Bera Flex With Extract

Tahmini Teslimat:16 - 21 Nisan

Ürünün Kampanyaları

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Osteoartrit

Romotoid artrit

Kemik,eklem ve kas ağrıları

Spor yaralanmalarında ve yaşlılıkta bağ dokusu rahatsızlıklarında

Içeriği:

Glucosamine sulfate 1200 mg

Chondroitin sulfate 400 mg

Msm 200 mg

Boswellia serrate 200 mg

Hyaluronik asit 80 mg

Type ıı kollojen 40 mg

Glucosamine sulfate:eklem kıkırdağını oluşturan proteoglikanların temel maddesidir.Osteoartit tarafından etkilenen dizdeki ağrı ve hareketin iyileşmesine yardımcı olabilir.

Chondroitin sulfate:eklemin basınca direncini sağlayan glikozamonoglikan yapıda bir maddedir.Chondroitin sulfate bağ dokusunua daha fazla besin geçmesine,suyun kıkırdaktan geçmesine ve bağ dokusunun sağlamlığını,esnekliğini arttırarak onarıma yardımcı olabilir.

Hyaluronic asit: eklem kıkırdağının temel yapı taşlarından biridir.En büyük etkilerinden birisi de eklem ağrıları ve romatizmal hastalıkların tedavisinde kullanılmasıdır.Vücutta kollajen liflerin oluşumda ve korunmasında faydalıdır.Hücresel yenilenmeye yol açar ve vücutta onarıma yardımcı olabilir.

Msm:Doğada bulunan bir sülfür bileşiğidir.Eklemlere,kıkırdaklara ve saç gibi katılgan dokulara sülfür girişini destekleyerek bağ doku elastikiyetinin devamlılığına yardımcı olabilir.Bu sülfür bileşikleri iltihaplanmayı azaltır,eklem ağrısını hafifletir ve antioksidan aktivite sağlar.

Type ıı kollojen:saç ,cilt tırnak ve eklem kıkırdak dokusunun %80 ini oluşturan proteindir.Kıkırdak dokusuna hem sağlamlığı,hem esnekliği sağlamaktadır.Bu sağladığı esneklik ve sağlamlık ile kıkırdak yapının maruz kaldığı basınç ve gerilme güçlerine karşı koyabilmelerini sağlar.Osteoartrit ilerleyişini durdurmaya yardımcı olabilir.

Boswellia serrate:”akgünlük” “hint tütsüsü”olarak da bilinen boswellia serrate,doğanın en etkili enflamatuar karşıtı bitkilerinden biridir.Eklem iltihapları,ağrıları ve eklemlerle ilgili diğer problemleri önlemeye,şişme ve ağrıları azaltmaya,hareket kabiliyetini geliştirmeye ve fiziksel iyileşme sürecini hızlandırmayı destekleyebilir.

Beraflex:eklem bağ dokularda gerek yaşın ilerlemesi ile gerek yaralanmalarda ortaya çıkan osteoartrit,romatoid artrit,eklem ağrıları ve spor yaralanmaları ve yaş ile ortaya çıkan bağ dokusu rahatsızlıklarında doğal bir yardımcı gıda takviyesidir.

Günlük doz sabah akşam bir tablet yemeklerden sonra kullanılır.

-22%
180,00 TL
140 TL

Satıcı Hakkında

Özel Sepetim

8.8

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder