Beko Çamaşır Makinesi

36 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Beko Çamaşır Makinesi

Yılların Tecrübesi:  Beko Çamaşır Makinesi

Yılların Tecrübesi: Beko Çamaşır Makinesi

Tüm evlerin olmazsa olmaz beyaz eşyaları arasında yer alan çamaşır makineleri, kirlenmiş kıyafetleri kısa sürede tertemiz hale getirir. Kumaş tipine göre ayarlanabilen programları ve özel donanımları sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan cihazlar birçok farklı çeşitte bulunur. Ayarlanabilir ısıda yıkarken uygun devirde sıkma işlemini gerçekleştiren makineler geniş ürün yelpazesine sahipken aile nüfuslarına göre farklı hacimlerde sunulur. Günümüz teknolojisi ile gelişmiş donanımlarla akıllı hale gelen cihazlar birçok marka tarafından üretilirken Beko, ön plana çıkan firmalardan olur. 1983 yılından beri faaliyet gösteren marka yurt dışında satışa sunulan ilk Türk firma olma özelliği ile bir dünya markası olur. Evrimleşme süreci çok eskilere dayanan çamaşır makineleri ise insan gücüyle çalışabilen manuel merdaneli makinelerle yaşamına başlar. Ardından tamburlu makineler ve son olarak da elektrikli cihazların gelişerek günümüze ulaşan modellere evrilmesiyle biten süreç hâlihazırda gelişmesini sürdürür. Artan iç hacimleri sayesinde tek yıkamada çokça kıyafeti yıkayabilen cihazlar kurutma ve sıkma özelliğini de barındıran modelleriyle zenginleşir. Son teknoloji ürünü Beko çamaşır makinesi sessiz çalışarak gürültü riskini yok eder. Yüksek enerji sınıfında yer alan ürünler enerji ve su tasarrufu yaparken çamaşırların yepyeni olmasına yardımcı olur. Bir çamaşır makinesinden beklenen tüm özellikleri bir arada bulunduran modeller birçok avantajı kullanıcılarına sağlar. Özel tasarımlarıyla ön plana çıkan cihazlar kirli giysilerin giyilebilir temizlikte olmasını sağlar. Elde yıkamaya göre daha az enerji ve daha az su tüketerek hem zamandan hem de enerjiden tasarruf yapılmasına aracı olan beyaz eşyalar, çıkması en güç lekeleri bile yüksek sıcaklıkta çıkarabilir. Saten, pamuk, yün, polyester gibi pek çok kumaş türünü özel programları sayesinde nazikçe temizler. Her türlü çamaşırın yıkanabildiği çamaşır makineleri, zarar vermeden uygun devirde temizlik yapar. Gelişmiş özelliklerle dolu makineler hızlı yıkama, ekstra durulama, ekstra hijyen gibi donanımlarla birleşerek tepeden tırnağa tertemiz kıyafetlerin oluşmasını sağlar. Ön yıkama özelliği sayesinde çamur, kan, çimen, nar gibi çıkması zor lekeler belli bir işlemden geçirilerek ana yıkamaya alınır. Çocuk kilidi bulunan modeller çocukların olduğu alanlarda, çocukların makineyi çalıştırmalarını veya durdurmalarını engelleyerek olası kazaların yaşanmasının önüne geçer. Kullanım alanının dekorasyonunu zenginleştirirken ev işlerinde fonksiyonel görevleri yerine getiren beyaz eşyalar, evlerin vazgeçilmez yardımcılarından olur.

Beko Çamaşır Makinesi Modelleri

Beko Çamaşır Makinesi Modelleri

Teknolojinin son donanımlarını buluşturan Beko çamaşır makinesi modelleri her yaşam alanına uygun bir çeşidi koleksiyonunda barındırır. 1000 devir/dakika sıkma devrine sahip Beko 9 kg çamaşır makinesi geniş haznesi ile pek çok ailenin ilk tercihlerinden olur. A++ enerji sınıfı sayesinde yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan cihaz kalabalık aileler tarafından veya öğrenci yurdu, otel, pansiyon gibi insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda sıklıkla değerlendirilir. Su taşma emniyet sistemi ve dengesiz yük kontrolü ile güvenli deneyimler sunan Beko 10 kg çamaşır makinesi ise yine kalabalık ortamlar için ideal kullanım sağlar. Kalan zaman ile birlikte program takibini izlemenizi sağlayan gösterge paneli ve çocuk kilidiyle donanımlarını geliştiren cihaz 14 farklı programla zenginleşir. A+++ enerji sınıfı sayesinde yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlayan makine elektrik ve su faturasının daha düşük gelmesine yardımcı olur. Özel tasarım tambur teknolojisi ve zaman programlama özelliği ile tamamen kullanıcı odaklı olan cihaz çamaşır yıkama deneyimlerini iyileştirmeyi hedefler. Yıka & Giy programına sahip Beko kurutmalı çamaşır makinesi ise fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan modellerden biri olarak karşınıza çıkar. 1 kilogram ıslak çamaşırı 2 saatte giymeye hazır hale getirerek zamandan tasarruf sağlayan cihazlar ihtiyacınız olan kıyafetlerin 2 saatte elinize ulaşmasına yardımcı olur. Ütülü gibi gelen kıyafetlere ütü yapma derdiniz kalmazken yeni yıkanan mis kokulu giysiler gününüzün güzel geçmesini sağlar. Pamuklu ve günlük çamaşırlar ile birlikte az kirli kıyafetleri ekspres program sayesinde 28 dakikada mükemmel şekilde yıkar. Günümüz dünyasında hızlanan hayatı baz alarak tasarlanan eşyalar hızlı yıkama özellikleri sayesinde her programın süresini %50 kısaltır. Çok daha hızlı yıkanan kıyafetler zamanınızın size kalmasını sağlarken gün boyu çamaşırları beklemeniz gerekmez. Bebeklerin hassas çamaşırlarını özel programla yıkamanıza yardımcı cihaz yüksek sıcaklık ve gerekli adımlarla yoğun yıkama yapar. Beko N 9125 A+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi, zaman erteleme ve dijital kontrol panelleri ile oldukça fonksiyonel kullanım sunar. Yıkama performansını yüksek seviyelere çıkarmak adına deterjanlı suyu çamaşırların üzerine püskürterek su basıncından yardım alan cihaz su alımı esnasında oluşacak deterjan kaybı riskini en aza indirir. Geniş iç hazneli makineler yorgan, battaniye ve nevresimler için gerekli alanı sağlarken yüksek sıkma kapasiteleri sayesinde yıkanan çamaşırlar uzun süre ıslak kalmaz. Her kullanım alanını değerlendirerek tasarımlar yapan Beko, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan üretimleriyle oldukça beğenilir.

Beko Çamaşır Makinesi Yorumları

Beko Çamaşır Makinesi Yorumları

Üstün teknolojik donanımlarla bezenen cihazlar kullanıcılardan tam not alır. Farklı hacimlerle piyasaya sürülmeleri her kişinin veya ailenin kişiselleştirilmiş seçimler yapmasına olanak tanır. Beko 8 kg çamaşır makinesi oldukça geniş haznesi sayesinde 4 kişilik aileler için uygun bir imaj çizer. Yastık, yorgan, perde gibi çok yer kaplayan ürünlerin rahatlıkla sığabileceği haznesi son derece fonksiyonel yapıda bulunur. Özel kaplamalı rezistans donanımları cihazların kireç tutmasının önüne geçerek uzun yıllar güvenle kullanılmalarını sağlarken performanslarını kaybetmemeleri için gereken bakımı yapar. 5-7 kilogram kapasiteye sahip Beko 7 kg çamaşır makinesi 1000 devir/dakika sıkma devri ile giysilerin kısa sürede elinize ulaşmasına aracı olur. A+++ enerji sınıfı yakıtlardan tasarruf yaparken ekolojik dengeye dost olur. Kaliteli ürünlerin adresi olan marka düşük sarfiyat ile yüksek performansı bir arada sunar. Beko çamaşır makinesi yıkama programları çok çeşitli olmakla birlikte kıyafetlerin güvenle yıkanması adına su basıncını, sıcaklığı, deterjan miktarını ayarlar. Pamuklular, sentetik, hızlı, yünlü/elde yıkama, hassas, sıkma-pompa, durulama, koyu renkliler-kot, perde, leke programı, bebek +, yorgan ve benzeri programlara sahip cihazlar, her kumaşa ve kıyafete göre kendini ayarlayarak olası hasarların önüne geçer. Enerjisini verimli kullanmayı amaç edinen makineler kolay yıkanabilen kıyafetlerin programında yakıtlarını daha tasarruflu ve alana uygun kullanır. İnatçı kirleri dahi kolayca çıkarabilen eşyalar kusursuz performansı düşük tüketimle bir arada sunarken müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlar. Sadece fonksiyonel açıdan değil estetiklik bakımından da harika sunumlar çıkarmayı hedefleyen marka siyah rengin asaletini evlere konuk eden modelleri de bünyesinde barındırır. Beko Prosmart Inverter çamaşır makinesi 10 kg kapasitesi ve 1200 devir/dakika sistemi ile oldukça işlevsel ve bir o kadar da verimli cihaz olarak karşınıza çıkar. Siyah antrasit rengi A+++ enerji sınıfıyla buluşturan tasarımı 15 adet programı ile farklı kumaş tiplerine uygun ayarlamaları kendiliğinden yaparak kullanıcıların gönlünü rahat ettirir. Beyaz rengi de seçenekler arasında yer alırken dinamik rezistansı sayesinde kireçlenme riskini en aza indirir. Düzenli bakımları yapıldığı ve kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde uzun bir ömrü vadeden cihazlar, evlerde büyük pratiklik kazandırırken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Kalan zamanı ve yıkamaya ayrılacak vakti belirterek kendinizi programlamanıza destek olan çamaşır makineleri sessiz çalışarak çevreyi rahatsız etmez. Enerjiyi verimli kullanarak hem çevre hem de bütçe dostu olan makineler kullanıcılarının beğenisini kazanırken yıllar boyu en değerli yardımcıları olarak sergilenir.

Beko Çamaşır Makinesi İndirimleri

Beko Çamaşır Makinesi İndirimleri

Fiyat / performans açısından beklentileri karşılayan eşyalar zaman zaman indirimli fiyatlarla alıcılarına ulaşır. Kalitesiyle ön plana çıkarak ihtiyaçları en özenli biçimde karşılayan Beko ürünleri yıllar boyu kullanılabilmelerini sağlayan dayanıklı yapıları sayesinde her zaman bütçelere dost olur. Beko çamaşır makinesi kullanımı oldukça pratikken cihaz ile birlikte gelen kılavuz gerekli yönlendirmeleri yapar. Kumaş tiplerine ve renkli-siyah/beyaz oluşlarına göre farklı programlara ayrılan yıkama şekilleri otomatik olarak belirlenir. Siyah kıyafetlerin renklerinin solmaması, beyaz kıyafetlerin herhangi bir renkle karışmaması adına gerekli kriterleri programlarına yükleyerek sunan cihazlar kusursuz performans örneği sergiler. Gündelik hayatı büyük ölçüde kolaylaştıran ve planlama açısından avantaj sağlayan ev aletleri arasında işlevsellikleriyle ön plana çıkan makineler; gelişmiş motor sistemi, çok sayıda programı, özel kilitleri, sensörleri ve göstergeleriyle birlikte çok yönlü kullanım sunar. Kısa sürede üst düzey temizlik imkânı veren aygıtlarda ProSmart Inverter motorlar verimli deneyimler vadeder. Sessiz çalışan motorlar yüksek devir sayıları sayesinde zaman tasarrufu adına gereken donanımları makinelere sağlar. Otomatik ısı ayarı yapan ve bu sayede kıyafetlere sinen kötü kokuları gideren elektronik cihazlar yüksek dayanıklılık örneği gösterir. Renk ve estetik görünüm açısından göz dolduran cihazlar ev dekorasyonuna katkı sağlamayı hedefler. Beko siyah çamaşır makinesi, antrasite çalan siyah tonu ile gösterişli evlere katkı sağlarken minimal dekorasyonlara uyum sağlar. Güçlü teknolojik donanımlarla bezenerek ihtiyaçları gideren elektronik aletler, paslanmaz materyallerden üretilen aksamlar sayesinde ömrünü uzatırken çamaşırlarda leke kalmaması adına gerekli özeni gösterir. Yüksek kalite standartlarında üretilen makineler kullanıcı gereksinimleri hesap edilerek tasarlanır. Çekirdek ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede bulunan Beko 5 kg çamaşır makinesi, tek kişi yaşayan bireylerin de beklentilerini büyük ölçüde tamamlar. Enerji sınıflarının yüksekliği ile daha az yakıt tüketen cihazlar bütçelere dost olur. Eko deterjan teknolojisi ile donanan makineler, deterjan haznesinin içinde yabancı maddelerin ve tortunun kalmasına izin vermezken haznesindeki çamaşırları her türlü soruna karşı korur. Makine rezistanslarında zamanla meydana gelen kireçlenme sorununa yapım aşamasında çözüm getiren Beko, Hi-tech rezistanslar kullanır. Olası kazaların ve sorunların oluşma riskini en aza indirerek güvenli kullanım ömrü sunan cihazlar giysileri kusursuz biçimde yıkar. Bulundukları ortamın şıklığını ve modernliğini artıran tasarımlara imza atan marka, hak ettiği değeri kullanıcıların yoğun ilgisi ile görürken müşteri memnuniyetini her alanda üst düzeyde tutan politikası markayı hep lider konumda tutar.

Beko Çamaşır Makinesi Kampanyaları

Beko Çamaşır Makinesi Kampanyaları

Yeni nesil makineler özellikleri bakımından çok daha gelişmiş oldukları için son derece fonksiyonel biz çizgide yer alır. Döner program butonu, LED ekran, dijital göstergeler gibi donanımlarla bezenen cihazlar pratik kullanımı kullanıcılarına her alanda yaşatır. Siyah kapak kısmı ve beyaz kasası ile ilgileri üzerine çeken Beko CM 9100 çamaşır makinesi, A+++ enerji sınıfı sayesinde %10’a kadar tasarruf sağlar. Dakikada 1000 devir yapabilen donanımı, özel tambur teknolojisi ve elektronik su kontrol sistemi içerir. 10 kg kapasiteli Beko 10122 D çamaşır makinesi ise dakikada 1200 devir yaparken yine yüksek enerji sınıflı ürünler arasında yer alır. Güvenliği ve konforu bir arada sunan yapısı 0-19 saat arasında zamanı programlar. Suyun taşmasını engellemek adına emniyet sistemi içeren donanımı çocuk kilidi sayesinde kalabalık aileler için ideal modeller arasında yer alır. Perdeler ve daha hijyenik yıkama adına özel programlar içeren 7 kilogram kapasiteli ürünler arasında öne çıkan Beko 7101 DY çamaşır makinesi, ProSmart Inverter motoru ile verimli performans sunar. Dakikada 1000 devir yaparak kısa sürede yıkama işleminin tamamlanmasını sağlayan cihaz zaman tasarrufu açısından ön planda yer alan modeller arasında bulunur. Evlere çok farklı bir hava katarak minimal dekorasyonlara asil şıklığı sunan Beko gri çamaşır makinesi koyu yaşam alanlarına uyum sağlar. Siyah ve beyaz ile harmanlanarak sunulan eşsiz tasarım evlerin havasına fonksiyonel bir bakış açısı getirir. Üst düzey teknolojik donanımların yer aldığı AR-GE merkezlerinde geliştirilerek piyasaya sürülen cihazlar, kullanıcıların sık sık karşılaştığı durumları henüz yapım aşamasındayken giderek çözümler bularak sorunsuz deneyimler vadeder. Gereksiz su ve deterjan tüketiminin önüne geçerek tasarruflu kullanımlar sağlarken hassas kıyafetlere önem veren makineler kullanıcıları düşünerek hareket eder. Ses yalıtımını etkin şekilde sağlayan elektronik aygıtlar gürültü kirliliğini de en aza indirir. Beko tecrübesiyle üretilen ürünler ortamlara şıklık katarken kaliteli materyalleri yıllar boyu kusursuz kullanım imkânı yaratır. Düşük sarfiyat ve yüksek performans politikasını izleyen çamaşır makineleri yıpratmadan tüm kıyafetleri temizler ve ilk günkü parlaklığına kavuşturur.

Beko Çamaşır Makinesi Fiyatları

Beko Çamaşır Makinesi Fiyatları

Elektronik aletlerin fiyatlarını belirleyen birçok faktör bulunur. Çamaşır makinelerinde ise; dakikadaki devir sayısı, yer aldığı enerji sınıfı, iç haznesinin kapasitesi, bulunan program sayısı gibi kıstaslar belirleyici olur. Yüksek enerji sınıfına sahip Beko A+++ çamaşır makinesi modelleri farklı fiyat aralıklarıyla piyasada yer alırken daha düşük enerji sınıfları ayrı değerlendirmelerle karşılaşır. Cihazların barındırdığı donanımlar da fiyat skalasının farklı kulvarda bulunmasında rol oynar. Bazı modeller hem yıkama ve sıkma hem de kurutma işlemini gerçekleştirir. Bu durum fiyatların değişmesinde etkin faktörlerden biri olurken kurutma makinesi ve kurutma işlemi için yeterli alanı olmayanlara bu cihazlar büyük avantaj sağlar. Kendi kirecini temizleyebilen aletler uzun bir ömür vaad ederken kullanıcıları tarafından düzenli bakım yapılması konforlu deneyimler için gerekir. Oldukça sağlam ve dayanıklı materyallerden tasarlanan cihazlar çocukların olduğu alanlarda güvenlik adına avantajlar sunar. Beko çamaşır makinesi kapak kilidi çocukların açamayacağı fakat yetişkinlerin kolayca açabileceği dengeli yapıda tasarlanır. Bu sayede yıkama işlemi esnasında çocukların makineye ve kendilerine zarar verme riskini en aza indiren modeller çocuk kilidi donanımı ile de yüksek güvenliği sunar. Beko çamaşır makinesi program süreleri hızlı yıkama özellikleri sayesinde daha kısa olurken her kumaş için değişken aralıklar bulunur. Zorlu lekelerle savaşan programlar daha fazla zaman alırken çabuk yıkama adına 20 dakika içerisinde işlemi tamamlayan donanımlar da yer alır. Günümüz koşullarında artan ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlanan cihazlar farklı kapasitelerde üretilir. Kalabalık ailelerde, insan trafiğinin çok olduğu alanlarda 9-10 kilogram arası değişen hazne kapasitesi tercih edilirken çekirdek aileler daha az kapasiteli ürünlere yönelir. Özel hijyen programları antibakteriyel teknoloji sayesinde oluşan veya oluşabilecek bakterilerin önünü keser. Tepeden tırnağa güçlü donanımlarla bezenen makinelerde Beko çamaşır makinesi motoru yüksek devir yaparken yakıt tasarrufu sağlayan ProSmart Inverter teknoloji barındırır. Sessiz ve bir o kadar da verimli çalışan motorlar kıyafetlerin tertemiz şekilde ulaşmasını sağlar. Trendyol güvencesi ve deneyimi ile müşterilere ulaşan Beko çamaşır makinesi modelleri, yediden yetmişe her kesimden insanın beklentileri ile birlikte ihtiyaçlarını da karşılayarak kusursuz deneyimler sunar.