Bosch Çamaşır Makinesi

30 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bosch

Tertemiz Çamaşırlar İçin Bosch Çamaşır Makinesi

Bosch çamaşır makinesi çeşitleri pek çok kişi tarafından ilgi gören çamaşır makineleri arasında yer almaktadır. 30 yılı aşan bir süredir beyaz eşya ve küçük ev aletleri kategorisinde hizmet veren Bosch markası pek çok üretimi ile kullanıcılara güven oluşturabilmeyi başarmıştır. Bu nedenle Türkiye’nin sayılı markaları arasında yer almaktadır. Çamaşır makineleri yaşam alanlarının olmazsa olmaz beyaz eşya ürünleri arasındadır. İnsan gücü ile çamaşır yıkama işlemi hem oldukça uzun süren bir süreç hem de ciddi insan gücü gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle çamaşır makineleri her açıdan oldukça kullanışlı cihazlardır. Ancak çamaşır makinesi seçiminde markanın önemi oldukça büyüktür. Kaliteli malzeme içeriğine sahip çamaşır makineleri uzun ömürlü bir kullanım sağlarken cihazdan üst düzey verim alabilmenizde mümkün olacaktır. Çamaşır makinesinde yüksek devir gücü sağlayabilen makineler çamaşırın daha kuru çıkmasını sağlayacaktır. Devir sayısı düşük olan makinelerin gücü oldukça az olması nedeniyle daha ıslak çamaşırların çıkmasına neden olacaktır. Markada bulunan tüm cihazların farklı ve yüksek kapasitede devir sayısı bulunmaktadır. Çamaşır makinelerinde program kapasitesi oldukça önemlidir. Programların var olması çamaşırların kendi kumaşı ya da rengine özel olarak ısı ve miktarda yıkanabilmesine olanak sağlamaktadır. Bosch çamaşır yorumları incelendiğinde kullanıcıların program fazlalığından oldukça memnun olduğunu ortaya koymaktadır. Bosch çamaşır makinesi nasıl çalışır diye merak eden kullanıcılar için kullanım oldukça kolaydır. Yıkanacak çamaşırların kazana yerleştirilmesinde sonra, kapak sıkıca kapatılarak program seçilir, Program seçiminden sonra ısı ayarı ve ekstra kullanıcı istekleri belirlenerek ekranda yazan süre boyunca yıkama işlemi tamamlanır. Cihazlar yıkama işlemi bittikten sonra uyarı sesini çıkararak bittiğini belirtmektedir. Bosch çamaşır makinesi 9 kg seçeneklerinden biri Serie 4 9 kg çamaşır makinesidir. 9 kilogram kazan kapasitesine sahip olan bu makine bir aile için yeterli kapasiteye sahiptir. 16 farklı lekeyi algılayarak çıkarabilen bu makine yüksek performansı sayesinde tertemiz bir sonuç alınmasını sağlayacaktır. Uzun ömürlü motoru oldukça sessiz olması sayesinde günün her saatinde rahatsızlık vermeden kullanılabilecektir. 1000 devir kapasitesi sayesinde verimli bir sıkma özelliğine sahiptir. A+++ enerji sınıfı olan bu makine düşük enerji tüketimine sahiptir. 7 farklı program seçeneğinin yanı sıra Ekstra 15 ve Ekstra 30 gibi iki farklı kısa programı bulunmaktadır. Ön yıkama, sıcaklık ayarı, zamanlayıcı, başlat ve beklet, devir belirleyebilme gibi farklı seçenekleri bulunmaktadır. Kendi kendini temizleyebilen deterjan haznesi özelliği sayesinde daima tertemiz kalan bu çamaşır makinesi, dengesiz yük oluştuğunda kullanıcıyı uyarmaktadır. Bunun yanı sıra köpük tarama, köpük ikaz, 3 boyutlu su ve enerji tasarrufu ile çocuk kilidi gibi özellikleri bulunmaktadır.

Bosch Çamaşır Makineleri ile Enerji ve Sudan Optimum Tasarruf!

Bosch çamaşır makinesi yorumları arasında en çok beğeni alan makinelerden bir diğeri ise Serie 6 çamaşır makinesidir. 1000 ve 1200 devir olmak üzere 2 farklı seçeneği bulunan bu makine yüksek performans sunması nedeniyle hayatımızı ciddi oranda kolaylaştırmaktadır. Uzun ömürlü motoru bulunması sayesinde yıllarca kullanabileceğiniz bu makine, çok sessiz çalışabilme özelliğine sahiptir. Seçilen programa göre enerji tüketimini bildirmektedir. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan bu makine A+++ enerji sınıfındadır. Bosch çamaşır makinesi Serie 6 bekletebilme özelliği sayesinde makineyi başlattıktan sonra durdurarak yeniden çamaşır atabilmeniz mümkün olacaktır. Dengeli tasarımı sayesinde titreşimi azaltılmış olan cihaz ses yalıtımı sayesinde minimum ses seviyesi sunmaktadır. 11 farklı program seçeneği bulunan üründe 15 dakika ve 30 dakika olmak üzere 2 farklı kısa programı bulunmaktadır. Mükemmel yıkama performansı bulunan bu cihazda ön yıkama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıcaklık ayarı, program belirleyebilme, devir ayarı belirleyebilme, zaman kısaltabilme, enerji tüketimini düşürebilme gibi özelliklerde bulunmaktadır. Kalan süre takibi yapılabilen ya da 24 saat kadar zamanlayabilme özelliği sayesinde makine oldukça kullanışlı bir üründür. Bosch çamaşır makinesi resetleme özelliği tüm cihazlarda bulunmaktadır. Cihazın kapağı ilk olarak kapatılarak kapalı konuma getirildiğinden emin olunur. Başla ya da Beklet tuşuna basılı tutarak kadranı sola doğru hızlı 15 dakikalık programa çevrilmelidir. Başlat düğmesine 10 saniye daha basılı tutulmalıdır. Tekrar makine kapalı konuma getirildikten sonra resetleme işlemi yapılacaktır. Resetleme işlemi cihazda herhangi bir sorun ya da hata oluştuğunda denenmelidir. 7 kilogramlık çamaşır makinesi özellikle sayıca az olarak yaşayan aile ya da kişiler için ideal bir seçim olacaktır. Bosch çamaşır makinesi 7 kg seçeneklerden birisi ise Serie 2 1000 devir bulaşık makinesidir. Bu makine A+++ enerji sınıfı ve 1000 devir gücündedir. Cihazda 7 farklı program ve 1 adet kısa program seçeneği bulunmaktadır. Süre kısaltma, zamanlayıcı, köpük ikaz, başlatma ve bekletme, dengesiz yük, program bitişi ikaz ve çocuk kilidi gibi özellikleri bulunmaktadır. Mıknatıslı kapak ve paslanmaz çelik dış tasarımı oldukça dayanıklı olması nedeniyle uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir.

Geniş Program Seçeneği ile Bosch Çamaşır Makineleri

Bosch çamaşır makinesi 8 kg kapasitesine sahip modellerden olan Serie 4 otomatik çamaşır makinesi 1000 devir sayısına sahip bir üründür. Bu makinede 15 dakika kısa program olmak üzere 6 farklı özel program bulunmaktadır. Mükemmel yıkama performansı bulunan bu cihaz optimum seviye ve düşük enerji tüketimine sahiptir. Cihazda ön yıkama yapabileceğiniz gibi sıcaklık ayarını belirleyebilir, kalan süre erteleyebilir, devir ayarı belirleyebilir ve yeniden yükleme fonksiyonunu seçebilirsiniz. Herhangi bir çamaşırı unuttuğunuzda cihazın beklet tuşuna basarak çamaşırları makineye atabilirsiniz. Oldukça sessiz olan uzun ömürlü motor, dengesiz yük yüklendiğinde ikaz edecektir. Bunun yanı sıra fazla köpük oluşturduğunda ikaz etme, program sonunda uyarı vermek gibi özellikleri bulunmaktadır. Bosch Serie 4 çamaşır makinesi modelinde ayrıca 3 boyutlu AquaSpar su ve enerji tasarruf sistemi bulunmaktadır. Bosch markasında çamaşır makinesi modellerinde en çok rağbet gören serilerden bir tanesi ise Seri 8’dir. Bosch Serie 8 çamaşır makinesi 1200 devir hızına sahip olması nedeniyle çamaşırların çok kuru çıkmasını sağlayacaktır. Antivibration özelliğine sahip olması sayesinde makinenin çok titremesine gerek kalmadan sessiz bir şekilde üst düzey verim alabilmenizi sağlayacaktır. A+++ enerji sınıfında olan ürün %30 enerji tasarrufu edebilmenizi sağlayacaktır. 12 farklı programı sayesinde en iyi yıkama performansını sunan bu makine 15 dakika ve 30 dakika kısa program süresi özelliğine sahiptir. Cihazda düşük enerji tüketimi, süre kısaltma, sıcaklık ayarlama, başlatma ve bekletme, devir ayarlama, kalan süre belirleme gibi özellikleri bulunmaktadır. Makine oldukça sessiz çalışabilme, çok katlı su koruması, tambur temizleme, hatırlatma fonksiyonu gibi üst düzey özellikleri bulunmaktadır. Bosch çamaşır makinesi kapağı mıknatıslı olması sayesinde rahatlıkla açılıp kapanabilmektedir. Makinenin sembolleri ve anlamları kullanıcılar tarafından oldukça merak edilmektedir. İngilizce yazılan programların sembollerinin bulunduğu makinede sıkma, durulama, boşaltma, yoğun-hızlı, koyu renkliler, gömlek-bluz, Outdoor, mix, hijyen, süper hızlı, yorgan, tambur temizleme, hassas- ipek gibi program isimlerinin sembolleri yer almaktadır. Makinenin kitapçığını inceleyerek hangi sembolün hangi anlama geldiğini anlayabilmeniz mümkün olacaktır.

Yüksek Performans ve Uygun Fiyatı Buluşturan Bosch Çamaşır Makineleri

Bosch Serie 8 çamaşır makinesi model seçenekleri arasında 10 kilogramlık makinede bulunmaktadır. 10 kg çamaşır makineleri özellikle geniş ailelerin kullanımı için ideal bir seçenek olacaktır. Bosch çamaşır makinesi 10 kg Serie 8, A+++ enerji sınıfındadır. 4 leke konusunda oldukça başarılı olan cihaz, çamaşırlarda derinlemesine bir temizlik sağlamaktadır. 4D yıkama sistemi sayesinde yüksek verimle, az su ve deterjan kullanılarak çamaşırın temizlenmesini sağlayacaktır. Uzaktan bağlanabilme özelliği bulunan bu ürün her açıdan oldukça kullanışlıdır. Bosch çamaşır makinesi modelleri arasında en çok beğenilenlerden biri olan bu seri, oldukça sessiz çalışabilmektedir. 1400 devir özelliği ile Bosch çamaşır makinesi kurutmalı model olarak da bilinmektedir. 20’den fazla program seçeneği sayesinde bu makineden yüksek düzeyde verim almanız mümkün olacaktır. Program bitiminde uyarı vermektedir. Bosch kurutmalı çamaşır makinesi yorum yapan kullanıcılar incelendiğinde makineden oldukça memnun kaldıkları kanısına varılabilmektedir. Bosch classixx 5 çamaşır makinesi 5 kg kazan kapasitesine sahiptir. Daha küçük ailelerin kullanabileceği bu makine 800 devir hızına sahiptir. Çok katlı su koruma özelliği, LED programlı akış göstergesi, ön yıkama, Aqua Spar su koruma sistemi, köpük tanıma, dengesiz yük kontrolü gibi pek çok özelliği bulunmaktadır. 12 farklı program seçeneği bulunan bu makinenin 15 dakikalık kısa program sistemi bulunmaktadır. Oldukça sessiz çalışabilen bu cihazda program bitiminde LED sistem ile ikaz yapılmaktadır. Bosch Ecosilence Drive çamaşır makinesi A+++ enerji sınıfında bir makinedir. 1200 devir hızı ve 9 kilogram ağırlık kapasitesi bulunmaktadır. Cihazda bekletme, erteleme, sıcaklık ayarı yapabilme, devir hızı belirleyebilme, süre kısaltabilme gibi farklı özellikler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 10’dan fazla program sayısı ile çamaşırların en uygun ısıda en uygun sürede yıkanabilmesine olanak sağlayabilmektedir. Köpük ikaz, köpük tarama teknolojisi, program bitiş ikaz sesi, dengesiz yük kontrolü, kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi, Aqua Spar su ve enerji kontrolü, çocuk kilidi gibi özellikleri de bulunmaktadır. Motor sistemi oldukça sessiz olarak çalışabilen bu makineyi günün geç saatlerinde bile kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra mıknatıslı kapak tasarımı oldukça kolay açılabilmektedir.

Aradığınız Her Şey Bosch Çamaşır Makinesi’nde

Markanın en çok satan çamaşır makinesi modellerinden birisi Bosch Maxx 6 çamaşır serisidir. Bu makine 1000 devir ve A+++ enerji sınıfındandır. Enerji tüketimi oldukça düşük olup 10 farklı program seçeneği bulunmaktadır. Sıcaklık seçimi, program erteleme, bekletme, kolay ütüleme, süre kısaltma ve düşük enerji tüketimi gibi fonksiyonları bulunmaktadır. Akustik sinyal özelliği, çocuk sinyali, köpük ikaz, köpük tarama, dengesiz yük kontrolü gibi pek çok seçeneği bulunmaktadır. Hızlı yıkama ve ön yıkama yapabileceğiniz bu ürün alttan sürgülüdür. Bosch marka çamaşır makinesi bu modeli oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Bosch Maxx 7 çamaşır makinesi modeli 1000 devir ve 7 kg yıkama kapasitesine sahiptir. LED olarak tasarlanan bu cihazda 13 farklı program seçeneği bulunmaktadır. Farklı ısı ayarlarını seçebilmeniz ve devir hızını belirleyebilmenizde mümkündür. Dokunmatik olan bu cihazda süre erteleme, programı bekletebilme, kalan süreyi takip edebilme gibi özellikler bulunmaktadır. Dokunmatik olarak çalışabilen bu cihazda çok katlı su koruma kontrol sistemi bulunmaktadır. Bu model çamaşır miktarını belirleyebilen, dengesiz yük kontrolünde uyaran, köpük tarama yapabilen, kapak tasarımı 180 derece açılabilen başarılı bir çamaşır makinesi modelidir. Bosch Maxx çamaşır makinesi modelinin yıllık enerji tüketimi ise 333 kWh’dir. Bu yönü ile enerjiden ciddi oranda tasarruf edilmesini sağlayacaktır. Bosch çamaşır makinesi modellerinde daha farklı pek çok model ve seçeneği bulabilmeniz mümkün olacaktır. Markanın başarılı ve yüksek teknolojilerle donatılmış modelleri çamaşırların tertemiz yapılmasını sağlarken, elde yıkamaya oranla sudan ve enerjiden büyük ölçüde tasarruf edebilmenizi sağlayacaktır. Bosch çamaşır makinesi kullanımı oldukça kolaydır. Çamaşırlar yerleştirdikten programı belirlemek, ısı ayarı ve diğer opsiyonları belirleyerek çalıştırılması mümkün olmaktadır. Ancak makineden üst düzey verim alabilmek için atılan çamaşırları özelliğine göre opsiyon ve program seçimi oldukça önemlidir. Kırışabilecek çamaşırlar için kolay ütü opsiyonu ideal bir seçim olacakken, zarar görebilecek çamaşırlar için hassas programı en iyi sonuç alabilmenizi sağlayacaktır. Bosch çamaşır makinesi kazan temizleme yapılabilmesi için marka tarafından oluşturulmuş özel bir toz bulunmaktadır. Kireç önleyici bu madde dökülerek kısa programda yıkamanın yapılması tamburun temizlenmesini sağlayarak, verimli bir şekilde yıkamanın yapılmasını sağlayacaktır.

Bosch Bulaşık Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bosch bulaşık makinesi çeşitleri multifonksiyonel özellikleri sayesinde makineden üst düzey verim alabilmenizi sağlayabilmektedir. Bunlardan biri deterjan gözüdür. Deterjan koyulan bölgeden makine su yardımı ile deterjanı çekmektedir. Bazı durumlarda deterjan gözünde deterjan kalması ile bu kısımda lekelenmeler ortaya çıkacaktır. Bosch çamaşır makinesi deterjan gözü kendi kendine temizlenebilmektedir. Hemen hemen her modelinde bulunan bu özellik sayesinde deterjan gözünü kullanıcının kendisinin temizlemesine ihtiyaç kalmayacaktır. Markanın başarılı olarak tasarlanan parçalarından bir diğeri ise motorudur. Bosch çamaşır makinesi motoru üst düzey teknolojilerle donatılmış motor, oldukça sessiz çalışabilmektedir. Sessiz çalışabilme özelliği sayesinde her saatte çalıştırarak kullanabilmenizde mümkün olacaktır. Üst düzey tasarlanmış motor enerji verimliliğini desteklerken enerji ve su tüketiminin minimal seviyede olmasını sağlamaktadır. Dış tasarımlarında kullanılan paslanmaz çelik sayesinde cihaz darbelere ve çarpmalara karşı yüksek direnç gösterecektir. Kapak kısmında kullanılan mıknatıs ise yıllar boyu kullanımda dahi, herhangi bir sorun oluşturmayacak kalite içeriğine sahiptir. Çamaşır makinelerinde bazı durumlarda arıza gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu durumlar geliştiğinde cihazlar verimli bir şekilde çalışamayacağı için başarılı sonuçlar alınamayacaktır. Bu durumda yedek parça değişimi oldukça önemli olacaktır. Çamaşır makinelerinde en çok sorun çıkartan parçalardan birisi rezistanstır. Bosch çamaşır makinesi rezistans çeşitleri suyun yeterli ısıya ulaşmasını sağlayacaktır. Rezistansların içerisinde yer alan alaşımlar sayesinde en yüksek ısılara ulaştığında bile rezistans zarar görmeyecektir. Zaman içerisinde rezistans çok kullanılmaya bağlı olarak kireçlenme yapabilmektedir. Kireçlenmeye bağlı olarak çalışmayan rezistans suyun soğuk kalmasına neden olacaktır. Bu durumda rezistansın değiştirilmesi gerekecektir. Bunun yanı sıra çamaşır makinelerinde sıklıkla ana kart sorunları ortaya çıkabilmektedir. Bosch çamaşır makinesi ana kart farklı sorunlar nedeniyle hasar görerek makinenin çalışmaması gibi durumların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Ana kartta voltaj düşüklüğü, devreleme hatası, elektrik kesintisi gibi farklı durumların ortaya çıkması nedeniyle yanabilmektedir. Bu durumda Bosch çamaşır makinesi yedek parça değişikliği yapılması gereklidir. Markanın yedek parçasını kolaylıkla bulabilmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra markanın model içeriğine göre yedek parçanın tercih edilmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde çamaşır makinesi uyum göstermeyeceği için verim alınamayacaktır. Bosch çamaşır makinesi çeşitlerinde herhangi bir arıza oluşup hata verdiğinde ilk olarak resetlemenin yapılması gereklidir. Resetleme yapıldıktan sonra makine ilk kullanımdaki haline geri gelecektir. Bu durumda cihazı sorunsuz olarak kullanabilmek mümkün olacaktır. Olmadığı takdirde servisle iletişim kurulabilmektedir. Bosch çamaşır makinesi fiyatları seçilen ürün ve ürünün özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Bosch çamaşır makinesi kampanya dönemlerini Trendyol uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz. Uygulama üzerinden giriş yapılarak Bosch markasının ürünlerini inceleyebilirsiniz. Size uygun ürünü sepetinize ekleyerek uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.