Aspiratör

1955 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Aspiratör

Aspiratör Çözümleriyle Yemek Kokularına Son

Aspiratör, bulunduğu ortamdaki kirli havayı temizlemesi, akıcı madde ve tozları çekip emen bir elektrikli cihazdır. Bilinen diğer adı da fandır. Bu ürünler işlevsel ve ergonomik olmalarıyla dikkat çekmektedir. Aspiratör filtresi mutfakta yer alan mobilyaları buhar, nem ve yağ gibi faktörlerden korumasının yanı sıra istenmeyen yemek kokularını da uzaklaştırmaktadır. Bu sebeple filtre seçimi de mutfaklar için önemli bir yer teşkil etmektedir. Arnica Sürgülü Fırın Üstü Inox Mutfak Aspiratörü de bu nedenle öne çıkan bir üründür. Çift motorlu oluşuyla dikkat çeken bu ürünün emiş gücü 460 m³’tür. Genişliği 60 santimetre olan bu aspiratör modelinin geri dönüş önleme sistemine sahip olmasının yanı sıra çift filtrelidir. 3 farklı emiş gücü ayarı bulunmaktadır. 1x25 W aydınlatma fonksiyonu bulunmaktadır. Mutfak aspiratörü vazgeçilmez demirbaşlar listesinde yer almaktadır. Mutfakta kötü kokuları emen bu ürün, işlevsel olmasının yanı sıra pratik bir kullanım sağlamaktadır. Esty Çift Motor Beyaz Mutfak Aspiratörü de ankastre sürgülü oluşuyla dikkat çekmektedir. 60 santimetre genişliğe sahip olan bu ürün çift motorludur. Minimum 240 maksimum 283 m³/h emiş gücüne sahip olan bu aspiratör ii farklı emiş gücü seviyesi sunmaktadır. 120 milimetre hava çıkış bağlantısına sahiptir. Bunun yanı sıra yıkanabilir alüminyum olan bu aspiratör kaset filtrelidir. Vestel Efes Aspiratör de mekanik kontrol özelliğiyle dikkat çekmektedir. Beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürünün genişliği 60 santimetredir. 3 kademeli bir aspiratör olmasıyla dikkat çekmektedir. D sınıfı enerji performansına ve 291 m3/h emiş gücüne sahiptir. 1x3W aydınlatma gücündedir. Yıkanabilir bir alüminyum kaset filtreye sahiptir. Aspiratör borusu kirli havayı dışarı çıkaran bir bağlantı kablosudur. Zamanla deformasyona uğrayan boruları değiştirmek mümkündür. Atık gaz ve mekanik mukavemet gerektiren uygulamalar için dizayn edilmiştir. Bu ürün esneme, kıvrılabilme ve uzama kabiliyetine sahip olmasının yanı sıra sızdırmaz özelliktedir. Interlock kenetleme sistemi vardır. Bu kanal malzeme gerildikçe kenetlenmeyi sağlamlaştırmaktadır. Uzama, esneme, bükülme veya kıvrılma sırasında deformasyona uğramamaktadır.

Her İhtiyaca Uygun Aspiratör Seçenekleri

Soler&Palau Td 500/150-160 Susturuculu Silent Kanal Tipi Fan da ses yutucu özelliğe sahip karma akışlı fanlar olarak öne çıkmaktadır. Sessiz çalışma sistemleriyle dikkat çekmektedir. Bir havalandırma çözümü olarak sunulmaktadır. Her aspiratör birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu yüzden aspiratör fiyatları ürünün özelliklerine ve adedine göre değişim göstermektedir. Birçok ihtiyaca yönelik tasarlanmış birbirinden farklı aspiratör modelleri bulunmaktadır. Bacasız aspiratör modelleri günümüzde popülaritesini artırmaktadır. Ferre davlumbaz da bacalı ya da bacasız kullanılabilen bir üründür. Beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün, 3 kademeli hız ayarına sahiptir. Aynı zamanda yıkanabilir bir alüminyum filtreye sahiptir. 2x25 LED aydınlatma özelliğine sahiptir. Bu sayede yemek yaparken başka bir enerji kaynağı kullanımına gerek duyulmamaktadır. Dokunmatik bir kontrol paneline sahip olan bu ürün uzaktan kumandalıdır. Aspiratör nasıl temizlenir gibi soruların cevaplarını arayan alıcılar, kullanıcı yorumlarını da takip etmektedirler. Alıcılar bir ürünü alırken kullanım performansı ve kalite gibi özelliklerin yanı sıra pratik temizlenebilme özelliklerine de dikkat etmektedirler. Her aspiratör dizaynı ve özelliklerine göre farklı bir temizleme stiline sahiptir. Aspiratör cihazı mutfaklarda pratik birer yardımcı konumuna yükselmişlerdir. Mobilya ve havaya sinen yemek kokularını engellemektedirler. White Daisy F2 Aspiratör de beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bir üründür. Aynı zamanda çift motorlu olan bu ürün, yenilikçi bir stille havayı temiz tutması hedeflenerek tasarlanmıştır. Aspiratör çift motor ya da tek motor seçenekleri sunan bir ürün olması nedeniyle de iki tip motorun da kullanımı uygundur. Bu aspiratör modeli, buhar yoğunluğuna göre emiş gücünün artış göstermesiyle dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bu ürün sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Alıcılar kalite ve işlevselliğin yanı sıra fiyat konusunda da araştırma yapmaktadırlar. Mutfak aspiratör fiyatları ürünün özelliklerine ve adedine göre değişim gösterebilmektedir. Farklı dizayn ve özelliklere her ihtiyaca hitap eden aspiratör seçenekleri bulunmaktadır. Bacalı ya da bacasız olmasının yanı sıra filtre seçenekleri de mevcuttur. Ankastre aspiratör modelleri birbirinden farklı işlevleriyle her ihtiyaca cevap verebilmektedirler. Aynı zamanda bu ürünlerin set seçenekleri de bulunmaktadır. Beyaz fırsat ankastre set de beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Sürgülü bir aspiratörü bulunan bu setin kontrol tipi mekaniktir. 2 kademeli emiş gücü ayarı bulunmaktadır. 2 adet lambası bulunan bu ürün karbon filtrelidir. Aynı zamanda opsiyonel 2 adet yağ filtresi de bulunmaktadır. Aynı zamanda bu filtreler bulaşık makinesine yıkanabilmektedir. Bir adet motoru bulunmaktadır. Davlumbaz genişliği 60 santimetredir. Bu setin ocağı ise gazlı tiptir. Metal yüzeyi dikkat çekmektedir. Ateşleme gaz emniyet sistemine sahiptir. 4 adet gözü bulunmaktadır.

Başka Bir Işık Kaynağına İhtiyaç Duymayın, Aspiratör Sürgüsünü Çekin

Davlumbaz aspiratör kullanım amacı açısından işlevsel ürünlerdir. Simfer oval cam siyah duvar tipi davlumbaz da 60 santimetre genişliğe sahiptir. Bu ürün siyah renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. 3 ayrı emiş gücü ayarı bulunmaktadır. Şeffaf cam bir panele sahip olan bu ürün aynı zamanda yıkanabilir alüminyum filtresine sahiptir. Halojen bir aydınlatma sistemine sahiptir. Saatte 500 metre küp hava transferi yapabilmektedir. Bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Sürgülü aspiratör kullanım pratikliği açısından popüler bir seçenek olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Arçelik sürgülü ankastre modeli beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. 30,5 santimetre derinliğe, 60 santimetre genişliğe ve 17,5 santimetre yüksekliğe sahi olan bu ürünün iki adet yağ filtresi bulunmaktadır. Çift motorlu olan bu ürünün filtresi bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir. Ağırlığı 5,9 kilogramdır. Mekanik bir kontrol sistemine sahiptir. 2 adet lambası bulunmaktadır. Bu sayede başka bir ışık kaynağına ihtiyaç duyulmamaktadır. 3 kademeli emiş gücü ayarı bulunmaktadır. Baca aspiratörü seçerken kritik önem teşkil eden bir yapıdır. Bacalı ya da bacasız olmak üzere iki tip aspiratör seçeneği bulunmaktadır. Bacasız kullanım için karbon filtreler de bulunmaktadır. Arçelik marka baca filtresi de seçeneklerden bir tanesi olarak yerini almaktadır. Bu filtre karbon olmasının yanı sıra granüldür. Bu ürün tüm karbon filtreli aspiratör modelleriyle denenerek test edilmiştir. Yağ ve kokuları içerisine hapseden bu filtre kötü koku oluşumuna engel olması hedefiyle tasarlanmıştır. Karbon filtre değişimi, ocağın kullanım sıklığına göre değişmesinin yanı sıra tavsiye edilen kullanım süresi bir yıldır. Pratik bir kullanım şekline sahiptir. Paketin içinde bulunan iki adet filtre emiş yapılan bölüme birer adet takılmaktadır. Aspiratör ölçüleri genel olarak 60 santimetre olacak şekilde dizayn edilmektedir. Ocak genişliği baz alınarak tasarlanmıştır. Standart bir ölçüye sahip olan bu ürünün genişliği değişmemektedir. Inox aspiratör modelleri yemek yaparken ortaya çıkan yemek kokularını emmek ve mutfağın havasını değiştirmek hedefiyle tasarlandı. Bu aspiratör saatte 460 m3 hava emiş gücüne sahiptir. Aynı zamanda çift motorlu ve çift filtreli özelliği sayesinde yüksek performans sunması hedeflenmiştir. 60 santimetre genişliğe sahip olan bu ürünün montajını da pratik bir hale getirmektedir. Bu ürünün 3 farklı emiş hız ayarı bulunmaktadır. Aynı zamanda 1x25 aydınlatma özelliğine sahiptir. Bu ürün beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır.

Ev ve Ofisler İçin Aspiratör Çözümleri

Evde ya da ofislerde ocak kullanımı kadar aspiratör kullanımı da yaygınlaşmıştır. Hem istenmeyen yemek kokularını hem de kokuların mobilyalara sinmesini engelleyerek havayı hapsetmektedir. Aspiratör nedir sorusunun yanıtını arayanlar için kullanım kolaylığı sunan bu ürünler birçok farklı modeliyle kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Aspiratör modellerinin yanı sıra birçok yan ürün seçeneği de bulunmaktadır. Sık kullanım karşısında deforme olan filtre, kanal veya fanlar yedek parça imkânıyla değiştirilebilmektedir. Bacamatik de bu yan ürünlerden bir tanesidir. Bu ürün geri dönüşümlü bir önleme sistemi olarak tasarlanmıştır. Bu ürünün, birden fazla dairenin ortak baca kullanımı nedeniyle sızan yemek kokularını önlemesi hedeflenmiştir. Mutfak bacasından sızabilecek haşereleri de engelleyebilmektedir. Mutfak bacasında estetik bir görünüm sağlaması hedefiyle tasarlanan bu ürünün montajı pratiktir. Bütün aspiratör ve davlumbaz modelleriyle uyumlu olmasıyla dikkat çekmektedir. Soba, kombi ya da şofben bacalarında kullanıma uygun değildir. Aspiratör motoru tek veya çift olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Conti çift motorlu aspiratör de 3 kademeli hız ayarına sahip oluşuyla öne çıkmaktadır. 220 Watt motor gücünde olan bu ürünün genişliği 60 santimetredir. Ayrıca yıkanabilir alüminyum çift kaset filtresi mevcuttur. Hava emiş kapasitesi ise saatte 400 metre küptür. 120 milimetre baca çıkışına sahiptir. Luxeva Lüx Aspiratör de çift motorlu seçenekler arasındadır. Siyah renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün, motor devri ile daha sessiz bir çalışma imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda NR-V Baca kontrol sistemine sahiptir. Bu model, kötü kokuların sızmasını engelleyerek havayı hapsetmektedir. Modelin genişliği 60 santimetredir. Cam bir panele sahip olan bu ürün gri gövdelidir. Mini kontrol butonuna sahip olan bu ürün saatte 450 metre küp hava emiş gücüne sahiptir. Hava çıkış bağlantısı ise 120 milimetredir. 1x25 aydınlatma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda karbon filtresi kullanımı mümkündür. Yıkanabilir alüminyum bir kaset filtreye sahiptir. Aspiratör fanları da geniş ürün yelpazesine sahip ürünlerdir. Fanex Fdkf 40-20b Dikdörtgen Kanal Fanı da bu seçeneklerden bir tanesidir. Bu ürün, 650 ile 1000 metre küp hava emiş gücüne sahip olarak standart bir üretime tabidir. Bu fanlar dıştan motorları seyrek kanatlı ve geriye eğimlidir. Ölçümleri Türk Standartları Enstitüsüne göre yapılmaktadır.

Temizlik İhtiyacınızı Aspiratör Seçenekleriyle En Aza İndirin

Aspiratör çeşitleri özellik ve emiş kapasitelerine göre farklılık göstermektedir. Hibsan marka olan bu aspiratör bir başka Inox modelidir. Beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün sürgülü tip aspiratördür. Çift motorludur ve ön paneli metaldir. Aynı zamanda aydınlatma kapağı bulunmaktadır. Dekoratif bir cam filtresi bulunmaktadır. İki adet kalın dokulu filtreye sahip olan bu aspiratörün genişliği 60 santimetre, derinliği 90 santimetredir. Bunların yanı sıra kontrol düğmesi bulunmaktadır. 500 metre küp emiş gücüne sahiptir. 3 farklı emiş ayarı mevcuttur. 2x25 aydınlatması bulunmaktadır. 120 santimetrelik bir baca çıkışı bulunmaktadır. Ürünün ağırlığı 8 kilogramdır. Aspiratör filtreli bir ürün olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu filtre sayesinde istenmeyen kötü kokuları havadan temizlerken mobilyalara sinmesini de engellemektedir. Temizlik ihtiyacını azaltan bu ürünler, pratik kullanımları sebebiyle tercih edilmektedirler. Bu sebeple aspiratörler mutfak çözümlerinin başında gelmektedir. Aspiratör teli bazı aspiratör borularında bulunan bir aparat olarak dikkat çekmektedir. Çelik tel destekli aspiratör ve davlumbaz borusu da öne çıkmaktadır. Güven aspiratör borusu da çelik tel destekli oluşuyla dikkat çeken bir tasarımdır. Bu borunun eni 127 milimetre, uzunluğu ise 2 metredir. Aspiratör bacası yemek kokularının dışarı atılmasını sağlayan ve evin yapısında bulunan bir fonksiyondur. Aspiratör kullanımının artmasıyla neredeyse artık her evde bulunmaktadır. Aspiratör seçiminde baca tipi önem teşkil etmemektedir. Aspiratörler her bacaya uygun olarak üretilmektedir. Bu sayede her ihtiyaca uygun seçenekleri bulmak mümkündür. CVS DN 1150 Poyraz Çift Filtreli Aspiratör de öne çıkan modellerden bir tanesi olmuştur. Bu ürün 2 farklı hız seçeneği sunmaktadır. Ankastre yapısının yanı sıra dekoratif bir görünüm sunmaktadır. Alüminyum filtresi yıkanabilir özelliktedir. Aynı zamanda kaset filtrelidir. Bacalı veya bacasız kullanım uygundur. NRV baca sistemine sahiptir. Kullanım şekli fırın üstü olmasının yanı sıra 1x25 volt aydınlatma lambasına sahiptir. Ek bir ışık kaynağına gerek bırakmayan bir üründür. Elektrostatik beyaz boyalı saç gövdeye sahiptir. 400 metre küp emiş gücüne sahiptir. Genişliği 60 santimetredir. Ağırlığı 4,85 kilogramdır. Paket içeriğinde bir adet aspiratör ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Aspiratör Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yemek yaparken, bir ışık kaynağına ihtiyaç duyulmaktadır. Aspiratör lambası da bu ışık kaynağını en aza indirmektedir. Kullanım anında lambaların çalıştırılmasıyla herhangi bir ışık kaynağına ihtiyaç duymadan kullanıma devam edilebilmektedir. Hoover Inox Aspiratör de 2x95 aydınlatma sistemiyle öne çıkan bir modeldir. Aynı zamanda 60 santimetre genişliğe sahip olan bu ürün tuşlu kontrol sistemine sahiptir. Teleskobik bir aspiratör türüdür. 2 adet halojen lambası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yıkanabilir yağ filtresine sahiptir. 420 metre küp emiş gücü kapasitesine sahiptir. Aspiratör kapağı fanlarda yer alan bir aksamdır. Aksa Fan Aircol da öne çıkan bir üründür. Bu fanlar küçük veya orta ölçekli mekanlarda kullanıma uygunluğuyla dikkat çekmektedir. Dekoratif bir görünüme sahiptir. Toza maruz kalan kapakların çıkarılıp temizlenmesi oldukça kolaydır. Duvar tavan pencere gibi alanlara monte edilebilmektedir. Sessiz bir çalışma stiline sahiptir. Sabitleme kelepçeleri sayesinde montajı pratiktir. Çeşitli kullanım seçenekleri bulunmaktadır. Açma kapama butonuyla birlikte lambaya bağlanabilmektedir. Bu sayede lamba açıldığında otomatik olarak çalışmaya başlamaktadır. Sıcak ortamlarda da motorun aşırı ısınmasına karşı ısı kontrol sensörü fonksiyonu bulunmaktadır. Aynı zamanda bu ürün farklı renk seçenekleriyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Bu sayede evin tarzına uygun bir fan seçimi yapılabilmektedir. Ev ve ofislerde kullanılan aspiratörlerin yanı sıra sanayi tipi aspiratör modelleri de bulunmaktadır. Aspiratör pervanesi de bu sanayi tipi modellerde önemli bir unsur olarak yerini almaktadır. Bahçıvan B5pat 900 Kare Kasalı Sanayi Aspiratörleri de 380 voltluk güçleriyle dikkat çekmektedir. 50 Hz frekans ve 4 Kilowatt giriş gücüne sahip bu modelin akımı 8,4’tür. Saatte 32000 metre küp hava emiş gücüne sahiptir. F yalıtım sınıfından bir modeldir. Toplam ağırlığı ise 61 kilogramdır. Aspiratör siyah, beyaz ve inoks olmak üzere birkaç renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bir üründür. Bunların yanı sıra Profilo marka Gümüş Metalik Sürgülü Aspiratör seçeneği de bulunmaktadır. Rengiyle dikkat çeken bu ürün, 3 havalandırma kademesine sahiptir. Tek motorlu olmasının yanı sıra saatte 300 metreküp hava emiş gücü kapasitesine sahiptir. Teleskobik sistemli bir aspiratördür. 2 adet bulaşık makinesinde yıkanabilen filtrelere sahiptir. 2x28 volt gücünde aydınlatmaya sahip olan bu ürün ek bir ışık kaynağı ihtiyacı yaratmamaktadır. Siz de aspiratör özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek anında sahip olabilirsiniz.