Çalışma Koltuğu

1157 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Çalışma Koltuğu

Çok yönlü bir kullanım olanağı yaratan çalışma koltuğu ürünleri konforu ve şıklığıyla kullanıcılarını memnun eder. Masanıza dayayarak minimum alan kaplamasını sağlayabileceğiniz çalışma koltukları hafif olmaları sayesinde kolayca taşıyabilmeniz ve hareket ettirebilmeniz için de uygundur. Evinizde, çalışma odanızda kullanabileceğiniz bu koltuklar aynı zamanda ofis ortamında kullanmak için de mükemmeldir. Sırt desteği sağlayan çalışma koltuğu modelleri gün boyunca sabit kalan belinizin ağrımasını önler ve daha verimli bir şekilde çalışabilmenize yardımcı olur. Yumuşak minderleri ile göz dolduran çalışma koltukları konforlu bir şekilde işlerinizi yerine getirebilmeniz için size destek olur. Farklı tasarım özelliklerine sahip modeller arasından evinizin ya da ofisinizin dekorasyonuna en uygun modelleri kolayca tercih edebilirsiniz. Farklı renklerdeki çalışma masası sandalyesi modelleri renk uyumu elde etmeniz için de uygundur.

Çalışma Ortamında Yükselen Verim

Aksaksız ve rahat bir şekilde çalışabilmek için kullanıcılarına yardım eden çalışma koltuğu çeşitleri arasından seçeceğini bir modelle akıllı tasarım avantajından da yararlanabilirsiniz. Esnek gövde yapıları sayesinde üstlerine binen yükü eşit oranda dağıtarak ağırlığınızı taşımayı başaran çalışma koltukları ayarlanabilir boy ölçüsüne de sahiptir. Çalışma koltuğunun alt kısmında yer alan mandalı çekerek koltuğunuzu serbest bırakabilirsiniz. Ağırlığınızı koltuğa vererek ürünü aşağı doğru indirebileceğiniz gibi koltuğun üzerinden kalkarak ürünün yükselmesini de sağlayabilirsiniz. Ekstra güç harcamanıza gerek bırakmayan ayarlanabilir koltuklardan etkili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Çalışma masası koltuğu yardımıyla odanızda yer alan masalarla uyumlu bir ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Özellikle ofislerde çok sayıda masa yer aldığı için alandan tasarruf sağlamak için küçük boyutlara sahip koltuklardan yararlanmak son derece kullanışlı bir çözümdür. Bu koltukların kullanılmadığı zamanlarda masaların altına girebilmesi oldukça etkili bir kullanım imkânı yaratır.

Kaplamaları ile Göz Dolduran Koltuklar

Makam koltuğu olarak da kullanabileceğiniz ve geniş ölçüleriyle son derece konforlu olan deri kaplamalı modeller zarif bir görünüm yaratır. Metal ayak özelliğiyle beğeni toplayan çalışma sandalyesi çeşitleri parlak bir dış görünüş sunar. Aynı zamanda paslanmaz özellikler de taşıyan krom kaplamalı ayaklara sahip çalışma sandalyeleri uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşatır. 360 derece açıyla dönüş kabiliyeti taşıyan mobil tekerler yardımıyla sandalyenizi rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Dayanıklı ve geniş tekerler sandalyenizi hem dengede tutar hem de sandalyenizin hareket kabiliyetini artırır. Kolçak tasarımlarıyla da dikkat çeken çalışma sandalyesi ürünleri kollarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz noktalar sunarak çalışmanız esnasında sizi destekler. Dayanıklı plastikten üretilmiş kolçaklar ile ergonomik kullanım avantajının sağladığı konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Ayarlanabilir Yaslanma Ölçüsü

Sırtınızı çalışma koltuğuna yasladığınızda ne kadar gerilmesini isterseniz bunu manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Bu sayede çalışmanız devam ederken ufak molalar verdiğinizde belinizi sağlıklı bir şekilde tutarak sırtınızı yaslayabilirsiniz. Fazla esnek çalışma koltuklarından hoşlanmayan kullanıcılar bu koltukların yaslanma sertliğinin ayarlanabildiği modelleri sayesinde kullanışlı bir ürüne sahip olur. Yükseklik, genişlik ve derinlik ölçüleri bakımından çalışma odanızın ya da ofisinizin ölçülerine göre seçebileceğiniz koltuklarla gereksinimlerinize uygun çözümler elde edersiniz. içerisinde kendisine yer bulan çalışma koltuğu modelleri ev ve ofis gibi alanların yanı sıra okul ve idari binalar gibi noktalarda da rahatlıkla kullanılabilir özelliklere sahiptir. Kayma problemi yaşatmayan, rahatça yaslanabileceğiniz çalışma koltukları, sert ve konforlu minderlere sahip çeşitlerin yanı sıra daha yumuşak süngerlere sahip modelleri de içerir. Dengeli yapısı sayesinde rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlarlar. Bu sayede devrilme ihtimaline karşı koruma sağlanır. Düz zeminlerde çalışma sandalyeleri alt kısmında yer alan tekerler sayesinde rahatlıkla hareket ettirilebilir.