Bornoz

16841 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bornoz

Yumuşacık Bornoz Takımlarıyla Duş Sonrası Keyif Yapın

Bornoz takımı olarak sizlere sunulan pek çok farklı bornoz modelleri bulunmaktadır. Bu bornoz modelleri, oldukça kaliteli ve yumuşak kumaş malzemeleri ile yapılmıştır. Havlu kumaş çeşidi kullanılan bornoz modelleri, duştan çıkar çıkmaz giyip, rahatça kurulanmanıza yardımcı olmaktadır. Bornoz modelleri, oldukça farklı model seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Bornozlarınızı, tekli olarak ya da takım olarak da alabilirsiniz. Takım almak isteyen kişiler için oluşturulmuş, oldukça farklı takım seçenekleri de bulunmaktadır. Takım olarak sunulan bornoz takımları, genellikle set halinde sizlere sunulmaktadır. Bu set içerisinde, iki yetişkin bornoz ve havlu ürünleri olduğu gibi bazı takım seçeneklerinde ise aile olarak da seçenekler sizlere sunulmaktadır. Takım olarak, tercih edeceğiniz bornoz takımları, hem daha ekonomik hem de tek seferde pek çok ihtiyacı karşılama imkânı sunmaktadır. Bornoz modelleri içerisinde, her yaştan kişi için bornoz modelleri sunulmaktadır. Bu noktada, çocuklarınız için de sizlere sunulan Çocuk bornoz takımları da, bulunmaktadır. Çocuklarınız için kullanabileceğiniz bornoz takımları, oldukça kaliteli ve dayanıklı bir yapı ile sizlere sunulmaktadır. Çocuklarınız için her yaş için farklı modeller yer almaktadır. Aynı zamanda, çocukların eğlenceli dünyasına uyum sağlaması amacıyla sunulan bornoz modeli seçeneklerinde, kullanılan tasarımlar da oldukça eğlenceli tasarımlardır. Çocukların sevdiği çizgi film karakterlerinden kahramanlarına pek çok farklı baskı tasarımı bulunmaktadır. Bu sayede, çocuklarınız bornozlarını daha çok severek giyebilecek. Çocuklar için sunulan bornoz takımları, eğlenceli tasarımların yanı sıra, yaş uygunluğuna göre de seçenekler sunmaktadır. Yani çocuğunuz kaç yaşındaysa, onun standartlarına uygun olan beden için size seçenekler sunulmaktadır. Size sunulan Bornoz modelleri, kullanılan malzemeler açısından da oldukça kaliteli ve kullanışlı olan modellerdir. Size sunulan bornoz modelleri, farklı marka seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede, sevdiğiniz ya da sürekli olarak takip etmiş olduğunuz herhangi bir markayı oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bornoz modelleri, çift olarak ya da tek olarak sunulabildiği gibi aile için sunulan takım modelleri de bulunmaktadır. Bu bornoz modelleri, Bornoz seti olarak sizlere sunulmaktadır. Bornoz setleri, tekli olarak sunulan seçeneklerden daha çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bornoz setleri, ekonomik açıdan da diğer ürünlerin daha uyumlu olarak size sunulmasını sağlar. Bu nedenle de, en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Kaliteli Ve Kolay Yıpranmaz Özellikleri Size Uzun Süre Eşlik Eder

Bornoz takımları, her yaştan insana farklı seçenekler sunmaktadır. Özellikle çocuklarınız ya da bebekleriniz için de sizlere seçenekler sunulmaktadır. Bebekler için oldukça kaliteli olan ve oldukça sağlıklı bir yapıya sahip olan Bebek bornoz modelleri de, sizlere sunulmaktadır. Bebekler için özel olarak hazırlanmış olan bebek bornoz modelleri, oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Oldukça yumuşak olan yapısı sayesinde, bebeklerinizi rahatlıkla banyodan sonrasında bornoza sarabilirsiniz. Bebekleri için özel olarak yumuşak hale getirilmiş olan bornoz modelleri, hemen suyu çeker ve bebeğinizin kurumasına yardımcı olur. Vücuttan emmiş olduğu suyu ise içerisine hapseden bornoz kumaş yapısı, kesinlikle bir rahatsızlık hissi ortaya çıkarmaz. Bu sayede, bebekleriniz banyo sonrasında oldukça keyifli bir şekilde onu giydirmenizi bekler. Bebekler için size sunulan bornoz modelleri içerisinde, oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler, bebeğinizin kız ya da erkek olmasına göre farklı seçeneklerden oluştuğu gibi aynı zamanda unisex model seçeneklerinden de oluşmaktadır. Bornoz modelleri içerisinde, en çok beğenilen modellerden biri olan Peştamal bornoz modelleri, peştamal tasarımı ile oluşturulmuş olan bornoz modelleridir. Peştamal tasarımı ile yapılmış olan bornoz modelleri, aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de sizlere sunulmaktadır. Peştamal bornoz modelleri, peştamallarda kullanılan ince bornoz kumaş yapısı ile hazırlanmıştır. Bu nedenle, bu tarz olan modeller diğer bornoz modellerine göre daha ince ve daha dökümlü bir görünüme sahiptir. Bornoz modelleri, oldukça fazla olduğu için Bornoz fiyatları da değişmektedir. Bu nedenle de, sizlere sunabileceğimiz net bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Size sunulan bornoz modelleri, oldukça farklı modellerde, seçeneklerde ve farklı kalitelerde sunulmaktadır. Bu özellikler ise fiyatlandırmayı etkileyen durumlar olduğu için de, ortaya oldukça fazla fiyat bilgisi çıkmaktadır. Fakat şunu belirtmek gerekilir ki, oldukça fazla olan fiyat seçenekleri sayesinde her bütçeden kişiye de hitap edilmektedir. Bornoz seçenekleri sizlere farklı modeller ile sunulmanın yanı sıra, aynı zamanda farklı markalar ile de sunulmaktadır. Bunlardan biri olan Bambu bornoz takımı modelleri, en çok beğenilen ve tercih edilen bornoz modelleri içerisinde yer almaktadır. Bambu bornoz takımı modelleri içerisinde de, oldukça fazla farklı seçenekler bulunmaktadır. Desenleri ve tasarımları ile birbirinden güzel ve kaliteli olan bornoz takımları arasında kendinize uygun olan tasarımı oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Farklı modellerde sizlere sunulan bornoz takımları, içeriklerine ve kalitelerine göre değişiklik göstermektedir. Bornoz takımı fiyatları her bütçeden kişinin alabileceği şekilde sizlere sunulmaktadır. Fiyat seçenekleri içerisinde, oldukça fazla seçenek yer almış olduğu için hemen hemen her bütçeden kişi kendisine göre modelleri oldukça kolay bir şekilde bulabilir.

Her Yaştan Kişiye Uygun Farklı Seçenekler

Bornoz modelleri, takım olarak da sizlere sunulmaktadır. Bu takım modelleri içerisinde en çok tercih edilen seçenek ise Aile bornoz takımı modelleridir. Aile bornoz modelleri içerisinde, oldukça fazla ürün bulunmaktadır. Bu sayede, tek bir takım alarak pek çok farklı banyo ihtiyacınızı da karşılama imkânı bulmuş olursunuz. Aile bornoz takımları içerisinde, genellikle iki yetişkin bornoz bulunmaktadır. Bu yetişkin bornoz modelleri, kadın ve erkek modeller olarak ayrılmaktadır. Dileyenler için unisex modeller de, bulunmaktadır. Bornoz ürünlerinin yanı sıra, takım içerisinde iki tane vücut havlusu ve iki tane el yüz havlusu da bulunmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra, takım içerisinde aynı zamanda iki çift banyo terliği de bulunmaktadır. Bu modeller, hem ekonomik olmaktadır hem de daha kullanışlı olmaktadır. Bu nedenle de, en sık tercih edilen takım seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Bornoz modelleri, yapısal olarak da farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Bu farklı olan bornoz modellerinden biri olan ve genellikle tercihe edilen bornoz modellerinden biri olan Havlu bornoz modelleri de, sizlere farklı olan seçenekler ile sunulmaktadır. Havlu bornoz modelleri, suyu oldukça hızlı bir şekilde emer ve özellikle kış aylarında sizi sıcak da tutar. Oldukça eski zamandan beri kullanılan havlu bornoz modelleri, kadın ve erkek için ayrı modeller ile sunulmaktadır. Havlu bornoz modelleri içerisinde aynı zamanda çocuklar için de seçenekler bulunmaktadır. Havlu bornoz modelleri, oldukça dayanıklı ve renkleri solmayan modellerdir. Farklı renkler ile size sunulan bu modeller, zaman içerisinde renk solması gibi problemler ile karşılaşmanıza neden olmaz. Oldukça yumuşak olan yapısı da, doğru yıkama kurallarına uygun olarak temizlediğiniz sürece kesinlikle bir sertleşme durumu yaşanmaz. Bebek bornoz takımı modelleri, oldukça büyük bir titizlik ile hazırlanmaktadır. Bebekler için özel olarak hazırlanan modeller, oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu sayede, bebeklerinizin tenini kesinlikle tahriş etmez ve bundan kaynaklı bir rahatsızlığa neden olmaz. Bebek için özel olarak sunulan bebek bornoz modelleri, oldukça fazla seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Bebekler için size sunulan bornoz modellerinde de, kadın ya da erkek modeller yer almaktadır. Dilerseniz de, unisex modeller de, sizlere sunulmaktadır.

Farklı Renk Seçenekleri İçerisinde Renginizi Bulun

Bornoz modelleri içerisinde, pek çok farklı tasarımlar bulunmasının yanı sıra, aynı zamanda size sunulan pek çok farklı renk modelleri de bulunmaktadır. Bunlardan biri olan ve oldukça asil bir görünüme sahip olan Siyah bornoz modelleri de, sizlere sunulan seçenekler arasında yer almaktadır. Siyah bornoz modelleri, oldukça sık tercihe dilen renk modellerinden biridir. Bunun nedeni ise siyah rengin hoş görünümü ve siyah rengin oldukça kullanışlı olmasıdır. Size sunulan bornoz modellerinin yanı sıra, aynı zamanda sizlere Bornoz askılık modelleri de, sunulmaktadır. Bornoz askılık modelleri, kolay bir şekilde monte edilebilen ve banyo içerisinde herhangi bir yere yer kaplamadan takabileceğiniz modellerden oluşmaktadır. Bornoz askılık modelleri, oldukça kolaylık sağlayan ürünler olduğu için genellikle herkes tarafından tercih edilen bir üründür. Bornoz modelleri içerisinde, kadınların bir numaralı model tercihleri içerisinde yer alan ve oldukça şık olan Dantelli bornoz modelleri de, size sunulan bornoz modelleri içerisinde yer almaktadır. Dantel detaylarının yer aldığı bornoz modelleri, oldukça şık ve gösterişli bir bornoz modellerini sizlere sunmaktadır. Dantel detayları seven kişiler için sunulan bu modeller, dantel tercih etmeyen kişileri dahi cezbedebilmektedir. Oldukça şık ve gösterişli olan bu bornoz modelleri, genellikle kadınların en sık tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Genellikle beyaz renk üzerinde yoğun ilgi olsa da, diğer renk modelleri bulunmaktadır. Dantelli olan bornoz modelleri, kapüşonlu ve kapüşonsuz olan modelleri ile de kendi içerisinde, sizlere yine farklı seçenekler ile sunulmaktadır. Yeni anne ve baba olacak kişilerin, en sık tercih etmiş olduğu bebek bornoz modelleri sizlere parça parça sunulmak yerine, Bebek bornoz seti olarak da sunulmaktadır. Bornoz seti içerisinde, bebeğiniz için gerekli olan pek çok ürün yer almaktadır. Bebek bornoz seti içerisinde, bornoz ürünü, vücut havlusu ve küçük havlu ürünleri de sunulmaktadır. Aynı zamanda, bebeğiniz için banyo terliği de, set içerisinde yer alan ürünlerden biridir. Oldukça farklı renk ve seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Bornoz modelleri içerisinde, en sık tercih edilen modellerden biri de, Kapüşonlu bornoz modelleridir. Kapüşonlu olan bornoz modelleri içerisinde, sizlere sunulan pek çok seçenek bulunmaktadır.

Bebekten Yetişkine Herkese Uygun Bornozlar Size Sunuluyor

Bornoz modelleri, sizlere kısa ya da uzun modeller ile de farklı seçenekler ile sunulmaktadır. Bu seçeneklerden biri olan Kısa bornoz modelleri, oldukça sık tercih edilen modellerdendir. Erkek için ya da kadın için kısa olarak sunulan bornoz modelleri bulunmaktadır. Kısa bornoz modelleri, daha pratik ve insanın daha rahat hareket etmesine olanak tanıdığı için daha çok beğenilmektedir. Bornoz modelleri içerisinde yer alan ve oldukça tarz bir tasarıma sahip olan Panço bornoz modelleri de, son yılların en popüler olan bornoz modelleri içerisinde yer almaktadır. Diğer bornoz modellerine göre gömlek gibi giyilmez. Bu modeller, üstten geçirmeli olarak giyilir ve oldukça rahat olan bornoz modelleridir. Bu modeller içerisinde de, kadın ve erkek modelleri bulunmaktadır. Bornoz modelleri, kumaş yapılarına göre de farklı modellerden oluşmaktadır. Özellikle yaz aylarında tercih edilen bornoz kumaş yapısı ise pike kumaş yapısıdır. Bu noktada size sunulan Pike bornoz modelleri, oldukça şık bir görünüme sahiptir. İnce bir yapıya sahip olan bu bornoz modelleri de, diğer havlu bornoz modelleri gibi suyu oldukça hızlı bir şekilde emebilir. Bu modeller, ince yapısı nedeniyle genellikle yaz aylarında ya da yazlık alanlarda tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Pike bornoz modelleri içerisinde de, diğer modellerde olduğu gibi farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Bornoz modellerinde kullanılan renk seçenekleri içerisinde genellikle tercih edilen modellerden biri, Kırmızı bornoz modelleridir. Kırmızı yapısı ile oldukça şık bir görünüme sahip olan bu modeller, genellikle kadınların tercihleri içerisinde yer almaktadır. Bornoz modelleri, genellikle çift olarak alındıklarında daha uyguna gelebilmekte ve bu sayede, iki kişinin ihtiyacı aynı anda karşılanabilmektedir. Bu noktada, size sunulan Çift kişilik bornoz takımı genellikle, çeyiz için yapılan alışverişlerde tercih edilmektedir. Bu tip alışverişlerde, ayrı ayrı olarak satın alma yerine, tek seferde iki kişinin ihtiyacı karşılansın diye tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu modeller, birbirleri ile oldukça uyumlu olan modellerdir. Bu nedenle de, bu modeller tercih edilmektedir. Çift kişilik bornoz takımları, aynı zamanda, ayrı ayrı alınan bornoz modellerine kıyasla daha uygun ve daha avantajlı olarak sizlere sunulmaktadır.

Bornoz Modelleri, Fiyatı ve Özellikleri

Size sunulan birbirinden farklı Bornoz çeşitleri içerisinde, tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun olan modeli oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bornoz modelleri, oldukça farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Bu nedenle de, farklı tarza sahip olan herkes, kendi tarzına uygun olan modeli daha kolay bir şekilde tek bir noktada bulabilir. Bornoz çeşitleri, sizlere set olarak ya da takım olarak da sunulmaktadır. Bu noktada, özellikle çeyiz alışverişleri için de Bornoz çeyiz seti sunulmaktadır. Bornoz çeyiz setleri içerisinde, gelin ve damat için gerekli olan bütün banyo ürünleri tek bir noktada sunulmaktadır. Bu sayede, ayrı olarak alınacak ürünler daha avantajlı olarak, tek bir seferde karşılanabilmektedir. Bornoz modelleri içerisinde, aynı zamanda yer alan Bornoz sabahlık modelleri de sunulmaktadır. Bu modeller, bornoz olarak kullanabildiği gibi aynı zamanda sabahlık olarak da kullanılmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu modeller, oldukça şık ve hoş görünümler ile sizlere sunulmaktadır. Bu modeller içerisinde de, kadın ve erkek için sunulan modeller bulunmaktadır. Bornoz modellerinde, oldukça farklı tasarımlar ve tarzlar arayanlar için oldukça uygun olabilecek olan modellerden biri de, Bornoz elbise modelleridir. Oldukça şık ve kullanışlı olan bornoz elbise modelleri, özellikle kadınlar için oldukça şık modeller sunmaktadır. Bu modeller, genellikle kısa tarzda sizlere sunulsa da, modeller içerisinde yer alan farklı seçenekler içerisinde uzun modelleri de bulabilmeniz mümkündür. Çeyizlik eşyalarını düzen kişiler tarafından oldukça sık tercih edilen Bornoz takımı çeyiz ürünleri ile banyo için gerekli olan pek çok ürün tek bir noktada sunulmaktadır. Bu modellerde, genellikle kadın ve erkek için ayrı olan fakat birbiri ile uyumlu olan iki bornoz takımı yer almaktadır. Setler içerisinde aynı zamanda, farklı ihtiyaçlar için kullanılabilecek olan havlu modelleri de yer almaktadır. Bornoz modelleri, farklı tasarımlar, renkler ya da tarzlar bakımından sadece seçenekler sunmaktadır. Aynı zamanda, büyük beden sahibi olan kişiler için de, Büyük beden bornoz modelleri sunulmaktadır. Bu sayede, her bedenden kişi kendisine uygun olan bornoz modelini oldukça kolay bir şekilde bulabilir. Size sunulan bornoz modellerini daha detaylı inceleyebilmek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.