Banyo & Duş Ürünleri

33297 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Banyo & Duş Ürünleri

Banyo ürünleri; sabun, duş jeli, duş kremleri gibi ihtiyaca yönelik ürünlerden oluşur. Cildinize ihtiyacı olan nemi ve bakımı sağlayan ürünler hoş kokularıyla da ferahlık hissi verir. Cilt tipinize uygun jel ve kremler cildin temizlenmesine, beslenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Meyve esanslarından üretilen jeller aynı zamanda cildinize hoş bir koku verir. Nemlendirme ve beslemenin yanı sıra sıkılaştırıcı, uyandırıcı ve pürüzsüzleştirici etkiler yaratan ürünlerle banyo sırasında vücut bakımınızı da yapabilirsiniz.

Birbirinden Hoş Kokulu Sabun ve Duş Jelleri

Sabun ve duş jeli vücudunuzu temizlemekle kalmaz, aynı zamanda cildin ihtiyacı olan bakımı da yapar. Sabun kullanmayı sevenler için doğal ürünlerden faydalanarak üretilmiş olanlar aynı zamanda cildi besler. Zeytinyağlı, kükürtlü, meyve özlü ve gliserinli çeşitleri bulunan sabunlar cildin pH dengesiyle de uyumludur. Fakat yine de cilt tipinize uygun sabunu kullanmak daha etkili bir bakım yapmanızı sağlar. Eğer çok kuru yapılı bir cildiniz varsa zeytinyağlı ve gliserinli sabunları tercih etmelisiniz. Daha yağlı bir cilde sahipseniz kükürtlü, killi ve beyaz sabun cildinizin ihtiyacı olan dengeyi bulmasını sağlar. Sabun kullanmayı sevmeyen ya da duş jellerinden vazgeçmeyenlerdenseniz, farklı zevklere hitap eden duş jellerinden size uygun olanı bulabilirsiniz. Okyanus ferahlığı, çiçek bahçesi, yosun özleri, aromatik yağlardan üretilen jeller cildinizi temizlerken pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olur. Hassas bir cildiniz varsa bitkisel içerikli duş jelleri ve dermokozmetik ürünleri tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkek cilt tipleri farklıdır. Duş jelleri, kadın ve erkekler için cilt tiplerine özel ayrı esanslar kullanılarak hazırlanır.

Yumuşacık Bir Cilt İçin Duş Kremleri

Tam vücut bakımı için temizlik, peeling ve nemlendirme önemlidir. Vakti olmayanlar ya da bakıma çok fazla vakit ayırmak istemeyenler için özel geliştirilmiş duş kremleri, hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de cildinizi ihtiyacı olan bakıma kavuşturur. Her cilt tipine uygun üretilen duş kremleri ile tüm bakımınızı duşta rahatça yapabilirsiniz. Duş bittikten sonra vücudu nemlendirmek için kullanılan kremler suyla daha aktif hale gelir ve sürüldüğü andan itibaren ihtiyacınız olan nemi ıslak cilde hapseder. Cildinize yumuşaklık, ferahlık verir ve ipeksi bir görünüme kavuşturur. Duş kremleri kullanıldıktan sonra ekstra bir nemlendiriciye gerek kalmaz. Hızlı ve pratik bir şekilde uygulanan kremler ciltte yağlı ve yapış yapış bir his bırakmaz. Meyve özleri, çiçek esansları ve sütlerden hazırlanan çeşitler vücudunuza uyumlu kokuyu bulmanıza da imkan tanır. Farklı cilt tiplerine özel geliştirilmiş içerikleriyle cildinize ihtiyacı olan bakımı sunar. Banyo ve duş ürünleri kullanarak siz de her duşta kendinizi şımartabilirsiniz.

Bebeğinize Özel Banyo Ürünleri 

Bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha hassastır ve bu nedenle daha özel bakım ister. Bebeğinize uygun duş ürünleri kullanmak bebeğinizin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bebeklere özel üretilmiş bebek banyo ürünleri ile bebeğinizin bakımını güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Bebek duş ürünleri Hindistan cevizi sütü, argan yağı, kayısı ve papatya özü gibi doğal malzemelerden üretilir. Doğal ürünler hem bebeğinizin cildine gereken bakımı yapar hem de rahatlamasını sağlar. Dinlendirici etkisi bulunan duş jelleri, bitkisel özleri sayesinde bebeğinizin vücudunda ferahlık hissi yaratır. Sonrasında kullanacağınız kremi bebeğinize masaj yaparak yedirebilir, daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Alerji ve hassasiyet testlerinden geçerek üretilen ürünler, bebeğinizin cildine bakım yaparken aynı zamanda korunmasına yardımcı olur. Daha özenli ve hijyenik bir bakım için bebeğinize özel üretilmiş banyo ürünlerini kullanabilirsiniz. Trendyol'un  bölümünü ziyaret ederek uygun fiyatlı ve kampanyalı ürünlerine göz atabilir, bebeğinize uygun duş ürününü bulabilirsiniz.