Aryıldız

1822 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Aryıldız

Aryıldız, tahta kaşıktan metal kaşığa geçiş serüveninde başrol görevi görüyor. Uzun yıllardır mutfak gereçleri üretimi yapan Aryıldız markası, kalitesi ve eşsiz tasarımları ile her dönem büyük beğeni topluyor. Dayanıklı malzemeler ile üretilmesi, ürünlerin uzun süreli kullanım ömrüne sahip olmasına olanak sağlar. Uluslararası gelişmelere de ayak uydurup her zaman son moda ürünler üreten Aryıldız, oldukça geniş bir tüketici kitlesine hitap eder. Malzemelerin paslanmaz yapısı ürünlerin tercih edilme sebeplerinin başında yer alıyor. Ayrıca Aryıldız sadece Türkiye’de değil yurt dışında da pek çok ülkede ihracat yaparak mutfakları süsler. Tasarımları tamamen kendisine ait olan koleksiyonlarda renkli ve kaliteli parçalara rastlamak mümkündür. Aryıldız, sektörün trend ürünlerini göz önünde bulundurarak her zaman çağdaş ürünler üretmeyi hedefler.

Aryıldız Markasının Köklü Tarihi

Aryıldız, ilk olarak 1948 yılında Eminönü’nde küçük bir dükkanda faaliyet göstermeye başladı. Kurucusu Artin Yıldız’dır. Günden güne kendini geliştirerek büyümeyi başardı. 1972 yılı itibariyle fabrikasyon üretime başladı. 1984 yılında marka adı tescillenmiştir. İlk tasarımı ise 2000 yılında tescil edilmiştir. İlk günden beri belirlediği çizgi doğrultusunda ilerleyen Aryıldız, kendi kalitesi ve tasarımından ödün vermeden üretimin her aşamasında titizlikle çalışıyor. Üretimde kullandığı teknoloji 2011 yılında tescillendi. Bu nedenle güvenilirlik konusunda da üst seviyededir. Aryıldız ürünleri sadece evlerde değil iş yerlerinde, kafelerde ya da restoranlarda pek çok yerde kullanılıyor. Üstün hizmet politikası ile tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak üretimlerine devam eder. Ürünlerin uzun ömürlü olmasının yanı sıra şık ve zarif tasarımları da tercih sebepleri arasında yer alıyor. Günümüzde Aryıldız ürünlerinin talep oranları oldukça yüksektir ve her geçen yıl hitap ettiği kitle oranı da yükselir.

Aryıldız Ürünlerinin Çeşitliliği

Aryıldız ürünleri oldukça çeşitlidir. Her zevke ve ihtiyaca yönelik ürün üretimi mevcuttur. Aryıldız yemek takımı, pek çok yerde rastlama olasılığı yüksek setlerden biridir. Aryıldız tencere çeşitleri de yoğun ilgi gören ürünlerin başında yer alıyor. En çok tercih edilen Aryıldız tencere seti, Aryıldız çelik tencere seti oluyor. Paslanmaz ve leke tutmaz yapısı büyük beğeni görüyor. Aryıldız çelik tencere üretim oranı oldukça fazladır. Eski dönemlerden bu zamanlara kadar yoğun ilgi gören çelik tencere modelleri, mutfakların baş köşelerinde yer alıyor. Aryıldız tencere takımı modelleri arasında yer alan Aryıldız granit tencere son zamanlarda çeyiz setlerinin en önemli parçalarından biridir. Aryıldız çeyiz seti içerisinde de granit tencere seçenekleri bulunur. Aryıldız çaydanlık seçeneklerinin sayıca fazla olması tüketici memnuniyetini de kazandırıyor. Porselen, seramik ya da çelik seçeneklerinin bulunması tüketiciye ekstra alternatifler sunar. Uzun yıllardan beri sıklıkla tercih edilen Aryıldız sahan seti, yeni tasarımı ile pek çok kişi tarafından dikkat çekiyor. Çeyiz setleri içerisinde aranan parçalardan biri olan Aryıldız kahvaltı takımı, şıklığı ve zarif duruşu sayesinde özellikle genç kızların ilgi odağı oluyor. Üstelik Aryıldız çatal bıçak takımının eşsiz bir şekilde tasarlanması satış oranlarını artırıyor. Aryıldız düdüklü tencere modellerine eklenen yeni özellikler ise düdüklü tencere döneminde yeni bir çığır açacak gibi duruyor.

Aryıldız Ürünlerinin Fiyatları

Aryıldız ürün fiyat aralığı pek çok sebepten kaynaklı olarak değişiklik gösterir. Ürünlerin sahip olduğu özellikler fiyat belirlenmesinde büyük rol oynuyor. Kullanılabilirlik süreleri de fiyatları etkileyen noktalardan biridir. Ayrıca Aryıldız ürünlerinin fiyat skalası birçok bütçeye hitap edecek şekilde belirleniyor. Trendyol üzerinden tüm Aryıldız ürünlerine ulaşma imkanı mevcuttur.

Trendyol farkı ile Aryıldız ürünlerine en kısa sürede ve avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.