Astronot Tulum

4331 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Astronot Tulum

Astronot Tulum

Astronot Tulumlar ile Sıcak Kışlar

Astronot tulum, bir diğer deyişle kozmonot tulum olarak bilinir. Genellikle bebekler için uyurken giyilen bir giysi çeşidi olarak görülmektedir. Her yaş ve cinsiyetten bebek için farklı renkte ve modelde çeşitleri vardır. Bu nedenle renk aralıkları değişkenlik gösterir. Bebek tulumu olarak giyilen bu kıyafetler, uyku sırasında bebeklerin güvenliğini sağlamaya ve vücut ısılarını dengede tutmaya yarayan giysi çeşitleridir. Tulumun modeli ne olursa olsun aynı amaca hizmet etmektedir. Kullanılan malzemeleri bebek yapısına uygun olarak seçilmiştir. Tulumlar, bebeği ne üşütecek ne de terletecek niteliktedir. Ayrıca kumaşları vücudun aşırı bir şekilde ısınmasını ve uyuduğu örtünün altında havasız kalması gibi riskleri ortadan kaldırır. Bebek astronot tulum kozmonot tulum olarak da bilinir. Sadece uykuya esnasında kullanılmayan annelerin kış aylarında tercih etmiş olduğu bu tulumlar sağlam iç ve dış yapısı ile dikkat çeker. Soğuk kış günlerinde dışarı çıkıldığında bebeklerin her yerini kapattığı için soğuklara karşı güvenli bir önlem almaya yardımcı olur. Bu tulumlar bebeklerin aylık özelliklerine uygun olarak seçeneklere ayrılır. Özel dış malzemesi ve kürklü iç yapısı ile bebeğin sıcak kalmasına yardımcı olur. Kış aylarında bu tulum çeşitleri şişme olduğu için çok sık tercih edilir. Çocuklar bu ürünlerin alttan kapanma özellikleri ile kullanım açısından oldukça rahattır. Bunun yanı sıra Bebeklerin rahatlığı düşünülerek imal edilmiştir. Tek parça kıyafet olduğu için kolaylıkla giydirilerek bebeklerin ayaklarından kulaklarına kadar her yerini kapatarak sıcak tuttuğu söylenebilir. İçi yumuşak ve pamuklu malzemelerden imal edilmiş kış aylarında anneler tarafından en sık şekilde tercih edilen ürünlerdir. Bu tulum modelleri, mont şeklinde imal edilebileceği gibi polar malzemelerden de imal edilip günlük bir şekilde kullanımı sağlanabilir. Kendi içinde çeşitlere ayrılan modellerdir. Astronot bebek tulum ürünleri sevimli ve eğlenceli tasarımlara sahiptir. Kumaş içerikleri ise bebek sağlığını tehdit etmeyecek şekilde seçilmiştir. Bu ürünlerde kış ayları sıcak ve bebekler daha rahat olacaktır. Yeni doğan bebekler yaşına girene kadar ya da 2-3 yaş aralıklarında çocuklar için birçok tulum çeşidi bulunur. Malzeme yapıları kendi içlerinde değişkenlik gösterir. Polar ya da çelik örme seçenekler arasındadır. Tulumlarını tasarımları bebek yapılarına uygun şekilde ayarlanmıştır. Aynı zamanda renkli bir hayvan figürlü baskılarıyla birçok seçeneği değişik özelliklerde sunar.

Astronot Tulum Modellerinde Eğlenceli Tasarımlar

Tulum astronot çeşitleri dışarısı için ya da kış aylarında bebeklerin yapısına uygun özelliklerde tasarlanır. Bu üretimler bebeklerin anatomisine uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Aynı zamanda ürünlerin üzerinde bulunan hayvan figürlü baskı desenleri çok şirin bir görünüm oluşturur. Ya da tulumun tamamıyla modeli ayıcıklı, kedili, pandalı gibi eğlenceli ve farklı tasarımlara sahiptir. Bazı ürünlerde kuyruk detayı tulumlara farklı bir hava katar. Tulumların şapka bölümleri de tavşan kedi, ayıcık, ördek, fil gibi hayvan figürlerini yansıtacak şekilde tasarlanabilmektedir. Şirin görünüşleri ve sıcacık iç yapılarıyla bebekleri her daim korur. Bu tasarımlar bebeğin yapısını etkilemeyecek şekilde imal edilmiştir. Örneğin yeni doğan astronot tulum bebeğin uyurken karşı karşıya kalabileceği risklerden korunabilmesi için özel bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda üzerindeki farklı tasarım ve baskılar, harika dış görünümü sunar. Uyku tulumu niteliğinde olan kozmonot tulum bebeklerin uyku sırasında hareketliliğine bağlı riskleri en aza indirdiği için sık tercih edilen çeşitlerdendir. Örneğin bebeğin yüz üstü dönüp nefessiz bir şekilde kalması ya da uyurken hareketlilik nedeniyle belini açması gibi durumları ortadan kaldırır. Aynı zamanda çoraplarını çıkarma eğilimleri de önlenir. İstenilen hayvan tasarımında tulumu şekli mevcuttur. Bebeklerin ayaklarını, ellerini hatta kulaklarını bile güvenli bir şekilde tek parça halinde kapatabilmek ve bunu eğlenceli tasarımlarla meydana getirmek için bu çeşitli desenli tulumlar üretilmiştir. Erkek bebek ya da kız bebek tulum modelleri birçok farklı tasarım ve renk çeşidi ile bulunur. Bunu dışarısı için tercih edenler şişme tulum olarak ya da kadife, polarlı gibi kumaşlarla da imal edilen bebek tulum modelleri bulunmaktadır. Sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyecek malzeme kalitesiyle tulumlar üretilmiştir. Kışın soğuk dönemlerini bebeklerin üşütmeden geçirebilmesi için bu tulum modellerine ihtiyaç vardır. Bunlar bebeklerin içindeyken vücut ısısını koruyarak bağışıklık sisteminin zayıf düşmemesine yardımcı olur. Bebek optimum vücut ısıları, 36 ve 37,5°C dedir. Bu durumu sağlayabilmek için oldukça kaliteli tasarımlar bir araya getirmiştir. Dış tasarımlarının eğlenceli olması kadar iç tasarımlarının da bebeğin korunabilmesi ve içinde rahat edebilmesi adına özel tasarımlar gerçekleştirilmiştir. Kullanım amaçlarına uygun şekilde tulum modellerini bulabilmek mümkündür. Örneğin, şişme monta benzer dış tasarımda olan tulumlar, bebeği dışarı çıkarırken rahatlıkla tercih edilebilir. Fakat günlük bir kullanım için üzerine mont giyilebilecek polar tulum modelleri de vardır. Bunları da yine en farklı tasarım ve eğlenceli üretimlerde olabilmek mümkündür.

Astronot Tulumdaki Sağlıklı Dokunuşlar

Peluş astronot tulum, yumuşak malzemelerden imal edilen ve bebek sağlığını tehdit etmeyecek şekilde üretimleri sahiptir. Bebek sağlığı anne ve babalar için oldukça önemlidir. Bu nedenle imal edilen kumaş kalitesinin cilde zararı olmaması gerekir. Bu kozmonot tulumlar her yönden bebek cildine ve yapısına uygun olarak imal edilmiştir. Farklı dış tasarımlarının yanı sıra anti bakteriyel özellikleriyle bebeklerin sağlıklı bir şekilde giymesine yardımcı olur. Tulumların kumaş kaliteleri oldukça yüksek ve bebeğin cilt hassaslığının korunması için uygun derecelerde yıkanabilecek özelliklerdedir. Kumaşların içerdiği pamuk oranı yüksek olan seçeneklerde tulum modelleri bulunur. Bu da bebek sağlığı için oldukça önemlidir. Bebeklerin vücudunun havasız kalmaması için hava getirme özellikleri ve sağlamlıkları dikkat çeker. Bebekler için astronot tulum nemi çabuk çeken ve dışarıya veren yapıdadır. Bu durumda yeni doğan bebeklerin içinde vücudu nemli bir şekilde kalmaması için önemli bir özelliktir. Terlemesini ve salya akıtmasını göz önüne alarak bebek tulumlarındaki modeller renk, kumaş kalitesi bebek özelliklerine uygun üretilmiştir. Hafif yapıları ile kolay giydirilebilen bebek ağırlığına ve büyüklüklerine uygun şekilde imalatı sağlanan astronot tulum model seçenekleri vardır. Bu ürünler, gövde, bacak, baş gibi bölümlerini yani vücudun neredeyse tamamını kapatacak tasarımdadır. Bu nedenle soğuk havalarda bebek sağlığı için oldukça önem taşır. Kat kat kıyafetler yerine kozmonot tulumları tercih etmek uygun olacaktır. Herhangi bir ortama girildiğinde kolay bir şekilde tek parça halinde çıkarılabilir. Konforlu ve rahat oluşları sağlıklı kumaş özellikleriyle birleştirilerek ortaya çıkan tulum modelleri oldukça şık seçeneklerdir. El ve ayaklarda tasarlanan plastik ya da fermuarlar bebek cildine zarar vermeyecek şekilde imal edilmiştir. Bebek tulumlarında farklı seçeneklerde sağlıklı dokunuşlar ile meydana getirilen modeller oldukça hijyenik ve kullanışlıdır. Aynı zamanda bebek cilt yapısını tahriş etmeyecek ya da kaşındırmayacak şekilde imal edilmiştir. Model farklılıklarına göre pamuk, polyester, elyaf dolgu, şişme, polar, kadife gibi kumaşlar kullanılarak imalat özellikleri bulunur. Aynı zamanda ince olan modellerde çeşitler arasındadır. Bunlar da yine kaliteli penye kumaşlardan imal edilen ve bebek sağlığını bozmayacak özelliktedir. Astronot tulum çeşitlerindeki özelliklere göre ürünlerin yıkama ve temizlenme koşullarına dayanıklılık sağladığı söylenebilir. Örneğin sıcak suya dayanıklı olan kumaşlar, bu duruma örnek verilebilir. Her ürün için aynı derecede yıkama şartı olmasa da ürün özellikleri ve çeşitlerine göre bu durum değişkenlik gösterir.

Astronot Tulumlarda Ergonomik Kullanımlar

Çocuk astronot tulum ve bebek modellerinde kolay ve rahat kullanımlar bu ürünlerin özellikleri arasındadır. Fermuarlı ya da alttan çıtçıtlı seçeneklerde çeşitlere ayrılabilen tulumlar kolay ve rahat kullanımları ile dikkat çeker. Örneğin tüm vücudunu kapatacak şekilde modeller önden fermuarları ve alttan çıtçıtlıları olabilen modellerdir. Böylelikle fermuarı açılarak kolaylıkla çıkarılabilir. Tek parça olmayan ürünler ise kapüşonu, eldivenleri, patikleri ayrı şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünler ise bağımsız olarak çıkarılabilir ya da takılabilir. Tulum ise alttan çıtçıtlı açılan ya da önden fermuarlı olabilen özelliklere uygun olarak giydirilip çıkarılabilir. Bazı modellerde yalnızca önden tek bir fermuar detayı bulunur. Tek bir hamle yapılarak kolaylıkla çıkarılabilir. Örneğin polar astronot tulum çeşitleri içinde ön çıtçıtlı ve fermuar detaylı olan çeşitler de vardır. Makinede yıkanabilir olmaları ve kaliteli kumaş malzemeleriyle ergonomik ve rahat kullanım sağlayabilmesi açısından idealdir. Yeni doğanlar için en sık tercih edilen rahat kullanımlar ön çıtçıtlı detaylı çeşitlerdir. Çıtçıt detayı boyun kısmından ayak kısmına kadar uzanan çeşitte özellikler ile sunulur. Ayrıca dışarısı için şişme ya da ev giyim için tercih edilen modeller, farklı olan kullanım alanları ürünlerin çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. Genel anlamda rahat ve aileleri zorlamayacak kullanımlar imal edilmiştir. Yeni sezon bebek giyiminde dikkat çeken farklı ve kolay kullanımlı ürünleri bulabilmek mümkündür. Ergonomik kullanımlar bebeklerin ay ve yaş özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Fermuarlı ve çıtçıtlı modeller önden yandan arkadan imal edilebilmektedir. Aynı zamanda çıt çıtlı detaylarda buna uygun olarak kolay kullanımı yapılabilmesi için tasarlanmıştır. Bebek anatomisi, narin ve hassas bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle üretimler bebek yapısına en uyumlu şekilde gerçekleştirilir. Kullanımlarının rahat olmasının yanı sıra bebeklerin cilt yapılarına zarar vermeyecek ve herhangi bir alerjik sorun ortaya çıkarmayacak şekilde tasarlanmıştır. Rahatlığı ve kullanım koşulları göz önüne alındığında birçok tulum modeli bulunur. Örneğin yeni doğan modellerde annelerin bebeklerinin altını değişirken zorlanmaları için kolay kullanımlı ve rahat çıkarılabilen özellikte ürünler vardır. Çıtçıtlı olan modeller bunlara birer örnektir. Alt kısmındaki çıtçıt yapının kolay bir şekilde tulum açılarak bebek altları temizlenebilir. Tasarımları ve dizaynları kullanım amaçlarına uygun olarak düzenlenmiştir.

Astronot Tulumlarda Tek Parça Rahatlığı

1 yaş astronot tulum başta olmak üzere yaşına girmemiş, üç ya da dört yaşına kadar kullanım sağlanabilecek astronot tulumlar vardır. Anne ve babalar için tulumların bebekler için de rahat kullanımlı olması sayesinde bu ürünler sık tercih edilen çeşitlerdir. Çünkü herhangi bir çorap, eldiven, şapka gibi harici ürünleri aramaya gerek kalmadan tekli bir şekilde kolaylıkla giydirilir ve çıkarılır. Bebek anatomik yapısına uygun olarak tasarlanmış bu ürünlerin yaş olanaklarına göre seçenekler vardır. Bebek ya da çocukların özel bu tulumları kolay bir şekilde kullanılabilmesi için çıtçıtlı fermuar detaylarıyla imal edilmiştir. Çoğu zaman bebeklerin kış aylarında giydirilmesi için bebek kıyafetlerinin yanı sıra bebeğin birçok yerinin sıcak kalması önemlidir. Çünkü bebek yapısı hassas ve hasta olmaya müsaittir. Bu nedenle bebekler için anne ve babalar tarafından tercih edilen tek parça astronot tulumlar oldukça fazla tercih edilir. Hem sıcak tutması hem de bebek uyuduktan sonra güvenli bir şekilde hareket edebilmesi konusunda yardımcı olur. Bebeğin el, kol kısmı dahil olmak üzere birçok yerinin kapanması elinin uyurken yüzünü çizme riski ortadan kaldırır. Bu nedenle uyku için ya da bebeği dışarı çıkarken giydirilebilmesi için başta olmak üzere farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tulum çeşitleri tercih edilebilir. Bebeğin cilt yapısına uygun olarak üretimler olduğu için üşütmez ve terletmez özelliktedir. Yaş aralıklarına uygun olarak 2 yaş astronot tulum ayak kısmı ve el kısmı açık kalacak şekilde imal edilmiştir. Çünkü bebeğin rahat yürüyebilmesi bu yaşlarda oldukça mühimdir. Bebek gelişimi göz önüne alınarak imal edilen tulum çeşitleri tek parça kullanım rahatlığı tercih nedeni olmaktadır. İster uyku saati ister dışarı çıkma durumunda pek çok amaç için kolay ve ergonomik bir kullanım özellikleri bulunur. Tulumların tek parça olmasından kaynaklı alt temizleme ve kolay giydirilip çıkarma gibi durumları beraberinde getirir. Çıtçıtlı alt kısımları ve fermuar detayları ürünlerin farklı bölgelerinde tasarlanmıştır. Tulumların bebek ay aralıkları ve yaş farklılıklarına göre tasarlandığı ve imal edildiği söylenebilir. Bu tulum çeşitlerindeki avantajların uyurken karşılaşılan riskleri önlemek, kışın sıcak tutmak, tek parça rahatlığı ve bebek yapısına uygun oluşuyla bunlar en sık tercih edilen çeşitlerdendir.

Astronot Tulum Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

3 yaş astronot tulum, özellik olarak büyük çocuklar için imal edilmiştir. Bebek tulumları ve çocuk tulumları birbirinden farklı boyutlara ayrılır. Tulumlar özellikleri bakımından kürklü, polarlı, şişme, yeni doğan, çıt çıtlı, fermuarlı, tek parça, kapüşonlu, kapüşonuz, eldivenli, eldivensiz ya da patikli ve patiksiz özelliklerle farklı modellere ayrılır. Aynı zamanda renk seçenekleri ve kumaş kaliteleri modelleri etkiler. Polar, kadife, penye, polyester, pamuk gibi malzemelerle üretim meydana getirilir. Ayrıca mont görevi gören kozmonot tulumlar da bulunur. Bunlar dışarısı için oldukça uygun olup bebeğin pek çok bölümünü kapatarak sıcak kalmasına yardımcı olur. Farklı özelliklerin yanı sıra değişik renk seçenekleriyle de tulum seçenekleri bulunur. Bunlardan bir tanesi de beyaz astronot tulum modelidir. Düz ya da desenli olarak çok sayıda çeşitte ve renkte tulum modellerini bulabilmek mümkündür. Ayrıca kadife, pamuklu, poliüretan malzeme yapılarıyla da farklı dokularda imalatları vardır. Yapılarının yanı sıra kumaş tipleri dokuma, örme, triko, denim gibi çeşitlerde özelliklere sahiptir. Baskılı, çizgili ve düz renk kaliteli seçenekler ile çocuklar için ya da yeni doğan bebekler için tulum çeşitleri oldukça fazladır. Tulum alırken erkek bebek erkek çocuk, kız bebek ve kız çocuk kategorileri mevcuttur. Bu seçenekler ile tulum modelleri kullanım amaçlarına uygun şekilde belirlenebilir. Özellikle kış aylarında kullanılan kalın tüylü modeller bebeklerin vücut ısılarını koruyabilmeleri için oldukça önemlidir. Özelliklerin birleşerek meydana getirdiği bir durum fiyat unsurudur. Tulumlardaki model, tasarım, malzeme yapısı, kumaş tipi, desen, materyal özellikleri, kullanım amaçları, yaş ve aylık değişkenlikler, fiyat aralıklarına etkileyen durumlardır. Bu tulum modellerini herkese uygun fiyatta görebilmek mümkündür. Tulumların arasında kolay ve ergonomik kullanımlarda olması özellikleri arasındadır. Fermuarlı ve çıtçıtlı yapıdaki çeşitler nitelik açısından birbirinden ayrılır. Yeni doğan modeller ve daha büyük çocuklar için olanlar farklı kumaş ve malzeme yapılarıyla bir araya getirilmiştir. Kat kat kıyafetler yerine pratik kullanımlı bu ürünler anneler ve babalar tarafından tercih edilir. Kalın ve sıcak tutan malzeme yapıları, bebekleri kapalı ortamda rahat edecek şekilde tutmaya yardımcı olur. Yapıları bebeklerin sağlığı açısından zararlı olmayacak şekilde üretilmiştir. Bileşenlerinde kanserojen yapıcı herhangi bir madde olmaması rahatlıkla kullanıma yardımcı olur. Kaliteli ve sağlıklı materyallerden üretilmiş kullanışlı kozmonot tulumları, detaylı bir şekilde sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.