Biolife

75 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Biolife

Biolife ile Sağlıklı Akvaryumlar

Biolife, akvaryum malzemeleri üreten bir firma olarak hizmet vermektedir. Firmanın iç, dış, kuluçka filtreleri, yavruluklar, akvaryumlar ve kuluçkalıklar ana ürün grupları arasındadır. Biolife monera filtreleme sistemlerindeki çalışma sistemiyle öne çıkmaktadır. Bir akvaryum iç filtreleme sistemi olan bu ürünün birçok modeli bulunmaktadır. Bu modellerden biri olan sobo WP-1250-10 Watt, 8 ile 9 watt arası elektrik tüketmektedir. Akvaryum su yüksekliği seviyesi en az 30 santimetre olan 50 ile 150 litre arası akvaryumlarda kullanılmaktadır. Venusaqua ise tek su çıkışlı bir iç filtre sistemidir. 8,5 ile 10 watt arası elektrik tüketmektedir. Sessiz bir motor oluşuyla ön plana çıkmaktadır. Yüksekliği 28 santimetre olan bu filtre sisteminin eni 22 santimetredir ve 50 ile 250 litre arası akvaryumlarda kullanılması uygundur. 150 ile 250 litre arası suda kullanımı uygundur. Sobo WP 25 watt motorlu modeli ise, akvaryum su seviyesi yüksekliği en az 30, eni 22 santimetre olan, 200 ile 500 litre arası akvaryumlarda kullanılmaktadır. Akvaryum uzunluğu 200 santimetre, ancak balık sayısı yoğun, balık boyları büyük akvaryumlar için daha farklı motor çeşitleri de bulunmaktadır. Venusaqua 663 ise bir başka iç filtre sistemidir. Akvaryum su seviye yüksekliği en az 30, eni ise 22 santimetre olan akvaryumlarda kullanılmaktadır. Sobo WP 3880 modeli ise, diğer filtreleme sistemleriyle benzerlik göstermektedir. Akvaryum su yüksekliği seviyesi en az 30 santimetre, geni ise en az 22 santimetre olan akvaryumlarda kullanılmaktadır. Ürün 200 ile 500 litre arası akvaryumlarda kullanıma uygundur. Sobo WP 2880 25 watt 1800 L/H Motorlu ise, akvaryum su yüksekliği seviyesi en az 30 santimetre, geni ise en az 22 santimetre olan akvaryumlarda kullanılmaktadır. 200 litre ile 500 litre arasındaki akvaryumlarda kullanılabilen bu ürün, 300 ile 500 litre ve üstü akvaryumlar için uygun değildir. Akvaryum uzunluğu 200 santimetre olan ancak balık sayısı yoğun akvaryumlarda kullanılması tavsiye edilmemektedir. Ürünler, Tekli Flora ve Monera olmak üzere iki çeşit filtre sistemine sahiptir. Sobo WP 3880 35 Wat 2500 L/H Motorlu ise bir başka iç filtre sistemidir. Akvaryum su yüksekliği seviyesi en az 30 santimetre, geni ise en az 22 santimetre olan akvaryumlarda kullanılmaktadır. Ürün 200 ile 500 litre arası akvaryumlar için idealdir. 300 ile 500 litre ve üstü akvaryumlar için uygun değildir. Akvaryum uzunluğu 200 santimetre olan ancak balık sayısı yoğun veya büyük olan akvaryumlarda Monera U6603 veya Flora WP-2990 kullanılabilmektedir. Sağ ve sol camda çalıştırılarak suyun daha iyi karışması sağlanmaktadır.

Biolife ile Sağlıklı Yavrular Sağlıklı Akvaryumlar

Akvaryumdaki en heyecan verici gelişmelerden biri de yavrulama dönemidir. Yavruların sağlıklı gelişimi, sağlıklı bir akvaryumla mümkündür. Sağlıklı yavrularla, akvaryumunuzun sağlığını koruyabilirsiniz. Biolife yavruluk da yavrular düşünülerek tasarlanmış bir üründür. Biolife flora modelleri de iç filtre sistemleridir. Tekli bir motor sistemine sahiptir. 30 ile 150 litre arası akvaryumlarda kullanılmaktadır. Ancak akvaryum 150 litre ve balıklar büyük ya da sirkülasyonu seven türler ise Flora WP 2990 25 watt modeli önerilmektedir. Bu filtreler alıcıya siyah ve beyaz olmak üzere iki renkte sunulmaktadır. Kullanım isteğine göre birçok farklı seçenekler mevcuttur. Sobo WP-1990 1000 L/H 15 Wat Motorlu ise bir başka ürün seçeneğidir. Ürün içeriğinde, Biolife flora Tuzu, 2 adet Bolife Biyolojik Sünger, Biolife Flora Kasası, 2 adet atkılı akvaryum takma aparatı, 2 adet her akvaryuma takılabilen aparat vantuzlu aparat ve iki adet hortum vantuzu bulunmaktadır. 50 ile 150 litre arası değişen akvaryumlarda, sağ ve sol cama takılarak kullanım sağlanmaktadır. 100 ile 150 litre arası bir akvaryum ancak balık boyları büyük ya da sayıları fazlaysa Flora WP 2990 tercih edilebilmektedir. Marka birçok seçeneğiyle akvaryum çözümleri sunmaktadır. Birinci koşul olarak balıkların sağlıklı gelişimi firmanın odak noktasıdır. Sobo WP-1990 1000 L/H 15 Wat Motorlu da markanın bir başka çözümüdür. Ürün içeriğinde, Biolife flora Tuzu, 2 adet Bolife Biyolojik Sünger, Biolife Flora Kasası, 2 adet atkılı akvaryum takma aparatı, 2 adet her akvaryuma takılabilen aparat vantuzlu aparat ve iki adet hortum vantuzu bulunmaktadır. 50 ile 150 litre arası değişen akvaryumlarda, sağ ve sol cama takılarak kullanım sağlanmaktadır. 300 litre ve üzeri akvaryumlarda istenildiği takdirde ilave Flora birbirleriyle bağlantı kuran bu ürünü aynı zamanda, daha fazla bakteri süngerleri çıkararak da kullanımı mümkündür. Filtre temizliği yaklaşık 3 dakika sürmektedir.

Biolife Akvaryumlarıyla Yaşam Alanlarınızı Renklendirin

Biolife kuluçka dönemindeki balıklar için de çözümler sunmaktadır. Biolife Turbo Jetstar X6 Akvaryum da bu dönemdeki balıklar için geliştirilmiş bir üründür. Bu filtre sistemi sayesinde yumurtalar daha temiz ve faydalı bakterilerin oluşumunu sağlayarak sudan kaynaklı mantarlaşmayı engeller. Yüzlerce yumurta Biolife Turbojet Sistemi tek başına çevirmektedir. Biolife Turbojet Star’ın öze sabit su haznesi yumurtalar için yüzde 100 güvenli bir ortam sunmaktadır. Kuluçkalarda yaşanabilen yumurta koyma kazaları engellemektedir. Biolife akvaryum seçenekleriyle de ön plana çıkmaktadır. Birçok farklı tarzda ürün yelpazesine sahip olan marka, her zevke ve her tarza hitap eden tasarımlara sahiptir. Özel İmalat Konik Akvaryum da markanın öne çıkan akvaryum modeli arasındadır. Ürün içeriğinde sudan etkilenmeyen, kabarma ya da şişme yapmayan mobilya, sudan veya buhardan etkilenmeyen alüminyum kapak, sudan veya buhardan etkilenmeyen led ışık sistemi, hava kabarcıkları olmadan da oksijen geliştirebilen filtre sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda ürünle birlikte, 1 tüp bakteri sıvış, 1 adet çift taraflı arka fon yer almaktadır. Bunların yanı sıra, 1 adet kepçe, 1 adet keçeli silecek ve akvaryum kumu bulunmaktadır. Kare akvaryumlar da öne çıkan bir diğer ürünler arasındadır. Ürün içeriğinde, hiçbir şekilde sudan etkilenmeyen, kabarma ya da şişme yapmayan mobilya, sudan veya buhardan etkilenmeyen alüminyum malzemeden geliştirilen kapak, sudan veya buhardan etkilenmeyen LED ışık sistemi, hava kabarcıkları olmadan da oksijen geliştirebilen ve patenti markaya ait olan filtre sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda ürünle birlikte, 1 tüp bakteri sıvış, 1 adet çift taraflı arka fon yer almaktadır. Aynı zamanda 1 adet kepçe, 1 adet keçeli silecek ve akvaryum kumu bulunmaktadır. Markanın bir başka ürün seçeneği ise dikdörtgen akvaryumlardır. Markanın diğer akvaryum modellerinde olduğu gibi sudan hiçbir şekilde hasar veya zarar görmeyen malzemelerden üretilmiştir. Ürün içeriğinde 1 tüp bakteri sıvısı ve 1 adet çift taraflı arka fon yer almaktadır. Bunların yanı sıra, 1 adet kepçe, 1 adet keçeli silecek ve akvaryum kumu da yer almaktadır. Markanın bir diğer akvaryum çeşidi ise duvar akvaryumudur. Duvara monte edilebilen bu akvaryum sudan etkilenmeyen malzemelerden üretilmiştir. Ürün içeriğinde sudan etkilenmeyen, kabarma ya da şişme yapmayan mobilya, sudan veya buhardan etkilenmeyen alüminyum kapak, sudan veya buhardan etkilenmeyen LED ışık sistemi, hava kabarcıkları olmadan da oksijen geliştirebilen filtre sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda ürünle birlikte, 1 tüp bakteri sıvısı ve 1 adet çift taraflı arka fon yer almaktadır.

Biolife ile Yavruları Kazalara Karşı Koruyun

Biolife ürünleri balıkların tamamen sağlıklı gelişimini odak noktasına alarak üretim yapmaktadır. Özellikle yavruları kazalara karşı koruyan filtre seçenekleriyle de ön plana çıkmakta olan bir markadır. Biolife iç filtre konusunda da oldukça hassas çalışmalar yapmaktadır. Akvaryumdaki balıkların sağlığı açısından suyun temiz olması önemli bir koşuldur. Bu sebeple filtreleme sistemleri balık yetiştiriciliğinde önemli bir yer tutmaktadır. Sobo WP-3880 35 watt 2500 L/H Wat Motorlu modeli de öne çıkan bir diğer tasarımdır. Ürün içeriğinde, Biolife flora Tuzu, 2 adet Bolife Biyolojik Sünger, Biolife Flora Kasası, 2 adet atkılı akvaryum takma aparatı, 2 adet her akvaryuma takılabilen aparat vantuzlu aparat ve iki adet hortum vantuzu bulunmaktadır. Herhangi bir ürünün alımı konusunda, alıcılar çoğu zaman kullanıcı yorumlarını takip etmektedirler. Kullanıcı yorumları bu yüzden ayrı bir önem teşkil etmektedir. Akvaryum ürünlerinde de İşlevsellik ve sağlıklı balık gelişimi başlıkları öne çıkmaktadır. Akvaryum ürünlerinde de de alıcılar kullanıcı yorumlarını önemsemektedirler. Biolife monera yorum ve geri bildirimlerinde de alıcılar memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Biolife akıllı filtre uygulamalarıyla öne çıkan bir marka olmaktadır. Örneğin, motorsuz sirkülasyon motoru ile veya monera ile çalışan iç filtre sistemi, balıkların sağlıklı gelişimine katkı sağlamaktadır. Balık türüne göre 7-15 watt sirkülasyon motoru ile 50 ile 150 litre arasında değişen akvaryumlarda 1 adet flora kullanılmaktadır. Yine beslenecek balık türüne göre 20-25 watt arası sirkülasyon motoru ile 200 ile 400 litre arasında değişen akvaryumlarda da 1 adet kullanılmaktadır. Fazla dışkılayan balıklar türlerinde de 300 litreden sonra 2 adet flora kullanılabilmektedir. Bağlantı kurulamayan akvaryumlarda da ayrı olarak kullanım mümkündür. Yavru bakımı için uygun olan bir diğer model de Venusaqua U6603 25 watt’tır Akvaryum su seviye yüksekliği en az 30, eni ise 22 santimetre olan akvaryumlarda kullanılmaktadır. Akvaryum uzunluğu 200 santimetre olan ancak balık sayısı yoğun akvaryumlarda kullanılması uygun görülmemektedir. 300-500 litre arası akvaryumlarda ise, ek olarak Monero U6603 veya Flora WP-2990 kullanımı önerilmektedir. 200 santimetre ancak balık sayısı faza olan akvaryumlarda ise sağ ve sol camlarda çalıştırılarak suyun daha iyi karışmasını sağlamaktadır.

Biolife Akvaryum Çözümleriyle Bir Adım Önde Olun

Markanın bir başka ürünü ise sirkülasyon motoru için özel olarak geliştirilen boru takımıdır. Boğaz çapı 24,6 milimetre olan bu borular, Venusaqua u6603 25 watt, Venusaqua u6604 35 watt, Venusaqua s-788 25 watt, Venusaqua s-888 35 watt, Venusaqua s-988 45 watt, Venusaqua 6003 20 watt, Venusaqua 6004 20 watt, Venusaqua 6005 15 watt, Venusaqua 6006 15 watt, Bolaı bl-668 10 watt, Bolaı bl-1668 20 watt, Sobo wp 3290 35 watt, Sobo wp 2990 25 watt, Sobo wp 1990 15 watt motorlara tam uyumludur. Akvaryum çözümlerinde öne çıkan bir diğer unsur ise kolay kurulum özelliği olması. Marka, geliştirdiği ürünlerde bu unsuru göze alarak tasarımını tamamlamaktadır. Biolife kuluçka makinesi kurulumu ise oldukça pratiktir. Kutu içerisindeki aparatlar birleştirildikten sonra kullanıma başlanmaktadır. Ürünün akvaryumun içinden cam yüzeye tutunabilmesi için iki adet aparatı mevcuttur. Bu aparatlar suya dayanıklı ve sudan zarar görmeyen malzemelerden üretilmiştir. Böylelikle hiçbir yumurta zarar görmeden, yüksek sirkülasyonlu bir suda gelişmesi hedeflenmektedir. Biolife kuluçka makinesi fiyatları tercih edilecek ürüne göre farklılık gösterirken ürünün adet ve özelliğine göre de farklılık gösterebilmektedir. Markanın ayrıca birçok farklı ürünü de bulunmaktadır. Balık yemleri, arka fon modelleri, akvaryum ekipmanları, akvaryum dekorları ve akvaryum kumu da bulunmaktadır. Akvaryum dekorları arasında birbirinden farklı ebat ve renklerde mercanlar, birbirinden faklı ipek bitkiler bulunmaktadır. Akvaryum kumlarında ise çok çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Lav kırığından karışık taşlara, beyaz renkten zeolit madeni doğal ürüne kadar seçenekler mevcuttur. Yüksekliği 30, eni 10 santimetre olan arka fon modellerinde de çeşitlilik oldukça fazladır. Doğal görüntünün yanı sıra bir derinlik algısı yaratan bu dekorlar her yaştan her zevke hitap etmektedirler. Akvaryum ekipmanları konusunda da kullanıcıya çözümler sunan marka, birçok işlevsel ürünü kullanıcıların ilgisine sunmuştur. Bu ürünler arasında üstten delikli vantuz meç, 6-8 milimetre cam silecek, 3’lü hava hortum eki ve artemia kepçesi bulunmaktadır. Her üründe olduğu gibi, akvaryum malzemelerinde de alıcılar öncelikli olarak kullanıcı yorumlarını dikkate almaktadır. Bu nedenle alıcı için kullanıcı yorumları kritik bir öneme sahiptir. Akvaryum çözümleri sunan marka birçok model ve seçeneklerle kullanıcıya hitap etmektedir. Yavruların sağlıklı gelişimi adına geliştirilen yavruluk modelleri de kullanıcıların ilgisine sunulmuştur. Biolife yavruluk yorumları ve geri bildirimlerinde de alıcılar memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Biolife Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Biolife yavruluk fiyatları da alınan ürünün özelliğine ve adet sayısına göre değişmektedir. Birçok farklı ürün seçeneği mevcuttur. Modellerden biri olan FX5 S Akvaryum Yavruluk, ithal ve atkılı akvaryumlara uygun 4’er vantuzlu 2 adet takma aparatı bulunmaktadır. Filtreli yavruluk kullanımı, yavrulara zarar vermemesiyle dikkat çeken bir üründür. Bu aparat, akvaryumdaki suyun oksijenini artırarak, faydalı bakteriler oluşturmaktadır. Yavruların kondisyonlarını güçlendirerek, gelişimlerini hızlandırmaktadır. Ürünün pembe, yeşil ve beyaz olmak üzere toplamda 3 renk seçeneği mevcuttur. Fitre, yavruluk ve akvaryum malzemeleri üzerine üretim yapan marka, birçok ürününde balıkların yeterli gelişimine ilişkin tasarımlar planlamaktadır. Sirkülasyonu seven balıklar için Sobo WP-1250 800 ideal bir üründür. 50 ile 250 litre arası akvaryumlarda camın sol ve sağ tarafına 1’er adet takılmaktadır. Balık boyları büyük ya da sayıları fazlaysa ek olarak yardımcı filtreler tercih edilebilir. Sobo WP-3880 35 watt ise markanın öne çıkan bir başka modelidir. 30 ile 150 litre arası değişen akvaryumlarda kullanılmaktadır. Ürün her türlü kullanım biçimine uygunluk göstermektedir. Motorlu ya da motorsuz, sirkülasyon motorlu ya da motorsuz çalışan seçeneklerinin yanı sıra ek olarak takılabilen sistemlere de entegre olmasıyla dikkat çekmektedir. Ürünler bütün akvaryum modelleriyle ve iç filtre sistemlerine uyumludur. Sobo WP-2990 25 Watt 1500L/H Motorlu iç filtre sistemi de ürüne uygun olan modeller arasında öne çıkmaktadır. Ürün 200 ile 500 metre arasında değişen akvaryumlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda Tekli Flora ve Monero iki farklı sisteme sahip olmasının yanı sıra birbiri ile entegre çalışabilen bir filtre sistemidir. Monero’nun motor yapısı iki farklı çıkıştan oluşmakla birlikte, bir tanesi boru aracılığıyla tekli flora sistemine göndermektedir. Bu sayede iki kat temizlik elde edilmektedir. Monero filtre, orta bölümde bulunan temiz su haznesinden vakum yapmaktadır. Bu sayede istenmeyen maddeler filtre bölümünde bulunan sünger ve keçeye sıkıştırarak hapseder. Bu sistem, 2,3,4,5 ya da 6 kovalı olan dış filtre sistemi istenmeyen maddeleri daha hızlı tutabilmektedir. Aynı zamanda yararlı bakterilerin çok daha hızlı çoğalmalarını sağlayabilmektedir. Biolife plasma ve Biolife journal gibi markanın diğer tüm ürünlerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm ürünlere anında sahip olabilirsiniz.