Biocure Tüy Azaltıcı 3x10 Ml Vücut Kürü

4.3
637Değerlendirme
10B
Tahmini Teslimat:21 - 26 Ekim

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Bioder Biocure Hassas Ciltler İçin Tüy Azaltıcı Kür 3 x 10 ml   Ürün Açıklaması: Kutuyu açtığınızda epilasyonu takip eden 3 gün boyunca, her gün biri olmak üzere sırasıyla kullanacağınız 3 şişe çıkar. Tüy Azaltıcı Yağ (1. Gün) : Bitkisel yağ karışımlarıyla özel olarak geliştirilen formül, tüy azaltıcı etki sağlarken epilasyon sonrası cildi yatıştırır, nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.Tüy Azaltıcı Serum (2. Gün) : Turunç ve Herbal Complex B ekstreleri ile cilde zarar vermeden tüy görünümünde azalma sağlar.Tüy Azaltıcı Losyon (3. Gün) : Kırmızı yonca ve soya ekstresi gibi özel seçilmiş bitkisel özler ile tüy çıkışında gecikme ve tüy çapında incelme sağlar. Epilasyon sonrası yağ ve serum ile bakım yapılmış cilde, kürün son aşaması olarak bariyer fonksiyonu güçlendirici bakım yapar, maksimum etkinlik sağlar.BIOCURE Tüy Azaltıcı Kür, tüyleri kökünden alan her hangi bir epilasyon yöntemini (ağda,lazer, cımbız vb.) takiben sadece ilk 3 gün yukarıda ki sıra ile uygulanır.   Nasıl Kullanılır: Biocure, tüyleri kökünden alan herhangi bir epilasyon yönetimini ( ağda, lazer, cımbız vb.) takiben sadece 3 gün uygulanır. Temizlenmiş cilde aşağıdaki sırayla uygulanır 1.gün : Tüy Azaltıcı Yağ2.gün : Tüy Azaltıcı Serum  3.gün: Tüy Azaltıcı Losyon  Her gün yukarıda ki sıralamaya göre kullanılacak olan üründen yeterli bir miktar alınır; tüylerden arındırılmış, kuru ve temiz cilde yedirerek uygulanır. Kullanımdan sonra bölge hemen yıkanmamalıdır. Durulama gerektirmez. Yüz ve vücut bölgesinin farklı cilt ve tüy yapısı göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir. Tüy ve ten rengi ayırt etmeksizin kullanılabilir. Kullanım şeklinde belirtilen uygulama sıralaması takip edilmelidir.
54TL

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

facedermo

8.7
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (44)
firsatkasasi
8.5
Tahmini Teslimat: 21 - 26 Ekim
54 TL
Pharmacity
9.4
Tahmini Teslimat: 21 - 26 Ekim
99,00 TL
55,98 TL

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Biocure Tüy Azaltıcı 3x10 Ml Vücut Kürü
Bioder
Biocure Tüy Azaltıcı 3x10 Ml Vücut Kürü
4.3
637Değerlendirme
440Yorum
Büyüklük olarak o kadar yorumdan sonra bir tık daha küçük bir şey bekliyordum.Daha kullanmadım ama uzun vadede yine yorumumu yazarım.
düzenli kullanıyorum kesinlikle çok işe yarıyor başlarsanız bırakmayın ve indirimi bekleyin indirimdeyken ben 3 tane alıyorum bana 1 yıl yetiyor. şiddetle tavsi...
küçük olmasına rağmen uzun süre gidiyor
Şikayet Et