Bulaşık Makinesi

146 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bulaşık Makinesi

Mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan bulaşık makineleri, evdeki iş yükünü azaltmada en çok yararlanılan makineler içerisinde yer alıyor. Elde yıkanılan her bulaşığın uzun saatler sürmesinin yanı sıra ekstradan deterjan ve su harcamasına sebep olması, günlük yaşantıda yer alan negatif unsurlar içerisinde yer alıyor. Üstelik elde yıkanılan bulaşıklardaki lekeleri çıkarmak çok daha zor oluyor ve kimi zaman da yıkanılan bulaşıklar istenildiği kadar hijyenik olmuyor. Bulaşık makinelerinin çok daha az su ve deterjan kullanması, üstelik bunu çok daha hijyenik bir şekilde gerçekleştirmesi hem enerjiden hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Ankastre bulaşık makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Beko bulaşık makinesi, Bosch bulaşık makinesi, Siemens bulaşık makinesi ve Vestel bulaşık makinesi gibi birbirinden farklı bulaşık makinesi markaları, kullanıcılarına değişik enerji seviyelerinde birden fazla yıkama seçeneği sunarak farklı modellerdeki makineleri ile alternatifler sağlıyor.

Bulaşık Makinesi Fiyatları

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bulaşık makine firmaları makinelerini geliştirerek her geçen gün modellerini yenilemeye devam ediyor. Bulaşık makinesi fiyatları, makinelerin kullanım tercihlerine ve tasarımlarına göre kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bulaşık makinelerinde bulunan program sayısı, bulaşık makinesi fiyatlarının belirlenmesinde değişiklik gösteren en temel özellikler içerisinde yer alıyor. Makinelerin program sayılarının artışı bulaşık makinesi fiyatlarıyla doğru orantılı olarak ilerliyor. Bulaşıklarınızı yıkayacağınız zaman seçebileceğiniz alternatifleri sizlere gösteren programlar içerisinde; uzun ya da kısa süreli yıkama programları, hassas ya da normal yıkama programları, düşük seviye sıcaklık ya da yüksek seviye sıcaklıkta yıkama programları yer alıyor. Arçelik bulaşık makinesi modelleri içerisinde bulunan makineler, bulaşık yıkama sıklığınıza ve bütçenize göre belirleyebileceğiniz program seçenekleri ile sizlere farklı modelde birçok makine ve program alternatifi sağlıyor.

Her bütçeye ve kullanım şeklinize göre özel olarak tasarlanan bulaşık makinesi fiyatları; ankastre bulaşık makinesi, tezgâh üstü bulaşık makinesi ya da normal solo bulaşık makinesi modelleri ile sizlere en uygun ve en ideal kullanımı sunmak için üretiliyor. Beko bulaşık makinesi modelleri içerisinde yer alan birçok farklı programa sahip makineler, tüketicilerine uzun yıllar garanti hizmeti sunuyor. Farklı enerji sınıfları olan bulaşık makineleri A+, A++, A+++ olarak yüzde 12, yüzde 21, yüzde 30 enerji tasarrufu sağlayarak bütçenize yardımcı oluyor. Kapasite bakımından da farklı seçenekleri olan ankastre bulaşık makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Beko bulaşık makinesi, Bosch bulaşık makinesi, Siemens bulaşık makinesi ve Vestel bulaşık makinesi modelleri genelde standart olarak 12 kişilik bir yemek takımını kapsayacak şekilde üretiliyor.

Bulaşık Makinesi Modelleri

Arzu ettiğiniz bulaşık makinesini seçerken, ekstra sessiz çalışan bulaşık makinesi modellerini tercih ederek, gürültüsüz bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi modellerinin yıllık enerji tüketimleri 1 ile 300 kWh arasında değişebiliyor. B, A, A+, A++, A+++ olarak 5 farklı enerji sınıfında üretilen bulaşık makineleri, birbirinden değişik güç tüketimleri ile tüketicilerine tercih edebilecekleri farklı enerji sınıfında makineler sunuyor. Bulaşık makinesi fiyatları seçiminde önemli bir yere sahip olan enerji sınıfı, makinenizi tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir unsur oluyor.

Seçeceğiniz bulaşık makinesi farklı programlar ile sizlere bulaşık makinesi modelleri konusunda yardımcı oluyor. Yıkama yoğunluğuna ve yıkama süresine göre değişiklik gösteren programlar genellikle 2 ile 14 arasında değişen program sayısına sahip oluyor. Siemens bulaşık makinesi modellerinde yer alan programlar bulaşık yıkama ihtiyacınızı karşılayacak düzeyde, profesyonel bir ekip tarafından dikkatli bir şekilde tasarlanıyor. Ankastre bulaşık makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Beko bulaşık makinesi, Bosch bulaşık makinesi, Siemens bulaşık makinesi ve Vestel bulaşık makinesi modelleri birbirinden farklı renk seçenekleri ile sizlere alternatifler sunarak mutfağınızla uyumlu bir şekilde kullanmanız için farklı ebatlarda üretilerek sizlerin beğenisine sunuluyor. Vestel bulaşık makinesi modelleri kısa yıkama programları ile gün içerisinde çok kısa bir sürede bulaşıklarınızın hızlıca yıkanmasını sağlıyor. Uzun program seçeneği ile de bulaşıklarınızın çok daha temiz ve parlak olmasını sağlayan bulaşık makineleri, dilediğiniz zaman tek tuşla çalıştırabileceğiniz birbirinden farklı modelleri ile mutfaktaki yükünüzü hafifletmek için sizleri bekliyor.

Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanım sıklığınıza göre tercih edeceğiniz bulaşık makinesi modelleri, ankastre bulaşık makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Beko bulaşık makinesi, Bosch bulaşık makinesi, Siemens bulaşık makinesi ve Vestel bulaşık makinesi gibi farklı markalarla sizlere çeşitlilik sağlıyor. Bulaşık makinesi fiyatları, makine tercihiniz konusunda bütçenize yönelik dikkat etmeniz gereken unsurlar içerisinde yer alıyor. Alacağınız bulaşık makinesinin yüksek sınıflı bir enerji gücüne sahip olması hem cebinize hem de doğaya tasarruf niteliği kazandırıyor.