Bosch Elektrikli Süpürge

69 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Bosch Elektrikli Süpürge

Bosch Elektrikli Süpürge

Bosch Elektrikli Süpürge Fiyatları

Bosch Elektrikli Süpürge Torbalı Modeller

Bosch elektrikli süpürge torbalı ve torbasız ürün gruplarında yenilenen teknolojilerini kullanmaya devam ediyor. Bosch elektrikli süpürge torbası konusunda kullanıcılarına sağladığı alternatif ile sizlere geniş bir kullanım ağı sürdürmeye devam edecek. Tek yapmanız gereken do��ru tercih için kaliteli Bosch ürünleri arasında tercih yapmak. Bosch elektrikli süpürge tavsiye ürünleriyle her yıla özgü sektöre renk katan modelleriyle sizlere inovatif elektronik aletler yapmaktadır. Modellerinin alt yapısında olan sürekliliği, ihtiyaçlarınıza özgü kolay kullanımı ve uzun süre dayanıklı olmasına borçlu olan firma sizin için en kaliteli ürünleri bir araya getirmektedir. Klasikleşmiş anlayışta olan modellerin aksine her zaman kullanıcılarına yeni ve yaratıcı ürünler sunmaktadır. Bosch, Alman disiplinini kullandığı bütün ürünlerin düzenli ve sürekli çalışmasıyla sağlatmayı hedefleyerek kullanıcılarına sunar. Bu sayede de dayanıklı ev aletleri anlayışına yeni bir soluk kazandırmıştır. Siz de Bosch ev aletleriyle ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri kısa sürede çözebileceksiniz. Bosch ürünlerinin yaratıcı yüzeyi, ergonomik tasarımı ve pratik arayüzü sayesinde kullanmak isteyen herkes rahatlıkla kullanabilir. Erkekler de artık ev işlerini rahatlıkla yapabilecekler. Tek yapmanız gereken seçeceğiniz ürünlerin kitapçıklarını dikkatli okumak ve buna uygun olarak değerlendirmelerinizi yapmak. Hayvan sahibi olan kullanıcılarına Zoo’o ProAnimal ile dökülen tüy ve yayılan kokuların önüne rahatlıkla geçebileceksiniz. Zorlu alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz yüzeyler sayesinde size de eşsiz bir temizlik deneyimi yaşatacak. Bosch ürünlerinin doğa dostu enerji tüketimi sayesinde, kullandığınız zaman içerisinde minimum enerji kullanımına bağlı olarak maksimum kullanım sağlayacaktır. Yenilikçi ürün segmentinde özellikle güçlü bir yapı vaat eden firmayla ihtiyaçlarınıza yönelik etkileşim sağlamak hiç de zor değil. Bosch ile standartlarınızı yükselttiğiniz bir deneyim sizleri bekliyor olacak. Ürünler arasından yapacağınız doğru model seçimleriyle kısa sürede Bosch ailesine siz de katılabileceksiniz. Bosch sensörlü bir elektrikli süpürge inovasyonunu yaparak, enerji tüketiminde minimum yapı yapmaktadır. Egzoz dumanı gibi salınımlarda size minimum kötü sonuç sağlayacaktır. Bu ürün segmenti arasında yer alan en büyük fark ise, sizlere filtre içerisinde oluşan tıkanma ve buna bağlı güç kaybı problemlere karşı kendi kendine temizlik yapabilmektedir. Filtrelerin tıkanması ve oluşan problemlere karşı kendi kendine temizlik yapabilmektedir. Ses yapısı da oldukça az olduğu için temizlik yapabilmektedir. Haznesi üzerinden de fitre üzerinde olan kirleri taşıyabilirsiniz. 800 Walt gibi düşük bir enerji akımı sayesinde içinde yer alan motor ile 2400 Watt’lık bir motor gücü sağlayabilmektedir.

Bosch Elektrikli Süpürge Yorumları

Alıcılar herhangi bir ürünü satın almadan önce kullanıcı yorumlarını da önemsemektedir. Bu yüzden kullanıcı yorumları önem teşkil etmektedir. Elektrikli süpürge yorumları ve geri bildirimlerinde de kullanıcılar memnuniyetini belirtmektedir. Her tarza ve ihtiyaca göre tasarlanan bu ürünler herkese hitap etmektedir. Geniş bir ürün yelpazesiyle kullanıcıların her ihtiyacına cevap vermeyi hedefleyen marka, A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır. Alman tasarımlarını kullanıcıya sunan marka Türkiye’de de dikkat çekmeyi hedeflemektedir. İşlevsellik, kalite ve fiyat seçenekleriyle dikkat çekmeyi başaran bu marka, son dönemlerde de yeni ürünlerini kullanıcının ilgisine sunmaktadır. Bosch Serie 6 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi de markanın dikkat çeken modelleri arasında yer almaktadır. Bu model kompakt tasarımıyla öne çıkmasının yanı sıra kırmızı renk seçeneğiyle kullanıcının dikkatine sunulmuştur. Bu model tasarlanırken kolay kullanım hedeflenmiştir. Bu makine modelinde, toz haznesini boşaltımı ve çıkarımı kolayca gerçekleşmektedir. Aynı zamanda iki tutma yerine sahip olan bu ürün parkelerin temizliği için uygundur. Bunun yanı sıra döşeme başlığı ve dar aralık ucu gibi iki adet aksesuarı bulunmaktadır. Teleskopik bir boruya sahip olan bu ürün fayans aralıklarının temizliği için özel olarak geliştirilmiş bir zemin başlığını da barındırmaktadır. Teknolojiyle donatılan bu ürün elektronik güç ayarı fonksiyonuna da sahiptir. 2,4 konteyner kapasitesine sahip olan bu tasarım dikey ya da yatay olarak park edilebilmektedir. Aynı zamanda ürünün otomatik kablo toplama özelliği de bulunmaktadır. Ağırlığı 5,6 kilogram olan bu tasarım tekerlekli yapısıyla kolay bir kullanıma sahiptir. Etkinlik yarıçapı alanı 10 metre olan Bosch Serie 6 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi EasyClean sistemine sahiptir. Bu sayede filtre temizliği kolay olarak gerçekleşmektedir. Yıkanabilir hijyenik Hepa filtreye sahip olan bu ürün alerjen yapıdaki kişiler için de uygundur. Toz emiş performansından A sınıfına dahil olan bu ürün güçlü, temiz, hızlı ve torbasız bir temizlik deneyimi düşünülerek tasarlanmıştır. Minimum bakım gerektiren bu ürün SensorBagless teknolojisiyle donatılmıştır. Sahip olduğu SensorControl sistemi ile de sürekli bir performans kontrolü sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra SilenceSound System ile de sessiz bir çalışma sağlamaktadır. Yeni teknolojiye sahip izolasyon malzemeleriyle donatılmış bir üründür.

Bosch Elektrikli Süpürge Yedek Parça

Bosch ürün grupları arasında yedek parça konusunda sağlanan geniş hizmet, sizlere klasikleşmiş ürünler arasında olan deneyiminizden çok daha fazlasını satış sonrasında da sunabilmektedir. Bosch içerisinde olan yer alan yenilikçi dokuları satış sonrası hizmetiyle de buluşturmayı başarabilmektedir. Sadece Türkiye çapında değil, dünya çapında yedek parça servis ağı sayesinde rahatlıkla alternatifler arasında da keyfinize uygun tercihler yapabileceksiniz. Bosch elektrikli süpürge filtresi ve alternatif diğer ürünler arasında değişim ve garanti kapsamında bilgileri kısa süre içerisinde haftanın yedi günü yirmi dört saat yayında olan elektronik ağı sayesinde yakalayabilirsiniz. Bosch elektrikli süpürge hortumu içerisinde kullanılan ergonomik dağılım sayesinde de siz de kalite ve teknolojiyi bir arada yakalayacak ve tam anlamıyla fiyat performans ürünlerine sahip olacaksınız. Bosch toz torbasız elektrikli süpürge ürünleriyle 2400 Watt’a kadar artan performansıyla torbasız bir temizlik yapabileceksiniz. Evin dört bir tarafında rahatsız bir şekilde kullanmanız mümkün olacaktır. Buna ek olarak şarjlı bir şekilde de çalışabilen bu Borsch Athlet sizlere SensorBagless teknolojisi ve AllFloor HighPower fırça yüzeyi de sağlamaktadır. Özellikleri ve genel kullanımıyla arzuladığınız bütün özelliklere kısa sürede erişebileceksiniz. Bosch ürünleriyle ihtiyaçlarınıza yönelik standartları arttıracak ve bir elektrikli süpürgeden beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabileceksiniz. Kablosuz ve dikey bir süpürge tercih ederek, standart makinelerin kablo ve hortum uğraşlarıyla mesafeleri kısa sürede tutmak zorunda kalmayacaksınız. Evin her bölgesine tavan da dahil olmak üzere ulaşabilecek ve hızlı bir şekilde temizlik yapabileceksiniz. Tercih yapmak zor geliyorsa, tüketicilerin yorumlarına bakarak değerlendirme yapabilirsiniz. Bosch Serie unlimited süpürge ile sınırsız temizliği şık ve rahat kullanımıyla sizlere sunmayı başarmıştır. Sınırsız kullanım süresi sayesinde, hızlı şarj aletiyle normal modda uzun süre kullanacaksınız. Hem de bir bataryayı şarj ederken diğeri şarj alacağı için otomatik kullanım içerisinde rahatlıkla temizliğinizi sürdürebileceksiniz. Şarjlı el süpürgeleri konusunda da ihtiyaçlarınıza özgü kullanımlara ulaşmak mümkün olacaktır. Hafif ve alandan tasarruf sağlayan ergonomik yapısı sayesinde köşede biriken tozları ve mutfak içerisinde yer alan alanları rahatlıkla kullanabileceksiniz. Bosch ürünlerinin güçlü yapısı ve ruhunu sonuna kadar siz de evinizde hissedebilecek ve rahatlıkla kullanabileceksiniz. Modellerinin tamamında Bosch dokusunu ve ruhunu baştan sona yakalayabileceksiniz. Hiç de zorlanmadan ürünleri kullanabileceksiniz. Çünkü kolay kullanımını baştan sona hissedeceksiniz.

Bosch Elektrikli Süpürge Başlığı

Bosch elektrikli süpürge başlığı içerisinde kullanılan teknoloji diğer ürünleri içerisinde de sizlere sunabilmektedir. Bu ürünlerden bir diğeri de PowerProtect toz torbası ile süpürgenizin en hızlı toz çekimi ve en yüksek oranda tutarlılık yer alır. Üst düzey hijyeni yakalaman��n yarattığı rahatlığı dışarıya sağladığı filtrelerle sunabilmektedir. Toz torbasını daha seyrek değiştirerek hem daha ekonomik hem daha az maliyetle temizlik anlayışınızı sürdürmeye devam edebileceksiniz. Bosch elektrikli süpürge modelleri ve fiyatları ile sizlere beklentinizin oldukça üstünde bir tablo sunacak. Derinlemesine test edilen yapısı size iki kat daha temiz bir yüzey garantisi sunmaktadır. Elektrik süpürgenizin yüksek standartlı ihtiyaçlarınızı karşılamasını bekliyorsanız, Bosch ürünlerinin her materyalinin yüksek standartlarını baştan sona yakalayabileceksiniz. Ürünler test aşamasında 45 bin civarında aç kapa yapılarak, kilometrelerce süren deneme temizlik yapılarından geçer. Bu sayede kullanıcıların arzuladığı en temel temizlik ihtiyaçlarına en ergonomik çözümlerle en az enerji harcayan kullanım sağlatılır. Bosch sessiz elektrikli süpürge sayesinde günün istediğiniz saatinde temizlik yapabilirken buna ek olarak temizliğinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Odanızda biri uyurken piriz arama derdine de son vererek, şarjlı ve akülü temizlik aparatlarıyla kısa sürede yüksek güçte temizlik yapmanızı mümkün kılabilmektedir. Tercih edeceğiniz yapıda sadece taban temizliği değil, tavan temizliği de yapabilmeniz mümkün kılınmaktadır. Sevimli dostlarınızın yani evcil hayvanlarınızın üzerinden dökülen tüyleri temizlemek birçok insan için baş ağrıtan bir deneyim olabilir. Ancak Bosch yenilikçi ürün gruplarıyla hazırladığı fırçayla, 360 derecelik bir geniş temizlik yapısı sunar. Bu da hız ve mükemmellikle sonuçlara kullanıcıları için eşsiz bir deneyim sağlatmaktadır. Alerjik kişiler için sunulan ALPA 15 AllergyPlus Filtre sayesinde astım hastalarının ve alerji rahatsızlarınım makineden salınan hava yüzünden oluşabilecek tıkanıkların ya da mikrop salınımları minimuma indirilmesi hedeflenmektedir. Tercihlerinizde Bosch’u seçerek siz de ürünlerden faydanızı çok uzun süre sağlayabileceksiniz. Hem de torba çalışma katsayısını %98 dolana kadar %1’de olan çalışma ve doluluk oranına uygun olarak sürdürebilmektedir. Bosch ürünlerinin 15 metreye kadar uzattığı ara kablosuyla sadece odada kısıtlı kalmadan evi çerisinde uzanmak istediğiniz bölgeye rahatlıkla bir çık yapabileceksiniz. Üst düzey enerji tasarrufu sağlayan marka size, 69 desibel gibi az bir sesle karşılık vermektedir. Taşıma sapıyla sizlere çok şık bir görünüm sağlayacaktır.

Bosch Elektrikli Süpürge Modelleri