Asics & Onitsuka Tiger

725 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Asics

Asics

Sportif giyimde öne çıkan markalardan olan Asics, hem günlük hayat hem de farklı sporlar için en rahat ve konforlu performans ayakkabılarını üretiyor. Gün boyu ayakları rahat ettiren ve hareket performansını geliştiren Asics ayakkabı çeşitlerinin yanı sıra spor kıyafetleri kategorisinde de kusursuz ürünler sunuyor. Yüksek malzeme kalitesi, sağlam kumaşları ve çağdaş tasarımları ile bilinen markanın koşu, tenis, futbol, outdoor gibi farklı spor dalları için özel olarak üretilmiş spor ayakkabı seçenekleri de bulunuyor.

Renk ve model açısından zengin modelleriyle erkek, kadın, genç, çocuk tüm yaş gruplarına hitap eden Asics ayakkabı fiyatları ile de yüz güldürüyor. Asics yorum ve görüş sayfalarında hafif yapısı ve uzun ömürlü olması ile öne çıkıyor. Asics ayakkabı yorumları özellikle markanın koşu ayakkabılarının yüksek performans sağlayan yapısına dikkat çekiyor. Değişik ayak tipleri için özel modeller geliştiren ve ayağın basış biçimlerine uygun olarak tasarlanan modeller, konforu maksimum seviyeye çıkararak daha uzun süre spor yapmaya imkan veriyor. Doğal yastıklama ile rahatlığı artıran marka, günlük kullanım için geniş renk ve model skalası ile sportif stillerin vazgeçilmez parçası oluyor. Asics yeni sezon modelleri online olarak Trendyol’dan en uygun Asics fiyat ve indirim seçenekleriyle satın alınabiliyor. Asics outlet ürünleri ise normal fiyatlara göre çok daha yüksek indirim alternatifleri sunabiliyor.

Japon Kihachiro Onitsuka tarafından 1949 yılında Onitsuka Tiger adıyla kurulan Asics, okul ayakkabıları ile başlayan faaliyetini dünyanın en büyük spor markalarından biri olarak sürdürüyor. Latince “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” (Anima Sana In Corpore Sano) sözünün kısaltmasından hareketle konulan Asics adı, yıllardır üstün performans sunan yüksek Japon teknolojisi ile kendinden söz ettiriyor. Sağlık ve mutluluk için daha dinç ve zinde bir vücut felsefesiyle hareket eden marka, alanında en iyi ürünleri geliştirmeyi hedefleyen bir yaklaşıma sahip bulunuyor. Önce basketbol ayakkabı üreten ve bu ayakkabının üzerindeki motiflerden Onitsuka Tiger markasını geliştiren şirket, 1952 yılından itibaren tenis ve voleybol oynayanlara özel tasarlanmış Tiger marka spor ayakkabılarını üretmeye başlıyor. Ardından koşu, dans ve kayak gibi aktiviteler için özel olarak geliştirilmiş spor ayakkabıları piyasaya sürülüyor. Tigers olarak dünya çapında şöhrete kavuşan marka, 1977’den itibaren markanın şimdiki adıyla bilinmeye başlıyor. Firma felsefesini mutlu ve sağlıklı bir hayat stili oluşturma üzerine kurarken, zindeliği artırmayı bunun önemli bir yolu olarak görüyor. Marka, bu amaçla her kategoride en iyi ürünleri yaratmayı ve spor yapanlar için yüksek kalitede ayakkabı ve aksesuar geliştirmeyi amaçlıyor. Spor aktivitelerini ve hareketleri gözlemleyerek en doğru ürünleri geliştiren marka spor araştırmaları için 1990 yılında kurduğu Kobe Spor Bilimleri Araştırma Enstitüsü ile yeni spor ayakkabısı teknolojileri geliştiriyor.

Bilim insanlarının sporcular ve antrenörler ile bir arada faaliyet gösterdiği bu enstitü sayesinde pek çok özel tasarım ayakkabı serisi geliştiriliyor. Ruh ve beden uyumunu oldukça önemseyen markanın bu yaşam felsefesi, başta spor ayakkabıları ve spor kıyafetleri olmak üzere tüm ürünlerin tasarlanma süreçlerine yansıyor.

Asics Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Modelleri

Asics spor ayakkabı seçenekleri arasında atletizm sporu ile ilgilenenler için özel olarak üretilen modeller öne çıkıyor. Asics koşu ayakkabısı farklı ayak yapılarını rahat ettirecek ve yere basış stillerinin konforunu sağlayacak biçimde üstün Japon teknolojisi ile üretiliyor. Asics koşu için tasarlanan ayakkabı modellerinde hareket ve dinamizmi destekleyen, yeri daha rahat kavramaya imkan veren tabanlar kullanıyor. Markanın tercih edilen ürünlerinden olan Asics Gel serisi Nimbus modelinde dayanıklı fluidride orta taban sayesinde yüksek yastıklama sağlanıyor ve enerjinin en doğru biçimde kullanılmasına imkan veriliyor. Asics koşu türü spor ayakkabılarda yüksek kilolu kişilerin sporun ardından yaşadığı ayak ve diz ağrılarının da büyük ölçüde önüne geçilebiliyor. Markanın “Gel” serisinde yer alan pek çok model koşucuların farklı ayakkabı tercihlerine yanıt veriyor ve sporculara özel bir konfor sunuyor. Bazı koşu ayakkabılarında yer alan özel topuk sistemi yere daha sağlam ve güvenle basmayı sağlayabiliyor. Markanın denge sağlamaya yardımcı olan koşu modelleri gibi bisiklet sporundan yürüyüşlere, voleyboldan tenise pek çok spor için uygun ayakkabı çeşitleri bulunuyor. Koşu ayakkabılarının bazıları daha kısa mesafe için tasarlanıyor ve daha rahat manevra yapma imkanı sağlıyor. Kimi koşu ayakkabıları ise orta ve uzun mesafeler için tasarlandığından manevra kolaylığı yanında rahatlık ve konfor özellikleri daha gelişkin oluyor. Hafif ve daha fazla destek olacak biçimde tasarlanan uzun mesafe koşu modellerinde en uzun mesafeler dahi ayaklara zarar vermeden rahat biçimde katedilebiliyor.

Topuk yapıları yere daha sağlam basmaya olanak tanıyan koşu ayakkabıları gibi Asics yürüyüş ayakkabısı çeşitleri de sporseverlerin vazgeçemediği modeller arasında bulunuyor. Büyük bir rahatlık ve konfor ile spor saatlerinin sorunsuz geçmesini sağlayan yürüyüş ayakkabıları, spor tarzda giyinenler için günlük ayakkabı olarak da tercih edilebiliyor. Hem spor olarak hem de günlük faaliyet olarak yürüyüş tüm insanlar için büyük önem taşıyor. Ayakkabıların yürüyüşe uygun olması ayakları rahat ettirmekle kalmıyor, daha uzun mesafelerin daha kolay aşılabilmesine de imkan veriyor. Yürüyüş ayakkabıları günlük kullanıma da uygun olduğundan her iki işlev için birlikte kullanılabiliyor.

Markanın hem koşu hem yürüyüş ayakkabıları sadece sağladıkları konfor ve teknik özellikleriyle değil estetik görünümleriyle de büyük beğeni topluyor. Tasarım detaylarında çağdaş ve göz alıcı çizgileri esas alan marka, uyumlu renk geçişleri ve şık detaylarıyla öne çıkıyor. Spor kıyafeti ürünleri hem markanın bilinen şıklığını ve tasarım çizgisini sürdürüyor, hem de kendi stilini oluşturmak isteyenlere birbirinden güzel seçenekler sunuyor. Markanın ürünleri kusursuz kombinler yapmaya imkan veriyor ve pek çok günlük kıyafet kombini ile uyumlu biçimde kullanılabiliyor. Asics yeni sezon spor modelleri bir yandan neon renkleri ile canlı ve dikkat çekici bir kullanım sunarken, diğer yandan daha pastel tonlarla şık ve uyumlu seçenekler sağlıyor.

Her Spor Dalına Uygun Ayakkabı Modelleri

Markanın spor ayakkabıları, yetişkinler ve çocuklar için farklı etkinliklerde kullanılabilecek alternatifler sunuyor. Koşu ve yürüyüş ayakkabılarının yanı sıra atletizmin diğer dalları, voleybol, tenis ve güreş gibi sporlar için özel tasarlanan spor ayakkabı modelleri bulunuyor. Adı spor ayakkabı teknolojisindeki yenilikler ve buluşlarla anılan marka, özgürlük ve rahatlık hissini başarılı biçimde sağlıyor. Asics ayakkabı numaraları farklı ayak yapıları ve büyüklüklerine uygun olarak tam oturacak şekilde tasarlanıyor ve spor esnasında adeta ayak ile bütünleşiyor. Hem amatör sporcular, hem de profesyonel sporcular tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilen ayakkabılar, maksimum konfor ve yüksek performans özellikleri ile sporcuların aradığı konforu sağlıyor.

Asics voleybol ayakkabısı da markanın diğer spor ayakkabıları gibi jel tamponlama sistemiyle mükemmel bir rahatlık sunuyor. Markanın basketbol oynayanlar için tasarladığı modeller, basketbol sahalarının parke zemininde yüksek hareket kabiliyeti sağlıyor. Farklı sporlar için üretilen ayakkabılar, aynı zamanda ayak ve bileklerin bu sporlardaki temel hareketlerine uygun olarak maksimum koruma sağlayacak biçimde tasarlanıyor. Ayakkabılardaki taban, yastıklama ve diğer teknik özellikler de yapılacak sporun ihtiyaçlarına göre belirleniyor.

Markanın teknolojiyi temel alan yenilikçi yaklaşımı tüm spor dalları için o sporun ihtiyaçlarına uygun modeller geliştirilmesine imkan veriyor. Ayak basıncı dahil tüm ayrıntıların doğru biçimde hesaplandığı ve doğru malzemelerin gereken kalitede kullanıldığı tasarımlar, streç eklerle desteklenmiş file yapısı sayesinde ayağı tam olarak sarıyor ve sporcuların performansını güçlendiriyor. Asics tenis ayakkabısı modelleri de bu sporun ihtiyaç duyduğu hareket özgürlüğünü ve dinamizmi sağlayarak, daha keyifli ve daha yüksek performanslı karşılaşmalar yapılabilmesini sağlıyor. Yüksek performans ve zemin kavrama özelliği gerektiren tenis sporu için üretilen ayakkabılar ise, hareket yeteneğini artırarak daha başarılı sonuçlara giden yolu açıyor.

Markanın ayrıca günlük sık sık şehir dışı spor aktivitelere katılanlar için outdoor spor ayakkabı modelleri de bulunuyor. Doğa yürüyüşleri, hafta sonu aktiviteleri ve kamplar için uygun malzemeden yüksek kaliteli ayakkabılar tasarlayan marka, farklı hava koşullarına dayanıklı ürünleri ile öne çıkıyor. Doğa sporları esnasında kullananları yarı yolda bırakmayan ve dayanıklı yapısı ile en zorlu şartlarda performansından bir şey kaybetmeyen outdoor ayakkabılar tasarlayan marka, soğuğu ve sıvıları geçirmeyen modeller üretiyor. Çoğunlukla deriden ya da aynı işleve sahip sentetik malzemeden üretilen outdoor ayakkabı modellerinin kullanılacağı mevsime göre alınması gerekiyor. Yaz aylarında kullanılacak outdoor ayakkabı ile kış aylarında kullanılacak ayakkabılar büyük farklılık gösteriyor.

Markanın özellikle kadınlar ve çocuklar için oldukça sempatik bot modelleri de bulunuyor. Kış aylarının yağışlı günlerinde ayakları koruyan su geçirmez bot modelleri, tercihe göre ayak bileğinden diz kapağının altına kadar farklı boylarda olabiliyor.

Sportif Stilde Mükemmel Kıyafetler

Markanın günlük ayakkabı modelleri ise şehir hayatı içinde spor ayakkabı rahatlığını yaşamak isteyenler için pek çok kusursuz alternatif sunuyor. Günlük ayakkabı modelleri tercihe göre değişik renk seçenekleri ile satın alınabiliyor ve dört mevsim rahatlıkla kullanılabiliyor. Markanın günlük ayakkabı modelleri de tıpkı spor ayakkabı modelleri gibi konfor ve rahatlığı ile öne çıkıyor; günün ağır temposu içinde ayaklara maksimum koruma sağlıyor. Günlük ayakkabı modelleri okulda, çalışma hayatında ya da serbest zaman aktivitelerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Bileksiz spor ayakkabı modelleri olan sneaker çeşitleri de Asics fiyat ve kalite güvencesiyle satın alınabiliyor. Kadın, erkek ve çocuklara yönelik tasarlanan sneaker tipi ayakkabılar, özel tasarım tabanları ve nefes alan kumaşları ile kusursuz bir rahatlık sunuyor. Bu ayakkabılar uzun süren yürüyüşler ya da spor esnasında ayak içinde terleme yapmadığı için kötü koku oluşumunun önüne geçiyor ve daha ferah bir kullanım sağlıyor. Sağladığı konfor ve terleme yapmayan yapısıyla günlük ayakkabı olarak sıklıkla tercih edilen spor ayakkabı modelleri, tercihe göre bağcıklı ya da cırt cırtlı olabiliyor. Sneaker ayakkabılar sadece spor kıyafetleri ile değil spor stildeki tüm kıyafetlerle uyumlu biçimde giyilebiliyor; göz alıcı kombinler yapmaya fırsat tanıyor.

Asics New Collection serisi ürünler kadınlar, erkekler ve çocuklar için beğenilen tasarımlar sunuyor. En ince detaylarına kadar başarılı biçimde düşünülmüş özgün tasarımlar, çağdaş desenlerle yeni nesil bir stil oluşturuyor. Asics New Collection ürünleri gibi geliştirdiği koleksiyon ve serilerle her sezon sportif giyim tutkunlarının kalbini kazanıyor. Erkekler için tasarlanan ayakkabı çeşitleri daha çok siyah, beyaz, lacivert, mavi, bordo ve kahverengi gibi tonlarda olurken, kadınlar için çok daha canlı renklerin yer aldığı spor ayakkabı tasarımları bulunabiliyor. Unisex modeller ise herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir tasarım çizgisi sunuyor.

Koşu ve yürüyüş ayakkabıları başta olmak üzere spor ayakkabı modelleri ile dünya çapında büyük beğeni toplayan Asics tişört, şort, eşofman ve diğer kıyafet seçenekleriyle de öne çıkıyor. Markanın özellikle sporcu atletleri ve taytları büyük beğeni topluyor. Kadınlar ve erkekler için vücudu mükemmel biçimde saran koşu taytları tasarlayan markanın ürünleri arasından kısa ya da uzun taytlar seçilebiliyor. Marka sporcu sütyen modellerinde de farklı renk ve tasarım seçenekleriyle kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Sportif stilin ve bahar aylarında spor yapanların en sık tercih ettiği ürünler arasında yer alan sweatshirt’ler de farklı renk ve tasarım alternatifleriyle kullanıcıları bekliyor. Tercihe göre kapüşonlu ve önden fermuarlı olarak kullanılabilen sweatshirt modelleri, özel motif ve figürlerle oldukça şık görünüm sağlayabiliyor. Asics tişört ve şort gibi kıyafetlerin yanında çanta ve diğer aksesuarlar konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Asics koşu şortu çeşitleri özel tasarım çizgisiyle sporcuların beğenisini topluyor. Markanın siyah ve gri tonlardaki eşofman takımları da spor yapanlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Önden fermuarlı eşofman altları isteğe göre kapüşonlu modellerden seçilebiliyor.

Asics koşu şortu, yüksek kumaş kalitesi ve nefes alan yapısı ile sağlıklı bir kullanım da sağlıyor. Asics beden tablosu uyarınca spor esnasında tam rahatlık sağlamak üzere geliştirilen kıyafetler, amatör ve profesyonel sporcular için kusursuz alternatifler sağlıyor. Asics beden tablosu kadın, erkek ve çocuk sporcuların ihtiyaç duydukları kıyafetlere kavuşmalarına imkan veriyor.

Asics Spor Ürünleri Fiyat Seçenekleri

Spor giyimin vazgeçilmez unsurlarından olan çorap konusunda da markanın konforlu ve rahat seçenekleri bulunuyor. Asics çorap çeşitleri erkekler, kadınlar ve çocuklar için pek çok alternatif sunuyor. Asics çoraplar spor kıyafetleri ve spor ayakkabı ile uyumlu biçimde kombinlenebiliyor ve sportif stilin şıklığına şıklık katıyor. Sporculara antrenmanlarında destek olan, spor performansını artıran kıyafetler tasarlayan marka, yüksek malzeme kalitesi, nefes alan kumaşları ve elastiki yapısıyla sağlıklı bir kullanım da sağlıyor.

Spor aktivitelerinin dışında günlük kıyafet olarak da tercih edilebilen ürünler arasında yetişkinler ve çocuklara yönelik tişört, eşofman, tayt, şort gibi çeşitler bulunuyor. Spor çantaları başta olmak üzere el ve sırt çantaları da bulunan marka, antrenman için gereken kıyafetleri taşımaya yardımcı oluyor. Değişik renk ve tasarımlardaki çantaları günlük kullanım için de sportif stili tamamlamak üzere tercih listelerinde yerini alabiliyor. Markanın sporcu şapkası modelleri şık tasarımları ve modern görünümleri ile öne çıkıyor. Markanın logosunu taşıyan ve genellikle koyu renkli olarak üretilen şapkalar, ayarlanabilir özellikleri sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

Sağlıklı yapısı ve konforlu kullanımı ile büyük beğeni toplayan Asics yorum ve görüş sayfalarında yayınlanan olumlu eleştirilerle öne çıkıyor. Asics Türkiye sporcuların ve sportif giyinmeyi sevenlerin yanında olmayı makul fiyat politikasıyla da sürdürüyor. Günlük yaşamın hareketli temposu içinde ayakları rahat ettiren ve gün boyu özgürce hareket imkanı veren spor ayakkabı modelleri, hem fonksiyonel açıdan hem de estetik görünümleriyle büyük avantaj sağlıyor. Asics Türkiye tarafından dönem dönem oldukça uygun koşullarla Asics indirim ve kampanya seçenekleri ilan edilebiliyor. Markanın birbirinden güzel ürünlerinin tüm detayları ile birlikte bu kampanya ve indirimlerle ilgili bilgilere Trendyol’dan ulaşılabiliyor.

Asics outlet ürünleri herkesi için makul seviyelerde satın alma olanakları sunarken, Asics spor modelleri online olarak Trendyol’da en uygun fiyat seçenekleriyle alınabiliyor. Asics indirim fırsatlarını kaçırmak istemeyenlerin ve sezon sonu büyük kampanya dönemlerindeki avantajları yakalamak isteyenlerin mutlaka Trendyol sayfalarına bakması tavsiye ediliyor.