saat ve iç çamaşırı alanında 135 yılı aşkın geçmişi ile büyümüş bir markadır. Dünya’nın en büyük giyim şirketlerinden biri haline gelmiştir ve faaliyetlerini büyüterek devam etmektedir. Sırt çantası seçenekleri, kadın, erkek ve çocuk çantaları olarak kategorize edilebilir. Ürettiği sırt çantaları, cesur, ilerici, modern ve çoğu zaman minimal olabilen özelliklere sahiptir. Erkek modellerinde Calvin Klein sırt çantası erkek ruhunu yansıtan ve ergonomik tasarım özellikleri ile her zevke uyumlu olarak tasarlanmıştır. Çantaların geniş iç hazneleri ve dış tasarımında marka amblemi, Calvin Klein çizgisini çok net bir şekilde yansıtır. Sırt çantaları, her zaman kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak tercih edilen aksesuarlardır. Spor ve rahat giyimden hoşlanan kişiler için markanın ürettiği sırt çantaları sıra dışı tasarımlara sahiptir. Calvin Klein kadın sırt çantası farklı materyaller ile oluşturulmuş seçenekleri ile her kadının tercih edebileceği çeşitlere ayrılır. Kadın sırt çantaları, küçük, orta ve büyük boy seçenekleri ile her kullanım şekline hitap eder. Dış ve iç tasarımları her durum düşünülerek imal edilmiştir. Aynı zamanda çeşitli cep detayları ile minimal eşyalar sığdırılabilir. Sadelikten hoşlanan kişiler için her kıyafet ile uyum sağlayabilecek Calvin Klein siyah sırt çantası seçenekleri vardır. Siyah çantaların vegan, suni deri ve deri materyal kaliteleri ile uzun ömürlü bir kullanım sağlanır. Ayarlanabilir omuz askıları, üst tutmalıklar, logo çektirmeli fermuarlı bağlantı özellikleri, önde ya da yanlarda bulunan dış cepler, iç tablet kılıf gibi farklı niteliklerde siyah çanta çeşitleri vardır. Çantada beyazın sadeliğinden hoşlanan kişiler için Calvin Klein beyaz sırt çantası polyester malzeme özellikleri ile dayanıklı dış yüzeye sahiptir. İkonik ve minimal görünüşleri ile her tarz için modern olabilen sırt çantalarıdır. Ayrıca üst sap ve ayarlanabilir omuz askıları da çantalara işlevsellik katar. Marka imzası taşıyan, çarpıcı renklerden olan Calvin Klein kırmızı sırt çantası yeni sezonda en sık tercih edilen ürünlerdin biridir. Eğlenceli ve şık görünümü, dayanıklı malzemeleri, çağdaş bir tasarım ile üretilmiştir. Kırmızı çantaların dış tasarımlarında Calvin Klein imzası taşıyan amblemler bulunur. Bu nedenle çantaların spor ve şık bir görünüm özelliklerine sahip olduğu söylenebilir.

Calvin Klein Sırt Çantalarında Sağlam İşçilik

Çanta tercihi yapılırken, görselliğin yanı sıra, işlevsellik, malzeme kalitesi ve tarza uygun olması büyük önem taşır. Calvin Klein deri sırt çantası hakiki deri dış yüzeyi, üst kol ve ayarlanabilir omuz askıları ile işlevsel ve sağlam bir yapıya sahiptir. İç yuva cep seçenekleri, kontrast dikişler, çıkarılabilir aksesuar özellikleri gibi bütün imalat adımları kaliteli malzemeler ile izlenerek yapılır. Çantaların dikiş ve aksesuar kalitelerinin yanı sıra renk pigmentleri de harika bir işçilik ile yerine getirilmiştir. Calvin Klein sırt çantası kırmızı renkli olanlar, kırmızının farklı tonlarında üretilerek, her kıyafete rahatlıkla uyum sağlar. Ayrıca rengin kalıcılığı ve canlılığı uzun süre devam eder. Çünkü seçilen kumaş ve materyal kaliteleri yüksek kalite ile belirlenmiştir. Açık ya da koyu renklerin stilleri yansıtan kıyafetler ile kullanılabileceği söylenebilir. Uyumlu bir renk olan Calvin Klein gri sırt çantası seçenekleri yeni sezonda dikkat çeken renkler arasında yerini alır. Üstelik yıkama talimatına uyulduğunda leke tutmayan bir yapıya sahiptir. Gri sırt çantaları, kot pantolon, eşofman, etek, elbise ve diğer kıyafetler ile rahatlıkla kombinlenebilir. Calvin Klein jeans sırt çantası rahat askı yapıları ve sırtı rahatsız etmeyen kullanım özelliğine sahiptir. Markanın ürettiği spor sırt çantası seçenekleri, oval form, kare, asimetrik yapıda detay katılarak imal edilmiştir. Çantaların modelleri, iç ve dış tasarımları, Calvin Klein sırt çantası fiyatları konusunu etkileyen bir durumdur. Tercih edilen her model kendi içinde farklı boyut ve işlevselliklere sahiptir. Bu nedenle tasarlanan sırt çantaları, kendi içinde fiyat farklılıkları gösterir. Ayrıca Calvin Klein sırt çantası indirim olanaklarını zaman zaman uyguladığı için herkese hitap den fiyat seçenekleri vardır. Sezonda çok sevilen ve tercih edilen Calvin Klein sırt çantası beyaz renkli ürünler, marka imzası taşıyan dış tasarımlara sahiptir. Bu nedenle, trend ve modern görünümlü olan sırt çantalarıdır. Beyazın üzerine işlenen siyah amblem ve fermuar tasarımları ile çantada harika bir kontrast yakalanmıştır. Çantaların renk yelpazesi geniş oluğu için bu çeşitlilikten rahatlıkla yararlanılabilir. Sırt çantalarının renk farklılıklarının yanı sıra boyutları da kullanım amaçlarına göre belirlenebilir. Calvin Klein küçük sırt çantası boyut olarak küçük olsa bile ergonomik iç tasarımları vardır. Dış tasarımları da cep detaylı niteliklere sahip olabilmektedir ve bu durum, küçük boyutlu çantalara işlevsellik katar.

Calvin Klein Sırt Çantası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Calvin Klein spor sırt çantası alanında her geçen gün yenilenen ve modaya uyumlu bir şekilde tasarladığı çantalar her beğeniye hitap eder. Küçük, büyük, orta büyüklükteki çantalar ihtiyaçlara göre boyut seçeneklerine ayrılır. Ayrıca kadın, erkek ve unisex sırt çantası tasarımları, her sezon rahatlığın tam olarak yakalanacağı aksesuarlardır. Malzeme ve materyal kaliteleri; deri, suni deri, rugan, bez, vegan özelliklere sahiptir. Kadınların hoşlandığı renkleri yeni sezonda marka özel koleksiyonlarında imal etmiştir. Calvin Klein pembe sırt çantası pembenin farklı tonları ile kadın modasına yön verir. Ayrıca yuvarlak, flap, baskılı, sade, amblemli seçeneklere ayrılır. Pembenin yanı sıra yuvarlak hatlar ile tasarlanmış olan Calvin Klein sarı sırt çantası siyahla sağladığı uyumun görsel anlamda muhteşem bir görünümü vardır. Calvin Klein yeni sezon sırt çantası modelleri arasında minimalist, büyük ve orta boylarda sunulsa da karakteristik özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bununla birlikte materyal özellikleri de modaya uyumlu bir şeklide tasarlanır. Temiz, estetik, yenilikçi ve küresel olarak üretilen sırt çantaları rahatlığı ile dikkat çeker. Ayrıca parlak modellerden hoşlananlar için Calvin Klein rugan sırt çantası günlük kullanımlarda ya da özel günlerde kullanılabilecek yapıdadır. Üretilen modeller arasında öğrenciler için de sırt çantası çeşitleri vardır. Calvin Klein okul sırt çantası geniş iç haznesi ve bölmeleri ile birçok eşyanın içine sığdırılabileceği işlevsel ürünlerdir. Ayrıca geniş bir renk yelpazesi olan ve geniş yapıları ile öğrencilerin kullanabileceği özelliklerdedir. Sağlık açısından çantaların askı ve sırt kısımları destekleyici yapıda tasarlanmıştır. Her koşulda tarza uyumlu ve tamamlayıcı özellikleri bulunan Calvin Klein sırt çantalarının insan sağlığı ve modasını birleştiren üretimler sunduğu söylenebilir. Calvin Klein bez sırt çantası nefes alabilen yapısı ve kolay temizlenme özelliği ile zorlayıcı olmayan kullanımları vardır. Bez malzemelerin yaz-kış moda olan renklerin marka çizgisiyle harmanlandığı görünebilmektedir. Ayrıca Calvin Klein sırt çantası krem renkli bez materyal yapısı ile sunulabilen çantalar arasındadır. Farklı kumaş ve materyal özellikleriyle de krem renkli sırt çantalarını bulabilmek mümkündür. Çantalar, renk aralıkları ve model çeşitleriyle kendi içinde değişkenlik gösterir. Bu özellikler, fiyat aralıklarını etkileyen bir durumdur. Calvin Klein üretimli sırt çantalarını Trendyol üzerinden kontrol edebilirsiniz.