Bonacure Bc Bonacure Fibre Clinix Hyaluronic Nem Yükleme Booster 45 ml KO4045787449419

Tahmini Teslimat:26 - 29 Nisan

Ürünün Kampanyaları

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Bc bonacure fibre clinix hyaluronic nem yükleme booster 45 ml özellikler bc fibre clinix tribond kürler'in etkisini kişiselleştirir ve yoğunlaştırırsaçı 24 saate kadar nemlendiriryumuşak saç hissisaçı mühürleyerek pürüzsüzleştirir60 güne kadar saçın iç ve dış saç yapısını güçlendirir uygulama temi̇zleyi̇n bc fibre clinix tribond şampuan, tüm saç tipleri için nazik ve etkili bir temizlik sunar ve kişiselleştirilmiş bc fibre clinix bakımı için saçı hazırlar.

Bakim yapinkalın veya ince telli saçlar için iki bc fibre clinix kür seçeneği; esneklik ve dayanıklılık için saçın iç yapısını yeniden bağlarken,saçın daha kolay kontrol edilebilmesi ve parlaklığının artması için dış yüzeyini tamamen mühürler.

Destekleyi̇nyoğun cilt bakımından etkilenen teknolojisiyle bc fibre clinix booster'lar, saçın iç ve dış hasarını hedef alır.

Kişiye özel bakım servisi oluşturmak için bc fibre clinix tribond maske ile karıştırılarak kullanılır.

Evde uygulayinsalonda uygulanan bc fibre clinix booster ile uyumlu olarak tavsiye edilen bc bonacure ürünü ile kişiselleştirilmiş saç bakımınıza evinizde de devam edin ve saçınızın iç ve dış saç yapısını 60 güne kadar onarın.

299TL

Satıcı Hakkında

KeyOnline

7.4

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder