Bijuteri Bileklik

45698 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bijuteri Bileklik

Bijuteri bilekli modeller, son yılların yükselen trendi olarak kadın ve erkek her yaştan modaseverin stillerini tamamlayan en önemli aksesuar kategorisini oluşturuyor. Takı kullanmaktan hoşlanıyorsanız, ister bileğinizden dirseğinize kadar çok sayıda bileklik takın isterseniz sadece bir iki bileklikle tarzınızı tamamlayın. En farklı seçeneklere ‌Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Abiye Bijuteri Bileklikler Çok Havalı

Abiye ‌bujuteri bileklik modelleri; taşlı modeller, kalın tasarımlar, altın, gümüş ve roze renkli olanlar gibi birçok çeşide ayrılıyor. ‌Swarovski ve zirkon taşlı tasarım bileklikleri tercih ederseniz, üstün taş kalitesi nedeniyle uzun yıllar aynı parlaklıkla kullanabilirsiniz. ‌Ejoya'nın 22 ayar altın kaplama bileklik modelleri ile gece ve gündüz davetlerine rahatlıkla katılabilirsiniz. Pelin Aksesuar'ın taşlı bileklikleriyle de ister gündüz ister akşam tarzınıza farklılık katabilirsiniz. ‌Chamay bileklik çeşitlerinin kristal taşlı olanları, çelik çivi ve benzeri gösterişli modelleri ile hem gece şıklığınızı tamamlayabilir hem de günlük kıyafetlerinize farklı hava verebilirsiniz. ‌Angemiel'in gümüş ve altın uyumunu yansıtan bileklik modelleriyle stilinizle girdiğiniz her ortamda ‌fark edilirsiniz. ‌Labalaba'nın antik gümüş kaplama, ‌Luzdemia'nın ‌glam bileklik modelleri, Takıştır markasının taşlı bileklikleri ile sıra dışı bir çizgi yakalayabilirsiniz. ‌Atelier ‌GemStore'un taşlı bileklikleri de ilginizi çekebilir.

Doğal Taşlı Bileklik Modelleri

Takıların görselliğinin yanı sıra enerjisine de inanıyorsanız, ‌Trendyol bünyesinde bulunan çeşitli markaların doğal taşlı bilekliklerini inceleyebilirsiniz. ‌Zuk ve ‌Saff markalarının doğal taşlı bileklikleri kolunuzda hem size şıklık katar hem de enerjileriyle kendinizi iyi hissettirebilir. ‌Atelier ‌Petit ‌Pierres markasının ‌charm bileklikleriyle şansı kendinize çekebilirsiniz. ‌Solfera ve daha birçok markanın; turkuaz, ‌turmalin, oniks, akik, ‌akuamarin, kaplan gözü detaylı bileklik modelleri hem kadın hem erkek kullanıcıların en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor. Siz de zevkinize ve ihtiyacınıza göre doğal taşlı bilekliklerle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. ‌Biggdesign markasının burç sembolleri ve kız kardeş konseptli bileklikleri ile de özgün bir tarz oluşturabilirsiniz. ‌Fenerbahçeliler için ‌Fenerium bileklikler de takımınızı üzerinizde taşımanız için bir sebep olabilir. Bekarlığa veda konseptli bileklikler, kendinizin veya evlenecek olan sevdiklerinizin unutulmaz günlerine güzel bir ahenk katabilir.

Erkek ve Çocuk Bileklik Çeşitleri

Erkeklerin de özellikle son yıllarda aksesuarlara olan meraklarının artmasıyla erkek bileklik çeşitleri gitgide çoğalıyor. Erkek bilekliklerinde de örme bileklikler, deri bileklikler, doğal taşlı modeller oldukça ilgi görüyor. ‌Zuk ‌Collection, ‌Silver ‌Bazaar, ‌TrendyolMan, ‌Toms, ‌Noon ‌Collection, ‌Labalaba, ‌Jorg ‌Zenn, ‌Welch, ‌Cachee, la ‌Pescara, Kiğılı marka erkek bileklik modelleriyle siz de stilinizle konuşulabilirsiniz. Çocuk bileklik modellerinde ise isim yazılabilen künyeler, özellikle çocuklar doğduklarında hediye olarak sıklıkla tercih ediliyor. Çocuklar bebeklik dönemini geçirdiklerinde, o esnada ilgilendikleri kahramanların yer aldığı bilekliklere sahip olmak istiyor. ‌Roxo markasının Star ‌Wars, ‌Monster, ‌Barbie, ‌Frozen, ‌Mickey bileklikleri, ebeveynler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. ‌Takım tutmaya başlayan erkek çocukları da ‌Fenerium bileklikleriyle takım ruhunu yaşıyor. Mango ‌Kids'in çocuk bileklikleri miniklerin ilgisini çekebilir. 

Bijuteri Bileklik Fiyatları

Bijuteri bileklik çeşitleri, hem erkek hem kadın hem çocuk kategorisinde önemli bir yer tutuyor. Altın kaplama bileklikler, gümüş renkli bileklikler, ipli modeller, deriden ve doğal taştan üretilmiş modeller ve benzeri birçok bileklik çeşidi farklı fiyat aralıklarıyla tüketicilere sunuluyor. Bijuteri bileklik fiyatları; ürünlerin materyaline, tasarımına, markasına, varsa doğal taş cinsine ve benzeri kriterlerine göre değişkenlik gösteriyor. ‌Trendyol bileklik kategorisinde bulunan bijuteri bileklik modellerinde her tüketici grubuna yönelik çeşitler yer alıyor. Siz de kendinize yeni bileklikler satın almak veya dostlarınıza hediye vermek istiyorsanız, ‌Trendyol bileklik kategorisi aracılığıyla tüm bijuteri bileklik modellerini inceleyebilirsiniz.