Butterfly

166 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Butterfly

Masa Tenisinde Keyifli Vakit geçirebilmek İçin Butterfly Ürünlerini Seçin

Butterfly markası, masa tenisine dair tüm malzeme içeriklerinin bulunduğu sayılı firmalardan biridir. Sporcuların ürünlerini sıklıkla tercih ettiği marka, uzun yıllardır spor malzemeleri sektöründe hizmet vermektedir. Masa tenisi eğlenceli spor dallarından biridir. Kişilerin güzel vakit geçirmelerini sağlamasının yanı sıra, vücudun zinde kalmasını sağlar. Masa tenisi masası, raketi ve topu ile oynayabilen bu spor, 2 kişinin oynayabilmesine uygun bir spor dalıdır. Sporcuların başarılı vakit geçirebilmeleri için masa tenisi raketi ve topunun seçimi büyük önem taşır. Masa tenisi raketlerinde ofansif, defansif, yarı ofansif ve yarı defansif gibi ürün seçenekleri bulunmaktadır. Kişilerin oynayış pozisyonlarına göre seçim yapmaları başarılı sonuçlar alabilmelerinde büyük önem taşır. Yanlış raket seçiminiz, yanlış oynamanıza neden olarak, sonucu olumsuz olarak etkileyebilir. Masa tenisi oynayış tarzında iki temel kural arasından seçim yapılarak oynamanız gerekecektir. Kişiler ya ofansif adı verilen atak oyunu ya da defansif adı verilen savunma oyununu tercih edebilirler. Hem atak hem savunmak yapmak isteyen kişiler için yarı ofansif ya da defansif raketler ideal seçimler arasındadır. Bu nedenle oynayış biçimine göre raket seçimi yapılması şarttır. Butterfly masa tenisi raketi çeşitlerinde her türlü içerikte raket bulabilirsiniz. Raket seçerken kontrol özelliği de önemli bir özelliğidir. 0-100 arasında değişen bu rakamlar arasında raketin kontrol özelliğinin en az 70 80 olması iyi bir oyun deneyimi açısından gerekli bir ayrıntıdır. Ayrıca sayı arttıkça raketin kontrol edebilme özelliği de artacaktır. Butterfly masa tenisi raketlerinde kontrol özelliği sayılarla ifade edildiği gibi, hız da rakamlarla ifade edilir. 0-100 arasında olan sayılarda, en yüksek sayıya sahip raket en hızlısıdır. Katman sayıları da raketin oynayış biçimini belirler. 1,3.,5,7 gibi katman sayıları bulunur. Atak yapmak isteyen kişilerin 3 katmanlı, savunma yapacak kişiler için ise 7 katmanlı ideal bir seçimdir. Hem atak hem de savunma yapmak isteyen kişiler için ise 5 katmanlı raket tercih edilir. Butterfly tenis raketi çeşitlerinde her katmanda raket içeriğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca hafif yapıda olabilmesi sayesinde sporcularda rahat bir kullanım sağlar. 70-200 gram ağırlığında değişen raketlerin sap kısımları rahat tutabilmeniz için tasarlanmıştır. Tüm bu özellikler sebebiyle hangi oyun tarzına sahip olursanız olun, markanın ürünleri ile eşsiz bir masa tenisi deneyimi yaşayabilmeniz mümkün olacaktır.

Her Oyun Stiline Uygun Tenis Raketi Seçimleri için Butterfly

Markada aradığınız her tarz ve oyun stilinde rakete sahip olabilirsiniz. Butterfly Timo Boll, bunlardan biridir. Kaliteli malzeme içeriğine sahip olan bu raket, Uluslararası masa tenisi federasyonu tarafından onaylanmıştır. İleri seviyede oyun oynayabilen kişilerin tercihleri arasında bu raket tipi bulunur. Rakette oluşan tozların verimini azaltmaması için temizleyici kullanılması büyük önem taşır. Raketin kontrol özelliği 70 olarak belirlenmiştir. Hızı ise 100 oluşu sayesinde oyunculara yüksek oyun performansı yaşatacaktır. Çok kalın olmayan katmanı sayesinde hem savunma hem de atak oyununda tercih edilebilir. Ağırlığı 170 gr oluşu ile kişileri yormaz. Lastiğinin sağlamlığı sayesinde uzun süre kullanım için uygundur. Bu markanın Butterfly Tımo platin tenis raketi çeşidi de bulunmaktadır. Kontrol hızı 80 olan ideal bir raket çeşididir. Hızı ise 90 olarak değerlendirilmiş. İnce yapısı nedeniyle ağırlıklı olarak atak oynayış tarzına sahip kişilerin tercihleri arasındadır. Tutuş kolaylığı sağlayan bu ürün üstün performans özelliğine sahiptir. Butterfly Timo Boll silver öne çıkan raket modelleri arasındadır. Kontrol özelliği 100 olan bu ürünün, hızı 50’dir. Bu nedenle başlangıç için ideal bir masa tenisi raketi olacaktır. Ağırlığının 150 gr olması nedeniyle kişileri yormaz. Federasyon onayı bulunan bu başarılı ürün, müthiş bir masa tenisi deneyimi yaşatacak tüm niteliklere sahiptir. Butterfly Timo Boll bronze raket, yeni başlayanlar ve öğrenmek isteyenler için iyi bir başlangıç olabilir. Uluslararası federasyon onaylı olan bu ürün tamamen savunma yapmaya yönelik defansif raket çeşididir. 100 kontrol hızına sahip bu ürünün, hızı ise 40’tır. 7 katmanlı olup, ağırlığı 150 gr civarındadır. Rahat tutuş özelliği bulunan bu ürün, iyi bir maç için başarılı bir seçim olacaktır. Lastiği için temizleyici sünger alınması, ömrünü uzatacaktır. Butterfly Timo Boll gold, öne çıkan masa tenisi raketlerinden bir diğeridir. Orta seviyedeki kişiler tarafından kullanılabilecek bu ürün, kaliteli lastik içeriğine sahiptir. Bu nedenle uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. Kontrol hızı 90 olan üründe hız ise 70’tir. Bu özelliği ile hem atak hem de savunma yapabilecek sporcular tarafından tercih edilir. 5 katman yapısına sahip bu ürün yüksek performanslı bir oyun deneyimi yaşatacaktır.

Her Seviyede Yüksek Performansı Yakalayabileceğiniz Butterfly Tenis Raketleri

İleri seviyede masa tenisi bilgisi ve deneyimi olan kişiler için Butterfly Timo Boll Black raket iyi bir seçim olacaktır. Kaliteli malzeme içeriğine sahip ürün uzun ömürlü kullanım açısından oldukça başarılıdır. Bunun yanı sıra 1,8 mm lastik kalınlığı bulunması ile 5 katmanlı yapıdadır. Hızı 100 olan raketin kontrol sayısı ise 70’tir. Özellikle hem atak hem de savunma konusunda başarılı sporcular tarafından tercih edilebilir. Ağırlığı 179 gr olup, kolay tutuş ve taşıma sağlayan yapıdadır. Federasyon onaylı raket, başarılı sonuç alabilmeniz adına kusursuz bir üründür. Butterfly Starter tenis raketi, 1,55 mm lastik kalınlığına sahiptir. Addoy federasyon onayı bulunan ürün, başlangıç seviyesi ve okullarda kullanım açısından uygun olabilir. Tamamen defansif içerikli olan ürün, 40 kontrol sayısına sahiptir. Rahat bir tutuş ve ultra hafif yapıda ağırlığı ile konforlu bir maç keyfi sunar. Butterfly Michael Maze platin masa tenisi, atak için kullanılan raket içerikleri arasında bulunur. Kontrolü 80, hızı ise 90 sayı içeriğine sahiptir. Bu nedenle yüksek seviyede oyuncular için idealdir. Ağırlığı 149 gr olması nedeniyle kolay bir kullanım sağlayacaktır. Markanın Zoran Primac raketi ise, çok ileri seviyede oynayabilen kişilerin tercih edebileceği bir üründür. Hızı 100 olan ürünün kontrol sayısı ise 90’dır. Lastik kalınlığı ise 2,0 mm olması ile hem atak hem de savunma oyunu için idealdir. Butterfly Adrian Mattenet tenis raketi, başlangıç seviyesi için kullanıma uygun olan bir rakettir. Kontrol sayısı 100 hız ise 50’dir. Bu özellikleri sayesinde savunma oynama tarzına sahip kişiler için ideal bir seçim olacaktır. Lastiğinin 1.7 kalınlığı vardır. Kalite malzeme yapısı sayesinde tenis raketi aşınmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Federasyon onaylı olan bu ürün, kendinizi geliştirebilmeniz için iyi bir başlangıç olacaktır. Ağırlığı 153 gr olan bu ürün, bilek gücünü yormayacaktır. Unisex kullanılabilen raket seçenekleri bulunmaktadır. Kadın ve erkeklerin kullanabileceği raketlerden biri Liam Pitchford raketidir. Federasyon onaylı olan bu raket, yeni başlayanlar için uygun bir ürün olacaktır. 1,5 mm kalınlığına sahip lastiği savunma yapabilmek için yeterli olacaktır. 100 kontrol sayısı bulunan raketin hız puanı ise 40’tır. Raketin ağırlığı 153 gramdır.

Butterfly Masa Tenisi Malzemeleri ile Başarınız Katlansın

Butterfly markasında aradığınız masa tenisi mamasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Masa tenisi masası almadan önce dış mekânda mı yoksa iç mekânda mı kullanacaksınız bunun bir kararının verilmesi gerekecektir. Dış mekân tercih edenlerin masanın çok daha kaliteli olmasına dikkat etmesi gerekiyor. Dış mekânlarda olumsuz hava koşulları ihtimali her zaman bulunduğu için kalitesiz masa seçimleri uzun süre kullanım sağlamayacaktır. Masa tenisi mamasında kalite bu nedenle oldukça önemlidir. Markada yüzey kalitesi size yüksek performans sağlayacağı için, dış ve iç mekânda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masa tenisi masasının tam yatay olan ölçülere sahip olması diğer önemli bir noktadır. Diğer önemli unsur ise, masanın yüksekliğinin ayarlanabilir olmasıdır. Çok yüksek ya da çok alçak masalar ne yazık ki rahat bir oynama keyfi yaşatmayacaktır. Butterfly masa tenisi masası arasında öne çıkan modellerden birisi, Indoor masasıdır. 19 mm kalınlığına sahip bu masada. Otomatik portatif açılma kilidi bulunmaktadır. Özel fileli yapısı sayesinde, file masa kapanırken dahi sabit kalma özelliğine sahiptir. 4 adet tekerliği bulunduğu için rahatlıkla her yere götürülebilir. Özellikle yan kısmında raket ve top saklama bölgeleri bulunmaktadır. Butterfly Outdoor masa tenisi masası 5 mm kalınlığına sahiptir. SLT teknolojisi ile icat edilen bu ürün, dış mekânlarda kullanım açısından idealdir. Yağmur ve Güneş gibi durumlardan etkilenmez. Masada çocuk güvenlik kilidi bulunmaktadır. Filesi sabit kalarak masanın katlanabilme özelliği bulunmaktadır. Yeterli yüksekliği bulunan üründe, tekerleklerde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hareketin sabitlenebilmesi açısından kilit olanağı da bulunmaktadır. Butterfly masa tenisi masası olan Octet, 25 mm kalınlığına sahiptir. Profesyonel maç yapmak isteyenler için kusursuz bir masa çeşididir. Masa kanatları ayrı ayrı katlanarak kapanma özelliği sağlar. Ürünün filesi sabittir. Dönen tekerlek özelliği bulunan masada yer belirlemesi yaptıktan sonra sabitlenerek hareketsiz kalması sağlanabilir. Oldukça ergonomik bir masadır yer katlanınca yer kaplamaz. Bu ürün yüksek kapasiteli özellikleri sayesinde hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Üründe malzemeleri saklayabileceğiniz özel bir alanda bulunmaktadır.

Masa Tenisine Dair Aradığınız Ne Varsa Butterfly Markasında Bulacaksınız

Masa tenisi denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden bir diğeri masa tenisi topudur. Masa tenisi top modellerinde dikişli ve dikişsiz top seçenekleri bulunmaktadır. Markada plastik dikişsiz top çeşitleri bulunur. Butterfly top çeşitleri genellikle birden fazla sayıda set olarak satılan ürünlerdir. 40 mm çapına sahip top çeşitleri, yüksek sıçrama özelliğine sahiptir. Yumuşak plastik yapısı sayesinde darbelerde ya da diğer durumlarda zarar görme gibi durumlar görülmez. 6’lı ya da 3’lü şekilde aradığınız çoklu olarak Butterfly masa tenisi topu satın alabilirsiniz. Butterfly markasında, raket kılıfları gibi malzemelere de ulaşabilirsiniz. Kılıflar, tenis raketinin uzun ömürlü kullanılabilmesi açısından oldukça gereklidir. Kılıflarda saklanan raketler, aşınma ya da olası darbelerden korunacaktır. Bu nedenle kılıf kullanımı fazlasıyla gereklidir. Butterfly raket kılıfları çeşitlerinde yalnızca raket koyabilmek için bölmeler olabileceği gibi bazı kılıflarda topu Butterfly pinpon topu koyabilmek için bölmelerde bulunmaktadır. Böylelikle ergonomik bir kullanımda sağlayabilirsiniz. Masa tenisi raketi kılıfları çeşitlerinde farklı model ve renk tasarımları bulunmaktadır. Sevdiğiniz sporun malzemelerini, zevklerinize göre tercihlerle kullanabilirsiniz. Markada ürünleri yalnızca tek tek seçebileceğiniz gibi, dilerseniz set halinde de alabilirsiniz. Timo Boll tenis raketi setlerinde, seviyenize göre olan raketlerin yanı sıra 6 adet pinpon topu alabilmeniz de mümkündür. Ayrıca setin içerisinde topları ve raketi koyabileceğiniz bölümlerden oluşan tenis raketi kılıfları da bulunmaktadır. Timo Boll serilerinde silver, platin, bronze, gold ve Butterfly tenis raketi black seçeneklerini seçebilmeniz mümkündür. Markada Zoran Primorac masa tenisinin setini de bulabilirsiniz. Raket, 6 adet pinpon topu ve raket kılıfı bulunan set tekli parçalara göre daha uygun fiyat seçeneğine sahiptir. Butterfly markasında isterseniz raketini için sap seçeneği bulunmaktadır. Zorlu masa tenisi maçlarında kişilerin belli bir zaman sonrasında, elleri giderek terlemeye başlar. Ellerin terlemesi masa tenisi raketinin sürekli olarak kaymasına neden olabilir. Kaymalar performansı olumsuz etkileyeceği için iyi bir performans sergilemenizi de engelleyecektir. Bu nedenle sap kullanımı ile olası tehlikeleri engelleyebilirsiniz. Silikon içeriği bulunan bu saplar raketin alt kısmına rahatlıkla yapışarak kaymadan sabit kalır. Bunun yanı sıra elin kaymasını da engelleyerek başarılı bir maç deneyimi sunar.

Butterfly Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Butterfly markasında masa tenisi lastik yapıştırıcısı ürününü de bulabilirsiniz. Lastik yapıştırıcısı, raketin kenar kısımlarına lastiğin yapıştırılması sağlayan üründür. Atak ya da defans tarzı oynamada, topun kaymasını tamamen engellemek için lastik yapıştırılır. Lastiğin sağlam kalabilmesi için güçlü yapıştırıcıların seçilmesi büyük önem taşır. Butterfly masa tenisi lastik yapıştırıcısı doğal sıvılaştırılarak oluşturulmuş, kauçuk ve organik çözücülerden oluşturulmuş bir içeriğe sahiptir. Kısa süre içerisinde kuruyan bu yap��ştırıcı oldukça güçlüdür. Bu nedenle lastik raketten uzun süre sökülemeyecektir. Bulaşan kalıntılar kolaylıkla temizlenerek kalıntı kalmasını engelleyecektir. Beraberinde verilen sünger sürümde kullanılırken, mandal sabitleme için kullanılacaktır. Miktarı ile sporcuların uzun süre kullanabilmesi mümkün olacaktır. Masa tenisinin kenarlarına yapıştırıcısı gibi kenar lastiğini markada bulabilmeniz mümkündür. Yaklaşık 20 raketi yapıştırılacak boyutlarda olan bu lastik, dik gelen topların topu kurtarması için kullanılan bir üründür. Masa tenisinde diğer gerekli ürünlerden biri masa tenisi sayı tabelasıdır. Yapılan keyifli maçlarda skorun belirlenmesi açısından sayı tabelası kullanımı şarttır. Genellikle bu ürün hakemler tarafından kullanılırken, kendi arasında maç yapacak olan kişilerde bu ürünü kendileri kullanabilir. Katlanabilir takvim görüntüsünde olan bu ürün, takvim gibi sayıları çevirerek skoru gösterir. Yan yana iki harfli yapı görüntüsünde olan bu tabelada, 0-25 aralığında skor numaralandırılması bulunur. Set sayısı olarak ise 0-5 arasında numaralandırma yapılır. İçeriği karton ve plastik olması nedeniyle, dışarda kullanımı uygun değildir. Butterfly masa tenisi malzemeleri kategorisinde fileyi de bulabilirsiniz. Masa tenisinde sınırı belirlemek açısından, file kullanılmak gerekli olacaktır. Naylon gerdirme özelliği bulunan fileler mandallarla sabitlenebilir. Boyutu standart olan bu durum olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Bu yönüyle Outdoor ve Indoor masa tenisi masalarında rahatlıkla kullanılabilecektir. Masa tenisi malzemelerinin kalitesi başarılı bir maç deneyimi açısından oldukça önemlidir. Başlangıç seviyesinde olan kişilerin, tenis raketi seçimlerinde kontrol puanı yüksek ancak hız seviyesi düşük olan ürünleri tercih etmesi gerekecektir. Seviye ilerlemesi yapıldıkça raketlerde ileri seviyede kullanım sağlayan raketleri seçebilirsiniz. Butterfly markasında kaliteli malzeme kullanımı ve geniş ürün çeşitliliği bulunması nedeniyle ihtiyacınız olan en başarılı ürüne sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra içeriğinin kalitesi sayesinde malzemeleri uzun süre kullanabilirsiniz. Butterfly fiyat bilgisi seçeceğiniz raket, pinpon topu, masa tenisi masası ya da diğer malzeme içeriğine göre değişkenlik gösterecektir. Trendyol uygulaması üzerinden Butterfly markası ürünlerini filtreleme yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünler arasından beğendiğiniz tüm ürün seçimlerini yaparak, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ürünlere anında sahip olabilirsiniz.