Bez Dolap

403 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bez Dolap

Bez dolap; dar mekânlarda, büyük boyutlu ahşap gardırop kullanmanın mümkün olmadığı ortamlarda öncelikli olarak tercih ediliyor. Kurulumu ve kullanımı son derece pratik olan bez dolaplar, giysileri toz ve ışık gibi dış etkilerden koruyor. İşlevsel bir kullanım sunan portatif bez dolaplar hem ev ortamında hem de iş ortamında rahatlıkla kullanılabiliyor. Nerede olursanız olun giysi, ayakkabı ve aksesuar gibi eşyalarınızı saklama imkânı sunuyor. Farklı renk ve desende kumaş türleri ile kullanıcılara sunulan bez dolap modelleri, kullanıldıkları ortama şık bir görünüm de kazandırıyor.

Portatif Bez Dolap Modelleri

Giysi ve ayakkabı muhafazası başta olmak üzere çok farklı kullanım şekilleri olan bez dolapların kurulumları ve sökülmeleri kolaylıkla yapılabiliyor. Portatif bez dolaplar, çoğunlukla vidaya ihtiyaç duymadan bağlanabilen iskelet yapısı sayesinde kolayca kurulabiliyor. İçerisinde yer alan askı sistemleri, giysi rafları, organizer tipi düzenleyici sistemler, ayakkabı ve aksesuarlar için özel olarak tasarlanmış bölümler, dolap içinde düzenin sağlanmasına yardımcı oluyor. Bu raf ve askı sistemleri sayesinde bez dolapların içi ihtiyaca en uygun şekilde düzenlenebiliyor. Ayrıca bazı modellerde yer alan fermuarlı sistemler özel eşyaların muhafaza edilmesinde kolaylık sağlıyor. Bez dolap modellerinin bazıları tekerlekli ayaklara sahip olacak şekilde üretiliyor; böylece kullanıldığı mekândaki farklı yerlere, içindeki eşyalarla birlikte rahatça taşınabiliyor. Dolapların dış örtüleri de değişik yerlerindeki fermuar sistemleri sayesinde kolayca açılabiliyor; dolap içine değişik açılardan kolay ulaşabilmeyi sağlayan bu özellik sayesinde bu dolaplar dar alanlarda da rahat kullanılabiliyor.

Bez Dolap Kullanım Alanları

Portatif bez dolap modelleri sadece giysi ve ayakkabıların muhafazasında değil havlu ve nevresim gibi ürünlerin ve bazı temizlik malzemelerinin de bir arada saklanmasına yardımcı oluyor. Farklı boyutlara sahip olan bez dolaplar, büyük gardıropların saklama fonksiyonlarını yerine getirebildikleri gibi dar alanlarda da kullanılabildikleri için yer tasarrufu konusunda etkili çözümler sunuyor. Genellikle dolap içerisini göstermeyen kalın kumaşlar kullanılarak üretilen dış yüzey, bazı modellerde şeffaf malzeme kullanılarak da üretilebiliyor.

Kışlık ve yazlık kıyafetlerin kullanıldıkları mevsimler dışında toza ve ışığa maruz kalmadan korunmaları maksadıyla da kullanılabilen bez dolaplar, kolay kullanılabilme ve taşınabilmeleri sebebiyle daha çok bekâr yaşayanların, öğrencilerin veya görev gereği sık sık yer değiştirenlerin tercih ettikleri bir dolap türü olarak ön plana çıkıyor. Benzer şekilde değişikliği sevenler, belli bir modeli uzun zaman kullanmak istemeyenler de ucuz fiyatı dolayısıyla portatif bez dolap kullanmayı tercih ediyorlar. Söküldüğü zaman iç aksamı ile birlikte bir taşıma çantası gibi elle taşınabilecek boyutlara gelebilmesi, sık sık taşınanlar için başlıca tercih sebebi oluyor. Leke tutmayan ve kolay temizlenebilen iç ve dış kumaş yapısı ile kolayca temizlenebilen bez dolaplar uzun süreler boyunca kullanılabiliyor.

Portatif Bez Dolap Fiyatları

Bez dolap fiyatları; dolabın büyüklüğüne, iç ve dış yapısında kullanılan malzemelerin kalitesine, dolap içerisinde kullanılan raf ve düzenleyici sistemlerin sayısına ve hatta dolabın dış rengine göre değişkenlik gösteriyor. Özellikle dış yüzey kumaşının kalitesi, fermuar ve raf sistemleri, kumaş yüzeyinde kullanılan desenler, dolabın toz geçirgenliği gibi faktörler dolabın kalitesini ve dolayısıyla fiyatını doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Bez dolaplar kullanım kolaylıkları yanında son derece uygun fiyatlarıyla da kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Trendyol, pek çok markanın bez dolap modellerini dolap kategorisi altında kullanıcıların beğenisine sunuyor. Siz de Trendyol ile ihtiyacınıza en uygun dolabı kolayca satın alabilir, göz önünde bulunmasını istemediğiniz eşyalarınızı ve giysilerinizi tozlanma derdi olmadan, gönül rahatlığıyla depolayabilirsiniz.