Bvlgari Saat

1 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Bvlgari Saat

Bvlgari Saat ile Tarzınızı Yanınızda Taşıyın

Günümüzde pek çok kişi için önemini her zaman koruyan saatler, farklı beğenilere sahip kişilerin zevk ve tercihlerine bağlı olarak birçok farklı çeşidi ile el bileklerini süslemeleri ile dikkatleri çekiyor. Kullanışlılığı ile dikkatleri çekip zamanı size gösteren saatler, aynı zamanda seçkinliğin ve gösterişin en ince ayrıntısına kadar sergilendiği aksesuarlar arasında gösterilmeleri ile memnun bırakıyor. 1884 yılında temelleri İtalya’nın Roma kentinde atılan Bvlgari saat markası, kullanıcılarına birbirinden farklı saat modelleri sunarak, zamanın değerini gösterişli şekillerde sunmalarına olanak sağlıyor. Kişisel imajın ve zengin kıyafet seçimlerinin de tamamlayıcıları olarak görülen markanın saat modelleri, kadın ve erkek olmak üzere birçok farklı çeşidi ile sizlere göz alıcı aksesuar deneyimi vadediyor. Çeşitli şık davetlerde dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak detaylarla karşınıza çıkarılan markanın saat modelleri, ince ve zarif stildeki kadın saatlerinden gücü temsil eden asil ve estetik erkek saatlerine olmak üzere birçok farklı alternatiften oluşuyor. İnce işçilik detayları ile dikkatleri çeken markanın seçkin saat aksesuarları, birçok kullanıcı deneyimini sunmaları ve gören birçok kişinin gözlerini alamamasına neden oldukları için çok fazla talep ediliyor. Prestijli ürün tarzını yansıtabilen modeller, Bvlgari saat Türkiye ile her türlü saat tarzını sizlerle buluşturabilmek için üretiliyor. Farklı kordon yapılarına ve bağlantılarına sahip olan saatler, dayanıklı yapıları ile göz alıcı saat stiline yenilik getirebilmek için farklı alternatifleri ile kullanıcıların saat aksesuarı ihtiyacını gideriyor. Dayanıklılıkları ile zamanın durmadan akan yapısına uyum gösteren Bvlgari markası kaliteli saatleri, üst düzey saat görünümünü bileklerinize taşıyor. Sağlam cam yapısıyla ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle de öne çıkan seçkin saat çeşitleri, her kullanıcıya hitap eden özel tarzlara sahip olduğunu fazlasıyla kanıtlıyor.

Bvlgari Saatler Prestij Sunuyor

Estetik detaylar ve işçilikler önemsenerek üretilen markanın saat modelleri, özel tasarımlara sahip olmaları ile bileklerinizden hiç çıkarmak istemeyeceğiniz aksesuarlar arasına giriyor. Rahat kordonları ile sizlerin özgür olmasını sağlayan Bvlgari saat erkek ve kadın tarzı modeller, kullanıcı beklentilerinin sınırlandırılmamasını isteyen marka anlayışı ile sizlere sunuluyor. Özel alaşımlı tarzlardan üretilen modelleri ile kendine özel ve has saat duruşunu sergileyen markanın saatleri, birçok özel gecede ve davette gözlerin üzerinizde olmasını sağlıyor. Birçok kadının çeşitli kolye, bileklik ve gözlüklerle ortak uyum sağlayabileceği modellere sahip olan Bvlgari saatler, seçkin yapısı ve benzersiz tarzları ile kullanıcılarının her yerde prestijli ürün özellikleri ile hareket etmesini sağlıyor. Birçok takım elbise ile uyumluluk gösteren Bvlgari erkek saat çeşitleri, kol düğmeleri ile uyum yakalarken; kullanıcısının iş yaşamında, çeşitli seyahatlerde ve gündelik kullanımlarda bileklerinin hoş görünmesini sağlıyor. Dayanıklı yapıları ile sıcaklık değerlerinden etkilenmeyen Bvlgari sağlam kol saatleri, en önemli aksesuarlarınız arasında görkemli tarzlarını koruması ile dikkatleri çekiyor. Deri kullanılarak üretilen modelleri, modası sönmeyen deri yapısını sizlere sunarken; şıklığınızı ve fark edilebilirliğinizi her ortama taşımanıza olanak sağlıyor. Markanın kol saatleri, çeşitli renklerin karışımından elde edilebildiği gibi sade ve klasik tarzlarıyla da öne çıkabiliyor. Özgün tarzlara ilgi duyan birçok kadını etkilemeyi başarabilen Bvlgari kadın saat çeşitleri, benzersiz saat tarzlarını takıp memnun kalmanıza yardım ediyor. Çeşitli kasa tiplerine uygun saat modelleri ile kişiliğinizi yansıtabilmenizi sağlayan markanın özel tasarımlı saat modelleri, klasik tarzlardan oluşturulan kadın saatlerinden sportif kişilik tarzlarını yansıtan erkek modellerine olmak üzere pek çok özel görünümde sizlere kaliteli saat deneyimi sağlıyor. Uzun süreli kullanımlarda bile bileklerinizi incitmeyen ve onları sarıp sarmalayan kordon yapısından üretilen saatler, birçok farklı cam tipi ile karşınıza getiriliyor. Bvlgari saat kadın ve erkek kullanıcılarına sunduğu modellerde; farklı saat mekanizmalarından çeşitli kordon tipine, farklı cam yapısından kasa çapına kadar pek çok saat formunu ve yapısını üretim anında hesaplayarak özel saat tarzları halinde şekillendiriyor. Zarif tarzlarıyla kadınların daha feminen görünmesine yardımcı olan markanın kadın saat çeşitleri, saat ustalıkları ile karşınıza çıkardığı modellerle saat işçiliği becerisini gözler önüne seriyor. Saatlerin yapımında kullanılan manifaktür tarzdan oluşturulan mekanizmalarıyla ince görünümlere kolayca erişebilen modellerle de sizleri mutlu eden Bvlgari, her kullanıcısına özel olduğunu fazlaca hissettiriyor. Lüksün ve prestijin simgesi olan saatler, markanın saatlerini kullanan birçok kişiden iyi notlar almayı başarıyor.

Bvlgari Saatler Kordon Tarzlarıyla Öne Çıkıyor

Kullanıcılarının karşısına çeşitli saat modelleri ile çıkan Bvlgari kol saatleri; dikkat çeken tasarımlarını birçok detaya borçlu olduğunu bilen tasarım anlayışına sahip üretim ekibi ile birbirinden şık saatler ortaya çıkarıyor. Farklı kasa çapına, cam tipine ve kordon yapısına sahip olan markanın saatleri, birçok önemli saat malzemesinin bir araya getirilmesi ile oluşturuluyor. An gövdesi gibi oldukça dayanıklı yapıya sahip olduğunu kanıtlayan Bvlgari saat kordonu, çeşitli malzemelerden üretilip farklı saat tarzlarını kullanıcılarına sunuyor. Silikon tarzlardan çelik kordon yapısına ya da birçok kullanıcısını özel stili ile etkileyen deri tarzlarına sahip olan birçok saat modeli Bvlgari markası ürünleri içerisinde sizlerin saat ihtiyacını en uyumlu şekilde giderebilmeniz için sunuluyor. Esnek yapıya sahip olan markanın silikon kayış stilleri, erkek kullanıcıların dikkatini çekerken; spor tarzlara uygun pek çok kullanıcının memnun kalmasını sağlayan özel kasa yapısıyla da enerjik saat model tarzının oluşturulmasına katkı sunuyor. Esnek yapısı ile sizlerin cildini sıkmayan Bvlgari silikon kordonlu kol saatleri, silikonun bilekleri rahatsız etmeyen tarzına alışkın olan pek çok kullanıcıyı etkilemeyi başarıyor. Paslanmaz çelikte üretilen kordon yapısı ile ömürlük kol saati yapısını kullanıcılarına sunan modeller, beklentileri karşılayabileceğinin sinyallerini fazlası ile gösteriyor. Neme ve rutubete oldukça dayanıklı olan paslanmaz çelik kordon yapısından oluşturulan Bvlgari saat kayışı, oksitlenme ve korozyonu engelleyen yapıda sizlere memnuniyet sağlıyor. %100 geri dönüştürülebilir yapıya sahip olan paslanmaz çelik kordonlar, markanın saat modellerinin aynı zamanda çevre dostu ürün yapısına sahip olduğunu gösteriyor. Gold ve silver renklerden oluşturulan ortak renk yapısına sahip modellerin parlak yapısı ile dikkat çeken görüntülere sahip olan paslanmaz çelik kordonlar arasındaki kadın saat modelleri, birçok kullanıcısının saat beklentisine dayanıklılık ve gösterişi beraber sunarken; metalik ve sade renkli modellere sahip pek çok klasik model de farklı kullanıcılara hitap etmeyi başarıyor. Yüksek kalite derilerin üretimde kullanılması ile üretilen markanın deri kordonlu saatleri; otomatik mekanizmalara ve çizilmez cam tiplerine sahip olan modelleri ile pek çok kullanıcının dikkatini çekmeyi başarıyor. Bvlgari saat kordonu deri malzemeden üretilmiş olması ile daha şık görüntüler verip, kordon ayarlarının daha kolay ve rahat yapılmasını sağlıyor. Farklı kordon yapısına sahip olmalarına karşın uyumlu birçok kasa tipi ve kadran cinsiyle de tam uyumluluk gösterebilen Bvlgari kaliteli tarz kol saatleri bulunuyor. Çeşitli kordon malzemelerine göre birbirleri arasında benzersiz tarzlar oluşturan saatler; siyah, gri ve gümüş ya da mavi olmak üzere pek çok farklı renk çeşidi ile de sizlerin beğenisini kazanıyor.

Bvlgari Saatler Her Tarza Uygun Tasarımlarıyla Görüntü Veriyor

Kullanıcılarına sunduğu benzersiz ve özel saat modelleri ile erkek ve kadın fark etmeksizin her kesimi memnun eden Bvlgari tarzı ile oluşturulan saat çeşitleri, farklı parçaların kusursuz tasarım stilleri ile bir araya getirilmesi ve ince işçilikle tasarım yapısının oluşturulması ile önünüze çıkarılıyor. Çeşitli malzemelerden oluşturulan kordon yapılarından kasa çaplarına kadar pek çok değişkenin ve saat unsurun önemsenerek üretime dahil edilmesi ile ortaya çıkarılan Bvlgari saat modelleri, klasik tarzlarıyla geleneksellik yaratan modellerden gösterişli ve ilgi uyandıran modellere olmak üzere pek çok görüntüde saat yapısıyla kullanıcılarına sunuyor. Kadın kullanıcıları için sunduğu saatler arasındaki taşlı modeller, lüksü seven kullanıcılarının memnun kalmasını sağlarken; siyah kadran rengine sahip olup açık renkli yeşil analog gösterge tasarımına sahip olan erkek saat modelleri de sportif kişiliğe sahip olan birçok kullanıcının tarzının önemsenmesinden dolayı ortaya çıkarılıyor. Dayanıklı gövdeleri ile çeşitli darbelere karşı kırılma yaşamayan Bvlgari tasarımından ve kalitesinden geçen kol saatleri, sizlere sahip olmak istediğiniz saat tarzını birçok farklı modeli ile kolaylıkla sağlıyor. Geniş kasaya Bvlgari saat erkek modelleri, oval tarzlara sahip kasa yapıları ile dikkat çekiyor. İçerisinde beyaz, kırmızı ve mavi gibi kadran renklerinin kullanıldığı markanın yuvarlak tarzlı erkek saat modelleri, her türlü kıyafeti rahatlıkla giyilebilmeyi sağlamaları ile sizlere üstün saat verimlilikleri sunmayı başarıyor. Markanın erkek kullanıcıları için geliştirdiği dikdörtgen tarzlara sahip geleneksel tarzdaki erkek saat stilleri; klasikten taviz vermeyen birçok kullanıcısına hitap etmeleri ile biliniyor. Oldukça ince metal kordondan oluşturulan kadın saat modelleri bulunuyor. Genellikle gümüş ve altın renklerinden oluşturulan ince metalli modeller, zarafeti kadın bileklerine en istenilen şekilde taşırken; zamanın asla kaybolmamasını sağlamaları ile öne çıkıyor. Yılan kafasına benzeyen kasa tipi ve sarılmış yılan gövdesini andıran tarzlara sahip olan Bvlgari yılan saat çeşitleri, kadın kullanıcılarına farklı sarmal adetleriyle görüntü oluşturuyor. Çelik kordon yapısına sahip olan yılanlı Bvlgari saatler, kadın ihtirasını gözler önüne seriyor. Çeşitli kadran iç renklerine sahip olan yılanlı sarmala sahip markanın saatleri, farklı birçok özelliğiyle sizlere çeşitli alternatifler sunarak seçkinlik kazandırıyor. Birçok giyim tarzı ile uyumlu aksesuar görüntüsü veren markanın saat modelleri, kadın ya da erkek fark etmeksizin birçok kullanıcının çeşitli özel iş toplantılarında, tatil merkezlerinde ve sosyal hayata dahil olmasını sağlayan pek çok dış dünyada daha elit stilde saat tarzı ile ortaya çıkmasını sağlıyor.

Bvlgari Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bvlgari saat modelleri; farklı kasa cinsi, kasa çapı, cam cinsi, kordon tipi, kadran rengi ve mekanizma yapısına sahip olan tarzlarıyla birçok kullanıcısına çeşitli eklentilerden ve tasarım yapılarından oluşturulan saat görüntüsü ile sunuluyor. Ergon, B.Zero1, Assioma, Octo, Dresswatch, Diagono, Serpenti ve Rettangolo gibi farklı saat serisi ve tasarımlara sahip olan Bvlgari kol saati modelleri; çeşitli kordon ve kadran renklerinden oluşturulan ana temaları, farklı malzemelerden oluşturulan saat ön görüntüsü ve dikkatleri çeken kasa çapları ile birçok kullanıcıya kişiselleştirilebilir aksesuar tarzı ile sunuluyor. 43 ve 44 mm çaplara sahip olan oval geometrik şekillerden oluşturulan erkek kol saatlerinden daha ince kasa çaplarına sahip olan 35, 37 ve 38 mm’lik ince yapıdaki kadın saatlerine olmak üzere pek çok saat modeli beklentilerinizi karşılamak için önünüze seriliyor. Silikon, paslanmaz çelik, seramik ve deri malzemeden üretilen kordon yapıları ile memnuniyet sağlayan Bvlgari saat fiyatları, satın alınmak istenen kol saatinin kasa tasarımından belirli birçok özelliğine olmak üzere birçok farklı değişkene bağlı olarak farklılık gösteriyor. Çizilmeye karşı dayanıklı mineral kristal camlardan oluşturulan modelleriyle aynı zamanda parlaklık ve sağlamlık örneği de gösteren markanın saat modelleri bulunuyor. Tekli, 2 turlu ya da 3 turlu sarmal yapıya sahip olan Bvlgari Serpenti saat modelleri, bileğinizi sarıp sarmalayan tarzı ile şık ve gösterişli saat tarzını bileklik stili ile birleştirerek önünüze çıkarılıyor. Japon Qaurtz mekanizmaya, 38 mm boyutundaki paslanmaz çelik kasaya, gold rengindeki paslanmaz kordon rengine ve mineral kristal yapıdaki çizilmez cam yapısına sahip olan 3 sarmallı serpenti Bvlgari saat yılan modeli, taşlı işlemeleri ile birçok kadının çeşitli düğünlere ve özel gecelere parlak saat stili ile katılmasına olanak tanıyor. Çelik, seramik ve titanyum malzemeden oluşturulan saat modelleriyle de öne çıkan markanın zengin tasarımlı kol saati modelleri, her kullanıcısı için özel aksesuar deneyimi yaşatıyor. Hafif yapısı ve sağlamlığıyla öne çıkan Bvlgari Titanium saat modelleri arasındaki timsah derisinden üretilen siyah kordon yapısındaki 2,35 mm kalınlığa sahip model; 40 mm çapı, beyaz kadranı ve safir cam yapısı ile birçok erkek kullanıcının sağlam ve hafif saat yapısına en gözde ve popüler tarzda sahip olma şansı verebilmeleri ile öne çıkıyor. Oval yada dikdörtgen tarzdan oluşturulan erkek modellerinden bileklik tarzı saat yapısına sahip olan Bvlgari yılan saat orijinal modellerine olmak üzere pek çok model sizlere en yenilikçi saat markası anlayışı ile sunuluyor.

Bvlgari Saat: Dayanıklı, Hafif, Seçkin

Mineral camdan safir cama ya da dayanıklılığı arttırılmış olan çizilmez kristal camlara olmak üzere farklı birçok cam çeşidinden oval, dikdörtgen ya da modern tarzlarda üretilen yenilikçi kasa tipine olmak üzere pek çok Bvlgari kadın ve erkek kol saati modeli bulunuyor. Siyah, kahverengi, kırmızı gibi dikkat çekmeyen geleneksel renklerden oluşturulan kordon modelleri ile klasik çizginin izinden giden kullanıcıları memnun eden Bvlgari kol saati; Silver ve Gold metal kordon görüntüleriyle de modası geçmeyen saat tarzları ile karşınıza çıkıyor. Bvlgari saat modelleri erkek kullanıcıları için sunduğu siyah renkli silikon kordon, 43 mm’lik paslanmaz çelik kasa, mineral cam, Japon kronograf pilli mekanizma ve takvim özelliğinin bulunduğu siyah kadran rengindeki modeli ile enerjik ve sportif kol saati isteyen birçok kullanıcısını memnun ediyor. Uzun yıllar bileklerinizden çıkarmamanızı sağlayan Bvlgari sağlam kol saatleri, eskime ve renk atma gibi birçok problemi sizlere yaşatmaması ile biliniyor. Ani değişen sıcaklık derecelerine karşı güçlü şekilde duran markanın kol saatleri, her ortam da çalışabilir olmaları ile her yerde kullanılıyor. Saat mekanizmasına uygun malzemelerin kullanılarak üretildiği modeller, gereksiz parçaların saatin kadranına ve kasasına eklememesi ile oldukça hafif ağırlıklarda sizlere sunuluyor. İnce yapılardan ve küçük kasa çaplarına sahip olan B.Zero1 kadın saat modelleri ile ince ve hafif yapının maksimum seviyelere çekildiği saatler, yuvarlak kasa yapıları ile öne çıkıyor. Kronografa, takvime ve merkezi saniyelere olmak üzere birçok farklı zaman dilimlerini de gösterebilen teknolojiye sahip olan Bvlgari saat özellikleri, işlevselliklerinin yanında güzel tasarımlı saat yapısını da sergilemeleriyle popüler yapısını koruyor. Parlayan göstergelere, ayarlanabilirliği sağlayan vidalanmış tarza ve çeşitli değerli taşlarla süslenen şık tasarımlı ön görüntülere sahip olan markanın saatleri, birçok giyim tarzına ve günlük hayat stiline hızlı uyum gösterebilmek için sizlerin satın almasını bekliyor. Cazip fiyatlarıyla kaliteli kol saatlerine sahip olmak isteyen pek çok erkek ve kadın kullanıcının daha az ödeme yapıp satın alması sağlayan modeller, beklentileri boşa çıkarmayan saat markasının güzide ürünleri arasında bulunuyor. Bvlgari saat yılan tasarımlı kadın saat modellerinden daha büyük göveli kasa tipinden oluşturulan erkek saat modellerine olmak üzere birçok farklı stilde saat seçkinliği ile beraber karşınıza çıkarılıyor. Cazip fiyatlardan oluşturulan Blvgari saatleri içerisinden özel günlerde sevdiklerinize alarak ya da saat ihtiyacınızı gidermek amacı ile kendinize alarak memnun kalmanızı sağlayacak modellere daha detaylı daha yakından bakıp tercih edebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.