Bulaşıklık

1298 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bulaşıklık

ürünleri içerisindeki bulaşıklık çeşitlerine Trendyol yardımıyla kolayca sahip olabilirsiniz. Tabak, tencere, çatal, kaşık, bardak gibi mutfak gereçlerini elde yıkayarak temizledikten sonra durulanmaları için kullanabileceğiniz bulaşıklıklar pratik tasarımlarıyla beğeninizi kazanır. Mutfağınızdaki lavabonun kenarına yerleştirebileceğiniz bulaşıklık çeşitleri uyumlu dizaynları sayesinde ayarlanabilir özellikler sunar. Akıllı tasarım avantajından yararlanarak bulaşıklığı lavabonuzun kenarına sabitleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Plastik ve metal gibi malzemeler kullanılarak üretilen bulaşıklık modelleri son derece hafiftir. Zahmetsiz bir şekilde bulaşık hareket ettirebilmenizi ve yerini değiştirebilmenizi sağlayan bu özelliğe ek olarak, suya karşı dayanıklılık özelliği de bulunur. Yıpranma, çatlama gibi sorunlar yaşamadan ıslak materyalleri bulaşıklığınıza yerleştirebilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Tel Bölmeler

Bulaşıklık modellerinin tel bölmelerle ayrılmış alanlar içermesi farklı mutfak gereçlerinin yatay ya da dikey olarak yerleştirilebilmesi için kullanışlı bir özellik sağlar. Tabakları dikey olarak tel bölmelere yerleştirip devrilme sorunu yaşamadan kurumaya bırakabilirsiniz. Çatal, bıçak gibi gereçler için ayarlanmış olan derin bölmelere bu ürünleri koyarak güvenli bir şekilde kurumalarını sağlayabilirsiniz. Plastik bulaşıklıkların kulplu tasarımları sayesinde yer değişikliği işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lavabo çevresini temizlerken bulaşıklığı taşıyarak gerekli noktaları hijyenik hale getirebilirsiniz. Su ile yıkayıp bez ile silebileceğiniz bu ürünler hijyenik bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar. Bambu bulaşıklık modelleri, ahşap malzeme ile üretilmiş olmalarının sağladığı avantajla son derece kullanışlı bir ürüne sahip olmanızı sağlar. Açılıp kapanabilen tasarımlarıyla göz dolduran bambu bulaşık çeşitlerini kapalı ya da açık halde tutabilirsiniz. Sadece ihtiyaç anında alan kaplayan ve bambu ağacının dayanıklılığına sahip olan bulaşıklık modelleri ile mutfağınızda çok yönlü bir yardımcıya sahip olursunuz. Suya karşı dayanıklı olan ve kaplamaları sayesinde çürüme sorunu yaşatmayan bambu malzemeli modeller uzun soluklu bir kullanım yaşatır.

Mutfakta Zaman Kazanın

Paslanmaz malzeme ile üretilmiş olan bulaşıklıklar parlak ve yeni gibi görünerek mutfağınıza şık bir görünüm katar. Tek katlı bulaşıklık modellerine ek olarak, iki ya da üç katlı modeller de bulunur. Çok katlı ürünler sayesinde alt ve üst katları farklı kategorilere ait mutfak ürünlerini yerleştirebilme şansı elde edersiniz. Aparatlar yardımıyla genişliği artırılabilen ve çatal, kaşık gibi küçük boyutlu materyaller için ekstra alan kazandıran bulaşıklıklar makinenizi daha az kullanmanızı sağlar. Elde yıkayıp kurumaya bıraktığınız gereçler bulaşıklıkta rahatça suyunu süzer ve tezgahınızı ıslatmaz. Bulaşıklıkların alt kısmında yer alan bölgede biriken suyu rahatlıkla lavabonuza boşaltabilirsiniz. Daha kuru bir mutfakta yemek hazırlamak ve sunum yapmak isteyen kullanıcıların tercihi olan bulaşıklık modelleri farklı renk alternatiflerine de yer verir. Plastik bulaşıklık çeşitleri, esnek yapılarının yanında çok sayıda renk seçeneği de sunar.

Kullanışlı Tasarım Özelliği

Çok katlı bulaşık çeşitleri, denge sağlayan yapıları ile güvenli bir kullanım yaratır. Genişlemesine ya da boyuna olarak tasarlanmış modeller, mutfağınızdaki uygun alan miktarına göre tercih edebileceğiniz opsiyonlar oluşturur. Bambu bulaşıklık ürünleri arasındaki tabaklık modelleri, sadece tabak yerleşimi için üretilmiş olmalarıyla size zaman kazandırır. Yemek servisi yaparken tabaklıkta yer alan kullanıma hazır tabakları değerlendirebilirsiniz. Dekoratif görünümlerinin yanı sıra mutfağınızı daha efektif bir şekilde kullanabilmeniz için de uygun olan bambu tabaklıkları, tezgahınızdaki uygun bir noktaya yerleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayaklıklara sahip bulaşıklık çeşitleri sabitleme olanağı tanıyarak güvenli bir kullanım oluşturur. Kadeh stantları aracılığıyla evinizde bulunan kadehler için ideal bir yerleşim alanı oluşturabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda ters şekilde yerleştirilmiş olan temiz kadehler arasından birini alabilirsiniz. Ters yerleşim avantajı sayesinde kadehler daha kısa sürede kurur.