Beta Tea

684 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Beta Tea

Üretim süreçlerinden demleme aşamasına kadar Türkiye'ye özgü işlemlerden geçen çay bitkisi, ülke genelinde sudan sonra en çok tüketilen içecektir. Dünyada çayı en çok tüketen ülke olan Türkiye halkı, çay içimine özel anlamlar yükleyip hayatına dahil ediyor. Yorgunluk atma, sohbetlere eşlik etme, konuk ağırlanmasına aracı olma gibi bu topraklara özgü anlamlar, çayı bir yaşam tarzına dönüştürüyor. Demleme işleminin çaydanlıkta yapıldığı, tüketim için siyah çayın yaygın kullanıldığı ve içim anında ince belli cam bardakların kullanıldığı çay tüketimi mini bir ritüel halini alıyor. Çayın kızıl rengi ve demli olması genel alışkanlıkların diğer noktalarını oluşturuyor.

Türkiye'ye ilk ithal çayı getirerek damak tadını değiştiren Beta Tea, Türk çayı olarak anılan siyah çayın aromasını geliştirirken, çok sayıda yeni ürün çeşidini kullanıcılar ile tanıştırıyor. Türk halkı için geleneksel olan siyah dökme çayın farklı türlerini ustalıkla üreten marka, bunun dışında meyve ve bitki çayları ile pek çok karışım çay serisine hayat veriyor. Karadeniz'in tepelerinde kar suyu ile beslenen yapraklardan elde edilen çay ile yumuşak içimi, zengin aroması ile mest eden beyaz çay türleri, Beta Tea çay serileri arasındaki yerini alıyor. Alıştığınız demleme yöntemlerine yenilik katan, sizin için en ideal kıvamı sunan ürünler, tutkunu olduğunuz lezzeti bambaşka şekillerde yaşamanıza öncülük yapıyor.

Geleneksel Siyah Çaya Beta Tea Yorumu

Beta Tea, günün her anında severek tükettiğiniz siyah dökme çayları, birbirinden özel harmanlar eşliğinde sofralarınıza taşıyor. Karadeniz Bölgesi, Hindistan, Çin ve Afrika topraklarında yetişen çaylardan elde edilen harmanlar, talep ettiğiniz renk ve yoğunluk durumuna göre işlemlerden geçerek çeşitlendiriliyor. Yetiştikleri bölgelerin yapısı, yağmur miktarı gibi etkileri bünyesinde toplayan çay yaprakları, damağınıza en uygun aromanın ortaya çıkmasını sağlıyor.

Her alanda olduğu gibi hazırlanan çay çeşitleri de kişisel beğenilerinize uygun olarak paketlenip satışa sunuluyor. Yoğun demi yumuşak içimle buluşturan Beta Tea Kızıl Dem, orta sertlik ve parlak tonlara sahip Beta Tea Taç Yaprak, Türkiye'de yetişen siyah çaylar arasında ön plana çıkıyor. Geleneksel çay keyfini sonuna kadar yaşatan çay serileri, birinci kalite çay tüketmeyi her yudumda gerçeğe dönüştürüyor. Kendisini tam bir çay tiryakisi olarak tanımlayan, koyu kızıl görünümden ve sert aromadan hoşlananlar, Beta Tea Yüksek Tepeler serisi ile arzu ettikleri içim lezzetine ulaşıyor. Çayın buruk ve yoğun aromasını mükemmel hale getiren Yüksek Tepeler, Beta Tea demlik versiyonuyla dilerseniz fincanınızda dilediğiniz zamanda çay içmeyi mümkün kılıyor.

Dökme çayı pratik ve kolay tüketilebilir hale getiren Beta Tea demlik poşet çay 100'lü, bardak poşet çay ise 20'li paket seçenekleri ile aşina olduğunuz tadı her zaman yanınızda bulundurma avantajı yaratıyor. Klasik siyah çaya, gurme dokunuşlar ekleyerek sıra dışı tatları denemek isteyen kullanıcılar, Beta Tea Earl Grey serisi ile arzu ettikleri ürünü deneyimliyor. Bergamot yağının ferahlatıcı etkisi, turunçgillerin özel kokusu Beta Tea bergamotlu çayda kendisini hissettiriyor. Çayı aromatik sevenler, bir dilim limon eşliğinde ince bir yapı kazandırmak isteyenler, Earl Grey ailesi ile diledikleri sonucu elde ediyor.

Ruhunuzu Dinlendiren Bitki Çayları

Birbirinden özel ve tadına doyulmaz harmanlardan oluşan Beta Tea Herbalance koleksiyonu, doğanın sunduğu bitkisel özleri keşfetmenizi sağlıyor. Bardak poşet çay formunda sizlerle buluşan bitki çayları, rezene, kuşburnu ve ada çayı gibi onlarca ürün seçeneğine ev sahipliği yapıyor.

Kendine has alanlarda yetişen meyve ve bitkilerin mevsimlerinde toplanması ile başlayan bitki çaylarının yolculuğu, kuru özlerin ideal içime kavuşturan aşamaları ile devam ediyor. Sahip oldukları yararlı ve değerli içerikleri koruyarak, doğallığını yitirmeden paketlenen bitki çayları, kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmenizi sağlıyor. Sıcak ve soğuk olarak demlenebilen bitki çayları, bitkilerin tek ve birlikte kullanılmasıyla elde ediliyor. Her bitkinin kendi özünü ortaya çıkardığı çayların yanı sıra Beta Tea yaseminli poşet yeşil çay karışımında olduğu gibi farklı aromalar da tek pakette bir araya geliyor.

Çay fincanı ya da kupa içinde sıcak su kullanarak 2-3 dakika içinde hazır hale gelen ürünler, dileyen kullanıcılar tarafından farklı materyal ve demleme teknikleri kullanılarak da hazırlanabiliyor. Porselen veya cam demliklerde dinlendirme yöntemi, French Press ve süzgeç kullanımı çayların taşıdıkları özleri farklı şekillerde açığa çıkarıyor. Dökme çaylardan farklı olarak kullanılan fincan ve bardağa uygun olarak gramajı ayarlanan poşet çay, ürün aromalarının eşit şekilde açığa çıkmasını sağlıyor. Her içimde aynı tat ve deneyimi yaşatan uygulama, markanın önem verdiği mükemmel dem anlayışını Beta Tea 500'lü demlik poşet serisinde olduğu gibi sürekli hale getiriyor. Kıvamı, aroması ve kaliteli bitki özleri ile farkını her aşamasında hissettiren çay serileri, klasik kutu tasarımları değiştiren uygulamaları ile de farkını ortaya koyuyor. Kişisel zevklere hitap eden tasarım çeşitleri, size ait ürünleri tüketmenin mutluluğunu kullanıcılarına yaşatıyor.

Enerjinizi Yükselten Meyve Özleri

Meyve çayları, gün içinde dinlenmek için kendinize ayırdığınız zaman dilimlerine eşlik eden çay çeşitleridir. Bu türler, meyvelerin taneleri ve yaprakları kullanılarak içime hazır hale getiriliyor. Türkiye ve dünyada yetişen meyvelerin kullanıldığı ürünler, sportif aktivite yapan, sağlıklı beslenme programları uygulayan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Diğer çay türlerinde olduğu gibi meyve çayları da tek ürün ve harmanlardan oluşuyor. Ait oldukları bölgelerin özelliklerini taşıması için özel alanlarda büyütülen ürünler bu çay türlerinde tercih ediliyor. Beta Tea meyveli zayıflama çayı ile formda kalmak isteyen tüketicilere destek olan ürün serileri, her üründe bambaşka bir etkiyi hissettiriyor. Vücudun biyolojik işleyişine katkıda bulunan, zihinsel ve fiziksel açıdan olumlu katkılar yapan çaylar, çok sayıda üründen oluşuyor. Beta Tea Karışık sallama meyve çayı ambalajlarında toz halinde bulunan ürünler, Beta Fusion karışık serisinde tanelerden oluşan içerikle satışa sunuluyor.

Meyve çayları; koku, tat ve aroma değerleri ile demleme yöntemlerindeki farklılık nedeniyle birbirinden ayrılıyor. Bardak poşet forma sahip ürünler kısa demleme süreleri sonunda içime hazır hale gelirken, taneli ürünlerse demlik ya da özel bardak süzgeçleri yardımı ile tüketilebiliyor. Her meyvenin kendine has yapısı, ideal tadıma ulaşılması için bu uygulamaların yapılmasını gerektiriyor. Etkin maddeleri nedeniyle günün farklı zamanlarında tüketilmesi, çaylardan aldığınız tadın ve yararlarının artmasına imkan tanıyor. Sabah saatlerinde tüketilen Beta Tea portakal çiçeği yorumları incelendiğinde canlandırıcı etkisinin desteği ile daha zinde ve dinamik olarak güne başlandığı görülüyor. Tıpkı portakal çiçeği çayında olduğu gibi diğer çayları tüketirken, yararlı özelliklerini keşfetmek için etkin maddelerine göre uygun zamanlarda tüketmelisiniz.

Çayın Vazgeçilmez Partneri Demlikler

Bir çayın içiminin iyi olması için çayın kaliteli olması kadar demleme süreçleri ve kullanılan hazırlama ekipmanlarının da aynı oranda kaliteli olması büyük önem taşıyor. Ürettiği ve hazırladığı çay koleksiyonları ile kalitesini ortaya koyan Beta; demlik, kupa ve süzgeç modellerinden oluşan aksesuarlar ile çay hazırlıma işlemini profesyonel seviyeye çıkarıyor. Çay türlerine uygun olarak sanatçılar tarafından tasarlanan ürün serileri; porselen, cam ve demir döküm materyallerin ayrıcalıklı dokusunu taşıyor. Tüm çay türlerinin arzu ettiğiniz kıvamda olmasına katkıda bulunan aksesuar serileri, estetik özellikleri sayesinde sunumu zarif bir hale getiriyor.

Camın yarattığı şeffaf yapıyı sonuna kadar kullanan Beta cam demlik, servis anında çayın karakterini anlatan görselliği ön plana çıkarıyor. Yüksek sıcaklığa dayanan yapıları ile içindeki çayın uzun süre soğumadan beklemesini sağlayan demlik, açık ya da kapalı alanlarda istediğiniz gibi kullanıma imkanı yaratıyor. İçine süzgeç yerleştirmeye uygun olana sahip olan tasarımlar, demlik poşet çayın yanı sıra dökme çay ve demlik poşet ürünleri ile de kullanılabiliyor.

Çayın ana vatanı Uzak Doğu özgü izler taşıyan demir döküm demlikler, tasarımlarında kullanılan egzotik çizgilerle dikkat çekiyor. Renkleri, desenleri ve formları ile sizi Asya coğrafyasına götüren ürünler, çay içme keyfinize usta dokunuşlar ekliyor. Isıyı hapsetme özelliği ile demlenen çayın kıvamını koruyan set, çayın aromasını istenilen oranda suya aktarılmasına katkı sağlıyor. Sert alaşımlı malzemeden üretilmesi nedeniyle oldukça dayanıklı olması, ürün ile açık hava aktivitelerinde çay keyfi yapmanıza katkıda bulunuyor. Yekpare yapısı ve farklı boyut seçenekleri ile evlerinize renk katan demlik modelleri, hayatınıza konfor katıyor. Damak tadınızın gelişmesine yenilikçi bir dokunuşta bulunan demir döküm demlik çeşitleri, sunumlarınızda fark yaratan ürünlere sahip olma fırsatı sunuyor.

Çay Keyfinizi Zirveye Çıkaran Kupa Tasarımları

Ürettiği çay çeşitleri ile çay kalitesini standartların üzerine taşıyan marka, hazırladığı bardak ve kupa modelleri ile içinde fark yaratan detayları gerçeğe dönüştürüyor. Kullanıcıların çeşitli platformlarda yaptığı Beta Tea yorum ve tavsiyeler sonucunda ortaya çıkan kupa ve bardaklar, çay ve kahvenizi sıradan olmaktan çıkarıyor.

Her tasarımında sizden izler ve fikirler taşıyan fincan ve kupalar, el işçiliğinin en seçkin örneklerinden oluşuyor. Çayını yudumlayarak tüm keyfini hissederek içenler için hazırlanan çift katmanlı cam ve döküm demir ürünler, çayınızı uzun süre sıcak tutarken elinizin yanmasını önlüyor. Beta kupa koleksiyonu, kupa biriktirmekten vazgeçemeyen kullanıcılardan, kişisel bir ürünüm olsun diye düşünün kullanıcılara kadar herkesin seveceği tarzlara yer veriyor. Kulplu, kulpsuz ve kapaklı seçenekleri ile alışkanlıklarınıza en uygun olanı satın alabileceğiniz ürünler, ulaşılabilir fiyat politikası ve dönemsel kampanyalarla herkesin bu keyfi yaşamasını sağlıyor.

Beta Tea 500 gr özel karışım ve Beta Tea Tomurcuk 1000 gr gibi ürünlerle birlikte kampanya kapsamında hediye olarak sunulan fincan koleksiyonu, en iyi çayı en kaliteli bardaklar ile içmenin keyfini birleştiriyor. 50 ila 400 ml'lik ölçüleri, zevkinizi yansıtan renk ve desenleri, dilerseniz tek bardak dilerseniz bardak altlığı ile birlikte sizleri bekliyor. Temizliğinden kullanımına kadar her aşaması pratik ve keyif alacağınız tasarımlardan oluşan kupa, bardak ve fincanlar, kişisel beğenilerinizi ifade etme konusunda size özgürlük tanıyor.

Dünya Serileri ile Yeni Tatlara Yelken Açın

Beta, dünyanın çay yetiştirilen tüm noktalarında en bilinen ve en nadir ürün çeşitlerini evlerinize taşıyor. Kendine özgü hasat, hazırlık ve pişirme süreçleri bulunan ürünler, tıpkı Beta Tea yeşil çay ve Beta Tea beyaz çay gibi çeşitleriyle tüketiciler arasında giderek yaygınlaşmaya devam ediyor.

Gurme lezzetler ile özel koleksiyonlar olarak iki seride yer alan çeşitler; Arjantin Mate, Sri Lanka Seylan ve Fas'ın nane çayından oluşan eşsiz aromatik tatlara ev sahipliği yapıyor. Her biri yöresel olarak anlamlar taşıyan, tıpkı Rize çayı gibi ülkelerinde popüler olan çeşitler, dünya lezzetlerini zahmetsiz şekilde tadıma imkan tanıyor. Yöresel olarak farklı özellikler taşıdığı bilinen, çok sayıda faydası bulunan dünya çayları, tek kullanımda 2-3 kez demlemeye uygun nitelikler taşıyor. Gidip göremeyeceğiniz noktalara ait özel kabul edilen bu ürünleri, hem kendiniz hem de sevdiklerine hediye olarak alabilirsiniz. Beta Tea ve Trendyol birlikteliği ile tek tıkla kapınıza getirilen seriler, tasarım ambalaj seçenekleri ile saklama ve kullanıma estetik bir düzenleme getiriyor.

Toplanmasından pişirilmesine kadar her aşaması bir ritüele dönüşen Beta Tea Matcha sallama bardak poşet çay gurme serisinin egzotik ruhunu en iyi şekilde ortaya çıkarıyor. İngiliz halkının yumuşak, Afrika coğrafyasının sert, Güney Amerika bölgesinin tropikal aromaları, tüm yararlı özellikleri ile birlikte dünya çayları serisinde bir araya geliyor. Kaliteli bir içim için binbir çay çeşidi, ideal kıvamı açığa çıkaran demlikler ve içim anında her yudumu ruhunuza kazıyan fincanları hazırlayan Beta, Türk ve dünya lezzetlerini yaşamanız için size sadece çay içme isteğinizin uyanmasını bırakıyor.

Yerel Tatlara Gurme Dokunuşlar

Karadeniz bölgesinin eşsiz topraklarından, Amerika kıtasına kadar uzanan çay zenginliğini evlerinizde misafir eden Beta, dünyanın dört bir yanında yetişen kahve tanelerini de sıra dışı harmanlarla sizlerle buluşturuyor. Beta A'la serisi ile Türk Kahvesine aromatik eklemeler katan marka, kahve çekirdeklerinin nitelikli ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Damla sakızlı, çifte kavrulmuş gibi alışkın olunan Türk Kahvesi lezzeti; kakule, bal ve nane aromaları eşliğinde yepyeni içerikler kazanıyor. Klasik ürünleri modern yaklaşımlar ile birleştiren A'la ürünleri, kahvenin yanına en çok yakışan tatları doğrudan ürünün parçası haline getiriyor. Bisküvi, lokum ya da kurabiye gibi atışt��rmalıklara gerek duymadan ağız tadınızı değiştiren aromalar, yenilikçi içeriklerden hoşlananlara güzel anlar yaşatıyor. Gerçek tadını sohbetler eşliğinde açığa çıkaran kahveyi, yeni nesil veya klasik yorumlarla yudumlamak, ürünlerin ağızda bıraktığı ipeksi dokunun katlanarak artmasını sağlıyor.

Türk kahvesini yeniden yorumlama konusunda uzmanlığını gösteren marka, kahveyi işlenmemiş haliyle sevenler içinde yeni bir seri hazırlıyor. Beta Caffito adını verdiği ürün serisi; çekirdek, granül ve instant kahve çeşitlerinden oluşuyor. Panama, Kenya, Ruanda, Brezilya gibi bölgelerde üretilen kahveler, tüm doğallığı ile kendi aromatik karışımı yaratmanıza imkan tanıyor. Kendi karakteristik dokuları içeren dünya lezzetlerini, Beta Tea fiyat avantajı ile sohbetlerin bir parçası haline getiriyor.

Kaliteye Ayrıcalıklı Fiyatlarla Ulaşın

İster evinizde aileniz ile isterseniz ofis ve iş yerinizde toplu olarak tüketmek için alın, Beta Tea çay fiyatları kendi sınıfında kalitesini ortaya çıkaran değerlerle satışa sunuluyor. Üç farklı ürün seçeneği ile farklı damak tatlarına hitap eden Beta Tea 1 kg siyah çay fiyat konusunda uyguladığı avantajlı kampanyalar sayesinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Değeri Türkiye için tartışılmaz bir gerçek olan çay, sabah kahvaltılarından doğanın kalbinde gerçekleştirilen kamp etkinliklerine kadar her noktada sevilerek tüketiliyor. Bu gerçekliğe uygun olarak ambalaj seçenekleri hazırlayan Beta, yemek şirketleri, iş yerleri gibi kalabalık alanlarda çok tüketilen ürünleri, Beta Tea 500 adet çay satın al işlemiyle sipariş verebilirsiniz. Milli içecek olarak tanımlanan çaya hayatın her anında kolaylıkla ulaşmamızı sağlayan ürünler, alternatif çeşitlere ulaşabilmeniz için ambalaj ve gramaj uygulamalarında çok sayıda seçeneğe yer veriyor.

Yüksek kaliteye sahip geniş ürün yelpazesini, Trendyol'un fırsatlarla dolu dünyasına taşıyan Beta, mağaza mağaza uygun fiyat için gezme sorununu ortadan kaldırıyor. Aradığınız yüzlerce ürün çeşidine güven içinde ev konforundan ulaştıran Beta Tea Earl Grey 500 gr online fiyatı ile fiyat konusunda istenilen avantajı sizlere sağlıyor. En yeni hasat dönemlerinde paketlenen tazeliği garanti edilen Beta çay ve kahve çeşitlerini, günün her anında istediğiniz yerden almanın keyfini Trendyol farkıyla yaşayın.