Belemir

1203 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Belemir

Evinizin Dekorasyonunun Mimarı Belemir Halılar

Belemir markası; farklı özellikteki halı modellerinin bulunduğu, kalitesi ile adından oldukça söz ettiren önemli markalardan biridir. Halı küçük bir ayrıntı gibi görünse de dekorasyonda güçlü etkiler bırakan ürünlerin biridir. Doğru seçimler yapıldığı takdirde eve farklı bir ambiyans katan halıların seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç unsur bulunuyor. Halıda kullanılan iplik çeşidi özellikle halının kolay temizlenebilir olması açısından büyük önem taşımaktadır. Yün halı, polyester halı, akrilik halı, Mikrofiber halı, polyemid ve halı çeşitleri kolay temizlenebilen halı ürünleri arasındadır. Özellikle ince halı modelleri yıkanabilme kolaylığı sağladığı için fazlasıyla kullanışlıdır. Öncelikle hangi içerikte halı seçeceğinize karar verirseniz, yalnızca model seçimine karar vereceğiniz için işiniz büyük ölçüde kolaylaşır. Halı seçimlerinde en büyük detaylardan biri halının boyutudur. Halıyı kullanacağınız alanın ölçüsünü almadan halı modelleri hakkında karar vermemeniz gereklidir. Özellikle halının zeminin tamamını kaplamasını isteyenler için ölçüm en önemli unsurdur. Ancak yalnızca dekoratif açıdan kullanılmak isteniyorsa, bu durumda ölçü çok önemli olmayabilir. Ancak yine de alanın ölçüsünden büyük halı seçimleri yapılmaması gerekecektir. Belemir halı modellerinde dilediğiniz tüm ölçüleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Halı seçiminde en önemli ayrıntılar arasında, uyuma göre karar vermek bulunmaktadır. Dekorasyona ayak uyduracak seçimler yapmak evin daha havadar ve ferah görünmesine neden olur. Bu nedenle seçeceğiniz halının özellikle renginin dekorasyonu tamamlayıcı olmasına dikkat etmelisiniz. Açık renk halılar ortamın daha aydınlık ve geniş görünmesinde oldukça etkilidir. Dar alanlarda daha açık renkli halılar tercih ederek daha büyük görünmelerini sağlayabilirsiniz. Halının kıllarının yumuşak yapıda olması ve antibakteriyel olması özellikle çocuklu aileler açısından oldukça önemlidir. Çocuklar yere düşen her şeyi ağzına götürmeye meyilli oldukları için antibakteriyel halılar çocuklarda olası sağlık sorunlarının görülmesinin önüne geçer. Halının tüy dökmemesi de diğer önemli bir noktadır. Çok tüy döken halılar, sürekli evin temizlenmesini gerektirecek ve kötü bir görünüm sunacaktır. Bu nedenle çok tüy döken halılar tercih edilmemelidir. Belemir halı yorumları arasında çoğunlukla olumlu yorumlar bulunmaktadır. Kullanıcılar halının kullanımından ve kalitesinden çok memnun olduklarını dile getirmişlerdir.

İpeksi Yumuşaklığı ve Şık Modelleri ile Belemir Halı Çeşitleri

Belemir markasında aradığınız tüm çeşitte halı modellerini bulabilirsiniz. Belemir Vintage halı modelleri arasında olan, vintage desenleri ile fazlasıyla şık bir halıdır. Görünüş itibariyle yazdan kalma bir hava yaratan bu ürünün 6 farklı metrekarede ölçü seçeneği bulunmaktadır. Mikrofiber kumaştan yapılması nedeniyle leke tutmaz ve kolayca temizlenebilir. Her alanda tercih edebileceğiniz bu ürün ince yapısı sayesinde, makineye rahatlıkla atılabilir. Sıkma yapılmaması ve 30 derecede yıkanması uzun ömürlü kullanım açısından gereklidir. Dört mevsim kullanılabilen ürünün altı kısmında kaydırmaz taban kullanılmıştır. Bu nedenle toplanma yapmadan rahat bir şekilde kullanılabilir. Kanserojen madde içermemesi sayesinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Mor rengi ve vintage görüntüsü ile evlerinize şık bir görüntünün hâkim olmasını sağlayacaktır. Markanın diğer öne çıkan ürünlerinden biri Siesna modelidir. Mikrofiber kumaş yapısına sahip olan ürün, leke tutmaması sayesinde konforlu bir kullanım sağlar. Kolay temizlenebilen ürün, makineye atılarak yıkanabilir. Her mevsim güvenle kullanabilirsiniz. Halının alt kısmında kaydırmaz taban bulunmaktadır. Geometrik desenlerle oluşturulan bu modelde petrol mavi renginin yansıması kullanılmıştır. Belemir yıkanabilir halı modelleri arasında öne çıkan bir diğer tasarım retro model halılardır. Tamamen retro bir tasarım olan bu üründe kullanılan flamingo eve sıra dışı modern bir görüntü katacaktır. Siyah beyaz ve renklerin uyumundan esinlenerek tasarlanan bu halıyı her alanda ve her mobilya ile tercih edebilirsiniz. Kaydırmaz oluşu sayesinde toplanma yapmayacağı gibi, birden fazla ölçü seçeneği bulunmaktadır. Evinize en uygun ölçüyü tercih edebilme olanağına ürünle sahip olursunuz. Kumaş içeriği zor leke tutan Mikrofiber yapıdadır. Ürün rahatlıkla yıkanabilir olması sayesinde, dört mevsim güvenle kullanılır. Belemir Vintage halı çeşitlerinden olan halı modelleri arasında gri ve morun eşsiz uyumundan ilham alınarak tasarlanan halı göze çarpmaktadır. Zarif bir modele sahip olması sayesinde şık ve dengeli bir görünüm açısından tercih edilebilir. Mikrofiber kumaş içeriğine sahip olmasının yanı sıra, kanserojen madde içeriği bulunmamaktadır. Ürünün yıkanabilir olması konforlu kullanım açısından dikkat çekmektedir. Dört mevsim güvenle kullanabileceğinizin ürünün her eve uyum sağlayabilmesi için farklı ölçü çeşitleri bulunmaktadır. Markanın sade ama kullanışlı model seçenekleri de bulunmaktadır. Çizgili halı modelleri arasında öne çıkan ürünlerden biri, gri ve hafif çizgileri ile oldukça naif bir görünüme sahiptir. Alt kısmında bulunan kaydırmaz taban özelliği sayesinde tabana yapışarak kaydırma yapmaz. İnce Mikrofiber yapısı kolaylıkla makineye atılarak yıkanabilmektedir. Dört mevsim tercih edebileceğiniz bu ürün her ortama ayak uydurabilecek şıklıktadır. 6 farklı ölçü seçeneği ile her alana uygun ölçüyü bulabilme şansı sunar. Belemir halı örtüsü ile kullanarak halının kullanım ömrünü daha da uzatabilmeniz mümkündür.

Belemir Halı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Belemir dekoratif halı modelleri arasında güçlü tasarıma sahip modellerde bulunmaktadır. Markada mermer görünümüne sahip dekoratif halılarda bulunmaktadır. Siyah renkli oluşu ile özellikle geniş alanları bambaşka bir hale dönüştürme de oldukça başarılıdır. Saçaklı olması halıya farklı bir görünüm kazandırır. İnce formu sayesinde makineye rahatlıkla sığarak yıkama kolaylığı sağlar. Dört mevsim tercih edebileceğiniz bu ürün kullanışlı Mikrofiber kumaş içeriğine sahiptir. Leke tutmama özelliği sayesinde her alanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu halı modelinin farklı ölçü seçenekleri bulunmaktadır. Markada çocuk odaları için tercih edebileceğiniz halı modelleri bulunmaktadır. Gri ve yıldız tasarımına sahip bu halı modeli kız ya da erkek çocukları için rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Mikrofiber halı kumaşı içeriğine sahiptir. Bu kumaş zor leke tutacağı için, lekelenmeye çok müsait olan çocuk odaları için ideal bir seçim olacaktır. Makineye sığması sayesinde çocuğunuzun sağlığı açısından sık yıkama yapabilirsiniz. İnce oluşu ve kaydırmaması rahat ve konforlu bir kullanım sağlar. Ayrıca her yaşam alanı için en uygun ölçü bulabilme imkanınızda bulunmaktadır. Belemir halı modelleri arasında mutfağınız için seçeneklerde mevcuttur. Kitchen yazılı olan bu halı, görünüşü ve modeli ile tam mutfaklar için uygundur. Bu üründe 5 farklı ölçü imkânı bulunmaktadır. Uzun ve ince yapısı ile yolluk görünümünde olduğu için mutfağa uyum sağlar. Mikrofiber kumaşı kirlenmeye çok müsait olan mutfak halısının kolayca yıkanabilmesini sağlar. Dört mevsim kullanabilme olanağı sağlayan bu ürün makineye sığdığı için kolayca yıkanabilir. Belemir post halı çeşitleri genellikle evin giriş bölümüne konulan dekoratif bir halı çeşididir. 75x100 tek ölçüye sahip olan ürün makinede yıkanabilir. Gerçek tavşan tüyleri kullanılarak tasarımı yapılmıştır. Bu ürün leke tutmaz ve tüylü yapısı dökülme yapmaz. Dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz bu üründe kanserojen madde içeriği bulunmamaktadır. Alt kısmındaki kaydırmaz sayesinde kayma yapmaz. Belemir halı modelleri fiyatları seçilen halının ölçüsüne, yapısına, modeline bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Trendyol uygulaması üzerinden markanın ürünlerine ulaşabilir, yaşam alanınıza uyacak modele uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.