Bahçe Dolabı

162 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bahçe Dolabı

Bahçe Dolabı İle Evinize Şık Bir Hava Katın

Bahçe dolabı bahçeli evlerde yaşayan kişiler için son derece kullanışlı ve de bir o kadar da pratik bir çözümdür. Birçok modelde çeşitleri olan bahçe dolapları ile gerekli düzenlemeleri yapabilir ve de kötü ve dağınık görüntüden kurtulabilirsiniz. Geniş, iki kapılı ya da üç kapılı modelleri ile ihtiyacınıza göre birçok ürün çeşidini bulabileceğiniz oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bahçe sulamak için kullandığınız hortumu koyabilir, bahçe işleri için gerekli alet ve edavatları koyabilir hatta bahçe ayakkabı dolabı ile ayakkabılarınızı dahi dilerseniz orada saklayıp koruma altına alabilirsiniz. Su geçirmez bahçe dolabı çeşitleri ile de kışın yağmurdan ve de kardan koruyabilmeniz mümkün olmaktadır. Hatta temizlik yaparken üzerinden hortum ile su dökerek de ulaşılması zor olan noktaları rahatlıkla temizlemeniz de mümkün olmaktadır. Hem balkon hem de bahçelere uygun olarak dilediğiniz ölçülerde dolap çeşitleri ürünler arasında yer almaktadır. Koymayı planladığınız yere göre elverişli dolapları konumlandırabilir ve dekorasyonunuza ya da zevkinize uygun olan tasarımları seçebilirsiniz. Bahçe mobilyalarınız ile uyumlu olabilecek renklerde ve materyaller ile tasarlanmış birçok model seçeneğinden sizin için uygun olan bahçe dolaplarından birini seçebilirsiniz. Nasıl bir bahçe dolabı aradığınıza göre bahçe dolap modelleri arasından geniş ürün yelpazesi sayesinde dilediğiniz tarzda ürünü satın alabilmeniz son derece mümkündür. Koltuk altlarına, ardiyeye ya da balkonun bir köşesine koyduğunuz birçok malzeme ve eşyaları, bir gün bir işe yarayacağını düşünerek sakladığınız birçok şeyi doğru depolama ve saklama çözümleri ile ortalıktan kaldırabilir ve yaşam alanınıza yer açabilirsiniz. Dağınık görünümden kurtulmanız yaşam alanınıza da oldukça ferahlık katacaktır. Dekorasyonunuza uygun ahşap, metal, plastik, pvc malzemeleri ile tasarlanmış bahçe dolaplarından birini seçerek hayatınızı kolaylaştırırken bir yandan da yaşam alanlarınızı güzelleştirecektir. Bahçelere ve de balkonlara şık bir hava katacak bu dekorasyon ürünlerinden beğendiğinizi seçebilirsiniz. Teraslarınızda da kullanabileceğiniz bu bahçe dolapları ile saklamak istediğiniz eşyaları içlerine koyup ihtiyacınız olduğu anda hemen elinizin altında olacak şekilde kullanmanızı sağlayacak oldukça işlevsel ürünlerdir. Birçok kişi tarafından kullanılan bahçe dolapları, yılın her günü ve de her anı size pratiklik sağlayacaktır.

Dağınıklığı Bahçe Dolabı İle Ortadan Kaldırın

Bahçe depolama dolapları birçok eşyanın ortadan kaldırılmasını sağlayabilir ve evinizin her yerinin bir düzen içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda balkon, teras, bahçe gibi birçok alana da renk katabilecek ürün modelleri ile görsel olarak da tarzınızı konuşturabilirsiniz. Su geçirmez ürünler ile de iç ve dış mekanlarda da kullanabileceğiniz ürünler ile uzun süre kullanım sağlanabilmektedir. Yağmur, kar, güneş ışığı gibi her türlü hava koşullarına uygun olarak üretilmektedirler. Bu da tercih edilmeleri açısından en büyük etkenler arasında yer almaktadır. Bahçe malzeme dolabı ile bahçe işlerinde kullanılan bütün aletleri içerisinde saklayabilmeniz mümkündür. Kaliteli işçilik ile üretilen malzemelerden üretilmiş olup hava koşullarına uygun olarak kullanılabilmektedir. Raflı, kapaklı ve kilitli modelleri de bulunmaktadır. Takım çantası, bahçede kullanılması gereken aletler, hortumlar, ayakkabılar, ardiyeye kaldırdığınız eşyalar gibi birçok işinize yarar eşyayı bu dolapların içine koyup uzun süre saklayabilirsiniz. Bahçe saklama dolabı sayesinde hiçbir yere koyamadığınız her türlü eşyalarınızı geniş iş hacmi ile saklayabilirsiniz. Bu kullanım avantajı oldukça işinize yarayacak ve bahçenizde ya da balkon ve teraslarınızda fazlasıyla yer açılmasını sağlayacaktır. Bahçe dolapları soğuk ve neme dayalı ve özenle seçilmiş malzemelerden üretilmekte ve güneş ışıklarında da hiçbir şekilde zarar görmeyecek şekilde üretilen birçok model bulunmaktadır. Güneş ışıklarına dayanıklı bu ürünler renkleri solmadan uzun süre sağlamlığını koruyacaklardır. Bahçe, teras ve balkonlarda düzenlemelerde kullanılan bu ürünler tamamlayıcı olup son derece şık ve aynı zamanda da pratik ürünler kategorisindedir. Evinizde ya da bahçenizde daha fazla depolama alanına gerek duyuluyorsa ihtiyacınıza yönelik bir dolap seçimi son derece doğru bir karar olacaktır. Dolapların içinde de dağınık bir görüntü olması istenilmiyor ise raflı ürünlerin içerisine koyabileceğiniz kutular ile de son derece düzenli bir görünüm sağlanabilmektedir. Böylece eşyaları kamufle edebilir ve istediğiniz zaman aradığınız şeyi kolaylıkla bulabilmeniz de mümkün olmaktadır. Düzen seven kişiler için oldukça kullanışlı ve de pratik olmaktadır. Bahçe ya da balkonunuzdaki mevcut alana göre bulabileceğiniz birçok modelde tasarımlar bulunmaktadır. Küçük ve de büyük alanlar için pek çok farklı renkte ve tasarımda üretilen dolaplar ile vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır.

Dilediğiniz Tarzda Bulabileceğiniz Bahçe Dolabı Ürünleri

Evinizde kullanabileceğiniz tarzınıza uygun birçok model bulabilirsiniz. Plastik bahçe dolabı çeşitleri ile iç ve dış mekanlarda farklı raf seçimlerinde modelleri tercihinize göre bulabilir ve de satın alabilirsiniz. Raf taşıma kapasitesine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Saklayıp kaldırmak istediğiniz eşyalara göre buna dikkat ederek ürün özelliklerine bakmanızın size faydası olacaktır. İki ya da daha çok kapılı ürün modelleri de bulunmaktadır. Kuru kalması için yükseltilmiş alt zeminleri yüksek tutulmaktadır. Aynı zamanda yağmur sızıntılarına karşı da izolasyonları bulunmaktadır. Böylece dış mekan olan teras, açık balkon ve bahçelerde de kullanılması mümkün kılınmaktadır. Satın alınan ürünler demonte olarak gelmekte olup kolaylıkla kurulumları yapılabilmektedir. Raflı plastik bahçe dolabı modelleri de oldukça fazla eşyanın saklanmasını sağlamaktadır. Böylece ortalıktaki kalabalığın kaldırılmasını sağlarken aynı zamanda da görsel yönden eviniz ferahlık kazanacaktır. Dış mekanlarda kullanılmak üzere işlevsel ürünler arasında metal bahçe dolabı da yer almaktadır. Kreatif tasarımlı modelleri ile farklı ebatlarda birçok ürün bulunmaktadır. Farklı renkleri ile de her tarza uygun modelleri ile evlere ve de bahçelere renk katmaktadır. Sağlamlıkları ile öne çıkan metal dolaplar kullanıldıkları mekanlarda verimli bir kullanım sunmaktadır. Eşyaların düzenli bir şekilde saklanmasını sağlarken aynı zamanda da geniş iç hacimli modelleri de birçok eşyanın ortalıktan kaldırılmasını sağlayacaktır. Pvc bahçe dolabı modelleri de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Farklı raf ve kapı seçenekleri ile ihtiyaca yönelik birçok tasarım bulunmaktadır. Asma kilit takılabilir ve de koruma altına alınabilmektedir. Suya karşı korunaklı olması açısından yerden yüksek bir şekilde üretilmektedir. Farklı renkte tasarımları ile kullanılacak alanlarda mobilyalar ile uyumlu olarak görsel yönden de dikkat çekici olacaktır. Raf sayısı değişkenlik gösteren modeller arasından ihtiyacınıza yönelik ürünü seçebilme imkanınız bulunmaktadır. Asma kilit takılabilir modeller de isteğe göre tercih edilebilmektedir. Bahçe mobilyalarınıza ya da teras, balkon mobilyalarınıza uygun olan materyallerden üretilen dolap seçenekleri kapı sayıları, raf sayıları, ağırlık taşıma kapasitesi gibi dikkat edilmesi gereken birçok özelliğe de sahiptir. Bahçe dolabını konumlandırmak istediğiniz yere göre de ebatları ön plana çıkmaktadır. Dar bir alan ise tek kaplı ya da iki kapılı bir model uygun olacakken, daha geniş alanlar için daha genişe batlardaki modellerin terci edilmesi gerekmektedir. Yükseklik de göz önüne alınması gereken bir diğer konudur.

Bahçe Dolabı İle Dış Mekânlarınızı Güzelleştirin

Bahçe balkon dolapları model yelpazesi oldukça geniş olmakla beraber birçok farklı tasarım ile işlevsel ürünlerdir. Bu dolaplar ile bahçenizde ya da balkonunuzda oluşabilecek kirli görüntüye son verebileceksiniz. Konumlandığı alanı çok daha fazla kullanışlı hale getirecektir. Alan genişliği kazanmanızı sağlayacaktır. Bu sayede istediğiniz her şeyi rahatlıkla bulabilecek ve tüm eşyalarınızın düzenli bir halde yerleştirilmesi mümkün olacaktır. Bahçe keyfini bozacak görüntü kirliliğini de ortadan kaldıran bu bahçe dolapları ile yaşam alanlarınızı daha keyifli bir hale getirebilmeniz mümkün olacaktır. Bahçenin genişliğinin nasıl olduğundan ziyade doğru bir dekorasyon ile konumlandırılan eşyalar ile bir bütün olarak kullanılabilecek pek çok çeşitte ürün ile dekorasyonunuza uygun modeli seçebilmeniz mümkündür. Bol bol ziyaretlerin olduğu bahçeli evlerde düzenli ve doğru bir görünüm sağlamak adına fazlasıyla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadırlar. Bahçe sandık dolap ürünleri de bahçenizi düzene sokmak ve daha güzel ve de düzenli bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Bahçe sandık dolapları birbirinden farklı modelleri ve şık tasarımları ile birçok renkte bulunmaktadır. Kalite kontrollerden geçerek gerekli sağlık şartlarını sağlayan depolama çözümleri sunmaktadır. Kaliteli plastik ürünlerden, ahşap ürünlerden ya da metal ürünlerden oluşan birçok materyale sahip ürünler bulunmaktadır. Darbe ve paslanmaya karşı dayanıklı ürünlerdir. Şık bir görünüm sağlar ve modern bir hava katmaktadır. İstenildiği takdirde üzerine bahçe objeleri de koyabilir ve böylece şık bir görünüm de elde etmeniz mümkün olabilmektedir. Bahçe aksesuarları ile de süsleyebilir tarzınıza göre şekillendirebilirsiniz. Bahçe eşya dolabı yer sıkıntısı çekmeden birçok eşyanızı kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda suya dayanıklı ürünler olup dış mekanda rahatlıkla kullanılabilmesi mümkündür. Depolama dolapları sayesinde oyuncaklar, bahçe aletleri, kullanılmayan eşyalar saklanabilmektedir. Ancak düzenli bir şekilde periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Kimi dönemlerde, özellikle de kış aylarında havalandırılması kullanım açısından tavsiye edilmektedir. Dolap materyallerinin dış mekanlara yönelik olarak üretilmiş olması da dayanıklı olmalarını sağlamaktadır. Aksi takdirde paslanma ya da renginin solması, formunu kaybetmesi gibi sonuçlara neden olabilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen bahçe dolapları uzun ömürlü olacakları gibi aynı zamanda da rengini kaybetmeden ve de paslanmadan ya da ahşap ise çürümeden kullanılmasını sağlayacaktır. Eşyaların küflenmesi gibi bir durum ile de karşılaşılmamasını da sağlamaktadır.

Hortumlarınız İçin Özel Kullanışlı Bahçe Dolabı

Bahçe hortum dolabı ürünleri rattan, plastik ya da metal gibi materyallerden üretilmektedir. Bahçenizde bir duvara monte edebileceğiniz bu ürünler ile hortumları ortadan kaldırabilir ve de bahçenizde bir düzen sağlayabilirsiniz. Birçok farklı renkte ve modelde ürün çeşitleri bulunmaktadır. Dört mevsim koşullarına uygun olarak her daim kullanılabilmektedir. Bahçe hortumları hem uzunlukları dolayısı ile hem de yapıları gereği ayaklara dolanabilmekte ve de istenmeyen kazalara neden olabilmektedir. Aynı zamanda plastik olmaları nedeni ile de delinebilme ya da kopma gibi durumlar ile de karşılaşılması olası durumlar arasındadır. Bu nedenlerden ötürü düzgün bir şekilde saklanması birçok yol açabileceği sorunun ve de durumun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bu ürünlerden olumlu geri dönüler alınmış ve de gün geçtikçe tercih edilen ürünler arasında da yer alarak kullanılmaktadır. Kilitli bahçe dolabı ürünleri de 2 ya da 3 kapaklı olmak üzere hava koşullarına uygun olarak üretilen ürünler arasında yer almaktadır. Dış mekânda kullanıldığında emniyetli olması ve eşyalarınızın korunması için kilitli sistemler oldukça tercih edilmektedir. Bahçe dolabı seçiminde özellikle bahçe, balkon, teras kullanımlarına uygun olarak üretilmiş olunmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanılan malzemelerin hava şartlarından etkilenmeyecek şekilde üretilmiş olması tercih kriterlerinizden biri olmalıdır. Bu konuya dikkat edilmediği takdirde yağmur gibi durumların olumsuz sonuçların oluşmasına neden olabilmesi mümkün olmaktadır. Fiyatlarından ziyade ürünlerin kalitesine özen göstermek, bunun yanında da ürünün ne kadar uzun süre kullanılabilir olduğuna dikkat etmek gerekmektedir. Seçim yaparken kaliteyi baz alarak tercihlerde bulunulması tavsiye edilmektedir. Uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli ve de şık ürünler tercih etmek çok daha kullanışlı ve de bütçe dostu olacaktır. Aksi takdirde bir sonraki sene değiştirmek zorunda kalınması mümkün olmaktadır. Birçok bahçe dolabı markaları oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bahçe dekorasyonunuza uygun ürünler ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Modern ve şık görünümlere sahip birbirinden farklı birçok tasarımı bulabilmeniz mümkündür. Sizin için en uygun olan modeli bulup tercih etmeniz yeterli olacaktır. Ürünü aldıktan sonra geriye kalan tek şey ise bütün o dağınıklığı toparlayıp bahçe dolabına yerleştirmek olacaktır. Bu sayede doğru ve de düzenli bir görünüm elde edebilir ve bahçenizin ya da balkonunuzun tadını keyifle çıkarabilirsiniz.

Bahçe Dolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ahşap bahçe dolabı kaliteli malzemeler ile üretilmektedir. Dış mekânda kullanıma özel olarak üretilen bu modellerin uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesi için malzeme seçimine özellikle önem verilmesi gerekmektedir. Yapısı dış mekânda kullanılmaya son derece uygundur. Ahşap su geçirmeyecek şekilde ve kötü hava koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Aynı zamanda ahşap ürünler bulunduğu mekâna her zaman çok daha sıcak bir hava vermektedir. Bu özelliği ile birçok dekorasyon ürününden ayrılmakta olup tasarımları ve de renleri ile kullanılabilen oldukça elverişli ürünlerdir. Özel olarak dizayn edilmiş ahşap dolap kapakları ile de evinizin bahçesine ayrı bir hava katabilirsiniz. Bahçe mobilyalarınız ile uyum yakalarken dekorasyonunuzu da tamamlamış olursunuz. Olumsuz hava koşullarına karşı da son derece uygun olarak üretilmektedirler. Bu özellikleri ile de uzun süre kullanılabilmekte ve de ilk günkü görünümlerini korumaktadırlar. Suya dayanıklı bahçe dolabı modelleri her türlü hava koşullarına uygun tasarımlarla evlerinizde oldukça şık bir görünüm sunmaktadır. Yaz ya da kış mevsimlerinde de eskimeden uzun ömürlü kullanım sağlaması ve her bütçeye uygun fiyat koşulları ile bulunabilmektedir. Müşteri memnuniyetlerinin oldukça fazla olduğu ürünler olarak fazlasıyla olumlu geri dönüşler alınmaktadır. Birbirinden farklı renk modelleri ile dilediğiniz ürünü alabilir ve de kullanarak daha düzenli bir bahçe ortamı yaratabilirsiniz. Böylece ayakaltında duran birçok şey ortadan kalkmış olacak ve tehlike arz eden durumların da önüne geçilmesi sağlanacaktır. Özellikle de çocuklu ailelerin fazlasıyla dikkat ettiği bir konu olarak oldukça önemsenmesi gereken bir durumdur. Herhangi bir bahçe alet edevatının ortada bir yerde durması risk oluşturmaktadır. Büyük ya da küçük birçok kişi için geçerli olan bu durumun ortadan kalkması için depolama çözümlerini tercih etmek oldukça mantıklı bir çözüm olacaktır. Ayrıca kilitli dolaplar ya da asma kilit takılabilen dolapların tercih edilmesi de küçük çocukların çok daha fazla korunmasını sağlayacaktır. Bahçe mobilyalarınız ile uyumlu olabilecek birçok bahçe depolama dolapları ve de sandıkları bulabilir ve daha konforlu, düzenli bir bahçe keyfi yaşamanız sağlanmaktadır. Çok daha güzel bir yaşam alanı ile bahçe keyfini sürmenizi sağlayacaktır. Bahçe dolabı fiyatları, özelliklerine göre birçok çeşidi bulabileceğiniz bu ürünlere Trendyol üzerinden uygun fiyatlarla ulaşabilmeniz mümkündür.