Barbie Oyuncak Bebek

5327 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Barbie Oyuncak Bebek

Çocukların Dünyasına Hitap Eden Barbie Oyuncak Bebek

Barbie bebek ile çocuklarınıza eşsiz bir zaman dilimi armağan edebilirsiniz. Markanın bünyesinde bulunan ve çocukların dünyasına hitap eden bu oyuncaklar fazlasıyla sevilen materyallerdir. Barbie oyuncağının ortaya çıkışı ve kullanılışı 1970’lere dayanır. O günden bu yana hayatınızda yerini alan ve oyuncakçılarda da sıklıkla bulunan bir üründür. Barbie oyuncak bebek dış görünüşü ile güzelliği ifade eder. Vücut hatlarının ince ve uzun olmasıyla ön plana çıkar. Güzel bir yüze sahip olması onu ilgi çekici kılar. Ayrıca fark ettiyseniz bu oyuncaklar sarışın bebeklerden oluşur. İçlerinde saçı siyah olan modelleri oldukça azdır. Genelde sarı saçlı ve beyaz tenli olarak tasarlanırlar. Üstelik üzerlerindeki elbise de pembe ve beyaz olacak şekilde yer alır. Elbiseleri de oldukça şık ve güzel bir görünüme sahiptir. Kız çocuğunun dünyasına hitap edecek ne varsa o şekilde tasarlanır. Barbie oyuncak bebek arabası set olarak aldığınız zaman karşınıza çıkar. Bu setler içerik olarak kimi zaman değişkenlik gösterir. Bazen araba ile beğeniye sunulur. Bazen de ev maketi ile satışa çıkar. Marka, çocukların ilgisini uyandırmayı amaçlar. Onların dikkatini çekecek şekilde tasarımlar geliştirir. Özellikle kız çocukları düşünülerek üretilen bu eşsiz tasarımlar, onların dünyasına hitap eder. Sadece kız çocuklarının tercihi doğrultusunda ürün skalası genişler. Arabalı olan setlerde araba modelleri de değişkenlik gösterir. Kimi zaman üzeri kapalı olan modeller yer alırken; bazen üzeri açık olanlar beğeniye sunulur. Üstelik araba renkleri de burada değişkenlik gösterir. Kullanıcılar tarafından genel olarak açık renkler tercih edilir çünkü Barbie bebek pembe ve beyazla bütünleştiği için aracın da ona uyum sağlaması istenir. Araç renkleri beyaz, pembe ya da kırmızı olacak şekilde farklılaşır. Burada Barbie’yi aracın içine oturtacak şekilde öne çıkan bir tasarım söz konusudur. Kız çocukları için özellikle renkli bir dünya Barbie üzerinden inşa edilir. Onların hayal dünyası da bu şekilde beslenir. Çocuğunuz için istediğiniz bir ürüne bu alanda rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Trendyol ile kaliteli setler eşliğinde satışta yerini alan oyuncaklara ulaşabilir, çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

Çocukların Dünyasına Hitap Eden Barbie Oyuncak Bebek

Kız çocukları için özel olarak tasarlanan Barbie bebekler onların hayal dünyasını tamamen yansıtacak bir gelişime sahiptir. Barbie bebek oyuncak seti ile çocuğunuzun evcilik anlarını eğlenceli bir zamana dönüştürebilirsiniz. Setlerin içinde Barbie için farklı kıyafetler ve saçlarını taraması için tarak, ayna, ayakkabı gibi ürünler yer alır. Böylece daha iyi vakit geçirme şansları olur. Çocuğunuz, bebeğini her gün farklı giydirebilir, saçlarını tarayabilir ya da dışarı çıkarabilir. Özellikle evde oturmayı sevmeyen ve canı sıkılan çocuklar için bu tür faaliyetler oldukça fazla önem taşır. Ayrıca setlerin içinde Barbie’nin evi ve mutfağı da yer alır. Onu beslemek ya da uyutmak için gerekli olan her materyale burada yer verilir. Özellikle tüm bu ürünler çocuğunuzun sağlığı için de kaliteli bir tasarımdan geçer. Her biri kanserojen içermeyen maddelerden oluşur. Kullanıcıya sunulmadan önce gerekli olan tüm testlerden geçerek satışa çıkar. Sağlık onaylı olması, kullanıcılar tarafından büyük önem taşır. Marka daima kız çocuklarınızın hayal dünyasını düşünerek hareket eder. Oyuncak Barbie bebek fiyatları da bütçenize uygun olan bir gelişime sahiptir. Trendyol’dan bu ürünlere rahatlıkla ulaşıp ihtiyacınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Setler farklı ürün çeşitliliğine sahip oldukları için değişkenlik gösterir. Bu durum fiyat açısından da farklılık yaratır. Bazı setler oldukça büyük ve kalabalık bir içeriğe sahiptir. Dolayısıyla fiyatı da artış gösterir. Eğer sadece bir Barbie bebek alacaksanız fiyatın daha düşük olduğunu görebilirsiniz. Yani genel fiyat dağılımı materyalin çoğunluğuna göre değişikliğe uğrar. Bunun dışında kalite açısından her ürün eşit bir dağılıma sahiptir. Tüm ürünler, kaliteden taviz verilmeden sizlere sunulur. İster set şeklinde isterseniz de tek olacak şekilde Barbie bebek alabilirsiniz. Markada oldukça geniş bir ürün skalası vardır. Bu aşamada çocuğunuzun zevkini daima göz önünde bulundurmalısınız. Cebinizi yakmayan fiyatlar eşliğinde anında istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Üstelik her biri yüksek kaliteden geçtiği için uzun süreli kullanımlarda çocuğunuza eşlik eder. Oldukça dayanıklı yapıda üretilen bu ürün, yaramaz çocukları bile dizginleyecek türdendir. Hiperaktif ve yerinde duramayan kız çocukları için hem dayanıklı hem de kullanışlı bir ürün olma özelliğini taşır. Üstelik şık ve güzel görünümü ile de çocuğunuza keyifli anlar yaşatır. Sadece ihtiyaca göre set şeklinde ya da tekli olarak sahip olabilirsiniz. Güzel ve zarif dış görünüşü ile çocuğunuz bebeğini yanından ayıramaz hale gelir. Kız çocuklarının daha dolu vakit geçirmeleri adına tasarlanan bu oyuncaklar onların dünyasında oldukça büyük yer edinir. Markanın bu eşsiz seçeneği sayesinde çocuğunuzun nasıl oyalayacağınızı dert etmeden gittiğiniz yere götürebilirsiniz. Çocuğunuz bebeği ile vakit geçirirken siz de işinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Trendyol üzerinden yavrunuzun zevkini ve seçimlerini göz önüne alarak ürün tercihinde bulunabilirsiniz.

Kaliteli Yapısı ile Barbie Oyuncak Bebek

Kaliteli Yapısı ile Barbie Oyuncak Bebek

Barbie oyuncak bebekler, tasarımı ve görünümüyle çocuğunuzun iyi vakit geçirmesi için ön plana çıkar. Sadece tek bir oyuncak üzerinden onlara güzel vakit sunabilirsiniz. Barbie bebek doktoru oyuncak set olarak satışa sunulur ancak bu oyuncak diğerlerinden farklı olarak eğitici yönünü de ön plana çıkarır. Doktor modeliyle çocuğunuz için bir rol modele dönüşebilir. Böylece çocuğunuz ileride yapmak istediği meslek hakkında fikirler edinmeye başlayabilir. Bebek, doktor olduğu için önlüğü beyaz olacak şekilde tasarlanır. Boyun kısmında bir adet steteskop bulunur. Aynı zamanda oyuncakla beraber ilaç malzemelerine de yer verilir. Çocuğunuz bu ürünler sayesinde oyun dünyasında doktorluğu tanıyabilir. Daha küçük yaşta beyninde doktorluğa dair bir ilgi uyanır. Ayrıca bununla birlikte onun dünyasında okumak ve eğitim de soyutsal bir şekilde bilinç altına işlenir. Bu eşsiz tasarımdaki bebeğin normal vücut hatlarının Barbie görünümünü taşıdığını görebilirsiniz. Sadece üzerinde yer alan önlüğü farklı bir yapıdadır. Oyuncak küçük Barbie bebek ise boyutsal açıdan daha ufak çaplıdır. Yani ebatsal olarak küçük ancak görünüş açısından diğerlerinden bir farkı yoktur. Bu alanda mevcut olan bebek çapları büyük, orta ve küçük olacak şekilde dağılım gösterir. Bu tarz durumlarda devreye fiyat farkı girer. Eğer daha büyük çaplı bir bebek alırsanız fiyatı biraz daha yüksek olur. Küçük çaplı olanların fiyatı ise daha uygun bir gelişim gösterir. Markanın bünyesinde bulunan ürünler, farklı ebatlarda tasarlansa da kaliteleri eşit bir dağılım sergiler. Siz de çocuğunuzun yaşına göre ebat seçimi yapabilirsiniz. Çocuğunuz 0 ve 3 yaş arasındaysa küçük boyutlulardan yana bir tercihte bulunabilirsiniz. 3 ve 6 yaşında olanlar için orta ebatları ön plana çıkar. 6 yaşından büyük olanlar için de büyük boylu olanları sunulur. Onların yaş aralıklarını da göz önünde tutarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Her bebek modeli sadece ebat açısından farklılık gösterir. Bunun dışında görünümleri ve giyimleri arasında bir fark yoktur. Üstelik set olarak da küçük ya da büyük çaplı boyut seçiminde bulunabilirsiniz. Trendyol ile ihtiyacınızı anında gidermeye başlayabilirsiniz.

Barbie Oyuncak Bebek Çeşitleri

Barbie Oyuncak Bebek Çeşitleri

Barbie oyuncak bebekler daha ilk üretiminden bu yana kız çocukları tarafından her zaman sevilmiştir. Sizler de onların oyun dünyasına bu oyuncaklarla katkı sunabilirsiniz. Oyuncak Barbie bebek isimleri oyuncağa sahip olduktan sonra gelişen bir durumdur. Çocuklar oyuncakla çok fazla bütünleştiği için onlara isim koyma ihtiyacı duyabilir. Bu durum bebeğin çocuk dünyasında nasıl bir yer ettiğini de göz önüne serer. Özel ve farklı bir konuma sahip olan bu bebekler çocuklar tarafından daima ilgi duyulan tasarımlardır. Onlar için ayrı bir yere sahip olan bu bebekler, markanın bünyesinde çeşitli modeller ile gözleri doldurur. Çocuklar, sahip olduğu oyuncak bebekle bazen o kadar bütünleşir ki büyüdüklerinde bile saçlarını ve kıyafetlerini onlara yakın tasarlarlar. Hamile Barbie bebek oyuncak modeli de bazı çocuklar tarafından ilgi duyulan ve satın alınan bir seçenektir. Genelde biraz daha büyük olan kız çocukları için uygun bir boyuta sahiptir. Anneliği ve onun iç güdüsünü formül olarak taşıdığı için eğitici niteliği de vardır. Marka, çocuğunuzun daima kendisini daha mutlu hissedeceği tasarımlara yer verir ve üretimlerini ona göre yapar. Bu alanda istediğiniz ne varsa Trendyol’dan rahatlıkla bulabilirsiniz. Çeşitli Barbie oyuncakları ile marka sayesinde hemen tanışabilirsiniz. Markanın bünyesinde Barbie ile ilgili her çeşit materyal tek çatı altında bir araya gelir. Tekli olandan set şeklinde satışa sunulanlarına kadar her birine göz atabilirsiniz. Çocuğunuz için sahip olacağınız bu oyuncakla onları daha çok mutlu edebilirsiniz. Trendyol üzerinden istediğiniz ürünü tek tek inceleyip, dilediğiniz şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını okuyabilir, farklı fikirler ışığında karar verebilirsiniz. Yapacağınız seçimde çocuğunuzun zevkini daima göz önünde bulundurarak ona harika bir vakit sunabilirsiniz.

Çoklu Ürün Seçeneği ile Barbie Oyuncak Bebek

Çoklu Ürün Seçeneği ile Barbie Oyuncak Bebek

Markada mevcut bir geniş ürün skalası vardır. Daima çocuğunuzun zevkini göz önüne alarak tasarımlar gerçekleştirir. Çocuğunuza alabileceğiniz bir barbie bebek ile onun hayatına renk katabilirsiniz. Barbie oyuncak bebek kıyafetleri de ürün yanında çoklu olacak şekilde sizlere sunulur. Çocuğunuz için renkli ve işlevsel olan bu kıyafetler eşliğinde onlara güzel bir ortam hazırlayabilirsiniz. Kız çocukları için bebeğin kıyafetini her gün değiştirmek ya da bir yere giderken ona farklı bir kıyafet giydirmek büyük önem taşır. Tasarımcılar bunu göz ardı etmeyerek çocuğunuz için birçok kıyafet tasarımı sunar. Böylece sahip olunan Barbie bebek daha kullanışlı ve işlevsel olur. Barbie bebek fiyatları da bu doğrultuda farklı bir gelişim gösterir. Fiyatlar her bütçeye hitap edecek şekilde tasarlanır. Her ebeveynin rahatlıkla alabilmesi için uygun ölçütlerde alıcıya sunulur. Siz de çocuğunuz için en uygun fiyata kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz. Markanın ürün skalası geniş ölçeklere sahiptir. Tek yapmanız gereken istediğiniz bir ürünü seçmektir. Kalitesi onaylı olan bu oyuncaklarla çocuğunuz eğlenceli ve dolu dolu vakit geçirebilir. Onların oyun dünyasında yer edinen birçok oyuncağa göre daha kalıcı ve işlevsel bir yöne sahiptir. Üstelik kız çocukları için vazgeçilmez özellikler barındırır. Marka, çocuğunuzun zamanını eğlenceli geçirmesi için tasarımlarını farklı yönde geliştirmeye devam eder. Hatta oyuncak sayesinde giyimlerinden saçlarına kadar bir fikir sahibi olmaya başlarlar. Böylece çocuğunuz kendisine farklı bir alan edinmiş olur ve bir aktivite kazanır. Çocuklarınızın bu ürün ile daha dolu vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Siz de Trendyol üzerinden bu ürünü detaylı bir şekilde inceleyebilir, çocuğunuzun zevki dahilinde bir seçim yapabilirsiniz. Sayfamızda bulunan kullanıcı tavsiyelerini okuyabilir, karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Eğlenceli Tasarımları ile Barbie Oyuncak Bebek

Eğlenceli Tasarımları ile Barbie Oyuncak Bebek

Eğlenceli ve iyi vakit geçirmek için tasarlanan bu oyuncaklar çocuğunuzun dünyasını tamamen kapsayacak bir yapıya sahiptir. Onlar için bu ürüne sahip olup, gelişim çağlarına katkıda bulunabilirsiniz. Barbie bebek hem öğretici hem de eğlenceli bir taraf barındırır. Marka, üretimde işlevselliğe önem gösterir ve çocukların ilgisini uyandıracak tasarımlar üretir. Barbie bebekler vücut yapısı olarak uzun ve ince hatlara sahiptir. Örneğin, bu aşamada oyuncağın işlevselliğini kullanabilir, süt içmeyen ya da yemek yemeyen çocuklarınız için bu eşsiz ürünü örnek gösterebilirsiniz. Marka, üretimde çeşitliliğe oldukça önem gösterir. Çocukların hayal dünyasını geniş tutacak ne varsa tasarımlarında bir araya toplar. Örneğin set olarak aldığınız Barbie bebeğin yanında mutfak malzemelerin olduğu çeşitler de ilgi çeker. Çocuğunuzun mutfağa olan ilgisini uyandırabilir, ona farklı çekici alanlar sunabilirsiniz. Yemek yemeyi sevmeyen bir çocuğunuz varsa Barbie bebeğin mutfak oyuncakları ile bu noktada dikkatlerini çekebilirsiniz. Böylece mutfağa ya da yemeklere olan ilgiyi artırabilirsiniz. Markanın bu eşsiz tasarımı, çocuğunuz için eksik olan yönleri tamamlama açısından da önemli bir işleve dönüşür. Hem eğlence hem de eğitici yönü ile ön plana çıkarak onların hayatında önemli bir kalıba bürünür. Siz de çocuğunuz için sahip olacağınız bu oyuncakla onlara hitap eden ve gelişimlerine yardımcı olan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Farklı modeller eşliğinde dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Çocuğunuza bu eşsiz oyuncak sayesinde eğlenceli bir an sunabilirsiniz. Onların sıkılmadan keyifli vakitler geçirmeleri için markanın bu işlevsel ürününden yararlanabilirsiniz. Siz de çocuğunuzun zevkini göz önüne alarak Trendyol üzerinden ürün incelemesi yapabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Markanın bu eşsiz tasarımı ile onlara keyifli bir aktivite hediye edebilirsiniz.

Barbie Oyuncak Bebek Trendyol’da

Barbie Oyuncak Bebek Trendyol’da

Trendyol’da yer alan markanın çeşitli modelleri sayesinde dilediğiniz oyuncağa ulaşabilir, çocuğunuza harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Markanın bünyesinde bulunan Barbie bebeğin tüm modelleri, farklı tasarımlarıyla bütünleşerek kullanıcıya sunulur. Siz de çocuğunuzun beğenisini göz önüne alarak ona kaliteli bir zaman dilimi armağan edebilirsiniz. Marka, satışa sunduğu kaliteli ürünleri ile kullanıcılardan tam not almayı başarır. Özellikle bünyesinde yer verdiği bu eşsiz tasarımlar ile çocuğunuzun ruh sağlığını göz önüne alarak üretim yaptığını kanıtlar. Siz de Trendyol üzerinden gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilir, çocuğunuzun zevki dahilinde tercihte bulunabilirsiniz. Trendyol’un zengin ürün dünyası içinde ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermeye başlayabilirsiniz. Barbie Ken bebek ise erkek cinsiyetine sahip bir oyuncaktır. Barbie ismi altında erkekleri de düşünerek üretim yapan marka, kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Geniş bir ürün yelpazesi içinde, farklı tasarımlarla sizlere sunulur. Markanın erkek olan tasarımları da hem tekli hem de set şeklinde satışta yerini alır. Üstelik yanında çoklu kıyafet özelliği ile sizlere sunulur. Böylece çocuğunuzun giyim dünyasına bakış açısını genişletebilir, ona farklı alanlarda ilgi uyandırabileceğiniz tasarımlar alabilirsiniz. Markanın çeşitleri, daima kaliteli bir üretimden geçer. Dolayısıyla kullanımı ve işlemi fazlasıyla ön plana çıkar. Siz de Trendyol üzerinden dilediğiniz modele ulaşabilir, yavrunuza farklı bir aktivite kazandırabilirsiniz. Hem kız hem de erkek çocuk dünyasına hitap eden Barbie oyuncaklar eşliğinde çocuğunuzun hayal dünyasına katkıda bulunabilirsiniz. Markanın ürün seçeneklerini inceleyip, çocuğunuza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Oturduğunuz yerden online olarak ürün incelemesi yapabilirsiniz. Kaliteli ve işlevsel olan bu ürünler eşliğinde istediğinize sahip olabilirsiniz. Trendyol’da farklı tasarımlarla satışa sunulan Barbie oyuncaklardan dilediğiniz seçimi yapabilir, keyifli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.