Beyaz Bikini

1399 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Beyaz Bikini

Beyaz Bikini Modelleri ile Yazın Tadını Çıkarın

Büyük bir hevesle beklenen yaz aylarının en sevilen yanı olan su sporları ve deniz kenarı etkinlikleri sırasında kadınların severek giydiği bikiniler, farklı tarzları ve modelleri ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Ancak yaz aylarının vazgeçilmez rengi olan beyaz, bikini modelleri ne denli geniş olursa olsun her kadının tercih edebileceği renkler arasında yer alıyor. Beyaz bikini özellikle bronzlaşmış tenle beraber kullanıldığında hem şık hem de iddialı bir görüntü yakalanıyor. Bikiniler takım olarak tercih edilebileceği gibi tek tek parça olarak da farklı bikini modelleriyle beraber kullanılabiliyor. Kadınlar beyaz bikini üstü çeşitlerini genellikle çok renkli ve hareketli bikini altlarıyla beraber tercih ediyorlar. Bunun yanı sıra beyaz bikini üstleri, plaj giyiminde öne çıkan etekler ve örgü elbiselerle beraber de kullanılabiliyor. Tamamen kullanıcı zevk ve isteğine göre çeşitlendirilebilecek kombinler arasında bu durumun tam tersini de yaratmak mümkün oluyor. Beyaz bikini altı çeşitleri farklı tasarımlarıyla renkli modellerle beraber rahatlıkla kullanılabiliyor. Hatta bazı kullanıcılar beyazın tam zıttı olan siyahın kullanıldığı üstleri bu altlarla beraber tercih ederek iddialı kombinler oluşturabiliyor. Yazın tadını doyasıya çıkarmak isteyen kullanıcılar birbirinden eğlenceli tasarımları beyaz bikini takımı ile beraber değerlendirerek oldukça renkli tercihler yapabiliyor. Bunun yanı sıra daha sade bir görünüm yakalamak isteyen kadınlar ise beyaz plaj elbiseleri ve pareolarla beraber kullandıkları bikini takımlarını sadece bronz tenleriyle renklendiriyor. Ancak beyaz bikini modelleri arasında çoklu renk alternatifleri bulunan birçok tasarımda bulunuyor. Çiçekler, desenler, baskıları, işlemeler ya da renkli dikişlerle özelleştirilen bu tasarımlar yazın renkli ve dinamik yüzünü yansıtıyor. Farklı olmak isteyen ve farkını kumsallara, havuz kenarlarına yansıtmak isteyen kadınları mutlu eden bu birbirinden ilginç tasarımlar kesimleriyle de birbirinden ayrılıyor. Beyaz üçgen bikini modelleri ise en sık tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Hem küçük hem de büyük göğüslü kadınların rahatlıkla kullanabildiği bu modeller arasında kumaş olarak farklı alternatiflere de yer veriliyor. Örgülü, ipli ya da çabuk kuruyan mayo kumaşından yapılan özel üretimler kadınların zevklerine ve tarzlarına göre seçebilecekleri modeller arasında yer alıyor. Eğer siz de yaz boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz bir bikini arayışı içindeyseniz beyaz bikinileri tercih edebilirsiniz.

Farklı Renk ve Kumaş Kombinleriyle Beyaz Bikini

Yazın en çok tercih edilen bikini rengi olan beyaz, farklı renklerle sağladığı uyum nedeniyle de öne çıkıyor. Hemen hemen her renk ile rahatlıkla kullanılabilen bu rengin zarif ve iddialı duruşu da kadınların ilgisini çekiyor. Son yılların en popüler ürünü olan Beyaz örgü bikini çeşitleri ise görünüşleri ile içleri ısıtıyor. Farklı motiflerin kullanıldığı örgü bikiniler arasında en popüler renk olan beyaz, farklı renklerle beraber kullanıldığında ortaya oldukça farklı sonuçlar çıkıyor. Özellikle beyaz üzerine yapılan çiçek desenli örgüler ile renklendirilen modeller hem eğlenceli hem de şık olmasıyla dikkat çekerken farklı örgü stilleriyle piyasaya sunulan birçok tasarım farklı beğenilere hitap ediyor. Örgü modellerden sonra ise en çok tercih edilen modeller arasında dantellerin yoğun kullanıldığı tasarımlar oluyor. Beyaz dantel bikini yüksek belli retro tasarımlarla beraber tercih edildiğinde ortaya oldukça şık ve iddialı sonuçlar çıkıyor. Vücudu saran ve bronz teni ortaya çıkaran bu tasarımlar arasında her yaştan kullanıcıya hitap edecek alternatifler bulunuyor. Ana renklerde beyazı dantellerinde farklı renkleri kullanan modeller de yine kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Beyaz destekli bikini üstleri ise büyük göğüslü kadınların su içinde ve kumsalda daha rahat hareket etmesini sağlarken küçük göğüslü kadınlara ek destek sağlayarak daha etkileyici bir göğüs dekoltesine kavuşmalarına yardımcı oluyor. Beyazın zarif görüntüsünü göğüs bölgesinin iddiasıyla birleştiren bu modeller kumsalların vazgeçilmez tasarımları arasında yer alıyor. Farklı vücut tiplerine hitap eden bikini üstlerini tercih ederken kadınların kendi vücutlarını ve elde etmek istedikleri görüntüleri iyi belirlemeleri öneriliyor. Beyaz üçgen bikini üstü modelleri her türlü göğüs tipinin rahatlıkla kullanacağı bir modelken bazı üçgen modeller büyük göğüslü kadınların rahat hareket etmesini engelleyebiliyor. Büyük göğüslü kadınlar daha toplayıcı ve destekleyici ürünleri tercih ederek hem yüzerken hem de kumsal ya da havuz kenarında özgürce hareket edebiliyor. Beyaz straplez bikini modelleri ise vücuda yapışan özel sistemleri ile kadınların güven içinde hareket etmesine yardımcı oluyor. Hem su içinde hem de su kenarında rahatlıkla kullanılabilecek beyaz straplez bikini üstü çeşitleri arasında hem çok renkli hem de tek renkli tasarımlar bulunuyor. Bazen farklı renklerle bazen de alternatif kumaş kesimleriyle hareketlendirilen beyaz bikini üstleri kadınların vazgeçemediği tercihleri arasında yer alıyor. Beyaz fırfırlı bikini üstü gibi modeller özellikle küçük göğüslü kadınlara hem daha enerjik hem de daha iddialı bir görünüm sunuyor.

Beyaz Bikini Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Havuzda ve plajda moda trendlerine uygun giyinmek isteyen kadınların en klasik tercihlerinden olan beyaz mayo bikini modelleri, birbirinden renkli alternatifleriyle göz dolduruyor. İddialı bir model tercihe etmek isteyen kullanıcılara hitap eden beyaz ipli bikini hem üst hem alt parçalarında ipin kullanımı ile trend bir görünüm yakalıyor. Fiziksel açıdan kendine güvenen kadınların sık tercih ettiği bu modeller beyazla beraber, siyah ve birçok farklı renkle beraber yapılan baskı ve işlemelerle renklendirilebiliyor. Ama özellikle siyah ve beyazın birlikte kullanıldığı alternatifler plajların yıldızı olmak isteyen kadınların tercihi oluyor. İddialı bir model arayışı içinde olan kadınların tercihi olan bir diğer model ise beyaz brazilian bikini oluyor. Yüksek bel alt parçaları iddialı ve derin kesimlerle birleştiren bu tasarım, çeşitli işlemeler ve kemerlerle daha da etkileyici hale getirtilebiliyor. Farklı zevklere ve vücut tiplerine sahip kullanıcılara hitap eden renkli modeller arasında beyaz püsküllü bikini çeşitleri de yer alıyor. Göğüs bölgesindeki dekolteyi hareketli hale getirmek, göğüsleri olduğundan büyük ya da küçük göstermek için tercih edilebilecek püsküllü üstler, özellikle beyazın saflığı ile birleştiğinde bronz tenin iddiasını daha da ortaya çıkarıyor. Bu üst parçalar aynı zamanda tek başlarına büstiyer olarak da kullanılabiliyor. Etekler ve elbiselerle beraber tercih edilebilecek beyaz püsküllü üst parçalar arasında push up özelliğe sahip tasarımlar da bulunuyor. Beyaz push up bikini büyük göğüslü kadınlara daha rahat hareket etme özgürlüğü sunarken göğüslerini olduğundan büyük göstermek isteyen kadınlara ek destek sunarak dekolteleri daha iddialı hale getiriyor. Beyaz rengin farklı ve klasik yanını içeren bu modeller arasında farklı kap tasarımları kullanılıyor ve bazı modellerde renkli baskılara yer veriliyor. Beyaz tek omuz bikini ise alışmışın dışında bir tercih yapmak isteyen kadınların tercihi oluyor. Derin göğüs dekoltesini omuz dekoltesi ile birleştiren bu modeller arasında puantiyeli alternatifler de bulunuyor. Beyaz puantiyeli bikini çeşitleri siyah parçalar ile beraber kombinlendiğinde retronun tatlı tarzını plajlara ve havuz kenarlarına taşımayı başarıyor. Özellikle yüksek bel ve geniş üst kesimleri ile üretilen bu modeller tek omuz alternatifleriyle kadınlara sıra dışı bir görünüm kazandırıyor. Beyaz bikini fiyatları ise markalara, markaların kullandığı kumaşların özelliklerine ve ürünlerin ait oldukları koleksiyonlara göre değişkenlik gösteriyor. Eğer siz de beyaz bikini arayışı içindeyseniz kendi vücut tipinizi ve tarzınızı tamamlayacak alternatifler arasından beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.