Bebek Giyim

100.000+ Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bebek Giyim

Farklı markalar tarafından özenle tasarlanan bebek kıyafetleri, tüm bebeklere eşsiz bir konfor sağlıyor. Kız ve erkek bebekler için ayrı olarak üretilen modeller, zengin çeşitleri sayesinde dört mevsim boyunca tercih edilebiliyor. Esnek yapılarıyla bebeğinize son derece geniş ve güvenli bir hareket alanı sağlayan bebek kıyafetleri modelleri, pamuklu dokularıyla da bebeğinizin cildine ipeksi dokunuşlar gerçekleştiriyor ve bu sayede bebeğinizin kendisini daima huzurlu ve rahat hissetmesine yardımcı oluyor. Son derece hassas olan bebek cildine adeta bir anne şefkatiyle yaklaşan kıyafet çeşitleri, zararlı madde içermemeleriyle bebeğinizin sağlığını korurken yumuşak tasarımlarıyla da bebeğinizin cildinde tahriş, hassasiyet ve kızarıklık gibi sorunlar oluşmasını önlüyor. Bebekler için özel olarak tasarlanan ürünler, renk ve desen çeşitleriyle de ön plana çıkıyor. Sevimli detaylarıyla bebeğinizin göz alıcı bir görünüm sergilemesine olanak tanıyan modeller, dayanıklı yapılarıyla da anne ve babaların övgüsünü kazanıyor.

Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri ile Tanışın 

Bebekler için tasarlanan kıyafet çeşitleri, doğumun hemen sonrasından itibaren kullanılabiliyor. Yeni doğan bebekler için tasarlanan kıyafet çeşitleri ise anne karnından henüz çıkan bebeğinizin dış dünyaya kolayca adapte olmasını sağlıyor. Ekstra yumuşak dokuları sayesinde bebeğinizin cildini koruyan ürünler, sıcak tutan yapıları sayesinde bebeğinizin doğum sonrası yaşayabileceği üşüme krizlerini de önlüyor. Bebek kıyafetleri yeni doğmuş bebeklerin ruhsal durumuna da yardımcı oluyor. Pamuklu dokuları ve ipeksi yüzeyleriyle bebeğinizin kendisini daima rahat, huzurlu ve güvende hissetmesine yardımcı olan ürünler, bu sayede bebeklerin doğum sonrasında sıklıkla yaşadığı korku ve endişe duygularının giderilmesine de olanak tanıyor. En çok tercih edilen yenidoğan kıyafetleri arasında ise hastane çıkışları ön plana çıkıyor. Ağırlıklı olarak set halinde satılan bebek kıyafetleri hastane çıkışları içinde, doğumdan itibaren ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kıyafet seçeneklerine yer veriliyor. Tulum, zıbın, şapka, eldiven ve battaniyeden oluşan hastane çıkışı bebek kıyafetleri setleri, bebeğinizin vücudunu sıcak ve rahat tutmanıza yardımcı olurken çarpıcı görünümleriyle de fark yaratıyor. Zengin renk seçenekleri ve sevimli desenleriyle bebeğinizin dış görünüşüne katkıda bulunan bebek kıyafetleri hastane çıkışı modelleri, bebeğinizin doğduğu gün birbirinden güzel fotoğraflar çekebilmenizi ve ölümsüz anılar kazanabilmenizi mümkün kılıyor. Bebeğinizin yaşamındaki ilk ziyaretçileriyle tanışma anında göz kamaştırıcı bir görünüm sergilemesine de yardımcı olan ürünler, aynı zamanda 0 yaş bebek kıyafetleri arasında olmaları sebebiyle bebeğinizin gelişim hızına bağlı olarak 1 ila 3 ay süreyle kullanılmaya devam edebiliyor.

0-3 Aylık Bebek Kıyafetlerini Keşfedin

Bebek giyim markaları, bebek kıyafet seçeneklerini aylara göre sınıflandırıyor ve bu sayede bebeğinize vücuduna tam olarak oturan kıyafetler giydirmeniz mümkün hâle geliyor. 0-3 aylık bebek kıyafetleri ise yaşamının ilk üç ayındaki bebeklerin tüm ihtiyaçları gözetilerek özel olarak tasarlanıyor. Ağırlıklı olarak 56 ila 62 cm arasındaki bebekler için üretilen modeller, bu sayede doğumdan itibaren rahatlıkla kullanılabiliyor ve dayanıklı yapıları sayesinde bebeğiniz büyüyünceye dek defalarca tercih edilebiliyor. Ağırlıklı olarak %100 pamuklu kumaştan üretilen modeller, yumuşak yapıları sayesinde bebeğinize son derece konforlu bir deneyim sunarken dileyen kullanıcılar için yünden üretilmiş seçeneklere de imza atılıyor. 0-3 aylık bebekler için üretilen örgü bebek kıyafetleri, ağırlıklı olarak tulum, yelek ve hırka gibi dış giyim unsurlarından oluşuyor ve bu sayede kış aylarında bebeğinize kusursuz bir koruma sağlıyor. En sevilen kışlık bebek kıyafetleri arasında yer alan örgü modeller, zengin renk seçenekleriyle de bebeğiniz için hayal ettiğiniz stili özgürce oluşturabilmenize imkân tanıyor. Bebek giyim trendlerine uygun şekilde tasarlanan örgü çeşitleri, hem geleneksel hem de modern bir stil sergileyerek bebeğinizin dış görünümüne de katkı sağlıyor. 0-3 aylık bebekler için en çok tercih edilen ürünler arasında zıbınlar, tulumlar ve eşofman çeşitleri ön plana çıkıyor. Penyeden de üretilebilen zıbın çeşitleri, emici özellikleri sayesinde çocuğunuzun vücudundaki teri kolayca hapsediyor ve bu sayede terleme yüzünden oluşabilecek soğuk algınlığı sorunlarının önüne geçiyor. Tulumlar, anne kucağı hissi oluşturan koruyucu yapıları sayesinde çocuğunuzun kendisini daima huzurlu hissetmesine yardımcı olurken eşofman modelleri ise rahat yapılarıyla ön plana çıkıyor. 0-3 aylık modeller, bebeğinizin ayına göre de farklılık gösteriyor. 1 aylık bebek kıyafetleri ağırlıklı olarak tek parçalı halde üretilirken 3 aylık bebek kıyafetleri ise iki parçalı takımlardan oluşuyor. 

3-6 Ay Bebek Kıyafetleri ile Tanışın

3 ila 6 ay arasındaki bebekler için tasarlanan modeller, erkek ve kız çocuklar için birbirinden şık ve sevimli seçenekler sunarak ailelerin beğenisini kazanıyor. 0-6 aylık çocuklar için hazırlanan erkek bebek kıyafetleri, ağırlıklı olarak mavi, yeşil, beyaz gibi renklerde üretiliyor ve zengin desenleriyle de övgü topluyor. Kız bebek kıyafetleri ise pembe, turuncu, mor, lila gibi canlı renk seçenekleriyle son derece etkileyici bir görünüm sergiliyor. Genel olarak 62-68 cm arasındaki bebekler için üretilen modeller, bu dönemde artan bebek hareketlerine kolayca alan tanıma amacıyla esnek ve kaliteli kumaş türlerinden tasarlanıyor. Dayanıklı dokuları sayesinde bebeğinizin en yoğun hareketlerinde dahi dirençli bir yapı sergileyen ürünler, farklı yazı ve desen çeşitleriyle de ön plana çıkıyor. 3-6 aylık çocuklar için tasarlanan bebek kıyafetleri yazılı seçenekleri, dileyen kullanıcılar için sevimli esprilerle de süslenebiliyor. Çocuğunuza duyduğunuz sevgiyi ve yakınlığı rahatça ifade edebilmenizi sağlayan yazılı bebek kıyafetleri, bebek sahibi olan yakınlarınıza verebileceğiniz en ideal armağan seçenekleri arasında da yer alıyor. Desen seçenekleriyle de beğeni kazanan ürünler, dilerseniz bebeğinizin ayına özel olarak da tasarlanabiliyor. 4 aylık bebek kıyafetleri, ortalama 65 cm uzunluğundaki bebeklere uygun şekilde üretiliyor ve zarif görünümleriyle bebeğinizin her ortamda kolayca fark edilebilmesini sağlıyor. 5 aylık bebek kıyafetleri, ortalama 66-67 cm uzunluğundaki bebekler için üretilirken 6 aylık bebek kıyafetleri ise 68 cm uzunluğundaki bebekler için en ideal modeller olarak öne çıkıyor. Bebeğinin kıyafetlerinin tam olarak uymasına özen gösteren aileler için tasarlanan aylık ürünler, en şık bebek kıyafetleri arasında kabul ediliyor.

6-12 Aylık Kıyafetlerle Bebeğinizin Tarzını Zenginleştirin

6 ila 12 ay arasındaki bebekler için üretilen modeller, 6-9 ay bebek kıyafetleri ve 9-12 aylık seçenekler olmak üzere iki ana gruba ayrılıyor. 6-9 ay arasındaki bebeklere özel olarak tasarlanan modeller, ince ve kalın seçenekleri sayesinde dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. 6 ila 9 aylık dönemleri yaz aylarına denk gelen bebekler için üretilen yazlık bebek kıyafetleri, ince dokularıyla bebeğinizin sıcaklamasını önlüyor ve hava geçirgen yapıları ile de bebeğinizin teninin daima temiz havayla temas etmesini sağlıyor. Bu sayede bebeğinizi isilik, pişik, cilt tahrişi gibi sorunlardan koruyan ürünler, esnek yapıları sayesinde çocuğunuza benzersiz bir konfor sunuyor. 6-9 aylık bebek kıyafetleri kışlık seçenekleri ise koruyucu dokularıyla ön plana çıkarken rüzgara ve soğuğa karşı kusursuz bir etki göstermeleriyle övgü topluyor. 6 ila 9 ay arasındaki bebekler için tasarlanan modeller arasında kına kıyafetleri de yer alıyor. Pek çok ailenin bebeğin 6. ayını kutlama amacıyla gerçekleştirdiği kına törenlerinde kullanabileceğiniz 6 ay kınası bebek kıyafetleri seçenekleri, zengin görünümleri ve her görende hayranlık uyandıran çarpıcı süslemeleri ile en dikkat çekici 0 yaş bebek kıyafetleri arasında kabul ediliyor. 9-12 aylık modeller ise oturmaya, emeklemeye ve sıralamaya başlayan bebekler için özel olarak üretiliyor. 9-12 ay erkek bebek kıyafetleri; denizci, asker, polis, damat gibi farklı konseptlerde tasarlanmaları ile beğeni topluyor. Kız çocuklar için üretilen 9-12 aylık seçenekler arasında ise gelin, melek, prenses gibi temalar ön plana çıkıyor.

1 ve 2 Yaş Seçenekleriyle Bebeğinizi Konforla Büyütün

Pek çok marka tarafından tasarlanan bebek kıyafetleri, 2 yaşına kadarki tüm bebeklere uyum sağlıyor. Marka bebek kıyafetleri, 12 ayını dolduran çocuklar için 1 ve 2 yaş seçenekleri olarak iki temel grupta üretiliyor. 1 yaş bebek kıyafetleri, 80 ila 92 cm arasındaki bebeklere uygun şekilde tasarlanıyor ve esnek yapıları sayesinde bebeğiniz büyüdükçe uyum sağlayabiliyor. Bebeğinizin yürümeye başladığı dönemde kullanacağı 1 yaş kıyafetleri, kalın dokularıyla bebeğinizi düşmelere ve darbelere karşı korurken aynı zamanda bebeğinizin vücudunu da destekliyor ve bu sayede ilk adımlar esnasında herhangi bir engel oluşturmuyor. 1 yaş bebek kıyafetleri erkek çocuklar için ağırlıklı olarak takım elbise, tişört, şort, pijama takımı, tulum gibi seçenekler halinde üretiliyor ve zengin desen ve süslemeleriyle de öne çıkıyor. Kız çocuklar için üretilen 1 yaş kıyafetleri arasında ise elbiseler, fırfırlı etekler, taytlar ve renkli tişörtler övgü topluyor. Çocuğunuza son derece sevimli bir görünüm kazandıran kıyafet çeşitleri, dayanıklı yapılarıyla da dikkat çekiyor. Çocuğunuzun yoğun hareketleri sırasında sökülme, yırtılma, dikiş atması gibi sorunlarla karşılaşmayan ürünler, uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. 2 yaş bebek kıyafetleri ise birbirinden seçkin tasarımları sayesinde artık kendi başına bir birey hâline gelmeye başlayan çocuklarınızın özgüvenini artırıyor. 2 yaş için tasarlanan kıyafetler, bebeğinizin özgürce yürüyebilmesine ve koşabilmesine imkân tanıyacak esnekliği gösterirken zarif görünümleriyle de öne çıkıyor. Erkek çocuklar için tasarlanan 2 yaş modelleri arasında triko kazaklar, kot pantolonlar, sweatshirtler, tişörtler ve eşofman setleri yer alıyor. Kız çocuklar için üretilen modeller arasında ise mini etekler, prenses kıyafetleri, taytlar ve bluz çeşitleri bulunuyor. Bebeklerde uyku eğitimi için gerekli olan ürünlere Trendyol'dan erişebilirsiniz.

İlginç Kıyafetlerle Bebeğinizin Farkını Ortaya Koyun

Pek çok bebek kıyafetleri markası tarafından tasarlanan birbirinden seçkin ürünler arasında, sıradışı görünümleriyle fark yaratan ilginç modeller de bulunuyor. İlginç bebek kıyafetleri, her yaşta bebeğinize son derece sevimli bir görünüm kazandırırken gittiğiniz her yerde bebeğinizin ilgi odağı olmasını da kolaylaştırıyor. İlginç erkek bebek kıyafetleri arasında en büyük ilgiyi ise takım elbise görünümlü modeller ve sevimli hayvan kostümleri görüyor. Takım elbise tipinde yapılan ürünler, klasik pamuklu kıyafetlerden oluşuyor ve desenlerindeki detaylar sayesinde dışarıdan bakıldığında takım elbise görünümü sergiliyor. Yaz ayları için tişört şort, kış ayları için ise pamuklu eşofman alt ve üst parçalarından oluşan modeller, papyon ve kravat gibi detaylarla da süslenebiliyor. En sevilen bayramlık bebek kıyafetleri arasında yer alan takım elbise görünümlü ürünler, aynı zamanda düğünlerde, doğum günlerinde ve tüm özel etkinliklerde de tercih edilebiliyor. Hayvan figürlü ürünler ise zıbın, tulum, eşofman takımı, polar sweatshirt gibi ürünlerden oluşuyor. Kapüşon ve ayaklık bölümlerinde yer alan detay süslemeleri sayesinde panda, sincap, kedi, aslan gibi hayvanların kostümüne dönüşen modeller, bu sayede çocuğunuza son derece sevimli bir görünüm kazandırıyor. Kız çocuklar için tasarlanan ilginç modeller ise ağırlıklı olarak dünyaca ünlü animasyon ve masal karakterlerinin kostümlerinden oluşuyor. Çocuğunuzun kendisini hayallerini süsleyen animasyon film ve masal dünyalarında hissetmesini sağlayan ürünler, kız çocuklarının en sevdiği kıyafet çeşitleri arasında başı çekiyor.

Organik Ürünlerle Bebeğinizin Sağlığını Koruyun

Bebeği için her şeyin en iyisini isteyen ailelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında, tamamen organik malzemelerden üretilen seçenekler de yer alıyor. %100 doğal pamuktan üretilen organik bebek kıyafetleri, bu sayede son derece doğal bir yapı sergiliyor ve bebeğinizin cildini kusursuz bir şekilde koruyor. Organik malzemelerden elde edilen ürünler, bebeğinizin cildinde pişik, kızarıklık, tahriş, soyulma, dökülme gibi sorunlar oluşmasını engellerken çocuğunuzu kıyafetlerden kaynaklanabilen çok sayıdaki alerji türüne karşı da koruyor. Doğal dokuları sayesinde bebeğinize son derece yüksek bir konfor sağlayan modeller, esneyebilen yapıları ile de bebeğinizin fiziksel gelişiminin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine yardımcı oluyor. Organik kıyafetler, yapımlarında kullanılan bitkilerde tarım ürünü ve ilacı kullanılmamasıyla da öne çıkıyor. Tamamen doğal yollarla yetiştirilen bitki dokularından elde edilen kıyafet seçeneklerinde kimyasal boya ve koruyucular da bulunmuyor. Bu sayede bebeğinizin tenine herhangi bir kimyasal madde değmemesini sağlayan organik seçenekler, dayanıklı yapılarıyla da ön plana çıkıyor. En hareketli bebeklerin dahi kolaylıkla giyebildiği ürünler, kolayca deformasyona uğramayan yapıları sayesinde zamana meydan okuyor. Talimatlarına uyduğunuz sürece çamaşır makinesinde de güvenle yıkayabileceğiniz organik seçenekler, prematüre ve ikiz bebekler için de özel olarak üretiliyor. Organik maddelerden yapılan prematüre bebek kıyafetleri, erken doğum sebebiyle son derece hassas bir bünyeye sahip olan prematüre bebeklerin sağlığını korumanın en etkili yolları arasında yer alıyor. Organik ikiz bebek kıyafetleri ise iki bebeğini birden güvenli bir şekilde büyütmek isteyen aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Doğum öncesi bebek alışveriş listesinde bulunan tüm sağlıklı ürünlere Trendyol'dan erişebilirsiniz.

Bebek Kıyafetleri İndirim Seçeneklerinden Yararlanın

Bebek giyim indirimleri, bebeği için çok sayıda kıyafet satın almak isteyen ailelerin büyük beğenisini kazanıyor. Pek çok markanın birbirinden seçkin modelleri, bebek kıyafetleri indirimleri sayesinde son derece uygun koşullarla satın alınabiliyor. Bu sayede bebeğiniz için maksimum sayıda kıyafet almanız ve bebeğinizin üstünü gün boyunca her ihtiyaç duyduğunuzda özgürce değiştirebilmeniz mümkün hâle geliyor. İndirimli bebek kıyafetleri, hem yazlık hem kışlık giysi seçenekleri sunmaları ile bebek bekleyen ailelerin de ilgisini görüyor. Doğumdan önce bebeğinizin gardırobunu eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmenize imkân tanıyan bebek kıyafetleri fiyatları; zıbın, tulum, pijama, elbise, bebek kıyafetleri takım elbise modelleri gibi farklı seçeneklerden dilediğiniz kadar satın alabilmenize yardımcı oluyor. Bebekler için tasarlanan giysi çeşitleri, armağan olarak da verilebiliyor. Cazip indirim seçenekleri, bebek bekleyen ya da yeni anne baba olan yakınlarınıza onları çok mutlu edecek armağanları son derece ideal koşullarla satın alabilmenizi de mümkün kılıyor.

Dünyanın en kaliteli markaları tarafından tasarlanan ürünler, birbirinden cazip seçenekleriyle Trendyol'da sizin için bir araya geliyor. Dünyaca ünlü markaların ve en popüler ürünlerin buluşma adresi olan Trendyol, birbirinden seçkin bebek kıyafeti çeşitleriyle de takipçilerinin beğenisini kazanıyor. Eğer siz de bebeğiniz için kaliteli giysi çeşitleri satın almak istiyorsanız, hemen Trendyol'un zengin ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Yazlık modellerle bebeğinize son derece ferah ve konforlu bir deneyim sunabilir, kışlık ürünlerle de çocuğunuzu soğuktan koruyabilirsiniz. Üstelik Trendyol'un en özel fırsat ve imkânları da sizi bekliyor. Güvenli ödeme fırsatı sayesinde alışverişinizi hiçbir sorunla karşılaşmadan rahatça tamamlayabilir, hızlı teslimat fırsatıyla da dilediğiniz ürüne kısa sürede kavuşabilirsiniz. Size özel fiyat seçeneklerinden de yararlanabilir ve cazip sürprizlerle alışverişinizi daha da avantajlı bir hâle getirebilirsiniz. Trendyol'da bir bebek çantasında olması gerekenlerin hepsine erişebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşama fırsatını yakalayın! Aynı zamanda Trendyol'da satın alabileceğiniz bebek giyim ürünleriyle doğum öncesi bebek alışveriş listesinizdeki birçok eksiği tamamlayabilirsiniz.