Aydınlatma

91254 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Aydınlatma

Mutfaktan salona kadar evin her alanında kullanılan aydınlatma gereçleri, altında yer alır. Her evde ihtiyaç duyulan avizeler, lambaderler ve abajurlar yüzlerce ürün eşliğinde alıcıya sunulurken kategoride ayrıca masa lambası modellerine, apliklere ve ampullere de erişilebilir. 

Klasik ve Modern Avize Modelleri

Ev dekorasyonunda en temel eşyalardan olan avizeler, modern ve klasik modeller olarak farklılık gösterir. Klasik avizeler, oturma odası ve misafir odası gibi alanlarda tercih edilen kristal sarkıt süslemelere sahip ürünlerdir. Birden fazla ampul kullanılan klasik avizelerde, avize modeline göre 4 veya 8 ampul duyu bulunur. Gümüş, altın sarısı gibi parlak renk tonlarına sahip olan klasik modeller, avangart dekorlarla uyumlu şekilde kullanılabilir. Modern avize modelleri arasında ise her zevke hitap edecek ürüne erişmek mümkündür. Işıltılı şık avizeler, top avizeler, geometrik başlıklı avizeler ve ahşap kütüklü halatlı avizeler modeline göre evin farklı alanlarında kullanılır. Işıltılı bir görünüme sahip sarkıt avizeler, holde ve küçük salonlarda rahat bir kullanım sunarken top avizeler mutfaktan yatak odasına kadar evin her bölümünde kendine yer bulur. Birden fazla ampul duyuna sahip sarkıt avizeler ise özellikle salonda tercih edilir. Sarı veya beyaz ışık seçenekleri ile satılan ürünler, trend avize modellerinden olurken ahşap kütüklü halat detaylı avizeler otantik bir görünüm oluşturmak isteyenler için idealdir.

Dekoratif Lambader Modelleri

Sıcak loş ışığı ile gözü daha az yoran lambader modeli, hem dekoru tamamlayan bir parçadır hem de şık bir aydınlatma ürünüdür. Genellikle çalışma odalarında ve salonlarda kullanılan lambader modelleri, uzun ayaklı tasarımları ile evin her bölümünde kendine yer bulur. Salonlar ve çalışma odalarının yanı sıra yatak odaları için iyi bir alternatif aydınlatma gereci olur ve fazla yer kaplamadan ideal bir kullanım sunar. Ahşap üçlü veya ikili ayakları ve renkli başlıkları ile ortama şıklık katar. Standart ahşap ayaklı lambader modellerinin yanında metal tek ayaklı lambaderler ve figürlü lambader modelleri de ürünler arasında bulunur.

Kullanışlı ve Konforlu Masa Lambaları

Çalışma alanlarında kullanılan masa lambaları, klasik ayaklı lambalardan üç boyutlu lambalara kadar birçok modeli içerir. Standart lambalar, ayarlanabilen esnek başlık ve gövde bölümü ile çalışma masası için ideal bir kullanım sergiler. Dekoratif masa lambaları arasında ise şık ve modern detaylar ile dikkat çeken ürünler yer alır. Salonda, yatak odasında ve çalışma odasında kullanılabilen dekoratif ürünler, farklı aydınlatma gücü ve renk seçenekleri ile alıcıya sunulur. Dekoratif lambalardan bir diğeri de üç boyutlu ürünlerdir. Ofisten çalışma odasına kadar her alanda kullanılabilen ürünler, eğlenceli ışıklandırma biçimleri ile keyifli bir kullanım sunar. Fonksiyonel masa lambaları arasında ise mandallı ürünler dikkat çeker. Dar alanlar için ideal bir kullanım sunan mandallı modeller, ergonomik kullanım özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırır.

Kaliteli Bir Işıklandırma için Abajur ve Aplik Modelleri

Duvara monte edilerek kullanılan aplikler, dekoratif aydınlatma gereçleri arasında yer alır. Holde, oturma odalarında ve yatak odalarında kullanımı yaygın olan aplikler dış mekanda da tercih edilebilir. Aplik modelleri arasında avangart dekorlar için şık ve ışıltılı ürünler ve modern aydınlatma trendlerine uygun ürünler yer alır. Özellikle halat ve ahşap bağlantıları ile rustik bir görünüm sunan aplikler popüler bir kullanım sergiler. Abajur modelleri arasında her odanın konseptine uygun ürünler bulunur. Salonlar için modern ve şık abajurlar, çocuk odaları için sevimli abajurlar ve yatak odaları için kullanışlı abajurları inceleyebilirsiniz. Abajur çeşitlerinin yanında avizelerde, masa lambalarında, apliklerde ve diğer aydınlatma gereçlerinde kullanılan ampul modellerini Trendyol’un geniş ürün konseptinde bulabilirsiniz.