Belletti

658 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Belletti ile Tarzınızı Yansıtın

Belletti Gözlük

Belletti Gözlük Her Daim Şık

Belletti 1980'de başladığı gözlük üretimine, her sene yenilediği koleksiyonu, yenilikçi ve şık tasarımlarıyla devam ediyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yüksek kaliteli ürünleriyle her geçen gün hitap ettiği kitleyi arttıran firmanın ürünleri tarzlarıyla da dikkat çekiyor. Belletti gözlük çeşitleri hem müşterilerin tarzını tamamlamak hem de güneşli günlerde olabilecek en konforlu kullanımı sağlamak amacıyla her zaman yenilenip güncelleniyor. Marka, çağa ve modaya uygun modelleriyle her yaştan kadın ve erkeğin severek kullanacağı tasarımlar üretiyor. Belletti güneş gözlüğü aynı zamanda uzun süreli ve yoğun kullanımlarda bile gösterdiği dayanıklılıkla kullanıcılardan tam not alıyor. Markanın ürünlerini tercih edenler modern çizgilere sahip gözlükleri, uzun süre kullanmanın tadını çıkarıyor. Farklı zevklere yönelik çeşitli tasarımlara yer verilen Belletti güneş gözlükleri arasında hem klasikleşmiş hem de moda trendlerine uygun alternatifler bulunuyor. Müşterilerin yüz ve göz tiplerine göre de tercih edebilecekleri birçok tasarım arasından her kullanıcı arayışı içinde olduğu ürünü kolaylıkla bulabiliyor. Güneşli günlerin yaşandığı her mevsim rahatlıkla kullanılabilecek modeller kulak ve burun üzerine tam oturması nedeniyle de ergonomik olarak da tam bir performans gösteriyor. Tavsiye edildiği şekilde kullanılan ve bakımı düzenli bir şekilde yapılan gözlükler uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabilirken marka ulaşılabilir fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Kaliteli ve stil sahibi ürünleri her bütçeden kullanıcıya iletmek isteyen Belletti, müşterileri mutlu eden fiyat etiketleriyle adından söz ettiriyor. Belletti gözlük fiyatları modellere, modellerin içerdikleri özelliklere göre değişkenlik gösterse de marka genel olarak marka uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor. Kadın ve erkek koleksiyonunun yanı sıra unisex ürünlere de sıklıkla yer veren firmanın ürünleri her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. Renkli tasarımların yanı sıra klasikleşmiş modellere de yer verdiği koleksiyonunda kullanıcılarına yüzlerce seçenek sunan firma hem erkeklerden hem de kadınlardan tam not alıyor. Belletti güneş gözlükleri yorum ve incelemeleri, ürünlerin güneş karşısında gösterdikleri koruyuculuk ve farklı tarzları bir araya getiren modern tasarımlarından övgüyle söz ediyor. Markanın en çok dikkat çeken ürünleri yüksek koruyuculuk özelliğine sahip ve tarzıyla benzerlerinden ayrılan güneş gözlükleri oluyor. Eğer siz de yüksek performans gösterecek, koruyuculuğu ve tarzı ile sizi mutlu edecek uygun fiyatlı bir ürün arayışı içindeyseniz Belletti gözlüklerini tercih edebilirsiniz.

Her Tarza Uygun Bir Belletti Gözlük

Uzun yıllardır devam eden üretim tecrübesiyle müşteri memnuniyeti hep önemseyen Belletti'nin güneş gözlükleri farklı tarzlara sahip kullanıcılara hitap edebilecek detaylarla çeşitleniyor. Belletti güneş gözlüğü yorumlar içerisinde bahsedilen ürünlerinde yakaladığı başarısını, müşteri istek ve önerilerine gösterdiği hassasiyetle sürdürüyor. Kullanıcılardan gelen yorumlara, istek ve önerilere göre koleksiyonunu sürekli güncelleyen marka, farklı tarzlara yönelik çeşit çeşit renk renk ürün üretiyor. Belletti erkek güneş gözlüğü modelleri arasında iri kemik çerçeveler büyük yer tutuyor. Aslında marka tüm ürünlerini iki farklı cinsiyetten kullanıcının da rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlamaya gayret gösteriyor. Erkek gözlüğü olarak adlandırılabilecek modellerde daha maskülen bir tavır işlenirken Belletti kadın güneş gözlüğü olarak nitelendirilebilecek tasarımlar feminen bir çizgi taşıyor. Ancak temel olarak markanın tüm ürünleri hem erkek hem de kadınların sevip kullanabilecekleri detaylarla üretiliyor. Kalın kemik çerçeveler daha erkeksi bir görünüm yaratsa da kadın modasında da bu çerçeveler büyük ilgi görüyor. Markanın sınırları kaldıran bu tavrı ile her kullanıcı beğendiği modeli istediği renk kombinleriyle tercih edebiliyor. Parlak camları, renkli çerçevelerle cesurca kullanan firmanın koleksiyonu içinde aynalı camlara da yer veriliyor. Markanın gözlüklerinde kullandığı camlar ise farklı UV filtreleri içererek kullanıcıların gözlerini zararlı ve yıkıcı güneş ışınlarına karşı koruma altına alıyor. Polarize özellik taşıyan camlar ise parlak yüzeylerden yansıyan ışıkların görüşü engellemesinin önüne geçerek kullanıcıların özgürce hareket etmesini sağlıyor. Belletti polarize güneş gözlüğü modelleri sadece yaz aylarında değil kar altında kalan alanların yoğun olduğu bölgelerde kış aylarında da kullanıyor. Kardan yansıyan güneş ışınların görüşü engellemesinin önüne geçen bu sistem ile kullanıcılar, her mevsim rahatça eğlenmenin tadını çıkarıyor. Belletti unisex güneş gözlüğü tasarımları arasında hem kullanışlı hem de her tarza uygun bir modeli bulmak mümkün oluyor. Birbirinden renkli çerçeveleri çeşitli renklerle beraber kullanan markanın ürünleri arasında oldukça modern tasarımlara rastlamak mümkün oluyor. Oldukça kalın ve taşlarla süslenmiş sofistike modellerin yanında spor çizgilere sahip metal çerçeveleriyle dikkat çeken sade modeller, siyahın ağırlıkta olduğu klasik tasarımlardan iki zıt rengin geçişine yer verilen modern tasarımlara kadar birçok ürünün yer aldığı koleksiyon moda yorumcuları tarafından da beğeniliyor. Eğer siz de tarzınızı tamamlayacak ancak bütçenizi zorlamayacak bir güneş gözlüğü satın almak isterseniz, Belletti ürünleri arasında aradığınız modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Belletti Gözlük Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Belletti ürettiği tüm gözlüklerinde güneşin zararlı etkilerine karşı UVA filtresine yer vermeye özen gösteriyor. Belletti marka gözlük nasıl tarzı ile dikkat çeken ürünler yaratma konusundaki başarısıyla modacılardan tam not alıyorsa özel cam sistemleriyle de uzmanların arayışı içinde olduğu nitelikleri de taşıyor. Modellerin görünüşü tamamlamasının yanı sıra yüze tam oturmasını ve görüş açısını genişletmesini amaçlayan firmanın tasarımları farklı yüz tiplerine uyum gösteriyor. Her yaştan ve tarzdan kullanıcının severek kullanacağı ürünler yaratmayı başaran marka, çerçeve ve camda kaliteden asla ödün vermiyor. Gözlüğün aksesuar olarak taşıdığı değeri bilen ve buna göre oldukça farklı uçları bir arada kullanmaktan çekinmeyen marka aynı zamanda işlevsel özelliklerde de yüksek performans gösteriyor. Belletti güneş gözlüğü kullananlar hem tarzlarını tamamlıyor hem de güneşe karşı etkili bir koruma sağlayabiliyor. Polarize özellikleri de bulunan camlarında farklı filtreleme sistemleri kullanan markanın ürünlerini tercih eden kullanıcılar kullanım amaçlarına ve gözlerinin hassasiyetine göre farklı ürünlere ulaşabiliyor. Belletti yorumlar ve eleştiriler ışığında güncellediği tasarımlarıyla kullanıcılarından tam not alıyor. Güneş gözlüğünden beklenebilecek her türlü özelliğe ve detaya önem veren firmanın ürünleri kaliteleriyle de dikkat çekiyor. Uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek bu gözlüklerin bazı modellerinde çizilme ve kırılmaya dayanıklı özel camlara yer verildiği de oluyor. Belletti kadın gözlük olarak nitelendirilebilecek tasarımlarında daha renkli ve feminen bir tasarım çizgisini takip ediyor. İşlemeler, renkli taşlarla ve metal detaylarla hareketlendirilen çerçeveler, kadınların günlük hayatında severek kullanabilecekleri çizgisiyle dikkat çekiyor. Cam olarak ise siyahın yanı sıra, pembe, mavi, yeşil ve mor gibi canlı renkler de kullanılıyor. Kullanıcılarına geniş bir seçim özgürlüğü sunan firmanın erkek gözlüğü olarak kullanılabilecek alternatifleri ise daha maskülen tavrı ön plana çıkarıyor. Belletti erkek gözlük modellerinde genellikle koyu tonlar ve kalın çerçeveler dikkat çekerken renkli cam ve çerçeve alternatifleri erkekler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Metal ve kemik çerçeve modellerinde de renkli alternatiflere yer veren markanın modelleri arasında yuvarlak hatlara sahip gözlükler de büyük ilgi görüyor. Büyük ve küçük farklı boyutları olan bu yuvarlak gözlükler son yıllarda popülerleşen retro akımının izlerini taşıyor. Çerçevesiz aynalı tasarımlar ise daha modern bir gözlük arayışı içinde olan kullanıcıları mutlu ediyor. Belletti gözlük fiyatları ise modellere ve cam özelliklerine göre değişkenlik gösterse de genel olarak ulaşılabilir olmasıyla dikkat çekiyor. Siz de Belletti gözlükleri ile farkı yaşamak isterseniz beğendiniz modeli hemen sepetinize ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir