Banyo Seti

2251 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Banyo Seti

Evin önemli bir yeri olan banyolarda kullanılan eşyalar ve aksesuarlar, sürekli göz önünde olduğu için seçiminde büyük özel gösteriliyor. Banyo seti ve takımları ise bu aksesuarların arasında hem işlevsel hem de dekoratif olması ile dikkat çekiyor. Son zamanlarda banyolar, pek çok farklı aksesuar çeşidi ile canlandırılıyor. Halı, bitki, terlik, perde, paspas, renkli aksesuarlar ve banyo setleri, farklı renkleri ve desenleri ile banyolarda yer alıyor. Banyo setlerinin görevi, banyodaki dağınıklığı toplamak olduğu için düzenli ve şık ortamlar oluşmasını da sağlıyor. Banyonuzun tarzına ve zevkinize göre aralarında tercih yapabileceğiniz onlarca çeşidi olan banyo setleri, rahat kullanım alanları sunuyor. Trendyol banyo kategorisi içerisinde yer alan banyo setlerinin farklı çeşitleri ile bulunuyor. 

Tarzınıza ve İhtiyacınıza Göre Banyo Seti

Doğru banyo seti almak için öncelikle tarzınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Banyo setleri genellikle diş fırçalığı, katı ve sıvı olmak üzere banyo sabunluk seti, pamukluk, tuvalet fırçası ve banyo kovasından oluşuyor. Pek çok eşyadan oluşan banyo setleri, misafirleriniz ve sizin için banyonuza şıklık katıyor. Banyonuza farklılık katan banyo setlerinin yer ve duvar renklerinize göre seçilmesi gerekiyor. Ağırlıklı olarak beyaz renkten oluşan banyolar için uygun bir model seçmek, bu alanın havasını değiştiriyor. Trendyol'da farklı renklerden oluşan banyolar için uygun 5'li banyo seti çeşitleri bulunuyor. Ayrıca, banyo setleri üretildikleri malzemelere göre de farklılık gösteriyor. Tarzınıza ve zevkinize göre tercih edeceğiniz banyo setleri arasında bambu banyo seti ve porselen banyo seti çeşitleri de bulunuyor. Her birinin banyonuza katacağı hava, farklı bir ortam yaratılmasını sağlıyor. Bazıları sadelik katarken bazıları da renk ve canlılık katarak sizi en doğru şekilde yansıtıyor.

Akrilik banyo seti, daha sağlıklı olduğu için uygun renklerinden biri tercih edilerek kullanılıyor. Banyonuz küçükse, daha büyük ve aydınlık göstermek için açık renklerden oluşan seramik banyo setlerini tercih etmeniz tavsiye ediliyor. Çocuklarınızın banyosu için seçim yaparken ise akrilik ve bambu gibi zor kırılan ya da kırılmayan malzemelerden üretilmiş banyo setlerinden uygun renkte olan modeli kullanmak rahatlık sağlıyor. Trendyol'da bulunan ve çöp kovası ile klozet fırçasından oluşan 2'li banyo setlerinden en ideal olan modeli seçerek, banyonuzun ihtiyacını karşılayabiliyorsunuz. Banyonuzun dekorasyonunu değiştirmek için öncelikle banyo setlerinden başlamanız kolaylık sağlıyor. Son günlerde banyolarda kullanılan siyah ve kahverengi gibi koyu renkler, banyonuzda tezgah üzerinde duran setler ile değişiyor. Farklı renk, desen ve malzemelerden üretilmiş olan banyo setlerine Trendyol aracılığı ile ulaşarak banyonuza uygun bir seçim yapabiliyorsunuz. 

Banyo Setleri Fiyatları 

Banyo setleri, banyolarınızın dekorasyonunu etkileyen, zevkinize ve ihtiyacınıza göre tercih yapabileceğiniz, farklı modellere sahip aksesuarlardır. Setler; 2'li, 3'lü, 4'lü ve 5'li olmak üzere desenleri, renkleri ve üretildikleri malzemelere göre çeşitlilik gösteriyor. Banyo seti fiyatları farklı faktörler tarafından belirleniyor. Malzeme cinsi, model ve markaya göre fiyatları değişen setler, içerisindeki ürünlerin sayısına göre de artabiliyor ya da azalabiliyor. Ayrıca, bambu, porselen ya da seramik malzemelerden üretilen banyo setlerinin fiyatları cam, akrilik ya da metal olan modellere göre daha farklı oluyor. Fayans, banyo dolaplarınız ve raflarınızın rengine ve desenine uygun banyo seti seçimi ile şık bir görünüme kavuşturuyor. Ayrıca, bütçenize uygun seçim ile banyonuzu renklendirebiliyor ya da sadeleştirebiliyorsunuz. Trendyol'da bulunan uygun fiyatlı banyo seti modelleri arasından banyonuzun tarzına ve bütçenizi sarsmayacak birini tercih ederek dekorasyonunuza farklı bir hava katabiliyorsunuz.