Avene

333 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Kozmetik & Kişisel Bakım

Kozmetik & Kişisel Bakım

Deterjan Temizlik

Deterjan Temizlik

Anne Bebek

Anne Bebek

Sonraki sayfa

Avene

Avene’nin, Fransa’nın güneyinde Avene kasabasında başlayan hikayesi 30 yılı aşkın bir süredir büyüyerek devam etmektedir. Dermokozmetik dünyasının öncü markalarından Avene, cilt sağlığını güçlendiren ve koruyan ürünleri ile kadın ve erkeklerin bakım rehberliğini üstlenir. Avene ürünleri, cilt problemlerini ortadan kaldırarak cildin en güzel halini ortaya çıkarır. Doğal içeriği ile cildi temizleyen, bakımını yapan ve koruyan ürünleri ile en çok tercih edilenler arasında yer alır.

Avene ile Derinlemesine Cilt Temizliği

Cilt bakımının ilk ve en önemli adımı cildi derinlemesine temizlemekten geçer. Ten makyajı kullananlar, kuru ve yağlı ciltler için makyaj temizleme suyu ile ilk aşama temizliği gerçekleşir. Avene yüz temizleme ürünleri cildi yağdan ve kirden arındırarak ferahlatır. Kuru, yağlı, karma ya da hassas ciltler için özel üretilen Avene yüz yıkama jeli özel içeriği ile cildin nem dengesini koruyarak temizlik sağlar. Avene yüz temizleme jeli gözenekleri açarak cildin nefes almasını kolaylaştırır. Hassas ciltler için Avene temizleme jelinin yanı sıra Avene temizleme sütü de kullanılabilir. Cildi nazikçe, kurutmadan temizleyen arındırıcı süt aynı zamanda cildi nemlendirerek besler.

Cilt temizliğinin ikinci aşaması Avene tonik ile gerçekleşir. Tonik hem cildin gözeneklerini açar hem de nemlendiriciden önce cildin emilimini artırır. Avene matlaştırıcı tonik, cildi yağdan arındırır ve uzun süre ciltte mat ve canlı bir görünüm oluşturur. Avene kuru ciltler için tonik, ciltte kalan kalıntıları temizler ve cildi ekstra nemlendirir. Avene peeling ise haftalık cilt temizliğinde aksatılmaması gereken derinlemesine temizlik rutinidir. Cildi ölü hücrelerden temizler, görünümü düzeltir ve ciltte yumuşak bir his bırakır.

Ekstra Nemli ve Sağlıklı Ciltler

Cildin ne kadar sağlıklı olduğunu, sahip olduğu nem oranı belirler. Nem miktarı düşük ciltlerde erken kırışıklık, sivilce ve lekelenme gibi problemler ortaya çıkar. Her cilt tipine göre farklı özelliklerdeki Avene nemlendirici krem, nemsizlik sorununu ortadan kaldırır. Avene kuru ciltler için nemlendirici yüz kremi, cildi nemlendirerek kuruluğu giderir ve yatıştırır. Cilde canlılık katan Avene kuru ciltler için nemlendirici, yılın her mevsiminde ortaya çıkan kuruluğu giderir. Avene karma ciltler için nemlendirici cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Bölgesel kuruluğu gidererek görünümü düzeltir. Avene nemlendirici ürünleri düzenli kullanımda cilt problemlerini ortadan kaldırarak, sağlıklı bir görünüm sunar.

Avene set ürünleri, kuru, yağlı, karma ve hassas cilt problemlerini stabil olarak çözer. Avene hassas ciltlere özel bakım seti, temizleme sütü, temizleme toniği ve Avene yüz kremi ile komple bakım imkanı sunar. Avene akneli ciltler için temel bakım seti ile akne problemini ortadan kaldırmaya yönelik çalışır. Yıkama ve temizleme ürünleriyle sivilce oluşumuna neden olan yağ tabakasını yok ederek yeni sivilce oluşumunu engeller. Avene krem ile cildi yatıştırır ve cilt dokusunu düzeltir. Avene Cleanance tanışma kiti ile akneye meyilli ciltler bu deneyimi hayatına katabilir.

Avene Türkiye, göz çevresi bakımına özen gösterenlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alır. Avene göz kremi, ekstra bakım isteyen göz çevresini nemlendirerek rahatlatır. Avene kırışıklık karşıtı krem, göz çevresi kırışıklık oluşumunun önüne geçer ve göz çevresi problemlerini hafifletir. Avene tanışma kiti ile siz de cildinize uygun olan ürünü seçip deneyimleyebilirsiniz.

Avene ile Güneşten Korunma

Avene güneş koruyucu ürünleri, cildi güneşin zararlı ışınlarından korur. Güneş ürünleri arasında Avene yağlı ve akneli ciltler için güneş kremi, Avene hassas ciltler için güneş kremi, Avene kuru ciltler için güneş kremi, Avene karma ciltler için güneş koruyucu ve Avene bronzlaştırıcı krem ile geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Farklı cilt tiplerine özel Avene güneş korunma seti, yılın her döneminde kullanılabilir. Avene yağsız güneş kremi akneye meyilli ciltler için özel olarak üretildiğinden sivilce oluşumunu engeller. Avene sivilceli ciltler için güneş kremi, cildin yağ dokusunu tetiklemeden koruma sağlar. Akne tedavisi görenler özellikle tedavilerini Avene akneli ciltler için güneş kremi ile desteklemelidir. Avene güneş kremi sivilceli ciltler için kolay kullanım imkanı sunar. İpeksi dokusu tende kolayca yayılır. Matlaştırıcı özelliği olan Avene güneş kremi yağlı ciltler için parlama yapmaz ve beyaz iz bırakmaz. Yüksek koruma SPF 50 içerdiğinden Avene yağlı ciltler için güneş kremi uzun süreli koruma sağlar.

Avene aşırı hassas ciltler için mineral filtreli renkli güneş kremi, kimyasal filtre içermeden cildi korur. Suya dayanıklı içeriği ile uzun süreli koruma sağlar. Avene güneş kremi hassas ciltler için özel formüle edildiğinden parfüm içermez. Ciltte parlak bir doku bırakan hassas ciltler için güneş kremi aynı zamanda cildi nemlendirir.

Avene güneş kremi karma ciltler için, akışkan ve hafif yapısı ile kolay kullanım imkanı sunar. Karma cilt yapısını dengeleyerek parlamanın önüne geçer. Avene güneş kremi kuru ciltler için güneşten korumanın yanı sıra cilde ekstra nem kazandırır. Cilde uyum sağlar ve yapışkan his bırakmaz. Avene renkli güneş kremi ise cilt kusurlarını kapatarak cilt tonunu eşitler. Siz de Avene güneş kremi seti ile güneşin zararlı ışınlarından kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Avene güneş kremi fiyatı, sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Dünyanın öncü dermokozmetik markalarından Avene’nin cilt bakım ve güneş ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Avene indirim ve fiyat avantajlarından faydalanmak için Trendyol’dan satın alabilirsiniz.