Asus Laptop

628 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Asus Laptop

Sizin İçin İyisi Bir Asus Laptop

Asus, dünyada birçok kişinin severek kullandığı bir markadır. Türkiye‘de başarılı bir satış pazarı bulunan marka son yıllarda çıkardığı üstün performans Asus notebook ürünleri sayesinde Türkiye'de giderek büyüyen bir marka haline geldi. Her yaşam alanlarında bulunan farklı özellik ve işlevleri bilgisayar modelleri birçok kullanım alanına sahiptir. Bilgisayarın gelişmesi ile birlikte birçok kişi bilgisayar ve internet ağı üzerinden oluşturdukları profiller sayesinde, birbirleri ile rahatlıkla iletişim kurabiliyorlar. Yüzlerce, binlerce kilometre ötedeki insanlar arasında iletişim aracı haline gelen bilgisayar, iletişim araçları içerisinde en büyük paya sahiptir. İçerisinde bulunan bellekler sayesinde bütün kişisel bilgilerinizi klasörler halinde depolayarak, gerekli durumlarda dakikalar içerisinde yeniden açığa çıkararak adeta bir beyin görevi yürütüyor. Hızlı bir şekilde ihtiyaca cevap vermesi özelliği sayesinde, sadece dakikalar içerisinde aranan tüm bilgilerin geniş ayrıntısını sunan bilgisayar birçok ülkenin okuryazarlık seviyesini de oldukça ileri boyutlara taşımıştır. Microsoft ofis programları sayesinde, hesaplama, dosyalama, metin saklayabilme, tablo oluşturabilme ihtiyaçlarına yanıt olarak birçok ofiste en baş köşede yerini aldı. Microsoft programları sayesinde her türlü bilgiyi kaydetme, depolama ve paylaşabilme özelliği sayesinde de büyük işletmelerin veri alışverişine büyük katkılar sağladı. Yalnızca bununla kalmayan bilgisayarlar oyun oynayabilmek için en çok kullanılan cihazların başında geliyor. Film izlemek, kitap okuyabilmek, video seyretmek kısacası bütün sosyal aktiviteler ile arasında köprü kuran bilgisayarlar boş vakitlerini değerlendirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği elektronik alettir. Grafik, mimari gibi çizim ağırlıklı mesleklerde de sistemin bel kemiğini oluşturan Asus dizüstü bilgisayar, her alanda adından fazlasıyla söz ettiriyor.

Her Bütçeye Uygun Olan Asus Laptop

Bilgisayarın, günümüzde en çok mini laptop, laptop ve masaüstü çeşitleri bulunuyor. Masa üstü bilgisayarlar sabit bilgisayar olduğu için günümüzde ağır ve kullanışsız geliyor. Ancak laptoplar özellikle ergonomik olmaları sebebiyle yolculukta, okulda, işte, evde kısacası her alanda rahatlıkla kullanılabiliyor ve taşınabiliyor. Günümüzde laptop kullanımı oldukça yaygındır. Asus laptop modelleri kullanıcıların kullanım amaçlarına göre seriler halinde üretilmiştir. Geniş seri ve model seçeneği ile kullanıcıyı tatmin eden bir markadır. Bilgisayar için yazılım ve donanım parçaları oldukça önemlidir. Bir bilgisayarın uzun ömürlü ve verimli kullanım özelliğinin olması için, işletim sistemi, işlemci ve işlemci hızının iyi olması gerekir. İşletim sistemi sorunsuz çalışan bir bilgisayar size en yüksek verimi sağlayacaktır. İşlemci hızı ve işlemci bilgisayarın hızı anlamına gelir. Hızlı çalışan bir bilgisayar sonuca çabuk ulaşarak kişiye zaman tasarrufu sağlar. Düşük işlemci hızı bilgisayarda donmalara ve zaman kaybına neden olur. Ekran boyutu 13, 14 inç olan modeller Asus mini laptop serilerini oluşturur. 15 ve üzeri inç ekranlar laptop olarak bilinir. Ekran çözünürlüğü bilgisayarın görüntü kalitesini belirler. Yüksek piksel ekran çözünürlüğü daha yüksek performans sunacaktır. Özellikle full HD kalitesinde ekranlar görüntüleri âdeta gerçek dünyadaki gibi parlak ve kusursuz gösterir. Ram bellek ve SSD kapasitesi bilgisayarların depolama kapasitesini belirleyen önemli yazılım ürünleridir. Yüksek GB kapasitesi, bellek ve SSD depolama işlevini belirler. Genellikle bilgisayarlarda SSD kapasitesi arttırılabilir bellek sayesinde arttırılabilir. Pil ömrü uzun olan bilgisayarlar daha verimli çalışma sağlar. Kısa pil ömrü olan bilgisayarlar yeterli verimi ne yazık ki sağlayamaz. Bu özelliklerin yanı sıra bilgisayarda tasarım oldukça önemlidir. Tasarım bilgisayarın göz alıcılığını artırarak, kullanıcıların bilgisayarı tercih etmesini sağlayan önemli bir unsurdur. Özellikle ince tasarımlar laptop modellerini oldukça çekici bir görünüme kavuşturuyor. Asus bireysel ihtiyaçlarınız için yüzlerce işlev ve modelde bilgisayarları tasarlıyor. Bu yenilenen mükemmel işlevsel tasarımları ile ülkemizde ve dünyada kendine büyük yer bulmaya devam ediyor.

Asus Laptop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Asus’ta her özellikte, her tasarımda, her boyutta kısacası her ayırt edici özelliğe göre bilgisayar modelleri bulmak mümkündür. Kullanıcılar, bir bilgisayardan ne bekliyorlarsa, Asus bu beklentilerin tamamını karşılayacak model ve seriler tasarlamıştır. Asus laptop özellikleri her seriye göre değişkendir. Asus’un bilgisayar alanında ürettiği seriler, Zenbook, Vivobook, Oyuncu Serisi, FX/ZX serisi, Asus Laptop Serisi, Tup Gaming FX, laptop serileridir. Zenbook serisi, tasarımı ile özellikle kullanıcıyı kendine çeken bir seridir. Alüminyum alaşımından oluşan dış kapak tasarımı fazlasıyla göz alıcıdır. İnce tasarımı, tüy hafifliği, zarif gövdesi tasarım harikasıdır. Pil ömrünün üstün kalitesi sayesinde bölünmeden, kesintisiz çalışma imkânı sunar. Canlı, keskin, gerçek görüntüler sunarak kullanıcıya en üst düzey çözünürlük performansı sağlar. İşlemci ve işlem hızı kalitesi, yüksek depolama kapasitesi sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bu model, kullanıcıyı oldukça etkileyen serilerin başında geliyor. Asus Vivobook serisi, genç ve dinamik kişilerin en çok tercih ettiği modellerin başında geliyor. Özellikle sıra dışı renkleri ve şık tasarımları ile kişilerin neşeli kimliklerini ortaya çıkaran seri, yüksek performans kalitesiyle bunu özdeşleştirmiştir. Sıradanlığı sona erdiren seri akıllı dokunmatik özelliğini geliştirmiştir. Asus dokunmatik laptop modelini bu seri ile geliştirerek, adından oldukça bahsettirmiştir. Akıllı telefon benzeri arayüzü ile uygulamaların kolayca yönetilmesini sağlar. Kısayol tuşlarına bazı görevler atayarak, bu tuşlar sayesinde kulanım kolaylığı sağlar. Screenpad özelliği ile en çok kullandığınız uygulamalar parmağınızın ucunda olabilecek. Oldukça ince tasarlanan model de bulunan NVIDIA ile başarılı grafik deneyimleri sizleri bekliyor. Yüz tarama ile bilgisayarı kolayca açabilecek, üst düzey güvenliğin en önemli adımını gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca uyku modunda yüz taraması ile aktif moda girmesini sağlamak saniyelerinizi almaz. Yüksek kaliteli ses ayarı ile bir bilgisayardan bu kadar ses çıkabileceğine inanamayacaksınız. Ayrıca kolay şarj olabilme özelliği ile tam 49 dakika içerisinde %60 pil gücü performansı sunar. Asus markası oyun tutkunlarına hitap edecek mükemmel bir seri üretmiştir. Asus oyuncu laptop modellerine ROG serisi de deniyor. Tasarımı, büyük ekran boyutu, RTX ekran kartı, yüksek HD görüntü kalitesi ve oldukça hızlı olması sebebiyle tam bir oyun konforu sağlıyor. Her türlü oyuna rahatlıkla girebilen ve yüklenmesini sağlayan bu model kasmadan, donmadan kullanıcılara mükemmel oyun deneyimleri yaratıyor.

Asus Laptop’la Teknolojiyi Hissedin

Asus laptop özellikleri açısından oldukça başarılı serilerden bir tanesi de Asus Laptop serisidir. Günlük kullanım ve eğlence için oldukça ideal bir kullanım sağlayan model, MX110 grafik kartı ile tasarımcılarından ilgisini çekecek gibi görünüyor. Sonic Master özelliği sayesinde, oldukça net ses kalitesi sağlar. Hassas ses performansı ve güçlü ses çıkışı ile eğlence amaçlı kullananların bayılacağı bir özellik haline gelecektir. Gürültüyü filtreleyen özelliği sayesinde yalnızca kendi sesinize konsantre olmanızı sağlar. Film modu özelliği sayesinde kusursuz film keyfi yaşatarak sinema ortamını yaşatır. Eşsiz oyun modu sayesinde de keyifli oyun saatleri geçirmenizi sağlar. Alüminyumun kapak ve ince tasarımı pile göze de hitap eden bu model başarılı bir bilgisayar profili çiziyor. Gözünüze iyi bakan bu bilgisayarlar, daha canlı renk verir. Mavi ışık seviyesini artırır ve kontrastı ihtiyaca göre optimize eder. Gerekli durumlarda ışık seviyesini azaltarak gözlerinizi yazmaz. Ergonomik klavye tasarımı sayesinde, kolaylıkla dokunmatiği algılar. Asus laptop batarya özelliği bu seride oldukça başarılı olup uzun kullanımlar sonucunda bile, ısısını koruyarak ultra verim özelliği sağlar. Asus TUF serisi, standartların çok ötesinde tasarlanmış mükemmel bir üründür. Pil ömrünün uzun oluşu ile birleştiğinde uzun saatler oyun keyfi sürebilmeyi sağlayarak, en yeni oyunları ve en zorlu görevleri kolayca yerine getirmenizi sağlar. Isınmayı engelleyen bataryası sayesinde uzun ve verimli bir oyun performansı sunan seri, 20 milyon tuşa basma ömrü sunuyor. Kişiliğinizi ve tasarım aşkınızı yansıtan 4 çeşit tasarımı vardır. Yüksek işletim sistemi, başarılı işlemci ve işlemci hızı oyununuza ara vermenizi engeller. Yüksek ekran çözünürlüğü ile oyunu oynamayacak adeta yaşayacaksınız. Geniş renk gamı, mükemmel kontrast ve renk tutarlılığı ile bu seri mükemmel detaylandırılmış bir seridir. Toz tutma patenti, güçlü çift fan, fan güçlendirme teknolojisi, akıllı klavye soğutma, patentli termal- dostu şasi öne çıkan diğer önemli özellikleridir. Asus X serisi, günlük kullanım için oldukça idealdir. Geliştirilmiş Ram bellek hafızası, Sonic Master özelliği sayesinde dış gürültüleri keserek, mükemmel bir ses özelliği sağlar. Müzik modu sayesinde mükemmel bir deneyim yaşatırken, oyun modu özelliği ile oyun zevki yaşatır. Yüksek ekran görüntüsü sayesinde oldukça canlı renkler sunan bilgisayar, canlı mod kullanıldığı zaman mavi ışıkları optimize eder. Fazla ışığı %33 oranında azaltarak göze zarar vermesini engeller. Ergonomik tasarımı sayesinde, tuşlar elinizden kayıp giderken mükemmel bir yazı deneyimi yaşatır. Parmak hareketlerinizi hızla algılayan dokunmatik alan komutları kolaylıkla uygular. Pil bataryasının ısınmasını engelleyerek hem batarya ömrünü uzatır hem de bilgisayar verimliliğini artırır. İnce ve şık tasarımıyla tüketicinin beğenisini kazanan bu model tüm kullanıcıların beklenti ve ihtiyacını giderecek yüksek kapasitede bir Asus serisidir.

Asus Laptop İşlevsel ve Teknik Özellikleri

Asus serilerinde işlevsel ve teknik özelliklere bağlı değişimlere göre bir çok model görülür. Her serinin yenilenmesi ile üst modeller sürekli çıkıyor. Asus laptop fiyatları çok değişkenlik gösterir. Ekran boyutu, ekran çözünürlüğü, işlemci hızı, işletim sistemi, işlemci nesli, ses kalitesi, depolama kapasitesi gibi özelliklere göre fiyatlar değişiyor. Yüksek performansı ve yüksek donanım özellikleri ile uygun fiyat ve uygun ödeme koşulları ile Trendyol uygulamasında satışa sunuluyor. Asus’un gündelik kullanımı için oldukça uygun olan X serisinin bir modeli, 15,6 inç ekran ve HD kalitesinde ekran çözünürlüğüne sahiptir. Fredos işletim sistemi, 2.3 ghz işlemci hızı, 4 GB sistem bellek hafızası ve 1 TB depolama SSD kapasitesi bulunuyor. 1,9 kg ağırlığı ile her yere rahatlıkla taşınabilecek bir modeldir. Siyah ve vizon tasarımı sayesinde kullanıcının tasarım anlamında da beklentisini karşılayan bir modeldir. Yine Asus X serisinin bir başka modeli, günlük kullanım ve öğrenciler için tasarlanmış kullanışlı bir modeldir. Fredos işletim sistemi, İntel Core i5 işlemci ve 1.6 ghz işlemci hızı bulunur. 15,6 inç ekran 1920 * 1080 ekran çözünürlüğü ile HD kalitesine görüntü sunan modellerden biridir. Numerik klavye, 8 GB Ram bellek hafızası ve 512 SSD depolamasına sahip bir modeldir. Laptop pil özelliği oldukça kaliteli olup 8 saat kadar kullanım ömrü sunuyor. Tasarımı uzay grisi olan bu model ev, işletme ve eğlence amaçlı kullanımlarda yüksek verim almanızı sağlar. Bu model fiziksel şok testlerinden başarıyla geçerek her türlü çarpma, düşme, darbe gibi durumlara oldukça dayanıklı olduğunu ispatlamıştır. Asus laptop batarya özelliği sayesinde aşırı ısınmasının önüne geçerek kullanım süresini uzatır. Güneş ışığıyla direk teması halinde bile ısınmaması en öne çıkan özelliklerin başında geliyor. Hyperstrike teknolojisi sayesinde WASD tuş grubu, geniş alan çubuğu ve yalıtılmış ok tuşları ve fonksiyon tuşları ile hızlı bir kullanım sağlar. Fredos işletim sistemi, 15.6 ekran, HD kalite çözünürlük, 16 GB Ram bellek hafızası, 1 TB SSD kapasitesi bulunur. İşlemci hızı 3.1 ghz oluşu ile her işlemi saniyeler içerisinde yapabileceksiniz. Hyperfan, patentli eşkenar kesim kapak ve akıllı paralel fan yerleşimi öne çıkan özelliklerinden biridir.

Tüm İhtiyaçlar İçin Asus Laptop

Asus Vivobook serisinin bir modeli, özellik ofis ortamlarında sıkça kullanılan modellerin başında gelir. 14 inç ekran ile Asus mini laptop kategorisine de giren model, Windows 10 işletim sistemine sahiptir. İntel Core i7 işlemci, 1.80 ghz işlemci hızı ve 8. Nesil işlemci nesli bulunuyor. 16 GB ram belleği ve 512 SSD depolamasına sahip bir modeldir. Full HD ekran görüntü kalitesi ile net bir görünüm sağlayan model grafik özellikli programları sayesinde çizim üzerine çalışmalar yapan kişiler içinde uygun bir model olabilir. Özellikle ince tasarımı, 2 kg altı ağırlığı ve mükemmel renk serisi ile gençlerin gözdesi haline gelecek bu model, laptopa canlılık katmıştır. Asus Zenbook notebook serisinin bir başka modeli oldukça üst düzey tasarıma sahiptir. Ultra kompakt kapak ve ultra hafif gövdesi ile kolay taşınabilir bu model, 15 inç ekran boyutuna sahiptir. NanoEdge tasarımı sayesinde göz alıcı görüntü kalitesi sunan model, otomatik klavye modelinin konforu ile size başarılı bir yazma deneyimi sunacaktır. ErgoLift menteşe sayesinde ısınma engellenerek, ses performansı da maksimum düzeye çıkar. Windows 10 pro işletim sistemi, İntel Core i7 işlemci ve 4.9 ghz turbo blost hız özelliği ile adeta bilgisayarı uçurur. 16 GB ram belleği ve 1 TB depolama SSD kapasitesi bulunuyor. Klavye aydınlatma özelliği ile karanlık modda bile kolay çalışma sağlayabileceksiniz. Ayrıca muhteşem ses kalitesi bulunan model, zorlu testlerden başarıyla geçmiş yüksek dayanıklılık özellikleri içeriyor. Özellikle tasarım renkleri kulağa oldukça hoş geliyor. Rose gold, kraliyet mavisi, sofistike Icicle silver renkleriyle kullanıcıyla buluşan bu model en üst düzey performans sunan modellerden biridir. Asus markası satın alınan her çeşit laptop modeline 2 yıl boyunca garanti imkanı sunar. Herhangi bir bilgisayar kaynaklı sorunları çözümleyerek kullanıcının mağdur olmasının önüne geçiyor.