Beko Bulaşık Makinesi

27 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa
DSACategoryId/104024/103613/103621

Beko Bulaşık Makinesi

Beko Bulaşık Makinesi Fiyatları

Türkiye’nin yurtdışında en çok satılan beyaz eşya ürünlerini üreten Beko bugün 70 yaşını geçti. Bugüne kadar Türkiye’de ve Avrupa’da geniş bir ağ üzerinde müşterileriyle buluşan firma, elektronik ev aletleri üzerine inovatif çalışmalarını sürdürmektedir. Beko bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, kombi gibi temel ihtiyaçların yanında küçük ev aletleri pazarında da adını duyurmaktadır. Koç grubunun markası olan Beko, günümüzde halen daha akıllı ev aletleri üretmeye devam etmektedir. Piyasaya yön veren vizyonu ve sürekliliği olan misyonlarıyla, son kullanıcısının ihtiyaçlarına yönelik deneyimlere göre pazar satışlarını halen daha sürdürmektedir. Beko en büyük vizyonu olan “Dünya Markası” sloganını halen daha aktif şekilde sürdürmektedir. 100 ülke üzerinde 280 milyon tüketiciye yapmış olduğu hizmeti halen daha aktif olarak artan pazar artışlarıyla karşılamaktadır. Beko 4 programlı bulaşık makinesi günümüzde en çok tercih edilen Beko ürünlerinden birisidir. Kolay kullanımı ve iz tutmaz yüzeyiyle sizlere ihtiyacınıza uygun bir deneyim sunacak. Özellikle enerji dostu programlarıyla siz de doğa dostu bir ürün kullanmanın fırsatını sonuna kadar yaşayacaksınız. Oldukça kolay olan kullanımı sayesinde, siz de kendinize uygun kullanım şekillerinde değerlendirme yapabileceksiniz. Bütçe dostu olan Beko bulaşık makineleri arasında yapacağınız tercih ile siz de uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz bir elektronik eşyaya sahip olabileceksiniz. İç dizaynı ise bulaşık makinelerinde yine inovatif çözümler sunmakta. Parlatıcı ve deterjan kısmı oldukça yenilikçi fırsatlar sunuyor. Buna ek olarak üst ve alt sepeti yukarı aşağı indirip kaldırabiliyorsunuz. Böylece tencere ve tavalarınızı rahatlıkla koyabiliyorsunuz. Ayrıca tellerini de istediğiniz gibi indirip kaldırabiliyorsunuz. Alt kısmında yer alan tuzluk ve fitre düzenlemelerinin yapabilmektesiniz. Ayrıca temizliği ve aparatları oldukça kolaydır. Siz de rahatlıkla kullanabilecek ve uzun seneler boyunca kullanabileceksiniz. Beko ailesinin bir parçası olmak bugün çok kolay. Yazımızın devamında yer alan nitelikli bulaşık makinesi olarak, Beko ürünlerinin detaylı incelemesinde siz de tercih edebileceğiniz özelliklere kısa süre içerisinde erişim sağlayabileceksiniz. Beko ürünlerinin sağlamış olduğu satış sonrası destek ile oluşabilecek bütün problemlerin önüne geçmek de oldukça kolay.

Beko Bulaşık Makinesi 4 Programlı Modeller

Beko bulaşık makinesi 4 programlı özellikli ürünleriyle yıllardır mutfağınızda olmaya devam ediyor. Özellikle A+++ enerji tasarrufu sayesinde, alışılagelmiş temizlik anlayışınıza yeni bir soluk katabileceksiniz. Beko bulaşık makinesinin dekoratif ankastre modelleri arasında siz de uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz inovatif yenilikleri yakalayabileceksiniz. Programları arasında yer alan, hızlı yıkama, az bulaşık ile yıkama, ekonomik mod ve çift durulamalı yıkama ile rahatlıkla temizlik yapabilirsiniz. Beko Bulaşık Makinesi 3 programlı gibi ürünlerle de bütçe dostu olarak, her aileye uygun fiyatlandırma çıkartabiliyor. Beko ürünleri arasında yapacağınız tercihlerle kısa sürede siz de Beko ailesinin bir parçası olacak ve uzun süre boyunca rahatlıkla kullanabileceksiniz. Tercih edeceğiniz ürün gruplarında rahatlıkla kullanabileceğiniz kolay kurulum ve temizlenebilen parçalarıyla sağlığınızı da yakalayabileceksiniz. Biriken bulaşıklarınız için düşünmenize gerek yok. Siz de ihtiyaçlarınıza yönelik olarak isterseniz solo tip bulaşık makinesi istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. İsterseniz de tam ankastre modellerle bulaşık makinenizi mutfak bölmenize koyabilirsiniz. Yarı ankastre modeller ise mutfak rafını ön tarafına monte ederek bütünlük sağlatır. Üst tarafı olmadan yerleştirilen tezgah altı modeliyle de yerden tasarruf edebileceksiniz. Her türlü ihtiyaçlarınıza uygun modellerle kısa süre içerisinde siz de Beko ailesinin bir ferdi olarak ihtiyaçlarınıza uygun olarak değerlendirme yapabilecek ve bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Üstelik Türkiye’de yaygın olan teknik servis ağıyla da siz de kurulum ve satış sonrası destekten tam anlamıyla faydalanabileceksiniz. Bir de buna ek olarak alternatif kapasite seçenekleriyle ev nüfusunuza uygun olanı seçebileceksiniz. Tek seferde yıkayabileceğiniz parça sayısına göre yapılan hesap değerlendirildiğinde, ne kadar kapasiteye sahip bir makine sizin işinizi görecektir. 140 parçalık, 12 kişilik kapasite ile başlayan modellerimiz arasında en yüksek 173 parça 15 kişilik kapasiteli ürünler yer almakta. Bu ürünler arasında tercih yaparken, daha yüksek kapasitenin daha fazla parça ve buna uygun olarak da daha fazla enerji tükettiğini hatırlatmakta fayda olacaktır. Bazı makineler içerisinde yer alan üçüncü çekmece ve tepsi yıkama fonksiyonu da yine opsiyonel ihtiyaçlarınıza karşı tam çözüm sunmaktadır. Uzun servis parçaları ve borcamlarınız artık rahatlıkla makinenize sığabilecek. Enerji ve su tüketimi konusunda, çevreye sağladığınız faydayı nitelendirmektedir. A sınıfından başlayan enerji sınıfı özellikleri en yüksek doğa kaynağı olarak A+++’ya kadar yükselerek hem bütçenizi koruyacak hem de doğaya katkınızı arttıracaktır. Su tüketimi konusunda olan nitelendirmelerle, bir yıkamada 5,5 litreye kadar düşürmek mümkün olabilmektedir. Farklı dereceler ve farklı yıkamalar üzerinden yapabileceğiniz alternatif programlar da yine mümkündür.

Beko Bulaşık Makinesi Yorumlar ve Önerileri

Beko bulaşık makinesi hakkında yorumlar, genel olarak kullanılan programların ihtiyaçlara yönelik çözüm üretmesi ve geniş servis ağı sayesinde oldukça olumlu olarak görülmektedir. Eko, hızlı, hassas, yoğun, otomatik ve karma program arasında yapacağınız tercihlerde siz de bu gereksiz enerji harcamanın önüne geçebileceksiniz. Üstelik Beko bulaşık makinesi yedek parçaları konusunda olan geniş teknik servis ağı sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik parçalara kısa sürede yine erişim sağlayabileceksiniz. Beko ürünlerinin sağladığı geniş programların doğaya sağladığı faydalar sayesinde firma onlarca ödül kazanmıştır. Yaşam stiliniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik dekoratif elektronik eşyalar üreten firma, ekstra sessiz programıyla da geceleri bile rahatlıkla bulaşık yıkayabilmenizi sağlayacak. Yoğun kirli ya da ekstra kirli bulaşık makinesi düzeyinde olan programlar arasında siz de tercihinizi doğru olandan yana yaparak kısa süre içerisinde ihtiyaçlarınıza yönelik yıkamalara başlayacaksınız. Beko bulaşık makinesi 8 programlı ürünleriyle de yüksek standart bir deneyim vaat etmektedir. Özellikle programları arasında olan Eko moduyla sadece 5,5 litre su tüketimiyle 140 parça bulaşığı yıkamayı olanaklı kılmaktadır. Yaşam kalitenizi arttıracak teknolojileri de sağlatan Beko, makinenizi internetin olduğu yerlerde de çalıştırmanızı ya da duraklatmanızı sağlatacak teknolojiyi de kullanıcılarıyla buluşturmayı başarmıştır. Bekleyen bulaşıkların kötü koku yayılmasını engelleyen bir teknoloji de hazırlayan Beko böylece siz bulaşıklarınız makinede birikirken oluşabilecek bütün olumsuzlukları da ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Alt sepette yer alan ekstra pervaneyle de zorlu yağlarla ve lekelerle daha hızlı başa çıkmayı sağlamaktadır. Beko tüm bu özellikler ve çok daha fazlasını sizlere yılların verdiği deneyimle sunmaktadır. Türk insanının sağladığı kullanım alışkanlıklarına yeni bir soluk kazandırırken firma size de yeni teknolojilerle buluşma imkanı tanımaktadır. Kaliteli elektronik eşya çözümlerinize ulaşmak hiç de zor değil. Beko cam bulaşık makinesi ile ankastre mutfak anlayışınıza yeni bir soluk kazandırabileceksiniz. Beko bulaşık makineleri vizyonu gereğince temizlik ve tasarrufun yanında yer alarak sizlere dayanıklı teknoloji ürünleri sunmaktadır. Aquanlntence teknolojisi sayesinde 360 derece dönen yıkama kolu 5 kata kadar daha yüksek temizlik garantisi sağlamaktadır. Böylece kullandığınız ürünlerde daha temiz bir arayüz yakalayabileceksiniz. Buna ek olarak Beko tepsi yıkama fonksiyonu sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik genişlikte ürünleri de sağlayabilmektedir. Beko bulaşık makinelerinin üst sepetlerinde yer alan özel yumuşak doku sayesinde de kullanabileceğiniz kaliteli ürünlere kısa sürede ulaşabileceksiniz.

Beko Bulaşık Makinesi Kullanımı

Beko bulaşık makineleri kullanımında yer alan kolaylıklarla canlarınızın ömrü daha uzun olur. 40 derece de yer alan hassas yıkama programlarında, cam eşyalarınızda %23’e porselenlerinizde ise %30’a kadar daha parlak bir kullanım sizleri bekliyor. Beko uzun ömürlü ev aletleri üreterek size de son derece kullanıcı dostu ürünler sunacak. Bugüne özel fırsatlarla sizin için bir sipariş uzağınızda. Beko 2 program Bulaşık Makinesi ya da alternatif modelleriyle sessiz ve sürekli çalışma vaat etmektedir. Bir buz dolabından daha fazlası olduğunu kullanım alanında olan dekoratif alanıyla fazlasıyla sunan Beko ankastre bulaşık makinesi ve akıllı ev aletleriyle sizin için kaliteli çözümler sunacak. Yüksek tasarruflu A+++ enerji seviyesi ve sessiz çalışma fonksiyonlarıyla rahatlıkla kullanım alanlarınızı genişletebileceksiniz. Günün her saati çalışabilmesi sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun bir deneyim yaşayabileceksiniz. Bulaşıklarını yıkarken kullanıcıların genellikle yaptığı yanlış yerleştirme ve deterjan doldurumu hataları yüzünden makineden tam potansiyel maalesef alamamaktadırlar. Sizin için en uygun olacak yöntem, alt tarafa tavalar gibi asıl yağlı materyalleri yerleştirerek, üst tarafta ise bardakları kullanabilirsiniz. Bulaşıkların daha temiz olması için kireçsiz yani yumuşak su ile yıkama gerçekleştirilebilir. O yüzden makinelerde mutlaka kireç önleyici kullanılmalıdır. Bulaşıklar üzerinde hem çizilmelere hem de lekelere sebep olabilir. Su sertlik ayar talimatına uygun olarak program ayarlayabilirsiniz. Beko ürünlerinin uzun süren garanti kapsamı ve geniş servis ağı sayesinde merak ettiklerinizi haftanın yedi günü yirmi dört saat çekinmeden sorabilmenizi sağlayacaktır. Kullanıcıları için bütün ihtiyaçlarını düşünen Beko, size uygun çözüm önerileriyle kullanım detaylarını internet sitesi başta olmak üzere canlı destek hattından da size destek olacak personelleriyle paylaşmaktadır. Elektronik ev eşyanızı kurulum için gelecek ekibe de sorularınızı rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Tuz bölmesine ortalama olarak 1 litre su ile sert kaya tuzu ilave edebilirsiniz. Ortalama olarak 1,5 kilo kadar da tuz ekleyebilirsiniz. İlk çalıştırma işlemini deterjanlı olarak en kısa programlı olarak boş bir şekilde yapmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede kullanımlarınızda her zaman aynı standartı uzun süre alabileceksiniz. Programlarında olan alternatif türlere geçmeden önce, Beko kitapçığını okumanızda fayda olacaktır. Parlatıcıyı yine deterjan bölmesinin yanından koyabilirsiniz. Parlatıcı sayesinde ürünleriniz ilk günkü parlaklığına ulaşabileceklerdir. Parlatıcı ve tuz azaldığında ise mutlaka makinenize gerekli eklemeleri yaparak kullanım sağlatmalısınız. Bulaşıklarınızı sepete ekledikten sonrasında aç/kapat üzerinden çalıştırmayı sağlatabilirsiniz. Ardından programı belirleyerek başlat tuşuna basın. Üstelik bulaşıklarınızda ön yıkama yapmanıza da gerek olmayacak.

Beko Bulaşık Makinesi Yedek Parça Desteği

Beko bulaşık makinesi yedek parça ağı sayesinde oluşabilecek arıza ya da ürün değişimi gibi gereçlerde, kısa sürede tedarikçi bulmanızı vaat eder. İhtiyaçlarınıza uygun şekilde makineden beklentileriniz değerlendirildiğinde siz de Beko ailesine katılarak ihtiyaçlarınıza uygun Beko ürünlerine ulaşabileceksiniz. Bütçe dostu ürünleri ve yüksek standartlarıyla siz de Beko üzerinden siz de Beko a ilesine katılacak ve yüksek standartlı ürünlere kısa sürede ulaşabileceksiniz. Beko bulaşık makinesi alt pervanesi ve diğer parçaları paslanmaz çelikten üretilmiş olup uzun yıllar boyunca size hizmet edecektir. Ürün grubu içerisinde olabilecek tüm ihtiyaçlarınıza özgü standartlar belirlenmiş olup tek yapmanız gereken kendinize özgü program sayısını ve ürün grubunu belirleyerek alışverişinizi tamamlamak olacak. Beko 4 programlı bulaşık makinesi başta olmak üzere diğer bütün ürünlerinde olan standardını evinize hem ürün standartları anlamında hem de ürünün yüksek standartlarıyla baştan sona yansıtacak. Makinenizde bulaşıkların yıkanmasıyla ilgili sorunlarınız varsa kullanım talimatlarını inceleyerek doğru şekilde ürünleri yerleştirdiğinizden emin olmalısınız. Çok fazla ürün koymak, iyi bir deneyim sağlatmayacağını unutmayınız. Buna ek olarak yıkamanız içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz bir diğer şey de kullanacağınız deterjan miktarıdır. Çok fazla deterjan kullanmak durulama sırasında sorun çıkaracağı için olabildiğine makine talimatlarına uygun şekilde kullanım sağlatmalısınız. Yarım sepet programını kullanarak, zaman tasarrufunu da baştan sona yakalamanız mümkün olacaktır. Leke yoğunluğuna uygun olarak program belirleyerek tercihinizi yapabileceksiniz. Tabletlerinizde de o yüzden kaliteli markaları tercih ederek temizlik uygulamalarınızda daha yüksek standartlı yıkayabileceksiniz. Cihaz uzun süre kullanılmayacaksa eğer kapısını biraz açık bırakarak kötü kokular oluşmasını önleyebilirsiniz. Üst sepetinin boyutunun ayarlanabilmesi de sizin için uzun bardaklarınızı rahatça kullanabilirsiniz. Yüzey temizliği yaparken de mutlaka cam bezi gibi bezler değerlendirmelisiniz. Ayrıca filtreyi de zaman zaman temizlemeyi unutmayın. Aksi taktirde bu koku yapabilir.

Beko Bulaşık Makinesi Dijital Ekran İşaretleri

Beko bulaşık makinesi dijital ekran işaretleri sizlere program konusunda yardım ettiği gibi buna ek olarak da suyun sertlik dercesine uygun olarak makinenin iç ayarlarını da yapabilmektesiniz. Programlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ayarlar yer almaktadır. Program sayısına ve modeline göre değişen ayarlar genellikle 4 şemadan oluşur, eko, yarım yıkama, tam yıkama ve çift durulama olarak geçmektedir. Bu programlar arasında tercih edeceğiniz segment yıkayacağınız bulaşığa göre değişiklik gösterecektir. O yüzden her seferinde aynı programda yıkayacağım gibi bir şart ile hareket etmek yerine yeterli bulaşık koyarak buna uygun yıkamalar gerçekleştirmelisiniz. Bu sayede siz de kısa süre içerisinde yıkamalarınızı tamamlayabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak yerleştirebilirsiniz. Beko 3 programlı bulaşık makinesi ve diğer ürün grupları arasında yapacağınız tercihlerde siz de kaliteli bir ürüne sahip olurken, dekoratif bir görüntü ile mutfağınıza oldukça kaliteli bir renk katmayı da başarabileceksiniz. Beko markasının en çok tercih edilen bulaşık makinesi modellerinden bazılarını huzurunuza sunmaktan gurur duyarız. BM 9019 I modeli ile bugüne dek gördüğünüz tüm bulaşık makinelerini bir kenara bırakın. Kompakt tasarımıyla çok fazla yer kaplamayan makineyi ister banyonuza isterseniz de evinizde boş bulduğunuz bir köşeye kolayca yerleştirebilirsiniz. Su tüketimi ve enerji tüketimi bakımından oldukça iyi bir standartta olan makine A+++ enerji sınıfında yer almaktadır. Kurutma performansı da A kalitedir. 9 adet programa sahip olup istediğiniz yıkamayı yapabilirsiniz. Ek olarak makine temizleme programı da mevcuttur. Eşsiz fonksiyon ve teknolojilere sahiptir. IonFresh (koku giderme), yoğun alt sepet yıkama, otomatik yarım yük yıkama tablet deterjan, ekstra hızlı, ekstra kurutma ve daha bir sürü fonksiyona sahiptir. Kurutma sistemi, fan ve kurutmayı kapsar. İç aydınlatması LEDler ile döşenmiştir. Ayrıca kir sensörü de mevcuttur. Parlatıcı ve tuz göstergesi sayesinde makinenin tuz ihtiyacı olup olmadığını görebilmektesiniz. Bulaşık makinesinin tuzun doldurulması oldukça önemlidir. Makinenin aynı randımanda çalışması ve su yumuşatma sisteminin tazelenmesi adına makine tuzu önemlidir. Makinenin tuz ihtiyacını giderdikten sonra en kısa program olan program 8 ile 30 dakikalık kısa bir yıkama yapınız. Kireç ve diğer kalıntıların oluşmasına engel olacak bu önlem makinenizin iç aksamını korur. Beko bulaşık makinenize uyguladığınız küçük bakımlarla daha uzun vadede kullanabilirsiniz. Bir Beko bulaşık makinesi edinmek için geç kalmış sayılmazsınız. Tek yapmanız gereken fırsatları lehinize çevirmek için doğru adımı atmak ve bugün Beko ailesine katılmak. Beko ürünlerinin sağladığı yüksek standartlar, kaliteli materyaller ve Dünya Markası vizyonu hem kullanıcılarına hem de üretim personellerine fazlasıyla yansımış durumdadır.