Biberon Emzik

8497 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Biberon Emzik

Beslenme ve emzirme ihtiyaç listesinin başında bebek emzikleri ve biberon çeşitleri yer alıyor. Bebeğin ayına göre değişik özelliklerde tasarlanan ürünler, sağlıklı ve konforlu gelişmelerinde önemli rol oynuyor. Bebek biberon seti ve emzik markaları arasından en çok emzikleriyle beraber satışa sunulan Avent biberon, Dr. Browns biberon, Chicco biberon, Lansinoh biberon tercih ediliyor.

Emzirme Sürecinden Biberona Zahmetsiz Geçiş

Philips Avent cam biberon geniş tasarımı ile anne göğsüne benziyor ve bebeğinize doğal bir emme hissi sunuyor. Isı ve termal şoka dayanıklı olan cam biberonun emziği, konfor sunan yaprakçıkları sayesinde içeri gömülmüyor. En yüksek saflıkta organik malzemeden üretilen Avent biberon bebeğinizin emiş esnasında sağlığını da gözetiyor. 1 numara emziğe sahip olan biberon doğumdan itibaren bebeğinizin en yakın arkadaşı olmaya aday.

Borosilikat camdan üretilen, ısı ve termal şoka dayanıklı olan Lansinoh biberonların en büyük özelliği bebeğin anneyi emerken uyguladığı emiş tekniğini devam ettirmesini sağlamak. Emzirme sürecinden sonra bebeğin biberona kolayca alışmasını hedefleyen bu tasarım annelerin en büyük yardımcısı. Lansinoh biberonun Naturalwave biberon emziği, bebeklerin ağız ve çene gelişimi için de en doğru seçim. Yavaş, orta ve hızlı akış sağlayan yedek emzikler de mevcut. BPA ve BPS içermeyen bu biberonlarda gıdaları da uzun süreli ve güvenle saklayabilir, buzdolabı ve derin dondurucuda muhafaza edebilirsiniz. Lansinoh biberon aynı zamanda koruyucu kapağı ile biberon içindeki sıvıyı akıtmayarak iç hijyen sağlıyor. Tek parça biberon emziği geniş ağzı sayesinde sıvıyı içeriye kolayca doldurmanıza yardımcı oluyor. Aynı şekilde temizlik işlemi de kolayca yapılabilen biberonlar ergonomik tasarımlarıyla ebeveynlerin işini kolaylaştırıyor.

Nefes Aldıran, Konforlu Emzik Modelleri

Bebeklerin en yakın arkadaşı yenidoğan emzik çeşitleri onların hem sağlığını koruyor hem de konfor sunuyor. Annelerin tercih ettiği emzik markalarının başında Chicco emzik geliyor. Emiş hareketi sırasında bebeği olabildiğince özgür hissettirmeyi hedefleyen Chicco emzikler boşluk kısımlarıyla çene ve burunu rahat hissettiriyor. Nefes almayı kolaylaştıran tasarımların 0, 4 ve 12 ay bebekler için farklı ölçüleri bulunuyor. Chicco emzik çeşitleri aynı zamanda doğal dudak hareketine alan tanımak için emzik tabanında geniş bir alana sahip. Tatsız, kokusuz, aynı zamanda uzun ömürlü olan emzikler bebekler ve annelerin en büyük yardımcısı. Bir diğer tercih edilen Phillips Avent emzik ise yuvarlatılmış kalıplı modelleri ile bebek yüzündeki olası baskıyı azaltıyor. Hava delikleri ile cilde nefes aldıran, tahrişleri önleyen emzikler bebeklerin diş ve diş eti sağlığı için de çok yararlı. Pihilips Avent’in yalancı emzikleri ise yine çok satılan ürünlerden. Şekli ile diğer emzik modellerinden farklı olan, parmağın emziğe yerleştirilerek bebeğin ağzına verildiği yalancı emzik, bebekle bağ kurmayı kolaylaştırıyor. Bebeğin damağına, diş etlerine ve dişlerine bakım yapılabilmesini sağlayan simetrik emzik modeli, BPA içermeyen ortodonti bir yapıya sahip. Esnek medikal sınıfta yer alan silikondan üretilen yalancı emzikler bebeklerin emzik kullanma alışkanlığı kazanması için de ebeveynlerin manuel yardımcısı görevinde. Yalancı emzikleri Avent ile ikili set olarak alabilirsiniz.

Hijyen ve Konfor Sağlayan Emzik ve Biberon Ekipmanları

Beslenme ve emzirme ekipmanları arasında oldukça önemli olan malzemelerden biri de emzik kutuları. Bebeğinizin emziğini evde ya da dış ortamlarda hijyenik bir şekilde muhafaza etmenize yardım eden emzik kutularını cebinize asarak ihtiyaç duyduğunuz her an yakınınızda tutabilirsiniz. Bunun yanında emziğin yere düşüp kirlenmesini önleyen bir diğer araç da emzik askısı. Sevimli hayvan resimleriyle tasarlanan ve bebekler için oldukça ilgi çekici görünen emzik askıları bebeklerin kıyafetlerine de kolayca tutturulabiliyor, onlar nereye giderse emzikleri de beraberinde gidiyor. Kolayca açılıp kapanabilen klips sistemine sahip emzik askıları bebekler için tehlike oluşturabilecek keskin bir parça içermiyor. Emzik ekipmanları dışında biberonlar için tasarlanan biberon şişe kılıfları da çok sıcak ve soğuk sıvıları rahatlıkla tutabilmek için gerekli. Yüksek ısıya ve kırılmaya karşı dayanıklılık sunan, askısıyla bebek arabasına ya da çantanıza kolayca asılabilen kılıflar renkli desenlerle bebeklerin ilgisini çekiyor.

İhtiyacınız olan tüm biberon ve emzik modelleri hakkında detaylı bilgi edinmek ve kampanyalardan yararlanmak için Trendyol’un Beslenme&Emzirme kategorisindeki ürünlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.