Bebek Bezi

5267 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bebeğiniz Bebek Bezi ile Güvende

Bebekler doğdukları andan itibaren tuvalet eğitimini tamamlayacakları süreye kadar doğal ihtiyaçlarını karşılamak için bebek bezlerine ihtiyaç duyuyor. Bebeklerin cildine ekstra hassasiyet gösteren bebek bezleri, pratik kullanım kolaylığı ile ebeveynlerine bebeklerinin konforu konusunda yardımcı oluyor. Birbirinden değişik marka seçenekleri ile çeşitlilik gösteren bebek bezleri, farklı bebek bezi numaraları ile bebeğinizin yaşına ve kilosuna uygun olarak üretiliyor. Bütün bebek bezleri klinik testlerle, uzman yetkililer tarafından onaylanarak siz tüketicilerinin beğenisine sunuluyor. Tek kullanımlık olan bebek bezleri 24 saate kadar olan etkili koruma özelliği ile, idrarı anında emerek bebekleriniz için uzun süren bir kuruluk sağlıyor. Bebeğinizin çok daha huzurlu hissetmelerine yardımcı olmak için üretilen bebek bezi fiyatları; emme kapasitesi, incelik ve kalınlık, olarak sizlere seçebileceğiniz farklı markalarda ve modellerde alternatif tercihler sunuyor. Markalar içerisinde bulunan; Prima bebek bezi, Komili bebek bezi, Sleepy bebek bezi ve Huggies bebek bezi yararlanabileceğiniz ürünler içerisinde yer alıyor.

Bebek Bezi Modelleri

Bebeğinizin yaş aralığına ve kilosuna göre değişiklik gösteren bebek bezi modelleri, her bedene uygun olarak tasarlanıyor. Yenidoğan bebekler için, çok daha hassas bir yapıya sahip olan bebek bezleri, bebeğinizin hijyenine önem veren dokusu ile gün içerisinde yenidoğan bebeğinizin mutlu ve huzurlu hissetmesini sağlıyor. Bebek bezi numaraları ile sizlere yardımcı olan ürünler, bebeğiniz için en ideal ürünü almanızı amaçlıyor. 1 ile 6 numara arasında değişiklik gösteren bebek bezi numaraları, bebeğinizin kilosuna ve yaşına göre seçebileceğiniz değerler içerisinde yer alıyor. Prima bebek bezi modelleri içerisinde genellikle yenidoğan bebekler için tasarlanan 1 numaralı bezler, 2 ile 4 kilo arasında olan bebekler için ideal oluyor. 2 numaralı bebek bezleri ise, 3 ile 7 kilo arasındaki bebekler için mini boy adıyla üretiliyor.

Bebek bezi numaraları içerisinde orta ebat olarak geçen 3 numaralı bebek bezleri, 4 ile 9 kilo aralığındaki bebeklere, 4 ve 5 numaralı bezler ise genellikle 7 ile 18 kilo ağırlığındaki bebekler için siz tüketicilerine sunuluyor. Komili bebek bezi modelleri içerisinde yer alan 6 numaralı bezler, 15 ve üzerindeki kilolara sahip bebekler için uygun oluyor. 1 ile 6 numara arasında yer alan bütün bebek bezleri uluslararası standart ölçü kalıbına ideal olarak tasarlanıyor. Hareketli bebekler için ekstra rahatlık sağlayan külot bez modelleri, yerinde duramayan bebekler için hızlı değişim alternatifi sunarak siz tüketicilerine kolaylık sağlıyor. Külot bez modelleri de aynı bebek bezi numaralarına sahip olarak üretilerek, hareketli bebeklerin sağlığına önem veriyor. Enerjik bebeklerinize külot bez alırken Prima bebek bezi, Komili bebek bezi, Sleepy bebek bezi ve Huggies bebek bezi modellerini tercih edebilirsiniz.

Bebek Bezi Fiyatları

Bebek bezi fiyatları; alacağınız ürünün markasına, ürün sayısına, yaş aralığına ve kumaş özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Pamuk gibi yumuşacık kumaşlarla üretilen bebek bezleri her bütçeye uygun olarak farklı marka alternatifleri ile tüketicilerine çeşitlilik sağlıyor. Bebek bezleri aylık kullanım paket seçenekleri ile bütçenize ekstradan yardımcı olarak sizlerin her daim avantajlı olmanıza yardımcı oluyor. Bebek bezinin kalitesini yükselten özellikler içerisinde yer alan; emme gücü, kumaş direnci, yan bantların kullanışlılığı, dayanıklılık gibi unsurlar bebek bezi fiyatları konusunda değişiklik gösteren nitelikler içerisinde yer alıyor.

Sleepy bebek bezi, kimyasal içermeyen ipeksi yapısı sayesinde bebeğinizin cildinize uygun olarak özenle tasarlanıyor. Doğal emici yapıya sahip lif dokusu ile bebeğinizin ihtiyacı olan korumayı sizlere sunan bebek bezleri hipoalerjik ürün garantisi sağlıyor. Sıvıyı hapsederek bebeğinizin rahat hareket edebilmesine imkân sağlayan Huggies bebek bezi modelleri, esnek kumaş özelliği ve ekstra hava geçirgenliği sayesinde yenidoğan bebeğinizin cildiyle mükemmel bir uyum sergiliyor. Bebek bezleri nefes alabilen malzemeleri sayesinde gün boyu hava akışı sağlayarak bebeğinizin cildini nemli tutmaya yardımcı oluyor. Böylelikle gün içerisinde bebekleriniz kendilerini çok daha iyi, mutlu ve enerjik hissediyor.

Yenidoğan bebeklerden başlayarak kilo artışına göre yükselen bebek bezleri, normal bez olarak ya da külot bez olarak farklı bebek bezi numaraları hassasiyetine uygun olarak üretiliyor. Bebeğinizin cildine önem veren Prima bebek bezi, Komili bebek bezi, Sleepy bebek bezi, Huggies bebek bezi fiyatları her bütçeye uygun olarak siz tüketicilerinin beğenisine sunuluyor.