Buzdağı Yayınları
Önemli Olanı Ölç OKR 10 Kat Büyümek İçin Basit Bir Yöntem

4.6
5Değerlendirme
56
Tahmini Teslimat:
21 - 28 Eylül

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

#1 new york times bestseller lary page in ön sözüyle john doerr okr leri ilk defa 1970 lerde, efsanevi andy grove un (tüm zamanların en iyi yöneticisi) yönettiği ve doerr in gördüğü en iyi yönetilen şirket olan ıntel de mühendisken keşfetti.
Sonraları bir risk sermayedarı olarak grove un buluşunu elliden fazla şirketle paylaştı.
Süreç, inanılarak uygulanan her yerde işe yaradı.
Bu hedef belirleme sisteminde, hedefler başarmak istediğimiz şeylerdir, anahtar sonuçlar ise bu öncelikli hedeflerin kısıtlı zaman ve ölçülebilir hareketlerle nasıl elde edileceğidir.
Önemli olanı ölç kitabı ile giriş seviyesi çalışanlardan ceo lara kadar herkes başarısını kanıtlanmış bu sistemi artık öğrenebilecek.
'daha iyi bir yönetici olmak isteyen herkese john un kitabını öneririm.' - Bill gates, microsoft un kurucusu 'ister görmüş geçirmiş bir ceo olun ister ilk işini yapan bir girişimci, önemli olanı ölç ün sayfalarında değerli dersler, araçlar ve ilham kaynakları bulacaksınız.
John un zaman ayırıp bu fikirleri dünyayla paylaşması harika.' - Reid hoffman, linkedın in kurucusu 'john doerr, silikon vadisinde dünyayı değiştiren en ikonik şirketlerin çoğunun ilham kaynağıdır.
Önemli olanı ölç ü kuruluşlarını geliştirmek isteyen herkes mutlaka okumalı.' - Al gore, abd eski başkan yardımcısı 'önemli olanı ölç daha şeffaf, hesap verebilir ve etkili bir ekip isteyen her lider veya girişimci için bir armağan.' - John chambers, cisco yönetim kurulu başkanı 'john doerr, bir girişimci ve hayırsever jenerasyonuna uygulamanın her şey olduğunu öğretti.
Önemli olanı ölç herhangi bir organizasyonun ya da takımın nasıl yükseği hedefleyebileceğini, hızlı hareket edebileceğini ve diğerlerini nasıl geçeğini gösteriyor.' - Sheryl sandberg, facebook un coo su 'önemli olanı ölç, hem küçük hem de büyük kuruluşlar için önemli bir el kitabıdır.
Açıklanan yöntemler uygulamada kesinlikle harika sonuçlar doğuracaktır.' - Diane greene, google cloud ceo su 'önemli olanı ölç, ıntel in güçlü okr sisteminin nasıl oluşturulacağını gösteriyor.' - Gordon moore, ıntel in kurucusu

Ürün adı: Önemli olanı ölç okr 10 kat büyümek için basit bir yöntem
Ürün kodu: 9786056902468
Basım yılı: 2020.00000000
Kapak türü: Karton kapak
Kağıt cinsi: Kitap kağıdı
Çevirmen: John doerr


-30%
49,98 TL
34,99 TL

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

Kırmızı Kedi Kitabevi

8.7
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (11)
pirekitap
8.5
Tahmini Teslimat: 21 - 25 Eylül
69,00 TL
45 TL
Makro Kitabevi
9.5
Tahmini Teslimat: 21 - 25 Eylül
60,00 TL
46,50 TL
Ürün Değerlendirmeleri
Önemli Olanı Ölç OKR 10 Kat Büyümek İçin Basit Bir Yöntem
Buzdağı Yayınları
Önemli Olanı Ölç OKR 10 Kat Büyümek İçin Basit Bir Yöntem
4.6
5Değerlendirme
1Yorum
Hızlı kargo için teşekkürler
Şikayet Et