Bebek Giyim

57547 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Bebek Giyim

Bebek kıyafetleri kategorisi birbirinden şirin bebek giyim ürünleri sunarak size dilediğinizce seçim yapma olanağı tanır. Özellikle yeni doğan bebek kıyafetleri renkleri, boyutları ve tasarım özellikleriyle içinizi ısıtacak seçenekler içerir. Bebeklerin cilt duyarlılığına uygun ürünlerin sunulduğu kategoride, ihtiyacınız olan tüm bebek giysilerini bulabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebekler İçin Gerekli Olan Giysiler

İlk kez anne baba olacak çiftler için bebeğin ilk ihtiyaçlarını satın almak çok heyecanlı bir iştir. Bebek giysileri minicik duruşlarıyla tüm beğenilere hitap eden ürünlerdir. Yeni doğacak bebeğinize almanız gereken bebek kıyafetleri başında, 10’lu ya da 6’lı hastane çıkış setleri ilk sırada yer alır. Zıbın takımları, body setleri, tek parça tulumlar, uzun pantolonlar, ayaksız tulumlar, başlıklar ve çoraplar ilk önce kullanacağınız giysi çeşitleridir. Bu ürünlerden 5 – 6 tene alırsanız daha rahat edebilirsiniz. Çabuk kirlenecekleri için yıkamanız gerekecektir. Yeni doğan bebeğiniz için bir uyku tulumu almayı da ihmal etmemelisiniz. Bebek zıbınları ve bebek takımları öncelikli ihtiyaçlarınızdan olacağı için yeterli sayıda almaya özen gösterebilirsiniz. Yeni doğan bebek kıyafetleri mümkün olduğunca organik dokumalardan seçilmelidir.

Bebek Kıyafetleri Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Ayrıntılar

Alacağınız kız ve erkek bebek kıyafetleri pamuklu, yumuşak ve doğal kumaşlardan üretilmiş giysiler olmalıdır. Bebeğinizin cildi çok duyarlı olduğu için ona zarar vermeyecek kumaşlardan tasarlanan ürünleri seçmeye özen gösterebilirsiniz. Bebeğinizin kilosuna ve boyuna uygun ürünler almanız çok önemlidir. Bebek tulum seçeneklerini ona rahat hareket yetisi sunan ölçülerde alırsanız, giysinin içinde sıkılmasını engellemiş olursunuz. Yatakta dönerken ya da emeklemeye geçtiğinde, kol ve bacaklarını rahatça hareket ettireceği giysiler alabilirsiniz. Bebek kıyafetleri içinde önemli bir yer tutan çorapları ve başlıkları da yumuşak dokulu ürünlerden seçebilirsiniz. Organik pamuktan üretilen erkek ve kız bebek kıyafetleri doğru tercihler olacaktır. Bu ayrıntıların yanı sıra, boya ve kimyasal içermeyen, nefes alabilen ve esneyen kumaşlardan yapılmış bebek kıyafetleri almanız daha sağlıklı bir seçim olur. Çıtçıtlı ve düğmeli bebek tulum modellerinde metal değil plastik olanları seçmeniz, sert dikişli ürünlerden kaçınmanız önemlidir.

Bebeği dış etkenlerden koruyan, ısı kaybını önleyen bebek kıyafetleri alırken hava alabilen kumaşlardan yapılmış olanları alabilirsiniz. Yeni doğan bebek kıyafetleri tercihlerinizi ise hava geçişini engellemeyen, tahriş etmeyen, alerji riski taşımayan, yumuşak ve esnek dokulu ürünlerden yana yapmaya özen göstermelisiniz. Böylece bebeğinize konforlu bir giyim seçeneği sunmuş olursunuz. Bebek kıyafetleri kategorisinde sizlere sunulan, renkleri ve tasarım özellikleriyle öne çıkan bebek kıyafetleri içinden beğendiğiniz ürünleri cazip fiyat seçeneği ile kolayca alabilirsiniz.

Bebekler İçin En Uygun Giysi Modelleri

Bebek kıyafetleri kategori seçenekleri içerisinde yer alan üçlü bebek setleri, kız ve erkek bebek takımları, çoklu body setleri, pek çok üründen oluşan bebek hastane çıkış setleri ve organik bebek body seçenekleri bebeğinizin cilt sağlığına uygun ürünlerdir. Bebek kıyafetleri şirin tasarımları ve yumuşak dokulu kumaşlarıyla minik yavrunuza hak ettiği konforu sağlar. Zıbın setleri, karma renkli bebek takımları, 3’lü erkek bebek ürünleri ve kız bebek elbiseleri de en seçkin markaların kaliteli ürünlerinden oluşur. Carter's, Chicco ve Denokids Baby gibi seçkin markaların bebek kıyafetleri tüm zevklere hitap edebilen ürünlerdir. Moda trendlerine uygun çizgilerle tasarlanan bebek kıyafetleri canlı renk alternatifleri, sade ve desenli dokuma özellikleriyle bebeğinize giydirebileceğiniz kaliteli ve kullanışlı kıyafetlerdir. Kız bebekler için tasarlanmış bebek elbiseleri ise en göz alıcı bebek kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alan ürünlerdir.

Yeni doğan bebek kıyafetleri içerisinde çok tercih edilen ürünlerin başında tulumlar gelir. Karın bölgesinden açılan bebek tulum ve pijamaları rahatça bez değiştirmenize yardımcı olacak giysilerdir. Omuzdan çıtçıtlı veya esnek yakalı body setleri, yeni doğan bebek kıyafetleri içerisinde en çok kullanacağınız ürünler arasında bulunur. Önden açılan 2’li bebek takımlarını da ilk aylarda sorunsuz kullanabileceğiniz giysilerdir. Yumuşak dikişleri ve doğal kumaş özellikleriyle kolay kullanım olanağı tanıyan organik bebek ürünleri, bebekleriniz için seçeceğiniz en sağlıklı ürünlerdir. Esnek kol, yaka ve bel özellikleri sunan kız ve erkek bebek kıyafetleri ile tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Ebeveynlerin ve arkadaşlarının bebekleri için hediye alacak kişilerin, bebek kıyafetleri seçimlerini doğayla uyumlu ve cilde zarar vermeyen organik kumaşlardan yana yapmaları çok önemlidir.

İlk Aylar İçin Çok Alışveriş Yapmayın

Bebekler hemen geliştikleri ve çabuk büyüdükleri için ilk aylara yönelik bebek kıyafetleri alımlarınızı çok miktarda yapmanız doğru olmaz. Üç aydan sonraki gelişimleri hızlanacağı için ileriki dönemlere uygun bebek kıyafetleri alışverişlerinizi artırabilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyacı oranında giyim ürünü alırsanız, hiç kullanamayacağınız bebek kıyafetleri almış olmazsınız. Seçkin markaların sunmuş olduğu, şık tasarımlı ve kaliteli bebek kıyafetleri ürünlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Bebeğinizin gereksinimi olan tüm giysileri satın almak için kategori ürünlerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.