Beeo Polen Ve Propolis

166 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa
DSACategoryId/103799/103946/109242/105473/

Beeo Polen ve Propolis

Beeo Polen ve Propolis

Beeo Polen ve Propolis

Sağlıklı bir yaşam için tüketmemiz gereken pek çok gıda bulunmaktadır. Bunlardan biri olan propolis, geçmişi MÖ 460-357 yıllarına kadar dayandığı bilinen bir gıda olmaktadır. Arıların bitkilerin yaprak, tomurcuk ve saplarından topladığı reçine kıvamında maddelere propolis denmektedir. Propolis arıların kovandaki mikropları yok etmek için kullandığı bir madde olmaktadır. Arının ürünlerini kovanda saklaması ve zarar görmesini önlemek için de kullanılmaktadır. Propolis, fenolik ve flavonoid maddelerden oluşmaktadır. İnsan sağlığına birçok faydası bulunan propolis yeterli ve dengeli beslenmenin önemli bir parçasıdır. Beeo propolis içeriği sayesinde herkesin sağlıklı bir birey olmak için kullanmak isteyeceği bir besindir. Propolisin yapısında amino asitler, mineraller, B1, B2, C ve E vitaminleri gibi birçok şey yer almaktadır. Propolis antibiyotik etkisine sahiptir. Bakteri ve mikropların vücuttan uzak durmasını sağlamaktadır. Zengin içeriği sayesinde yaraların iyileşme sürecini hızlandırmaktadır. Düzenli bir şekilde propolis kullanırsanız kanser olasılığını en aza indirmektedir. İçeriğinde bulunan C vitamini kanser hücrelerinin oluşumunu engellemektedir. Uçuk gibi çeşitli ağız yaralarını iyileştirebilmektedir. Beeo propolis damla çeşitleri sıklıkla tercih edilmektedir. Damla halinde olan propolisin suda çözünebilir bir yapıya sahip olan çeşidi de bulunmaktadır. Damlayı; bal, pekmez, yoğurt, ekmek gibi ılık ya da soğuk tüm katı gıdalara damlatarak tüketebilirsiniz. Her yaş için farklı damla sayısı tüketilmelidir. 4 ile 10 yaş arası için bir günde 10-40 damla, 11 yaş ve üzeri için bir günde 20-80 damla arası propolis katı gıdalar ile birlikte tüketilmelidir. Beeo propolis damla çeşitleri tek bir 20 ml’lik damla halinde satılmaktadır. Bunun yanı sıra 2’li, 3’lü setler halinde 20 ml’lik damla çeşitlerinden de faydalanabilirsiniz. Fiyat açısından daha uygun hale gelmektedir. Propolis damlaların çocuklar için olan çeşitleri de bulunmaktadır. Propolis damlaların su bazlı çeşitleri de vardır. Propolisi damla yerine tüketmek istemezseniz karışım, bal ve shot gibi farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Propolisin keçi boynuzu ve ham bal ile karışımını ya da kakao, ham bal ve fındık ile karışımını da deneyebilirsiniz. Tat açısından da oldukça lezzetli olan bu karışımlar sağlığa oldukça faydalıdır. Bunların yanı sıra propolis tablet olarak da tüketilebilmektedir. Bunların hiçbirini tercih etmek istemezseniz Beeo propolis sprey seçeneğine de sahiptir. Sağlık açısından oldukça faydalı olan Beeo propolisler farklı seçenekler içermektedir.

Beeo Polen ve Propolis Özellikleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Beeo Polen ve Propolis Özellikleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Yeterli ve dengeli beslenmek için alınması gereken bazı gıda takviyeleri bulunmaktadır. Bunlardan biri propolis olmaktadır. Propolisin içeriğinde fenolik ve flavonoid maddeleri bulundurmaktadır. Yapısında çeşitli vitaminler, amino asitler, polifenoller, fenolik asitler, steroidler ve mineraller vardır. Sağlık açısından oldukça faydalı olan propolis birçok hastalığı önlemektedir. Beeo polen ve propolisler tüketilmesi gereken oldukça sağlıklı gıdalardır. Propolis damla, karışım, shot gibi birçok çeşide sahiptir. Dilediğiniz şekilde tüketebilmeniz için birçok seçenek sunulmaktadır. Propolis damlaları katı gıdalara damlatılarak tüketilebilmektedir. Bunun yanı sıra Beeo propolis suda çözünür damla da mevcut durumdadır. Damla propolisler 20 ml’lik şişeler halinde satılmaktadır. Dilerseniz daha uygun ve hesaplı olabilmesi açısından 2’li, 3’lü setler halinde de tercih edebilirsiniz. Set olarak bulunan propolisler uzun süre kullanabileceğiniz avantajlı seçeneklerden biridir. Bununla birlikte damla propolislerin çocuklara özel seçeneği de vardır. Çocuklarınızın propolis ihtiyacını bu şekilde karşılayabilirsiniz. Farklı bir tat denemek isterseniz kudret narı ginseng propolis shotlardan tercih edebilirsiniz. İçerisinde ham bal, kudret narı, nar suyu, kırmızı ginseng ve propolis bulunmaktadır. 12’li kutu halinde satılan shotlar demir, kalsiyum, çinko gibi çeşitli mineraller ve B1, B2, B3, B9 ve C vitaminleri içermektedir. Sağlık açısından oldukça faydalı olan shot propolisten günde 1 adet tüketebilirsiniz. Propolis, emme tablet olarak da kullanılabilmektedir. Çocukların severek tükettiği bir propolis çeşidi olmaktadır. Gün içerisinde tatlı ihtiyacınızı sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız ya da çocuklarınızın tatlı isteğini sağlıklı yoldan gerçekleştirmek istiyorsanız karışım şeklinde bulunan propolisleri tercih edebilirsiniz. Karışım propolislerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Genel olarak içinde ham bal ve propolis bulunan karışım çeşitlerinde keçiboynuzu, kakao, antep fıstığı, fındık ve fıstık yer alabilmektedir. Karışımı doğrudan veya ekmeğinize sürerek ya da süt, yoğurt gibi gıdalar ile tüketebilirsiniz. Bu karışımlar ile doğal bir şekilde mineral, vitamin ve protein ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Karışım propolisler kahvaltınızın ya da ara öğününüzün bir vazgeçilmezi haline gelecektir. Tatlı ihtiyacınızı karşılarken sağlığınızı da güçlendirebilirsiniz. Beeo propolis içeriği %100 doğaldır ve yüksek miktarda fenolik, flavonoid içeriğe sahiptir. İçeriğinde katkı maddesi ya da koruyucu herhangi bir madde bulunmamaktadır. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için propolis kullanımını bir rutin haline getirebilirsiniz. Sağladığı birçok fayda sayesinde sağlığınızı koruyan doğal bir gıda takviyesi olmaktadır.

Lezzeti ile Beeo Polen ve Propolis

Lezzeti ile Beeo Polen ve Propolis

Geçmişi MÖ 460-357 yıllarına kadar uzanan propolis sağlık açısından birçok yarara sahip olan bir gıda olmaktadır. İçeriğinde bulunan yüksek miktardaki fenolik ve flavonoid maddeleri sayesinde kullanan kişilerin bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Geçmişten bugüne birçok hastalığı tedavi etmek için kullanılan propolis birçok çeşide sahiptir ve pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Beeo propolis faydaları arasında en bilineni antibiyotik etkisine sahip olmasıdır. İnsanın bakteri ve mikroplardan uzak durmasını sağlamaktadır. Güçlü bir antioksidan kaynağı olarak bilinmektedir. Bu yüzden cilt sağlığına oldukça iyi gelmektedir. Cildin diri kalmasını ve yenilenmesini sağlamaktadır. Düzenli propolis kullanımı ile bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. Beeo propolis kullananlar için birçok propolis çeşidi bulunmaktadır. Tablet, sprey, karışım gibi seçenekler yer alırken en sık tercih edileni damla çeşidi olmaktadır. Damla propolis herhangi bir katı gıdaya damlatılarak tüketilebilmektedir. Bunun yanı sıra suda çözülebilen damla propolisler de yer almaktadır. Tablet propolisler özellikle çocukların sevebileceği yapıya sahiptir. Sprey olan propolis içeriğinde bal bulundurmaktadır. Boğaz spreyi propolis kullanıldığı anda ferahlık sağlamaktadır. Her an yanınızda taşıyabileceğiniz fazla yer kaplamayan ama içeriği oldukça zengin olan bir gıda takviyesi kullanmak istiyorsanız Beeo On The Go propolisi deneyebilirsiniz. İçerisinde yalnızca propolis değil aynı zamanda zerdeçal, zencefil, tarçın ve ham bal bulundurmaktadır. Tek kullanımlı paketlenmesi sayesinde okula, işe, ofise, spora, seyahate giderken daima yanınızda kullanabileceğiniz bir karışımdır. On The Go propolisi doğrudan tüketebileceğiniz gibi yiyecekleriniz ile karıştırarak da tüketebilirsiniz. Her öğününüze bu propolisi ekleyebilirsiniz. Çocuklarınızın beslenme çantasına koyabileceğiniz ya da öğünlerine katabileceğiniz propolis sağlığa oldukça yararlı olan %100 doğal içeriğe sahiptir. On The Go paketleri 7’li halde bulunmaktadır. 84 gün gibi uzun bir süre kullanım sağlayabilmek için 12’li 7 adetlik propolis çeşidinden de kullanabilmeniz mümkündür. Propolis herkesin beğeneceği ve tüketebileceği bir gıda olabilmesi için birçok çeşit içermektedir. Bu çeşitlerden size uygun olan birini seçebilirsiniz. Yiyeceklerinize ekleyebileceğiniz ya da direkt olarak tüketebileceğiniz propolisler sağlık açısından oldukça faydalıdır. Beeo propolis fiyat açısından her bütçeye hitap edebilmektedir. Uygun fiyata gelmesi açısından kutu ya da paket halinde çoklu satılan propolislerden ve aile paketi gibi seçeneklerden de satın almayı tercih edebilirsiniz. Hem uzun süreli kullanım sağlamakta hem de bütçenize uygun olmaktadır.

Sağlığınıza İyi Gelen Beeo Polen ve Propolisler

Sağlığınıza İyi Gelen Beeo Polen ve Propolisler

İnsan sağlığını iyi şekilde etkileyen birçok gıda takviyesi bulunmaktadır. Gıda takviyeleri bir kişinin alması gereken vitamin, mineral gibi maddeleri sağlayabilmektedir. Polen ve propolis de bu gıda takviyelerinden seçenekler olmaktadır. Beeo markası %100 doğal içeriğe sahiptir. Bunun yanı sıra çevre dostu bir üretim sergilemektedir. Hiçbir şekilde koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Polen, arılar tarafından kullanılmaktadır ve bitkilerdeki bir çeşit üreme hücresidir. Yapısal olarak oldukça zengin bir kaynak olan polen sağlık açısından çok yararlıdır. Beeo polen faydaları arasında antioksidan kaynağı olması, cildi koruması, sindirim sistemini koruması gibi birçok faktör bulunmaktadır. Polen tüketimi sağlığa oldukça iyi gelmektedir. Düzenli bir şekilde polen tüketimi birçok sağlık sorununu engellemektedir. İçeriğinde vitaminler, fenolik ve flavonoidler, polifenoller, aminoasitler dışında aynı zamanda protein, karbonhidrat, lif ve yağlar da bulunmaktadır. Polenin yanı sıra propolis de birçok yönden yarar sağlamaktadır. Propolis en iyi bilinen antibiyotik çeşididir. Şifa kaynağı sayılan propolis yapısında polifenoller, fenolik asitler, B1, B2, C ve E vitaminleri ve bunlar gibi birçok sağlığı olumlu etkileyen maddeleri bulundurmaktadır. Propolis ham olarak ve olması gerekenden fazla miktarda tüketildiğinde zararlı sonuçlara yol açabilmektedir. Bu yüzden propolis tüketiminde Beeo gibi bir markaya güvenerek teknolojik ve sağlıklı koşullarda üretilen propolis çeşitlerini tercih etmelisiniz. Beeo propolis pek çok farklı çeşide sahiptir. Dilendiği gibi damla, karışım, sprey, tablet ya da shot olarak tüketilebilmektedir. Damlalar iki çeşittir. Katı gıdalar ile tüketebileceğiniz damla ve sıvı gıdalar ve su ile tüketebileceğiniz suda çözünebilen damla olarak ikiye ayrılmaktadır. Karışım propolisler içerisinde değişmez gıda olarak ham bal ve propolis bulundurmaktadır. İsteğe göre kakao ve fındık; kakao, fındık ve süt; keçiboynuzu; antep fıstığı; ve fıstık içeriğinde yer almaktadır. Dilediğiniz bir propolis ve ham bal karışımını tercih ederek tatlı ihtiyacınızı da bu şekilde giderebilirsiniz. Boğaz spreyi şeklindeki propolisler doğrudan tüketilmektedir. Beeo propolis tablet genellikle çocukların severek tükettiği bir propolis çeşidi olmakta ve birçok ailenin tercih etmekte olduğu gıda takviyesidir. Shot ise 7’li paket halindedir. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz paketlemeye sahiptir. Beeo propolis kullanım şekli çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle günlük tükettiğiniz besinlerin yanında tüketerek tercih edebilirsiniz. Fakat tablet ve sprey gibi propolis çeşitleri doğrudan tüketilmektedir. Her propolis çeşidinin kullanımı oldukça kolaydır.

Zengin İçeriği ile Beeo Polen ve Propolisler

Zengin İçeriği ile Beeo Polen ve Propolisler

Polen ve propolis geçmişten bugüne insanlar tarafından sıklıkla tüketilmekte olan gıdalardır. Sağlıklı yapıları ve lezzetli tatları sayesinde birçok faydası bulunmakta ve severek tüketilmektedir. Polen ve propolis birbirinden farklı olsalar da ikisi de arıcılığın bir ürünü olarak ortaya çıkmaktadır. Polen, bitkilerde üreme sisteminin bir parçası olmaktadır ve arılar tarafından taşınmaktadır. Bu polenler toplandıktan sonra tüketilebilmektedir. Beeo markası %100 doğal içeriği ve sözleşmeli arıcılık prensibi ile polen üretimi yapmaktadır. Beeo arı poleni birçok kişinin günlük olarak tükettiği bir gıda olmaktadır. Propolis arılar tarafından bitkilerin gövde ve tomurcuklarından toplanmakta olan reçinemsi maddelerin işlem görmesinden elde edilen bir arı ürünüdür. Propolis de çoğu arı ürünü gibi sağlığa oldukça faydalıdır. İçinde B1, B2 ve C vitaminleri, mineraller, aminoasitler ve daha pek çok faydalı maddeler yer almaktadır. Dünyanın en bilinen antibiyotiği propolis birçok kişi tarafından tüketilmektedir. Beeo propolis damla, sprey, shot, karışım gibi farklı yollar ile tüketilebilmektedir. Beeo propolis damla faydaları bir propoliste bulunan tüm faydaları barındırmaktadır. Kullanım açısından ikiye ayrılmaktadır. Propolis damla katı gıdalara damlatılarak tüketilirken suda çözünebilen propolis damla su ve sıvı gıdalar ile tüketilmektedir. Damla propolisler 2’li ve 3’lü paketler halinde de satılmaktadır. Bu şekilde daha uzun süreli kullanım sağlayabilir ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. Damla en sık tercih edilen seçenektir. Fakat her biri aynı faydayı sağlayan ürünlerdir. Yanınızda taşıyabileceğiniz bir propolis isterseniz shot seçeneğini deneyebilirsiniz. 7 gram ağırlığında shot propolisi dilerseniz okula, spora, ofise ya da herhangi bir yere götürebilir ve öğününüze ilave edebilirsiniz. Sprey propolis boğaza sıkılmaktadır ve bu yüzden doğrudan tüketilmektedir. Karışım propolis, ham bal ve çeşitli kuruyemiş gibi gıdaların bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Ekmeğe sürerek yiyebilir, farklı katı gıdalar ile birlikte tüketebilirsiniz. Tatlı ihtiyacınızı sağlıklı yoldan gidermek istiyorsanız her gün 1 kaşık karışım propolis yiyebilirsiniz. Propolis çeşitleri uygun fiyatlı seçeneklere sahiptir. Aile paketi, destek paketi gibi paketler ve kutu halinde birden fazla propolis ürünü içeren paketler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çocuklar ve sporculara özel propolis paketleri de sayfamızda yer almaktadır. Beeo propolis fiyat ve çeşitleri ile sayfamızda yer almaktadır. Siz de dilediğiniz polen ya da propolisi alarak sağlıklı bir gıda takviyesi kullanabilirsiniz.

Tamamen Doğal Beeo Polen ve Propolis

Tamamen Doğal Beeo Polen ve Propolis

Beeo polen ve propolis ürünleri Beeo uzmanları tarafından geliştirilmiş formüllere sahip içeriği ile TÜBİTAK’tan ödül kazanmıştır. Beeo markasının tamamen doğallıktan yana olması, sözleşmeli arıcılık prensibi ile hareket etmesi ve çevre dostu üretim yaklaşımı ürünlerinin kalitesini de arttırmaktadır. Polen ve propolis tüketimi gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır çünkü sağlığı iyi şekilde etkilemesi artık bilinen bir şey haline gelmiştir. Birçok kişi kendisi, çocuğu ya da herhangi sevdiği biri için polen ve propolis satın almaktadır. Beeo propolis kullanımı ürünlerin çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Damla, shot, karışım, sprey, tablet gibi farklı kullanım türlerine sahip olan propolisi dilediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz. Beeo propolis 20 ml damla şişeleri sıklıkla tercih edilmektedir. Oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Dilediğiniz gibi katı gıdalarınıza damlatarak tüketebilirsiniz. Bunun yanı sıra suda çözünebilen damla propolisi de su ve sıvı gıdalar ile birlikte tüketebilmeniz mümkün olmaktadır. Kudret narı ginseng propolis shot, içerisinde kudret narı, nar suyu, ham bal, propolis ve ginseng bulunduran 50 ml’lik bir üründür. Günlük olarak tüketebileceğiniz shotlar propolise ek olarak içeriğinde yer alan kudret narı ve ginseng ile yüksek derecede vitamin ve mineral bulunduran sağlıklı bir gıdadır. Beeo propolis boğaz spreyi boğaza sıkılarak doğrudan tüketilmektedir. Tablet propolis de sprey gibi direkt olarak tüketilmektedir ve genellikle çocukların sevdiği bir propolis çeşidi olmaktadır. Propolis karışımı tatlı düşkünlerinin oldukça hoşuna gidecek bir seçenektir. Karışım propolis farklı çeşitlere sahiptir. Çeşitler, antep fıstığı; fıstık; kakao, fındık ve süt; keçiboynuzu; kakao ve fındık olarak beşe ayrılmaktadır. İçinde sabit olarak bulunan ham bal ve propolis bulunmaktadır. Dilerseniz ekmeğinize sürebilir, yoğurt ile tüketebilir ya da tatlı niyetine günde 1 kaşık yiyebilirsiniz. Karışım olarak Yummy paketler yer almaktadır. Bu paketlerin içeriğinde farklı portakal ve çilek meyveleri bulunmaktadır. Propolis dünyada doğal antibiyotik olarak bilinmektedir. İnsan sağlığına birçok yararlı etkisi bulunmaktadır. Büyük bir şifa kaynağı olan propolis, mikrop ve bakterilere karşı bir kalkan oluşturmaktadır. Düzenli propolis tüketimi sonucunda bağışıklık sisteminiz oldukça güçlü hale gelmektedir. Bunun yanı sıra kanser hücrelerinin oluşmasını da engellemektedir. Polen ve propolis sağladığı faydalar ile herkesin tüketebileceği şifalı arı ürünleridir. Siz de polen ve propolis kullanımını bir rutin haline getirebilirsiniz. Beeo polen ve propolis çeşitlerini Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.